بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > بخش عمومی موبایل

بخش عمومی موبایل این بخش شامل اخبار گوناگون در مورد موبایل و شبکه ها ی آن و سایر موارد مربوط به موبایل میباشد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 06-15-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
Lightbulb ترفند های اس ام اس ،ارسال اس ام اس رایگان، تاریخچه اس ام اس ، ترفند پیامک ، همه چیز درباره اس ام اس و پیامک

ترفند های اس ام اس ،ارسال اس ام اس رایگان، تاریخچه اس ام اس ، ترفند پیامک ، همه چیز درباره اس ام اس و پیامک

با سلام خدمت دوستان

زیاد ذوق زده نشید در باره این تاپیک که بعدا مثل من دلسرد میشید

فقط توی بعضی گوشی ها میشه
اونم اینکه باید هر دو طرف اون قابلیت رو داشته باشند اینش یه خرده تو ذوق میزنه اما گذاشتن این مطلب از نذاشتنش بهتره
من الان امتحان کردم خوب بود کار کرد
و در عوض طرف مقابلمو عوض کردم و دیگه کار نکرد .
این کار فقط برای گوشی هایی امکان پذیر است که دارای قابلیت Email getway باشند پس هر دو گوشی فرستنده و گیرنده باید دارای چنین قابلیتی باشند .
(اگه زبون گوشیتون فارسیه دنبال درگاه ایمیل باشید)
گوشی هایی که دارای این قابلیت هستند :
W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700, .....
سری P فکر نکنم کار کنه
من با w810 امتحان کردم شد
برای این کار ابتدا وارد منوی گوشی شده و به قسمت Messaging میرویم و بعد وارد Setting میشویم و در این قسمت وارد text messaging میشویم و از آنجا وارد Email getway میشویم . شماره ی کسی که میخواهیم به او SMS بزنیم را ADD میکنیم .
بعد از این کارها به عقب برمیگردیم و وارد منوی اصلی میشویم و دوباره به قسمت Messaging میرویم و Write new را انتخاب میکنیم و بعد Text message وبعد از نوشتن پیام دلخواه گزینه ی Continue را میزنیم و بعد گزینه ی اول یعنی Enter Email Address و یک ایمل دلخواه انتخاب میکنیم فرقی نمیکند چه ایملی باشد فقط باید @ و داد کام را داشته باشد مثلا aaaa @info.comو بعد پیفام خود را میفرستیم
بعد از فرستادن روی گوشی طرف به جای شماره یک آدرس ایمیل میافتد.

================================================== =====
البته همون طوری که دوستان مییدونند اگه فقط نیفتادن شماره در فرستادن sms ملاک باشه میشه از سایت های ارائه دهنده ی اس ام اس استفاده کرد
که خود من هم همیشه این کارو میکنم مزیت این کار هم اینه که بصورت مخفی پیام شما فرستاده میشه هم اینکه مجانی هم هست برای خیلی از افراد همین مجانی بودنش خیلیه برا بعضی ها هم همون اولیش
و البته یه گروه سومی هم هستند که مزیت سومش یعنی : عدم نیاز به گوشی یا سیم کارت
مهمه (فقط یه بار یه شماره موبایل میخواد که اکتیویت کد برا اون شماره فرستاده بشه و دیگه کاری به هیچ شماره ای نداره )
به هر حال امید وارم لااقل یه خط از این تاپیک به دردتون خورده باشه

ترفند های اس ام اس ،ارسال اس ام اس رایگان، تاریخچه اس ام اس ، ترفند پیامک ، همه چیز درباره اس ام اس و پیامک

ویرایش توسط مهدی : 03-08-2013 در ساعت 07:54 PM دلیل: تاپیک کلی - ویرایش

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)