بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-14-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation ناصر حجازي در بيمارستان كسري

ناصر حجازي در بيمارستان كسري

سايت گل - ناصر حجازي دروازه بان سابق تيم ملي فوتبال ايران و مدير فني باشگاه دي استراداي اسلواكي امروز قبل از ظهر به بيمارستان كسري واقع در خيابان الوند تهران رفت تا مورد آزمايشات پزشكي قرار بگيرد.
بيمارستان كسري همان بيمارستاني است كه احمدرضا عابدزاده دروازه بان سابق تيم ملي در هنگام بيماري آنجا بستري بود. در حال حاضر خانواده حجازي اجازه عكاسي از وي را به هيچ نشريه اي نداده اند اما خبرنگاران روزنامه هاي ورزشي به دنبال كسب اخباري در اين زمينه هستند.
ظاهرا بيماري حجازي مربوط به ريه اوست. اميدواريم كه اين بيماري چيز خاصي نباشد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-15-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation گزارشی از بیمارستان کسری؛خدا کند همه چیز شایعه باشد

گزارشی از بیمارستان کسری؛خدا کند همه چیز شایعه باشد

در شرايط فعلي به نفع‌تان است كه با ناصرخان روبه‌رو نشويد. روزنامه‌ها بيماري او را مهلك جلوه داده‌اند و به همين دليل ناصرخان حاضر نيست حتي يك لحظه با خبرنگاران صحبت كند.

سایت گل- صف همراهان ناصر حجازي كه در طبقه اول بيمارستان كسري و پشت اتاق عمل با چشماني اشكبار در انتظار پاسخي براي پي بردن به عمق بيماري يكي از اسطوره‌هاي فوتبال ايران بودند، هرلحظه طولاني‌تر مي‌شد.
مشاهده صحنه‌هاي غم‌انگيز براي تمييز دادن تيترهاي جنجال‌ساز چند روزنامه ورزشي و موثق بودن خبر مبتلا شدن چهره كاريزماتيك فوتبال ايران به يك بيماري جدي و خطرناك كفايت مي‌كرد.
اكثريت قريب‌به‌اتفاق اقوام و نزديكان حجازي كه با نگراني خود را به بيمارستان رسانده بودند با در آغوش كشيدن يكديگر، صحنه‌هاي دراماتيكي را به تصوير كشيدند كه به‌خوبي بيانگر عمق بيماري و وضعيت نگران‌كننده ناصر حجازي بود.
همسر ناصر حجازي براي خنثي كردن تيتر روزنامه‌هاي روز گذشته و عادي جلوه دادن حال عمومي ناصر حجازي با رد شايعه ابتلاي وي به بيماري سرطان ريه مي‌گويد: «حدود 20 روز است كه ناصرخان سيگار را براي چندمين‌بار ترك كرده. به‌‌همين دليل مقداري خلط بخشي از ريه او را اشغال كرده است. صبح امروز (ديروز) با اصرار من بالاخره ناصرخان راضي شد كه به بيمارستان مراجعه كنيم. پس از معاينات كامل، پزشك معالج تشخيص داد كه او بايد برونوسكوپي شود. با عمل برونوسكوپي، پزشك معالج، تصوير ريه خود بيمار را روي دستگاه مشاهده مي‌كند. تصور مي‌كنم پزشك با چنين عملي قصد دارد ميزان تجويز آنتي‌بيوتيك را تشخيص دهد. معاينات با آندوسكوپي تكميل مي‌شود و يكي، دو روز ديگر راحت‌تر مي‌توان در مورد عمق بيماري صحبت كرد.»
همسر حجازي تلاش فراواني به خرج مي‌دهد تا در مواجهه با تنها خبرنگار حاضر در پشت اتاق عمل آرامش و خونسردي خود را حفظ كند. او حتي از همراهانش مي‌خواهد موقتا تا دست به‌سر كردن خبرنگار مذكور اشك‌هاي خود را پنهان كنند. در پس آرام جلوه دادن حال عمومي حجازي و تكذيب همه‌جانبه اقوام و خويشاوندان واقعيت ديگري نهفته است.
ظاهرا عمل برونوسكوپي براي تكه‌برداري از عفونت ريه حجازي انجام شده تا به اين وسيله خوش‌خيم با بدخيم بودن توده را تشخيص دهند. حدود ساعت سه بعدازظهر ناصر حجازي با حالتي نيمه بيهوش از اتاق عمل خارج و به بخش عمومي بيمارستان منتقل شد.
تلاش براي يك گفت‌و‌گوي كوتاه با وي نافرجام بود. همسر حجازي با اشاره به رسانه‌اي شدن بيماري حجازي و در توصيف شرايط روحي وي به تهران ‌امروز مي‌گويد: «در شرايط فعلي به نفع‌تان است كه با ناصرخان روبه‌رو نشويد. روزنامه‌ها بيماري او را مهلك جلوه داده‌اند و به همين دليل ناصرخان حاضر نيست حتي يك لحظه با خبرنگاران صحبت كند.»
واقعيت اين است كه خبر ناگهاني ابتلا به بيماري سرطان از يك‌سو و انعكاس آن در رسانه‌هاي ورزشي از سوي ديگر، روحيه شكننده ناصر حجازي را دستخوش مشكلات جدي كرده و دروازه‌بان اسطوره‌اي فوتبال ايران لحظات غریبی را روي تخت بيمارستان تجربه مي‌كند.
اینجا بیمارستان کسری است. همانجایی که یک دروازه بان تاریخی دیگر را دوباره به ما بازگرداند.ما دعا می کنیم هیچ چیز خاصی پشت این اشکها نبوده نباشد....
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation ناصر حجازی تحت درمان سرطان قرار گرفت

