بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > گوشی های موبایل MObile phones > گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson

گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson در این بخش گوشی های سونی اریکسون را مشاهده کنید .

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 09-15-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation معرفی کامل Sony Ericsson P990 یک گوشی موبایل همه کاره (Smartphone)

سلام خانم هرماینی گرانجر!!!!![IMG]****************************/293.gif[/IMG]

اه نه اشتباه نیومدین
[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
اینجا تاپیک معرفی پی 990 هست و منم امیر عباس انصاری هستم و دقیقا قصد دارم به صورت کاملا فنی این گوشی رو خدمتتون معرفی کنم[IMG]****************************/41.gif[/IMG]
اما چرا من معرفی این گوشی را اینجوری شروع کردم؟؟
[IMG]****************************/42.gif[/IMG]
خوب حقیقت امر اینه که در کمپانی سونی اریکسون به هر گوشی یک نام داخلی داده میشه و برای ارتباطات و گفتگوها و بحثها و جلسات داخلی و.... در داخل کمپانی از اون نام برای معرفی یا اشاره کردن و یا توضیح دادن محصول استفاده میشه
[IMG]****************************/38.gif[/IMG]
دلیل این امر که یک آیتم مدیریتی در تمام دنیاست و در اکثر کمپانی های سازنده و صنعتی و الکترونیکی دنیا به کار برده میشه حس خوبیه که کارمندان و کارگران و شاغلین اون کمپانی رو برای شناخت و تلاش و یکی شدن در مورد محصول تولیدی به وجود میاره[IMG]****************************/38.gif[/IMG]
در مورد گوشی بسیار معروف K750 نام زیبای کلارا به کار برده شد و تمام اعضا به جای گفتن شماره "750" و اسم سریالی "Kا" از نام "کلارا" استفاده کردند[IMG]****************************/222.gif[/IMG]
و در مورد گوشی "P990" هم چون یه جورایی با فروش و پخش سری فیلمها و کتابهای هری پاتر همزمان شد پس نام هرماینی گرانجر ( با بازی دوشیزه اما واتسون ) به روی این گوشی خاص گذارده شد و از اون لحظه این گوشی که اتفاقا در اکثر کشورهای دنیا و خصوصا در میان خاورمیانه نشینان و اهالی ساکن در کشورهای شیخ نشین و حتی همین ایران عزیز خودمون طرفداران زیادی پیدا کرده در خود کمپانی سونی اریکسون "هرماینی گرانجر" نامیده شد[IMG]****************************/279.gif[/IMG]
و چه نام با مسمایی انتخاب کرده اند..... می پرسین چرا؟؟[IMG]****************************/285.gif[/IMG]
خوب عرض می کنم خدمتتون:
اگر خواننده کتاب یا بیننده سری فیلمهای هری پاتر باشین متوجه خواهید شد که اکثر مشکلات و موانع سر راه هری پاتر توسط دختر خانم همگروهش در مدرسه جادوگری..
[IMG]****************************/3.gif[/IMG] . "سرکار خانم هرماینی گرانجر" و به لطف مهارت و دانش و علم خاص ایشون حل وفصل میشه.....[IMG]****************************/17.gif[/IMG] [IMG]****************************/16.gif[/IMG]
و مطمئن باشین که بسیاری از خواسته های طالبین واقعی کامپیوترهای شخصی جیبی یا همون پاکت پی سی( P.P.C ) های درجه یک و خاص از شرکت سونی اریکسون توسط همین گوشی به صورت کاملا حرفه ای و درجه یک برآورده میشه
[IMG]****************************/247.gif[/IMG] [IMG]****************************/247.gif[/IMG]
در ادامه این پست مشاهدات و بررسی و تجزیه و تحلیل شخصی خودم را از این گوشی خاص براتون خواهم نوشت.[IMG]****************************/112.gif[/IMG]
و البته در پست بعدی با مطالبی بیشتر و تخصصی تر از سایت جی اس ام تاپیک را پربارتر خواهم کرد
[IMG]****************************/301.gif[/IMG]
مرحله اول:شکل ظاهری گوشی
[IMG]****************************/290.gif[/IMG]
بی اغراق بگم وقتی گوشی رو دیدم و توی دستم گرفتم اول اولش گفتم WooooW که همون اووووه تعجب خودمونه و این مدل قرتی بازیشه که خارجکی ها میگن
[IMG]****************************/283.gif[/IMG]
خوب رنگ نقره ای و متالیکش به همراه قطعاتی از قاب که مطمئن بودم از جنس فریم عینک خودم یعنی تیتانیوم درست شده بود خیلی شیکش کرده بود
درب اولیه اش که دکمه ها و نویگیتور - دی پد گوشی روش سوار بود رو باز کردم و همزمان که من داشتیم قسمت پنهان صفحه نمایش گوشی رو هم میدیدم گوشی به صورت خودکار از حالت گوشی صرف به رایانه جیبی تبدیل شد و ابزارها و امکاناتش بیشتر و مهم تر شد
