بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > بخش عمومی ورزش

بخش عمومی ورزش در این تالار به مباحث عمومی ورزش از قبیل رشته های مختلف آن پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-07-2009
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض طنز ورزشي!

... و در حاشیه ضرب و شتم یک تماشاگر توسط چهار ملی پوش!

قدیمی 12-04-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation اندر احوالات فردسی پور (طنز)

اندر احوالات فردسی پور (طنز)

آن عادل فوتبال، آن دوستدار قیل و قال، آن بیدار دوشنبه شبها، آن آورنده خنده به لبها، آن برپاكننده دعوا، آن خورنده حلوا، آن رفیق فاب فنایی و حاج‌رضایی،

آن درگیر با علی دایی، آن زاده شهرآرا، آن گزارشگر لالیگا، آن اصالتاً اهل رفسنجان، آن آكل خورشت فسنجان، آن نودش پر از حاشیه، آن پخش‌كننده تصاویر ماضیه، آن برگزاركننده مسابقات، آن پركننده جیب

مخابرات، آن مظهر مسابقات اس‌ام اسی، آن نتایجش همیشه هفتاد به سی، آن تكراركننده تصاویر آهسته، آن داعی داوران شایسته، آن جویای اس‌ام‌اس پیر و جوان، آن به دنبال سوتی داوران، آن مفسر

جام جهانی، آن رقیب علی‌فر و خیابانی، مایه افتخار اهل گزارش و سرآمد مچ‌گیری در ورزش، عادل فردوسی پور ـ انارالله برهانه ـ مؤثر در فوتبال و سمبل جنجال بود.

ابتدای كار او آن بود كه در ایام صباوت هر كجا گل‌كوچك به راه بود پس او هم در آن بود و به كار گزارش مشغول بود. پس به دانشگاه شریف افتاد و مدرك صنایع بگرفت و آن بر در كوزه نهاد و عزم همی كرد تا

شمایلش از جام‌جم نبیند بر جای ننشیند. از كرامات شیخنا این بود كه سنش به بیست نرسیده به محضر شیخ اردشیر لارودی رسید كه مطبوعه ابرار ورزشی داشت پس گفت: ?خواهم كه قلم زنم?. شیخ

لارود گفت: ?چه در چنته داری؟? گفت: ?ترجمه بلدم و هرچه خارجی و انجلیزی باشد به فارسی تبدیل توانم كرد.? پس گفت: ?بنویس? و شیخ ما به ترجمه افتاد و این از كرامات بود. آورده‌اند هر روز به در

جام‌جم همی رفت برای تست و او را می‌زدند و می‌راندند تا پیری فرزانه بر او ظاهر گشت و حال پرسید. فرمود: ?اگر داخل شوم برنامه‌ای سازم كه نظیر آن نباشد.? پس پیر، دلش بسوخت و او را وارد همی

كرد. نقل است در ابتدا تفسیر تنیس و فوتسال می‌گفت تا اینكه پخش فوتبال فراوان شد و نوبت به شیخنا هم رسید. آورده‌اند شیخنا چنان در امور خفیه و خصوصی فوتبال متبحر بود كه شماره كفش عمه

گری نویل را از بَر بود و این پایه از بلاغت، فكها را بیانداخت. و از كرامات او این بود كه برنامه‌ای راه انداخت كه صد نبود اما نود بود و در آن صغیر و كبیر فوتبال را می‌نواخت و خلق را تا سحر پای جعبه می‌نشاند

با چشمان پُف‌كرده، و آورده‌اند هیچ چیزی برای او جذاب‌تر از این نبود كه اهالی فوتبال را به جان هم اندازد و خود در گوشه‌ای به خنده مشغول گردد و از كرامات او نقل است كه شبی نبود كه نودش پخش شود جز آنكه میلیونها اس‌ام‌اس به سویش دوان شود و پاسخ نظرسنجی‌ها به سویش روان.
از وی جملات عالی نقل است؛ گفت: ?الجنجال‌الشغلی ـ ترجمه: جنجال كسب و كار من است? و گفت: ?خداحافظ جام جهانی، خداحافظ برانكو? و گفت: ?وات ایز هی دواینگ دیس پلیر ـ ترجمه: چه می‌كند

این بازیكن? و گفت: ?عجب گل‌نزنی شده این بازیكن? و گفت: ?چه بازی دراماتیكی شده این بازی?.