ناصر حجازی تحت درمان سرطان قرار گرفت

اسطوره در بیمارستان بستری شده. دروازه‌بان افسانه‌ای تیم ملی حالا دیگر قطعیت یافته که به دلیل بیماری سرطان ریه باید تحت درمان قرار بگیرد.
او که از صبح دیروز درحالی که ده ها نفر از علاقه مندانش با حالتی نگران بیرون ساختمان به انتظارش نشسته بودند تحت آزمایشات پزشکی قرر گرفته حالا دیگر می داند ریه هایش را سلول های سرطانی فرا گرفته اند باید خود را در 61 سالگی آماده نبردی سخت با بیماری خطرناک کند. ناصرخان اما خنده از لبانش دور نمی شود.
او در دیدار کوتاهش با خبرنگار ما درحالی که نگاه نگران مان آزارش می داد گفت:« نترسید . مشکلی نیست. همه عمرم مبارزه کردم ، حالا هم با این بیماری می جنگم.»
بی شک ما ایمان داریم این چهره افسانه ای ایران توان مبارزه و از میدان به در کردن بیماری اش را دارد. فقط در این مبارزه سخت نیاز به همان دعاهای شما مردم مومنی دارد که روزهای افسانه ای فوتبالش سبب می شدید یک تنه چون سدی استوار برابر همه توپ های تیم های حریف بایستد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
روناک آواتار ها
روناک روناک آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 37

66 سپاس در 36 نوشته ایشان در یکماه اخیر

براش دعا میکنم همین ایام محرم بود که چند سال پیش عابدزاده هم دچار مشکل شد خدا اون موقع دعای مردم رو اجابت کرد ایشالا به حرمت این ماه عزیز خدا بازم نظر لطفش به ورزش ایران باشه
ناقوس به دستی و به دستی دستت...
قدیمی 12-18-2009
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

براش دعا میکنیم...امیدواریم به بهبودی حالش...خداوند شفاش بده...
خدا همه ی مریض هارو شفا بده

and the roads becomes my bride

قدیمی 12-19-2009
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-20-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation نگاهی دزدکی به دفترچه يادگاري بيمارستان كسري ؛ توروخدا خوب شو ناصرخان

