بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بايد فاتحه فوتبال خواستگار مآبانه را خواند

مدعيان شناخت دو كره بايد پاسخگو باشند

دايي: بايد فاتحه فوتبال خواستگار مآبانه را خواند

خبرگزاري فارس: سرمربي پرسپوليس گفت: هنگامي كه انتخاب سرمربي تيم اميد با خواستگاري يك دختر توسط رئيس فدراسيون مقايسه مي‌شود بايد فاتحه فوتبال ايران را خواند.

علي دايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره شرايط پرسپوليس پس از شكست مقابل سايپا اظهار داشت: بعد از اين باخت 2 روز است كه تمرينات را آغاز كرده و با جديت بيشتري پيگيري مي‌كنيم. همه آن بازي را مشاهده كردند. در آن ديدار پرسپوليس بايد حداقل 10 گل مي‌زد، اما با نتيجه 2 بر صفر بازنده شديم.

وي تاكيد كرد: در ديدار مقابل سايپا فوتبال روي خوش خود را به ما نشان نداد. اين قانون نانوشته فوتبال است كه اگر تيمي گل نزند گل مي‌خورد. سعي مي‌كنيم در مدت باقيمانده تا ديدار مقابل تراكتورسازي در بعضي از نقاط كه دچار ضعف هستيم، با تمرين اين موضوع را برطرف كنيم.
دايي افزود: اين هفته دو جلسه ديگر تمرين مي‌كنيم و روز جمعه استراحت خواهيم كرد. بايد خودمان را براي ديدار جمعه آينده مقابل تراكتورسازي آماده‌ كنيم چون بازي سختي پيش رو داريم.

اين مربي در مورد بازگشت هوارمحمد، گفت: وي در اردوي امارات حضور نداشت و به همين علت من او را به كميته انضباطي باشگاه معرفي كردم، اما برخلاف موارد قبل تبرئه و مشخص شد مشكل از طرف يكي از كارمندان باشگاه بوده است. سعي مي‌كنيم در مدت باقي مانده با اين بازيكن كار كنيم تا دوباره به شرايط آرماني خود برگردد.

دايي در پاسخ به اين سئوال فارس كه آيا قبول داريد با توجه به نتايج كسب شده در هفته گذشته فرصت طلايي را از دست داديد، گفت: از دست دادن امتيازات داخل خانه به ضرر ما تمام مي‌شود و اگر اين امتيازات را از دست نمي‌داديم مطمئن باشيد اول بوديم. بابت اين موضوع افسوس مي‌خوريم، اما ناراحت نيستم چون بازي تيم‌هاي ديگر را نگاه كه كردم؛ آنهايي كه باختند بد بازي كردند و فقط غير از يك تيم بقيه مستحق شكست بودند. خوشحالم كه هنوز رتبه سوم را از دست نداده‌ايم و در آينده جبران خواهيم كرد.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سئوال كه آيا قهرمان ليگ مشخص است، عنوان كرد: هنوز قهرمان مشخص نشده است. آنقدر اتفاقات عجيب در فوتبال رخ مي‌دهد كه نمي‌توان قهرمان را پيش‌بيني كرد.

دايي درباره اينكه شانس قهرماني كدام تيم براي قهرماني بيشتر است، ‌گفت: شانس سپاهان از ساير تيم‌ها بيشتر است، اما نمي‌توان در مورد قهرماني اين تيم اظهار نظر قطعي كرد چون ممكن است اتفاقات ديگري رخ دهد. خلق شگفتي در فوتبال دور از ذهن نيست.

سرمربي پرسپوليس در مورد حرف و حديث‌هاي پيش‌آمده پيرامون اردوي دبي تصريح كرد: اين اردو يكي از بهترين اردوهاي ما بود و تمرينات خوبي را پشت سرگذاشتيم. دو ديدار تداركاتي خوب نيز برگزار كرديم. بعد از بازي سايپا هم گفتم تيمي كه خوب بازي مي‌كند و موقعيت‌ها را از دست مي‌دهد نبايد به آن خرده گرفت. تنها تيمي كه در تعطيلات خوب تمرين كرد ما بوديم، اما در بازي مقابل سايپا موفق نبوديم.

سرمربي پيشين تيم ملي در مورد رفتن غلامحسين پيرواني از تيم اميد به خبرنگار فارس گفت: متأسفانه هيچ چيز در فوتبال ما در جاي خودش قرار ندارد. روز گذشته هنگامي كه خبر رفتن پيرواني را شنيدم به حال خودم و پيرواني افسوس خوردم. زماني كه برنامه 90 را نگاه كردم، ديدم هيچ كس به ديگري اجازه حرف زدن نمي‌دهد و احترام يكديگر را نگه نمي‌دارند. در اين برنامه اصلأ درباره فوتبال صحبت نمي‌شود و راجع به مسائل حاشيه‌اي كه به ضرر فوتبال ما است، حرف زده مي‌شود.

دايي با انتقاد از فدراسيون بابت مشكلات رخ داده در فوتبال تصريح كرد: هيچ كس راه‌حل نشان نمي‌دهد و دلش براي فوتبال نمي‌سوزد. فوتبال ما بيشتر از اين نمي‌تواند رونق داشته باشد و نبايد توقع زيادي از آن داشت. تا زماني كه چنين اتفاقاتي در فوتبال ما رخ مي‌دهد نبايد انتظار زيادي داشت. دلايل واقعي مشكلات فوتبال ما هيچ‌گاه مطرح نشده است.

وي با اشاره به اشتباه بودن كنار گذاشتن پيرواني از تيم اميد اظهار داشت: افرادي مانند پيرواني در فوتبال ما بسيار كم هستند، اما اين افراد كه با جان و دل و در شرايط سخت كار مي‌كنند، با بي‌مهري و اخراج مزد زحماتشان را مي‌گيرند. فدراسيون به اين افراد لطف دارد و پاداش خوبي به آنها داد.

دايي در پاسخ به اين سئوال كه كفاشيان گفته بود بازگشت پيرواني به تيم اميد مانند خواستگاري از يك دختر است، عنوان كرد: در اين مورد درباره شخص خاصي صحبت نمي‌كنم. اين مورد يك بي‌نظمي در فوتبال ما است و تنها در فوتبال ما اتفاق مي‌افتد. اشتباه است كه فوتبال خودمان را با كشورهاي صاحب نام مقايسه كنيم. زماني كه يك داور حرف همكار خود را قبول ندارد، همه داريم به نوعي مشكلات را توجيه مي‌كنيم.

وي يادآور شد: هنگامي كه انتخاب سرمربي تيم اميد با خواستگاري يك دختر توسط رئيس فدراسيون مقايسه مي‌شود بايد فاتحه فوتبال را در ايران خواند. من خيلي وقت پيش اين كار را انجام دادم.

سرمربي سابق تيم ملي در مورد برگزاري جام‌جهاني و عدم حضور ايران در اين رويداد بزرگ گفت: كساني كه قول صعود به جام‌جهاني را داده بودند بايد در اين زمينه پاسخگو باشند. افرادي كه ادعا كردند دو كره را مانند كف دست مي‌شناسند و مدعي صعود راحت به جام‌جهاني شده‌اند، حالا بايد پاسخگو باشند. خدا را شكر مي‌كنم كه اخراج شدم زماني كه مسئولان به امضاي خود پايبند نيستند چه مي‌توان كرد و چه انتظاري بايد از فوتبال داشت؟

دايي تاكيد كرد: هيچ موقع شروع فوتبال خود را كه از اردبيل و آمدنم به تهران را فراموش نمي‌كنم و اينكه با چه سختي‌هايي به اين جايگاه رسيدم. بايد قدردان اين موضوع باشم و تنها با قدرداني از مردم مي‌توان اين موضوع را جبران كرد. در حال حاضر نيز كه در پرسپوليس حضور دارم براي كمك آمده‌ام چون درد فوتبال را مي‌دانم و اگر خدا بخواهد بهتر خواهيم شد و نتيجه خواهيم گرفت. من هيچ ‌موقع گذشته خود را فراموش نمي‌كنم.

منبع: خبرگزاری فارس

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 04-07-2010 در ساعت 12:50 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)