و در آخر كار او آورده‌اند كه چون عزرائیل برای قبض روحش وارد گشت، گفت: ?یه بار دیگه صحنه رو تكرار كن ببینم خطا بوده یا نه!?
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 02-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چه لپ‌هايي داره اين عادل!

=====================================================

رقص برره‌اي قطبي!

دست خودش كه نيست!

دعواي برره اي

عصبانيت زيزو
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-19-2010 در ساعت 11:09 AM
قدیمی 02-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بگیر که اومد

اینم تلافیش !!

ول كن خفه شدم

اينم از فشار بازي

شاهكار كعبي
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-19-2010 در ساعت 11:10 AM
قدیمی 07-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض حمله آدمخوارها به قطبی! / افشین من کجایی؟ افشین چه بی وفایی!

نکته: این مطلب تنها یک نگاه طنز به رفتار نامعلوم سرمربی تیم ملی است که هیچ کس جز خودش از وی خبر ندارد!

اما در مورد اینکه قطبی آنجا چه کار می کند بین کارشناسان به شدت اختلاف پیش آمده است، بعضی ها می گویند او در بین تماشاگران ورزشگاهها نیست و با تلفن بازی ها را می بیند، بعضی ها می گویند هست ولی مثل داستان هانس کریستین اندرسون فقط فدراسیونی های حلال زاده می توانند او را ببینند و گرنه اشکال از او نیست که هیچ دوربینی او را شکار نکرده است... یکی از افتخارات ما در جام جهانی این است که سرمربی تیم ملی مان رفته است آنجا! شماها چقدر سخت گیر هستید، حالا تیم ملی نرفت که نرفت، این چیرا که مهم نیست، آدم باید معرفت داشته باشه! در برهوت عدم موفقیت، سفر قطبی خودش کلی موفقیت به حساب می آید! باز خدا را شکر این سفر انتخابی نداشت وگرنه حتماً قطبی باز هم نمی توانست برود آفریقا!

اما در مورد اینکه قطبی آنجا چکار می کند بین کارشناسان به شدت اختلاف پیش آمده است، بعضی ها می گویند او در بین تماشاگران ورزشگاهها نیست و با تلفن بازی ها را می بیند، بعضی ها می گویند هست ولی مثل داستان هانس کریستین اندرسون فقط فدراسیونی های حلال زاده می توانند او را ببینند و گرنه اشکال از او نیست که هیچ دوربینی او را شکار نکرده است...، بعضی ها می گویند تلویزیون خودمان او را سانسور می کند چون جاذبه های تصویری خیلی زیادی دارد! بعضی ها هم هیچی نمی گویند و با خونسردی سکته می کنند!

فدراسیونی ها می گویند قطبی آنجاست و تلفن زده، به جان مادرمان شماره خود آفریقای جنوبی افتاد روی گوشی مان! البته به روباهه گفتند شاهدت کیه؟ گفت دم خروسه که از دهنم زده بیرون!

اما چرا قطبی یک وووزلا دستش نمی گیرد بپرد جلوی دوربین تا ما افتخار کنیم آنجا یک نماینده فعال داریم، چرا؟ شاید هم ابراهیم توره، قطبی را دزدیده برده انداخته توی داگ هوس که آدمخوارها بیایند و یک 'افشین سوپ' بزنند توی رگ!

ترانه مجوز دار: افشین من کجایی؟ افشین چه بی وفایی!
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-02-2010 در ساعت 09:23 PM
قدیمی 07-16-2010
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مناظره‌ی فردوسی‌پور با ده‌نمکی

مناظره‌ی فردوسی‌پور با ده‌نمکی
محسن حدادی
فردوسی پور: به نام خدا. سلام عرض می کنم. امشب برنامه ویژه ای داریم و من برای اینکه وقت کم نیاریم؛ سوال مسابقمه اس ام اسی رو براتون می‌خونم، همکاران به صورت زیرنویس و تصویری هم نشون خواهند داد.

- به نظر شما آیا کارگردانی «دارا و ندار» خوب بود؟
گزینه یک: بله خوب بود.

گزینه دو: خیر خوب نبود.

گزینه سه: اصلان ایشان کارگردان نیست.

گزینه چهار: صداوسیما خوب است.