نگاهی دزدکی به دفترچه يادگاري بيمارستان كسري ؛ توروخدا خوب شو ناصرخان

سایت گل -بدون ترديد اگر در شرايط فعلي يك نظرسنجي با عنوان «محبوب‌ترين چهره تاريخ باشگاه استقلال كيست؟» برگزارشود، ناصر حجازي با اختلاف فراوان درصدر خواهد ايستاد. هواداران پرشمار او طي روزهاي اخير به بيمارستان كسري مراجعه مي‌كردند اما بدون اجازه ملاقات تنها به جوياشدن حال او از نزديكانش اكتفا مي‌كردند. آنها در دفترچه يادگاري بيمارستان دست نوشته‌هايي را براي ناصر حجازي به يادگار گذاشتند كه در لابه‌لاي اين خطوط آثار پررنگي از احساس، عشق و آنچه نمي‌توان قيمتي برايش تعيين كرد يافت مي‌شود:
- محبوب استقلال کیه؟ ناصر خان حجازیه
- ناصر خان تو رو خدا بلند شو.
- قراره افتخار پیروزی بر این یکی رو هم در کارنامه افتخار‌آمیزت رقم بزنی با شرف.
- سلام. سلامی به بزرگی اسطوره‌های این مرز و بوم که شما ناصر‌خان عزیز یکی از آنها هستی. امید‌وارم و دعا می‌کنم که بر این بیماری غلبه کرده و همیشه سربلند باشی. بدان که همیشه اسطوره هستی.
- اسطوره محبوب آبی‌ها. هرگز از یاد نمی‌برم وقتی استقلال می‌باخت با شما تماس می‌گرفتم و شما دلداریم می‌دادین و مي‌گفتين: هوادار صبور باش. حالا من صبوری می‌کنم تا سه‌شنبه شما را روی نیمکت استقلال ببینم.
- بهترین چیزی که بندبند وجودم می‌تونه بیان کنه اینه که استقلال عشق منه و ناصر حجازی قلب عشق من. آرزو می‌کنم همیشه قلب تپنده عشقم باقی بمونید.
- ناصر‌خان؛ بیماری برای شما نیست. قوی‌تر از همیشه برگرد. چشمان ما انتظارت را می‌کشد.
- سلام ناصر‌خان؛ وقتی خبر بستری شدن شما را شنیدم خیلی ناراحت شدم. خدمت امام رضا (ع) برای سلامتی شما دعا می‌کنم. قربان شما، محمد (شاگرد سال62‌13 کلاس دروازه‌بانی دیهیم)
- سلام ناصرخان خوبم، سلام کاپلوی ایران. تورو‌خدا، تورو‌خدا زودتر خوب شو. اشک چشمام اجازه نمی‌ده بیشتر از اين واستون بنویسم. دوستتون دارم.
- اسطوره محبوب آبی‌ها. پسری را می‌شناسم که خطاب به شما می‌گوید «‌بابا» و با جدیت تاکید می‌کند كه شما پدر او هستيد. نه فقط آتیلا و آتوسا، بلكه همه فرزندان شما منتظر شما در ورزشگاه هستند.
- ناصرعزيز، هر شب به حرم امام رضا (ع) مي‌رم و برات دعا مي‌كنم. مي‌دونم اينقدر قوي هستي كه دوباره خوب بشي و برگردي.
- ناصر‌خان، من هرشب دعاي توسل براي شفاي شما مي‌خوانم.
- ناصر‌خان تو باید خوب شی باید....
- تو را به خاطر استواری‌ات همیشه دوست دارم. برخیز عقاب تیز پرواز من برخیز....
- آرزوی بهترین لحظه‌ها رو براتون دارم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتون رو به دست بیارید تا زودتر شما رو در استرادا ببینیم. در این مدتی که شما پیش ما بودین خیلی از شما درس یاد گرفتیم. ناصرخان بازهم بیا استرادا.
- انشاالله به حق آقا امام‌حسین‌ (ع) و در این ماه محرم ناصر‌خان سلامتی‌اش رو مجددا به دست خواهد آورد.
- برای سلامتی ناصرخان همیشه خوش تیپ دعا می‌کنم. ما پرسپوليسي‌ها هم شما را خيلي دوست داریم.
- بهار خواهد آمد و تو آن را خواهی دید. مقاومت کن، به خاطر همه آنهایی که دوستت دارند.
- ناصر خان عزيزم... آبي زيباي استقلال بي‌تو رنگي ندارد. بدون تو استقلال معني ندارد؛ شبانه‌روز برايت از درگاه خداوند مهربان آرزوي سلامتي كامل دارم و اميدوارم كه هيچ‌وقت نگاه پدرانه‌ات را از ما استقلالي‌ها نگيري...
- آزادمرد بلند شو که ورزش ایران به‌مانند تو ندارد.
- دیدی ناصر‌خان؟ دیدی عزت و افتخارت چه‌جوری جلوه کرد؟ سیل عاشقاتو دیدی؟ پاشو قهرمان، پاشو. جای تو رو تخت بیمارستان نیست. عاشقان میلیونی‌ات منتظرند. بلند شو...
- پنج‌شنبه اومدم بیمارستان، ولی نمی‌خواستم شما رو روی تخت ببینم. واسه همین برگشتم. خيلي دوستون دارم.
- عاشق ناصر‌خان هستم و می‌پرستمش. خدا می‌دونه که چند شبه فقط دارم گریه می‌کنم. آخه نمی‌تونم باور کنم عشقم روی تخت بیمارستان باشه. الان سربازم و حقوق یک ماه سربازیمو واسه سلامتی‌اش نذر کرده‌ام. از همه خواستم که برای ناصرخان دعا کنن.
- حضور او بود که مرا آبی‌دوست کرد. خدایا سلامتی ناصر را از تو می‌خواهم که تویی نصرت‌دهنده همه چیز.
- آقا ناصر‌سلام؛ به خدا هر بار که روزنامه می‌خونم در‌مورد شما که بیمارستان هستین اشک می‌ریزم. دست خودم نیست واقعا شخصیت والایی دارین. شما اسطوره این مملكت و افتخار ما هستین.
- سر نماز دعات می‌کنم ناصرخان. سر عهدم هستم. تا روزي كه نیای روی نیمکت استقلال، دیگه استادیوم برو نیستم. به امید دیدار.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض پیام سر الکس فرگوسن برای ناصر حجازی:به یادت هستیم و برایت دعا می کنیم

دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم

سایت گل- سرالكس فرگوسن سرمربي افسانه‌اي منچستريونايتد طي نامه‌اي براي يك ايراني مقيم انگلستان از ناصر حجازي اسطوره فوتبال ايران احوالپرسي كرده و براي شفاي او دعا كرده است.
جاويد جعفري فراهاني، نویسنده سابق روزنامه دنیای فوتبال وايراني مقيم انگلستان نقطه آغاز ماجراست. او كه از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال است و در مسائل فني هم دستي بر آتش دارد در حين تعطيلات دانشگاه و در پي تماشاي بازي منچستريونايتد و چلسي در اولدترافورد به فكر ايجاد ارتباط حجازي و فرگوسن مي‌افتد و به همين منظور به باشگاه منچستر مي‌رود.
فراهانی می گوید: گفت و گوی ما با پیش بینی بازی بعد از ظهر ، بین چلسی و منچستر شروع شد و بعد از آن من هدف ام از درخواست ملاقات را مطرح کردم که ارائه اطلاعاتی در مورد دومین دروازه بان قرن آسیا و اسبق تیم ملی بود و پیشنهادی مبنی بر ساختن فیلمی با حضور بازیکنان و کادر فنی و سخن گفتن شان به زبان پارسی با بیان آرزوی سلامتی برای ناصر حجازی را شامل می شد. شلی از این مسئله استقبال کرد و بیان این که با سر الکس فرگوسن و مسئولین رسانه ای تیم این مسئله را مطرح میکند ، درخواست زمان برای پیگیری این پروژه نمود. بعد از حذف منچستر از لیگ قهرمانان اروپا ، طی گفت و گو مجددی با او ، به اطلاع من رساند که در حال حاضر امکان تهیه این فیلم وجود ندارد و به جای آن در نظر دارد که تقدیر نامه ای از جانب باشگاه به آقای حجازی اهدا کنند و من را به مرکز تمرین باشگاه ( که خارج از ورزشگاه اولدترافورد قرار دارد ) و دفتر سر الکس فرگوسن ارجاع داد.
درنهابت مسئول رسانه‌اي باشگاه به اطلاع اين ايراني خوش ذوق مي‌رساند كه سرالكس شخصا نامه‌اي براي اسطوره فوتبال ايران نوشته است. حجازي كه در دوران اوجش سابقه حضور در تمرينات منچستر را داشته در اين نامه با احوالپرسي گرم و احساسات فوق‌العاده فرگوسن مواجه شده است. اين نامه احتمالا با پاسخ ناصر حجازي هم روبه‌رو خواهد شد و شايد ادامه اين ديالوگ به اتفاقي باور نكردني منجر شود.
ناصر حجازي آنقدر بزرگ، قابل احترام و محبوب هست كه بتوان از منچستر يونايتد درخواست يك بازي دوستانه با استقلال كرد ولابد ديدن ناصر حجازي درون دروازه حتي براي چند ثانيه از اتفاقات تاريخي فوتبال ايران خواهد بود.

متن نامه محبت‌آميز فرگوسن به اين شرح است:

ناصر عزيز من از جاويد جعفري فراهاني نامه‌اي دريافت كردم و بايد بگويم كه وقتي شنيدم حال شما خوب نيست متاسف شدم. به اين فكر افتادم كه پيغام بازيكنان و دستيارانم را برسانم دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم. اين فداكاري‌ها بسيار ارجمند است. مي‌دانم كه ماه‌هاي اخير را به سختي پشت سر گذاشتي اما مطمئن باش كه با دعاها و افكار ما آرامش پيدا خواهي كرد.
سرالكس فرگوسن
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 04-20-2010 در ساعت 10:40 AM
قدیمی 04-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

واکنش ناصر حجازی به نامه الکس فرگوسن

ناصر حجازی پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد دریافت نامه ای از الکسن فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد گفت: از این موضوع هم خوشحال شدم و هم ناراحت.

ناصر حجازی گفت: با این که بیشتر از سه، چهار ماه در منچستریونایتد تمرین نکردم، هنوز منچستری ها فراموشم نکردند و این باعث دلگرمی من است. خوشحال هستم که الکس فرگوسن و مسئولان باشگاه منچستر یونایتد جویای احوالم هستند و شرایط من را پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: از این اتفاق، هم خوشحال هستم و هم ناراحت. خوشحالی ام بابت این است که از آن طرف دنیا جویای وضعیتم هستند و ناراحتی ام از این بابت است که عده ای چشم دیدن محبوبیت دیگران را ندارند و منتظر هستند تا طرف بمیرد و برایش گریه و زاری کنند.

حجازی در مورد آخرین شرایطش اظهار داشت: خدا را شکر بهتر هستم و امروز صبح با اکبر مالکی به پیاده روی رفتیم تا سلامتی کاملم را بدست آورم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-20-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

اینه استقلالی اینه
آلکس فرگوسن هم میاد و...

اینه

محبوب آبیا کیه؟

ناصر خان حجازیه

ناصر خان کاپلو
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش