بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-29-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation ال کلاسیکو: آمار و ارقام

در حالی که ال کلاسیکو تا چند ساعت دیگر آغاز خواهد شد، در اینجا آماری از این بازی تاریخی ارائه می دهیم

سایت گل- این دو تیم پرافتخار ترین تیم های تاریخ لالیگا هستند. البته در جدول کلی این رقابت ها، رئال مادرید با 137 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا درصدر قرار دارد.

- رئال مادرید در مجموع 72 جام فتح کرده است: 31 قهرمانی در لالیگا، 17 قهرمانی در کوپا دل ری، یک قهرمانی در لیگ کاپ، هشت قهرمانی در سوپر جام اسپانیا، 9 قهرمانی در جام باشگاه های اروپا، 2 قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در جام برندگان جام اروپا و سه قهرمانی در جام بین قاره ای.

- بارسلونا در مجمو67 جام به دست آورده است: 19 قهرمانی در لالیگا، 25 قهرمانی در کوپا دل ری، دو قهرمانی در لیگ کاپ، هشت قهرمانی در سوپر جام اسپانیا، سه قهرمانی در جام باشگاه های اروپا، چهار قهرمانی در جام برندگان جام اروپا، سه قهرمانی در جام مکاره و سه قهرمانی در سوپر جام اروپا.

- در بازی هایی که بارسلونا میزبان تیم صدر نشین لیگ بوده، این تیم 41 پیروزی، 16 تساوی و 18 شکست به دست آورده است.

- رئال مادرید به عنوان تیم صدرنشین 36 بار میهمان بارسلونا بوده که 10 پیروزی، 7 تساوی و 19 شکست به دست آورده است.

- پیروزی 6-1 بارسلونا در مقابل ساراگوسا بهترین پیروزی این فصل لالیگا بوده است.

- بارسلونا تنها تیم بدون شکست این فصل لالیگاست و تنها در یک بازی از حریفش عقب افتاد.

- رئال مادرید در سال 2009 با 77 امتیاز، بیشترین امتیازات را در لالیگا کسب کرده است در حالی که بارسلونا 73امتیاز به دست آورده

- رئال مادرید با 9 پیروزی، بیشترین برد را در این فصل لالیگا داشته است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)