- از همین الان تا یکساعت دیگه فرصت دارین در مسابقه اس ام اسی ما شرکت کنید، جایزه امشب رو شرکت لپ لپ(پیشرو در کشف ظرفیت های مختلف هنری*) به 13نفر هرکدام دی‌وی‌دی کامل اخراجی‌های یک و دو و سه که همون دارا و ندار باشه تقدیم می‌کنه. امیدوارم فقط اتفاقی برای مخابرات پیش نیاد. آقای ده نمکی خیلی خوش آمدین!

ده نمکی: به نام خدا من هم سلام عرض می‌کنم و از اینکه سریال دارا و ندار توانست با 135 درصد آراء رضایت بینندگان رکورد تماشای سریال های نوروزی رو بشکنه خوشحالم.

فردوسی پور: موافقید یه سری تصاویر ارسالی بینندگان رو با هم ببینیم؟

- در خدمتم.

{پخش موسیقی}

این تصویر رو علیرضا از میدان شوش فرستادن. تصویر انگشتر دست خانم آقا ذبیحه. زیرش هم نوشتن: اگر این «خانم ندار» فقط انگشتر رو می فروخت تا یکسال کل خانواده هر روز پیتزا می‌خورد! یه تصویر دیگه هم ایشون فرستادن از قابلمه آبگوشت خانه آقا ذبیح اینا...و نوشتن که گوشت خورشتی تو قابلمه آبگوشت چیکار می‌کنه؟!

بله تصویر بعدی تصویر کولی سریال شماست. فتانه از پونک تصویر رو ارسال کرده و نوشته: طفلی این خانوم کولی از «فنجک» هم بیشتر پول لوازم آرایش می‌دن...هه هه هه... البته مشابه این تصویر برای همه خانم های «ندارم» سریال غیر از درد دل خانوم ارسال شده بود...قبول دارین آقای ده نمکی این حرفا رو؟

- فعلا دارم تصاویر رو می‌بینم، صلاح نمی‌بینم جواب بدم.

بعله... تصویر بعدی رو سامان از میدان هفت حوض برامون فرستادن که واقعا خیلی قشنگ بود. 7 تا تصویر مجزا از پسر بچه کولی‌ها رو کنار هم چیدن که در شش تصویر داشته می رقصیده. زیر تصاویر هم نوشتن: «شخصیت پردازی خوب و بهره گیری از بازیگران با تجربه حوزه طنز!»*

واقعا آقای ده نمکی این بچه کار دیگه‌ای نداشت هر وقت ما دیدیم داشت می رقصید البته چون پیرهن‌شو درنیاورده اخطار نمی‌گیره ولی به هر حال... شما همچنان صلاح نمی‌دونین جواب بدین دیگه؟ هه هه هه...

این هم تصویریه که اشکان از باغ فردوس برامون ارسال کردن. 11 تصویر کنار هم چیده شده از بازیگران سریاله که همگی دارن از روی کاغذ یه چیزی می‌خونن...گویا شعره! کنار تصویر هم نوشتن: یک سریال رادیویی تمام عیار! به هر حال این هم نکته ای بود! آهان این تصویر خیلی قشنگه. «سوسن. میم» از خیابان 17شهریور برامون فرستادن. تصویر 5 عدد آفتابه که شعارهای تماشاگرنمایی روش نوشته شده ...این خانوم این تصویر رو فرستادن و نوشتن: «مهندسی موفق پیام و ترسیم فضای سنتی در کنار طرح متعهدانه آسیب‌های اجتماعی...در هر قسمت دو سکانس»*

این تصویر رو هم مرضیه احمدی از سی متری جی فرستادن...مردم پشت به تلویزیون دارن می‌گن و می‌خندن و تخمه می‌شکنن و سریال دارا و ندار هم داره پخش می‌شه...زیرش هم نوشتن: «خوشبختانه اعتماد به گروه‌های جدید و ایجاد فرصت‌های مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و کشف استعدادهای پنهان در حوزه طنز در نوروز امسال به بار نشست» *

این هم شیرین کاری فرهاد حسن زاده از راه آهنه که با آفتابه اسم سریال «دارا و ندار» رو روی زمین درست کرده و فرستاده و نوشته: همیشه در قلب منی! حالا معلوم نیست آفتابه رو گفته یا سریال آقای ده‌نمکی رو!