نمای جلوی گوشی کاملا جالبه... یه صفحه نمایش خیلی خوشگل و بزرگ و حساس به لمس یا همون تاچ اسکرین که خداوکیلی با فریم تیتانیوم کناره هاش که واسه نشکستن و عدم فشار پدکلید اولیه بود خیلی گوشی رو باحال کرده بود
محل قلم عالی بود
صفحه کلید زیر که حرفه ای تر هست عالی بود
چراغ چندکاره آنتن دهی و شارژش خیلی قشنگ بد
جلوه اسپیکر گوشی داخلیش عالی بود
دکمه های کناره هاش هم عالی و خوبه مخصوصا دکمه شاتر عکس و قفل کیبرد
فقط وقتی پشت گوشی رو نگاه کردم و دوربین رو دیدم بدجور خورد تو ذوقم چون یاد گوشیهای قدیمیتر سونی اریکسون افتادم
[IMG]****************************/37.gif[/IMG]
مثلا w550 یا k700 یا k500 و اینا... درب مدل قدیمی و بشقابک چرخان بود[IMG]****************************/52.gif[/IMG]
و نکرده بودند مثلا مثل کا 800 یا حتی کا750 یه درب کشئو ئی باحال که نمای پشت گوشی رو دقیقا شبیه دوربینهای دیجیتالی سونی میکنه بسازند.[IMG]****************************/77.gif[/IMG]
ولی در کل گوشی خوشگلیه
مرحله دوم: داخل گوشی و نرم افزار
خوب دوربینش که دقیقا دوربین گوشی خودم یعنی کا 750 بود ولی منوهاش کلی با 900 و 910 فرق کرده بود
داشتن سیستم عامل سیمبینSymbianویرایش9.1با3.0 UIQ
[IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] که همزمان جاوا و جاوا پلنت پوینت و جاوا سه بعدی رو هم ساپورت میکرد خودش معرف قدرت بسیار وحشتناک و بالای این گوشی بود و حقیقتا درسته که یه کم سرعتش کمه چون کامپیوتر جیبیه نه گوشی معمولی
ولی قدرتش واقعا عالیه و اگه درست ازش استفاده کنی بهترین گوشیه و چندسال همدم و همراهت خواهد بود...اونم همراهی ثابت و عالی
چیزی که تو بسته بندی این گوشی توجه منو خیلی به خودش جلب کرد وجود یک پایه نگه دارنده (Holder) تو تجهیزات این گوشیه که گوشی با زاویه تقریبا 60 درجه و مایل رو به صورت کاربر روی هولدر میشینه و پینهای هولدر تو پایه جک گوشی فرو میره
و البته همزمان هم سیم رابط شارژر گوشی و هم کابل اتصال گوشی به کامپیوتر یعنی همون کابل پی سی سوئیت و همزمان سومین کابلش یعنی هدفون استریو خودش یا مدلهای دیگر سونی اریکسون مثلا هدفون سری واکمن دابلیو به اون پایه وصل میشه و جالبه که گوشی میتونه تمام این اتصالات و چندتا کار دیگه رو واستون همزمان انجام بده
[IMG]****************************/41.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/41.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG]
البته این خاصیت نرم افزار خاص این گوشی می باشد (سیستم عامل سیمبینSymbianویرایش9.1با3.0 UIQ ) که باعث میشه شما هر کاری دلتون میخواد با هم انجام بدین
این مورد و مورد بعدی که ذکر میکنم تو این گوشی و تجهیزاتش موجوده
[IMG]****************************/208.gif[/IMG]
ولی متاسفانه کمتر کسی از خریداران این گوشی تو ایران رو دیدم که اصولا متوجه باشند دارند چی میخرند و به چه دردشون میخوره و چه کارآئی هایی داره که خدادیش خیلی ناراحت کننده است
متاسفانه اکثرا برای پز و افه و کلاس خریدند و نه کارآیی و احتیاج
[IMG]****************************/155.gif[/IMG]
مورد ناراحت کننده دومی که بالا بهش اشاره کردم اینه
تو رم همراه این گوشی که تو بسته بندیش هم هست .. تعدای نرم افزار نصب نشده مانند ویروس کش اصل مک آفی ورژن گوشیهای موبایل و منشی تلفن و کلی نرم افزار مربوط به خودش و غیره جات گوشی.... موجوده که اکثرا به جای جستجو و گردش تو رم فکر میکنند رم گوش همون فلاپی دیسکت سیستم عامل داس عهد بوقه و سریع اول رمشون رو فرمت میکنند و زرت همه اطلاعاتشون پاک میشه
[IMG]****************************/77.gif[/IMG]
حالا خربیار باقالی بار کن... بیافت تو تمام سایتها و فرومها دنبال نرم افزاری که گوشیت رو ساپورت کنه

این چیزایی که نوشتم کمی از کلی خرابکاری بروبچز ایرانیه
[IMG]****************************/161.gif[/IMG]
بگذریم
من به این گوشی یه اسم خوب میدم
یک جن یا غول چراغ جادوی واقعی
[IMG]****************************/51.gif[/IMG]

در پست پایینی مطالب خواهم نگاشت که از سایت جی اس ام به امانت گرفته شده و البته با عکس و شرح مفصل تری همراهه.
[IMG]****************************/50.gif[/IMG]
امیدوارم لذت ببرین[IMG]****************************/282.gif[/IMG]
ارادتمند:امیر عباس
[IMG]****************************/281.gif[/IMG]

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)