{پخش موسیقی}

بعله...خب سوال مسابقه رو یکبار دیگه ببینیم و من برمی‌گردم و سوال‌هامو آغاز می‌کنم.

تا این لحظه یک میلیون و 49 هزار و 769 نفر در مسابقه شرکت کردن و با چه سرعتی این تعداد داره زیاد می‌شه...من تا یادم نرفته اینو بگم که موسیقی بخش قبلی رو آهنگساز آقای ده‌نمکی زحمت کشیده بودن و از روی اخراجی‌ها کپی زده بودن واسه ما...گویا واسه سریال هم همین موسیقی رو هی هرچند دقیقه یکبار پخش می‌کردین؟

- هیچی نتونستین پیدا کنین، به موسیقی گیر دادین؟ خب صلاحدید من این بوده.
- موافقید تصاویر منتخب سریال رو ببینیم روی تصاویر صحبت کنید؟
- بله موافقم.
- دوستان از هر بازی یعنی هر قسمت تصاویری آماده کرده بودن که چون وقت نداریم فعلا قسمت آخر سریال رو نشون می‌دیم.

{پخش موسیقی}

- آهان این تصویر شماست کنار لوکیشن دارین با موبایل حرف می زنین. با محمدرضا شریفی نیا صحبت می‌کردین؟ بعضی رسانه ها می‌گن که ایشون می‌گفتن و شما انجام می‌دادین...
- من اصلا این حرفارو قبول ندارم. آقای شریفی نیا انسان شریفی است و متاسفم که نتونست با ما همکاری کنه ولی...

- ببخشید ببخشید...ولی گویا اومدن سر تمرین شما!
- بله یکبار اومدن اونم برای همینطوری...
- خیلی خب بریم تصویر بعد...آهان! اینجا این حاج آقا داره تنهایی یه شب تا صبح تو مسجد دعا می‌خونه؛ این اصلا وجود داره؟ من که ندیدم یه حاج آقا تنهایی بشینه یه شب تا صبح تو مسجد...اصلا در مسجدها رو بعد از نماز جماعت می‌بندن اونوقت این چجوری...

- آقای فردوسی پور شما می‌خواهید سریال رو تخریب کنین اونوقت من مجبور می شم عکس مجید سوزوکی رو دربیارم و نشون بدم بعد دوباره می‌گن...این سریال 135 درصد مخاطب داخلی و خارجی داشته اونوقت شما...
- خیلی خب بریم تصویر بعد... آهان اینجا این زن آقا ذبیح رفته خیابون بهار واسه بچه هاش خرید کنه ولی تو کیفش حدود 3450 تومن پول هست...بچه ها تصویر اون زاویه رو گرفتن...آهان...این با 3450 تومن واسه چی رفته خیابون بهار واسه خرید؟ والا ما از هر کی پرسیدیم گفت ندارها اصولا یا می‌رن تاناکورا یا حراجی‌های کنار خیابون یا نهایتا کوچه برلن...این داستانش چیه؟... خیلی خب نمی‌خواین جواب بدین می‌ریم تصویر بعد...یه سوال بپرسم...این قسمت آخر سریال به نظرتون روحوضی نشد؟
- روحوضی اگر در راستای ترویج ارزش‌ها باشد اشکالی ندارد...
- این جمله خودتونه یا جایی خوندین و یا بزرگی این رو گفتن؟
- نه واسه خودمه!

- بسیار خب... این تصویر هم خیلی جالبه! اون شماره انداز گوشه تصویر رو ببینید! دقیقه 39 سریال در قسمت آخر، مادر و همسر آقا ذبیح توی بیمارستان در سی سی یو هستند یا آی سی یو حالا هرچی. دقیقه 42 اینها توی خونه پشت پنجره وایسادن! این چطوری اتفاق می‌افته؟
- ببینید شما واقعا یا از درام چیزی نمی‌دونین یا واقعا سبک کارگردانی رو درک نمی‌کنین؛ گرچه توقعی هم نیست چون فکر می‌کنین سریال سازی هم مثل ساخت برنامه نود می‌مونه...این برای پایان بندی کار لازم بوده...
- نه آخه چحوری می‌شه تو دو دقیقه حالش خوب بشه اونی که تا چند دقیقه پیش داشته می مرده و یه حاج آقایی شب تا صبح واسش دعا کرده و...بعد ترخیص بشه، راه بیافته بیاد و بعد هم سرحال بشه و بره چشت پنجره وایسه!

- ببینید آقای فردوسی پور در درام و از دل طنز ما باید...

- من که قانع نمی‌شم گرچه وقتی یه جاج آقا یه شب تا صبح دعا کرده این خانومه خوب شده، حتما دو دقیقه‌ای هم می‌شده از آی سی یو بیاد خونه...آهان آهان! این تصویر رو توضیح می‌دین؟ دقیقه 44 همین قسمت آخر تیمور و ذبیح تو میدون آزادی دارن با تنبک اضافه که معلوم نشد از کجا اومد تو دست و بال ذبیح، می‌زنن و می‌خونن و می‌رقصن... چند دقیقه بعدش تو خونه هستن و دارن می‌گن و می‌خندن، بعد دوباره دو دقیقه بعدش تو میدون آزادی دارن هنوز می‌رقصن و...اینا یعنی چی آقای ده نمکی؟ ...الان لابد می خواین بگین که من درام و کمدی سرم نمی‌شه فقط می‌خوام عیب بگیرم و ...یا اینکه سریال سازی برای تلویزیون قلق خاص خودش رو داره و شما بلدین و...

- بله دقیقا همین رو می‌خوام بگم!
- خیلی خب! تصویر آخر رو هم ببینیم...آهان اینجا...آقا ذبیح اومده خونه می‌بینه که خونه اش خراب شده‌، بعد می‌آد دم در می‌بینه زنش زیر آوار مونده و آوردنش بیرون. بعد اینجا...آهان اینجا...زنش درب و داغون رو زمین ولو شده و داره اشک می‌ریزه، این آقای شوهر هنرمند و ندار، مثل تیر دروازه دم در وایستاده داره نیگا می‌کنه! کجای دنیا اینطوریه واقعا که یه مرد از دور مراقب همسرش باشه وقتی زیر آوار مونده...این ری اکشن رو شما از مردم کدوم کشور گرفتین؟!

- ببینید آقای فردوسی پور من به شما قبل از شروع برنامه هم گفتم همین الان اگه یه سرچ بزنین تو اینترنت بیش از 50 میلیون مورد درباره سریال من پیدا می‌کنین حالا اومدین اینجا با غرض ورزی و کینه شتری و دست استکبار و اغتشاشگران حرمت شکن می‌خواین بگین که...

- آقای شریفی رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پشت خط هستن اگر قول بدن که مغلطه نکنن، من سلام عرض می‌کنم.
- سلام علیکم. اولا مغلطه از غلط کردن می‌آد و بنده چون در دعواهای سیاسی شرکت نمی‌کنم زیاد غلط هم نمی‌کنم ثانیا شما داری مغالطه می‌کنی که وسط حرفات یه تیکه هم به ما می‌ندازی...

- اقای شریفی شما که اهل مغالطه نیستین، این تصویر رو ببینین و بگین جریمه این حرکت چیه...آهان...این جا این نصرت که بهش می‌گفتن ساسان داره با انگشت به این دختره اشاره می‌کنه و بعد اونو با همون انگشت به داداش قشنگ خانم معرفی می‌کنه...یعنی داره می‌گه...این واسه اون...آهان اینم تصویر بزرگ شده صورت ساسان...همکارانم زحمت کشیدن و ...بعله ببینید داره می‌گه: این واسه اون!
من نمی دونم چی بگم واقعا این الفاظ و حرکات چه معنایی داره در یک سریالی که «در یکی از موفق ترین دوره های نوروز صدا و سیما بودیم»*؟؟

دکتر شریفی: ببینید آقای فردوسی پور این حرکت باید بررسی بشه شما هم جو سازی نکنین! آقای ده نمکی هنرمند متعهدی هستن...شاید این بازیکن از دستش در رفته...

ده نمکی: آقای شریفی من سلام می‌کنم خدمت شما...سبک کارگردانی من همینه...یعنی به همه می‌گم که خودشون باشن...

فردوسی پور: یعنی همه از دستتون در می‌ره و فیلم و سریال می‌شه؟ آهان اینجا این قشنگ خانوم وسط خیابون برمی‌گرده به این تیمور می گه بعله...واقعا ندارهای ما اینجوری‌ هستن؟! آقای شریفی من می‌خوام بدونم اگه یه کارگردان دیگه هم تو سریالش این اتفاق می‌افتاد باز هم شما می‌گفتی از دستش در رفته؟

دکتر شریفی: ببینید آقای فردوسی پور شما دارید خلط مبحث می‌کنین.

فردوسی پور: این خلط مبحث یعنی چی؟

- یعنی اینکه مبحث قبلی...
فردوسی پور: آهان آهان...این تصاویر هم بچه‌ها زحمت کشیدن جمع کردن، ببینید وضعیت آرایشی این خانوم‌ها خیلی به نظرم...به نظرم افتضاحه! شما که به مثلث ریش اکبرپور گیر می دین، این خانوما که حالا ندار هم هستن، اینطوری با این وضعیت...من نمی‌دونم چی بگم؛ از شما خداحافظی می کنم آقای شریفی چون سال بعد هم ما دوباره و سه باره و چندباره آقای ده نمکی رو روی نیمکت خواهیم دید!...یه سری به مسابقه اس ام اسی بزنیم...بعله 2 میلیون 485 هزار نفر شرکت کردن که 73 درصد ...بله؟ گویا اس ام اس...نمی دونم واقعا چه اتفاقی داره می افته...حالا یه بخش کوتاهی رو ببینین من امیدوارم مشکلات ما حل بشه...مصاحبه با علی پروین و امیر قلعه نویی درباره دارا و ندار...

{پخش موسیقی}

علی پروین: بسم الله الرحمن الرحیم...این سریال آقا ده نمکی رو با منزل کمپلت! نشستیم دیدیم؛ 80 درصدش خوب بود اون 40 درصد بقیه اش هم باید تمرین کنه این آقا ده نمکی...خودش بچه خوبیه...کاریه... جنگنده اس...حالیشه!

امیر قلعه نویی: من سلام عرض می‌کنم خدمت آقا فردوسی‌پور عزیز و خدا رو شاکرم که این سریال رو دیدم تا حقانیت سپاهان برای همه اثبات بشه و مردم هم بفهمن که اونایی که روزی یه ماشین خارجی عوض می‌کنن توی زمین حرفی برا گفتن ندارن و جایی تو دل مردم هم ندارن...

{پخش موسیقی}

بعله این بخش رو هم دیدیم اس ام اس ها دیگه اصلا نمی‌رسه و گویا دکل مخابرات کلا قطع شده... آقای ده نمکی این داستانی که هر قسمت سه دفعه موسیقی تیتراژ روی تصاویر اسلوموشن پخش می‌شد چی بود؟ یعنی تو هر قسمت ده دقیقه ای کلیپ ساخته بودین؛ ده دقیقه هم که خلاصه قسمت های قبل...انگار خیلی خوب حساب و کتاب سازمان رو داشتین ها...هه هه هه!

- این سوال شما توهین به منه و جواب نمی دم...چطور مهران مدیری واسه هر دقیقه 20 میلیون تومن می‌گیره هیچی نمی‌گین ولی من حالا...مگه من جای کسی رو تنگ کردم؟
- ...مردم خودشون قضاوت خواهند کرد؛ من اینجا 64 سوال بعلاوه 23 تصویر آماده دارم که سعی می‌کنم تا آخر برنامه همه‌اش رو بپرسم... این مردهای «ندار» چرا سر کار نمی‌رفتن؟ همیشه تو خونه دور هم بودن! یعنی ندارها بیکارند یا بیکارها ندارند!؟ بعلاوه اینکه این آقا ذبیح شب عیدی می‌ره حاجی فیروز می‌شه باقی سال رو چه می‌کنه؟! بالاخره آقای ده نمکی شش نفره بودن کادر نویسندگان شما هم برای خیلی‌ها جالبه...چون می‌گن همه بازیگرا سر صحنه خودشون از خودشون بازی می‌کردن و دیالوگ می‌گفتن...اونوقت این شش نفر بعلاوه خود شما چی نوشتین واسشون؟ یعنی شش نفر واقعا چی می‌نوشتن؟؟

- من این حرف شما رو اصلا قبول ندارم من خیلی به فیلمنامه حساسم...
- آقای اویسی که دیگه خودش واسه خودش بود؟
- نخیر اصلا اینطور نبود...
- این داستان دبی چی بود؟ انگار اصلا حذف شد؟
- ما قربانی ناداوری شدیم! سعی کردم در «دارا و ندار»، طنز در خدمت مفهوم ایدئولوژیک باشد و خودم را درگیر جنگ نرم کنم ولی داوران اجازه ندادند و اگر این سریال از شبکه یک پخش می‌شد بالای 80 میلیون ایرانی در داخل کشور اون رو می دیدن.
- این 80 میلیون از کجا می‌آن اونوقت؟

- مسافران نوروزی خارج از کشور که به ایران می‌آن!
- حالا خودمونیم آقای ده‌نمکی این سریال چی می‌خواست بگه؟
- محتوای عموم کارهایی که انجام دادم به خصوص اخراجی‌ها، ژانر کمدی تراژیک داشتند. یعنی هم لبخند را برای مخاطب به همراه داشته باشد و هم عواطف آنها را جریحه دار کنیم و این کار را سخت‌تر می‌کند.

- خب یعنی در همه این ها که گفتین موفق بودین؟
- ببینم یعنی شما از آقای ضرغامی بیشتر می‌فهمین که همین پری روز به ما گفتن فیلمنامه کار خیلی قوی بود؟ یعنی از دکتر مطهری هم بیشتر می‌فهمین که از سریال تعریف کردن؟

- آهان! خوب شد گفتین دکتر مطهری...این بیست و سی هفت هشت ماهی بود هیچ خبری از دکتر مطهری کار نمی‌کرد حالا نمی‌دونم چی شده بود چون از تلویزیون تعریف کرده بود پریشب هم عکسشو کار کردن هم خبرشو...دوستان در تلاشند که شماره سردبیر بیست و سی رو بگیرن ببینیم ماجرا چی بود این بنده خدا چند ماه بایکوت بود یهو...بله؟ جان؟ تلفن های برنامه هم قطع شده؟ خب من نتایج مسابقه...

{موسیقی ورزشکاران، دلاوران، نام آوران... پیروز باشید با تصاویری از بازیگران سریال دارا و ندار بر صفحه تلویزیون نقش می‌بندد...}

قدیمی 07-16-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

خیلی خیلی با حال بود

جواب گزینه 3 ایشون اصلا کارگردان نیست
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-17-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خيلي جالب بود
من قبلا" كه قطبي پرسپوليس بود ازش خوشم ميومد(خيلي) ولي حالا هي بدم نمياد ولي خيلي نيروي مثبت داره. خدا كنه كه گند نزنه به تيم ملي.كاش براي بازيكنان ما هنوز اين تيم مهم بود اينا بايد برن از تيم هاي بزرگ ياد بگيرن فوتبال ما شده فقط پول. تازه هميشه هم اين بازيكنا شاكين.
اينا بايد بدونن دويدن كه پول نمي خواد بايد نتيجه گرفت .مگه اين همه بچه ها تو كوچه ميدون پول مي گيرن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض طنز ورزشي!

رابطه "عادل.ف" و طرح سرقت توپ های تیم ملی!

1- جمله ی زیر را کامل کنید:

حاجیلو: این یک رسم است که ...

الف. برای رفتن به خواستگاری بایستی داماد کت و شلوار بپوشد و دسته گل ببرد!

ب. عروس خانم دفعه ی سوم بگوید: "با اجازه ی بزرگترها بعله!"

ج. برای هر کاری که توجیهی برایش پیدا نمی کنیم بگوییم این یک رسم است!

د. وقتی تیم ملی بازیکنان را به اردوی خارج از کشور می‌برد، به آن‌ها مقداری پول می‌دهد تا به مشکل نخورند.

2- با توجه به اینکه پاسخ صحیح سئوال فوق گزینه ی "دال" بود، مقصود از "مقداری پول" و "مشکل" در گزینه ی "دال" چیست؟!

الف. یه 5 هزار تومنی واسه کرایه ی تاکسی – در صورت جا ماندن از اتوبوس ِ تیم ملی با تاکسی دربست خودشان را به اردوی تیم ملی برسانند تا در کشور غریب گم نشوند!

ب. سی چهل هزار تومن – شاید یه نفر یادش رفته باشه ژل موی سرش رو با خودش بیاره، هیچ می دونین اینطوری چه مشکل بزرگی پیش میاد؟! می دونین بدون ژل چقدر از قابلیت های تکنیکی و اعتماد به نفس شون کاسته می شه؟!

ج. صد هزار تومن – آخه زن و بچه شون از اونها توقع سوقاتی دارن، خب اگه پول نداشته باشن و سوغاتی نخرن که از گرمای کانون خانوادشون کاسته می شه!

د. 700 یورو - تا آن‌ها برای خریدهای خود مشکلی نداشته باشند.

3- در "پارس فوتبال" می خوانیم: "طرح سرقت توپ‌های تیم ملی ناکام ماند."، به نظر شما این طرح سرقت چگونه بودهاست؟!

الف. گروهی از مخالفان قطبی به دستور مستقیم فردی به نام "عادل.ف" در یک اقدام از پیش طراحی شده برای ایجاد خلل در اردوی آماده سازی تیم ملی می خواسته اند توپ ها را سرقت و سپس در یک اقدام وحشیانه توپ ها را سوراخ کنند که خوشبختانه این نقشه ی شومشان با شکست مواجه شد!

ب. از آنجا که توپ های تیم ملی خیلی خیلی خاص هستند و فرمول ساختش را هیچکس و حتی سازنده اش هم بلد نیست(!) یک گروه چینی قصد داشته اند توپ را سرقت و سپس با الگوبرداری از آن و ساخت نوع تقلبی اش پول کلانی را به جیب بزنند!

ج. به یک گروه از این آدمهایی که توی سرشون جوراب می کنن و تفنگ های خفن دارن اطلاعات غلط داده شده بوده و گفته بودن توی توپ هایی که تیم ملی باهاشون تمرین می کنه طلا هست، اونها هم طرح سرقت ریختن که ناکام ماندن!

د. کودکان اتریشی که زمین تمرین مدرسه فوتبال آن‌ها در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفته، دیروز دو تا از توپ‌های تیم ملی ایران را که شوت شده بودند برداشتند و آن‌ها را مخفی کردند تا بعدا از آن‌ها استفاده کنند. البته مسئول تدارکات تیم ملی متوجه هدف کودکان اتریشی شد و خیلی زود توانست توپ‌ها را پیدا کند.

4- با توجه به اینکه سئوال فوق گزینه ی "دال" اش صحیح است، کلا نظر شما چیست؟!

الف. ایول! ایول! تیزهوشی مسئولای تدارکات رو ایول!

ب. خیلی خوب شد که توپ ها به سرقت نرفت وگرنه ضایعه ی جبران ناپذیری برای ورزش کشور صورت می گرفت!

ج. هیچ می دونی اگه توپ ها سرقت می شد چی می شد؟! قطبی باید از جیب خودش پول توپ ها رو به فدراسیون فوتبال می داد، خب بنده خدا از کجا بیاره؟!

د. فقر و نبود امکانات در اتریش بیداد می کنه، خوشبحال ِ دانش آموزای خودمون که همه نوع ابزار برای پر کردن اوقات فراغتشون وجود داره!

5- علی کفاشیان به رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا نامه ای نوشت و قهرماني اين تيم در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي را تبريک گفت. ایشان در قسمتی از نامه شان نوشتند:"بدون شک اين موفقيت در سايه مديريت عالي و کامل شما بر فدراسيون فوتبال اسپانيا و در کل فوتبال اسپانياست."، کلا نظر شما چیست؟!

الف. پس موفقیت یک تیم در سایه ی مدیریت عالی و کامل بر فدراسیون فوتبال حاصل می شه، عجب!!

ب. عدم موفقیت در سایه ی چه نوع مدیریتی حاصل می شود؟!

ج. این چه حرفیه؟! اسپانیایی ها شانسی شانسی قهرمان جهان شدن، ما هم بدشانسی آوردیم نتونستیم بریم جام جهانی، فدراسیون فوتبال که مدیریت و اینطور چیزا لازم نداره، فوتبال رو چه به این سوسول بازی ها!

د. نامه ی خوبی بود، اما برای کاهش هزینه های فدراسیون از این به بعد بهتره که از ایمیل استفاده کنن!!

توضیح نسبتا ضروری: سه سئوال اول گزینه ی آخرشان صحیح می باشد!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-20-2010 در ساعت 07:54 PM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش