بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb اخبار مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال 2014 - اخبار مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 در آسیا

اخبار مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال 2014 - اخبار مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 در آسیا

ایران - قطر ساعت ۱۷ دهم اسفند
مقدماتی جام‌جهانی فوتبال
ایران - قطر ساعت ۱۷ دهم اسفند
خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر ساعت ۱۷ روز 10 اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس اعلام جدید کمیته برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی،‌ زمان شروع دیدار ایران و قطر که در اعلام قبلی ساعت 16:45 روز چهارشنبه دهم اسفند در ورزشگاه آزادی اعلام شده بود به ساعت 17 همان روز تغییر یافت.
این دیدار برای تیم ملی ایران تشریفاتی است و قبلا صعود ایران به مرحله بعدی قطعی شده اما برای تیم ملی قطر این بازی مهم خواهد بود چرا که در صورت پیروزی پر گل بحرین بر اندونزی در بازی همزمان و شکست قطر از ایران ممکن است صعود قطر به مرحله بعدی رقابت های مقدماتی به خطر بیفتد. البته قطر با گرفتن یک تساوی هم به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

اخبار مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال 2014

ویرایش توسط مهدی : 03-09-2012 در ساعت 04:52 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-12-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض 37 بازيکن به تيم ملي فوتبال دعوت شدند

يکشنبه 23/11/1390 16:32

حضور 7 پرسپوليسي و 6 استقلالي در فهرست
37 بازيکن به تيم ملي فوتبال دعوت شدند

کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران روز يکشنبه اسامي 37 بازيکن دعوت شده را اعلام کرد.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، خسرو والي زاده توضيح داد که از ميان اين بازيکنان، چهارشنبه شب و پس از برگزاري ديدارهاي هفته بيست و ششم ليگ برتر، اسامي 27 بازيکن اعلام خواهد شد تا تيم ملي را در اردوي دوبي همراهي نمايند. ضمنا در بازگشت به تهران، از ميان 27 بازيکن مذکور، 23 نفر براي ديدار روز دهم اسفند با قطر برگزيده خواهند شد.

والي زاده افزود: 27 بازيکني که ازميان نفرات فوق، چهارشنبه شب اعلام خواهند شد بايد پنجشنبه شب (27 بهمن) با در دست داشتن گذرنامه خود را به کادر فني تيم ملي معرفي نمايند.

تيم ملي فوتبال کشورمان صبح روز جمعه 28 بهمن عازم دوبي خواهد شد و تا 5 اسفند در اين شهر اردو و يک ديدار تدارکاتي خواهد داشت. اين ديدار روز چهارم اسفند ماه با تيم ملي اردن در ورزشگاه الوصل برگزار خواهد شد.

تيم ملي فوتبال ايران شامگاه پنجم اسفند به ايران بازخواهد گشت و از بعدازظهر روز 6 اسفند تمرينات خود را در تهران ازسر خواهد گرفت تا خود را براي ديدار دهم اسفند برابر قطر آماده کند.

وي اسامي 37 بازيکن را به اين شرح اعلام کرد: (نام باشگاهها براساس حروف الفبا آمده است)

*استقلال:
مهدي رحمتي، خسرو حيدري، فريدون زندي، آرش برهاني، پژمان منتظري، علي حمودي

*پرسپوليس:
علي کريمي، مازيار زارع، محمد نوري، غلامرضا رضايي، عليرضا نورمحمدي، اميرحسين فشنگچي، مهرداد پولادي

*تراکتورسازي:
محسن فروزان، احسان حاج صفي، قاسم حدادي فر، محمد ابراهيمي

*داماش:
محمد غلامي

*ذوب آهن:
محمدباقر صادقي، حسين ماهيني، محمد قاضي

*سايپا:
کريم انصاريفر

*سپاهان:
جلال حسيني، محسن بنگر، سيدمهدي سيدصالحي

*فجرسپاسي:
مهدي رجب زاده، رضا حقيقي

*فولاد اهواز:
رضا نوروزي

*مس کرمان:
شجاع خليل زاده

*ملوان:
محسن مسلمان

*نفت تهران:
سوشا مکاني

*لژيونرها:
جواد نکونام، عليرضا حقيقي، هادي عقيلي، پژمان نوري، محمدرضا خلعتبري، اشکان دژآگه

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قول دژاگه به کروش

قول دژاگه به کروش: از ۷ اسفند سرباز تیم ملی ایرانم/اشکان فقط می خواهد در آرامش به تهران بیاید

فوتبال ملی - اشکان دژاگه 7 اسفند به تهران می آید.

به گزارش خبرآنلاین؛ اشکان دژاگه بعد از مدت ها کش و قوس برای بازی با قطر به تهران می آید تا یکی از بازیکنان تیم ملی باشد.
درحالی که دژاگه بیش از 3 سال است برای حضور در تیم ملی با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران رایزنی می کند و تقریبا همه اهالی فوتبال از حضور او در تیم ملی کشورمان ناامید شده بودند اما سرانجام حضور کروش و پیگیری های او سبب شد تا با حل مشکلات مربوط به خدمت این بازیکن حل شود و بتواند بازیکن تیم ملی ایران باشد.کروش و دژاگه تابستانی که گذشت برای حضور او در تیم ملی مذاکراتی جدی داشتند و قرار شد مشکلات اشکان برای حضور در تهران حل شود و برای بازی با قطر همه چیز فراهم است که او به تهران بیاید . یکشنبه شب محمودرضا فاضلی نماینده دژاگه و امید نمازی از اعضای کادرفنی صحبت کردند تا شرایط سفر دژاگه به تهران قطعی شود. او بعد از بازی روز 6 اسفند وولفسبورگ با هوفنهایم به فرانکفورت می رود تا با پرواز لوفت هانزا روز 7 اسفند به تهران بیاید. دژاگه بعد از این 2 روز را پا به پای دیگر ملی پوشان تمرین می کند تا در بازی تشریفاتی با قطر به طرفداران تیم ملی ایران معارفه شود. بازیکن دورگه تیم ملی البته از مسئولان تیم ملی خواسته است تا بی سر و صدا به ایران بیاید و برگردد چون دوست ندارد حاشیه ای برایش ایجاد شود.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
قدیمی 02-16-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض دعوت AFC از کاپیتان پرسپولیس/قرعه ایران برای صعود به جام جهانی به دست مهدوی کیا افتاد

فوتبال ملی - مهدوی کیا نماینده ایران در قرعه کشی مرحله بعدی رقابت های جام جهانی خواهد بود.

مرتضی رضایی-کنفدراسیون فوتبال آسیا از مدی مهدوی کیا دعوت

کرد تا برای مراسم قرعه کشی جام جهانی که روز 19 اسفند ماه در

مالزی برگزار می شود به این کشور سفر کند.این اتفاق باعث شد تا

یک بار دیگر مهدوی کیا احساس غرور کند و ازاینکه هنوز هم در آسیا

جایگاه ویژه ای دارد به خودش ببالد.دراین همین زمینه گفت و گوی

کوتاهی با نماینده ایران در مراسم قرعه کشی جام جهانی را انجام

داده ایم که در زیر می خوانید:

شما به عنوان نماینده ایران در مراسم قرعه کشی جام جهانی
انتخاب شده اید و این یک اتفاق خوب است.

بله،به من گفته اند که روز 19 اسفند ماه در مالزی باشم.من دیروز با

دنیزلی در این مورد حرف زدم با ایشان این موضوع را در میان

گذاشتم.دنیزلی به من اجازه داد که برای حضور در این مراسم به

مالزی سفر کنم. ما روز 22 در لیگ بازی داریم و من تمام تلاشم را

انجام می دهم که روز نوزدهم بروم و بلافاصله به ایران برگردم.

از اینکه به این مراسم دعوت شده اید چه احساسی دارید؟

از اینکه به عنوان یک ایرانی مد نظر ای اف سی بوده ام خوشحالم.

فکر می کنم به خاطر سابقه حضور من در تیم ملی و بوندس لیگا

بوده که آنها از من دعوت کرده اند و این برای من خوشحال کننده

است که مورد توجه قرار گرفتم.

حالا فکر می کنید با قرعه هایی که شما بر می دارید ایران به جام

جهانی صعود کند؟ فکر نمی کنید سرنوشت ایران حالا در دستان

شما است؟

این را نمی دانم.اصلا در جریان نیستم که آنجا باید چه کاری انجام

بدهم. نمی دانم کدام بازی ها را باید قرعه کشی کنم.باید در این

مورد سوال کنم.اگر قرعه های ایران را هم من بردارم این طور نیست

که سرنوشت تیم ملی در دستان من باشد.تیم ملی بازی های

سختی در مرحله بعد دارد و تمام تیم های آسیایی که در این مرحله

حضور دارند از تیم های پر قدرت آسیا هستند.اما بدون شک قرعه

نمی تواند بدون تاثیر باشد.امیدوارم قرعه خوبی برای ایران باشد و در

نهایت تیم ملی به جام حهانی صعود کند.این اتفاق خوبی خواهد بود

و مطمئناهمه خوشحال می شوند.کشوری که به جام جهانی صعود

می کند تحولات زیادی در فوتبالش به وجود می آید.اگر هم خدای

ناکرده این اتفاق نیفتد همه ضرر خواهند کرد. امیدوارم همه دست به

دست هم بدهیم و با تلاش به جام حهانی صعود کنیم.

نظر شما در مورد بازی با صبا چیست؟

بازی در آن زمین کیفیت مطلوبی نداشت و اتفاق مهمی که رخ داد

این بود که 4 تا گل که همه آنها هم پنالتی بود بین دو تیم ردوبدل

شد. باید کارشناسان در این مورد نظر بدهند.

ویسی گفته که داور را آورده بودند تا بازی را برای پرسپولیس ها در

بیاورد؟!

من نمی خواهم درباره هر مسئله ای توضیح بدهم.داور دو تا پنالی

هم برای آنها گرفت. پرسپولیس در بازی های اخیر از داوری ضرر

زیادی دیده است. در بازی با شهرداری تبریز و نفت ما دو تا گل

آفساید خوردیم. در بازی با ذوب آهن هم دو تا پنالتی را برای

مانگرفتند.در بازی با فجر هم همین طور.این را کارشناشان گفته اند

ومن حرف آنها را می زنم. برای این بازی هم باید کارشناسی شود تا

بتوان نظر قطعی داد.

ویرایش توسط مهدی : 02-17-2012 در ساعت 11:10 AM دلیل: ویرایش
قدیمی 02-21-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض اشکان‌دژاگه: براي بازي در تيم ملي ايران آماده ام

دوشنبه 01/12/1390 23:25

اشکان‌دژاگه: براي بازي در تيم ملي ايران آماده ام

اشکان دژاگه بازيکن ايراني الاصل تيم فوتبال 'وولفسبورگ' آلمان گفت که براي همراهي تيم ملي ايران آماده است.

اشکان دژاگه در مصاحبه ای با روزنامه وولفسبورگر سایتونگ گفت: تصمیم خود را گرفته ام، برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران از هر نظر آماده هستم و همه تلاش خود را برای ارایه یک بازی خوب، بکار خواهم بست.

دژاگه، مصدومیت و بروز مشکلات گذرنامه ای را از جمله دلایلی اعلام کرد که به خاطر آن نتوانسته تا کنون تیم ملی فوتبال ایران را همراهی کند.
وی خاطرنشان کرد: البته هنوز هم (تا زمان انجام مصاحبه) دعوتنامه ای بدست من نرسیده اما خودم مشکلی ندارم و آماده بازی برای تیم ملی فوتبال ایران هستم.

این بازیکن ایرانی فوتبال آلمان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر از بازی در تیم باشگاهی خود (وولفوسبورگ) لذت می برم و اعتماد ''''فیلیکس ماگات'''' مربی تیم به من موجب شده که به طور مستمر در تمرینات و مسابقات تیم، خوب ظاهر شوم و رضایت کادر فنی تیم را جلب کنم.
دژاگه افزود: در بازی برای تیم ''''وولفسبورگ''''، رفته رفته پخته تر شده ام و با آرامش خاطری که اخیرا بدست آورده ام می توانم در زمین، بهتر دستورات تاکتیکی مربیان را پیاده کنم.

بازیکن ایرانی الاصل تیم فوتبال ''''وولفسبورگ'''' که به تازگی با همسر ایرانی خود ازدواج کرده، دلیل آرامش خاطرش را ازدواج با دختر مورد علاقه خود عنوان کرد و افزود: در زندگی شخصی ام مسوولیت های بیشتری پذیرفته ام و در زندگی ورزشی نیز به دنبال پذیرش مسوولیت ها و موفقیت های بیشتر هستم.

وی افزود: در پست های مختلفی در تیم فوتبال وولفسبورگ بازی می کنم اما پست دلخواه من هافبک راست است. تیم فوتبال وولفسبورگ در پایان هفته 22 رقابت های بوندس لیگا با کسب 27 امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد، این تیم آخرین بازی خود را با نتیجه 4 بر صفر به شالکه 04 واگذار کرد.

اشکان دژاگه بازیکن ایرانی الاصل این تیم از روی نیمکت، بازی را نظاره کرد.

مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران اخیرا در خصوص دعوت از اشکان دژاگه به این تیم گفته بود: دژاگه براي حضور در ایران مشکلي ندارد و فقط باید مسایل خود در آلمان را حل کند که آن هم مشکل خاصي نیست.
وی گفته بود، دژاگه و ''''جواد نکونام'''' با توجه به اینکه تیم هاي باشگاهي شان بازي دارند در اردوي امارات حضور ندارند اما هفتم یا هشتم اسفند ماه براي بازي با قطر به تهران خواهند آمد.
تیم ملي فوتبال ایران از روز جمعه ۲۸ بهمن ماه به منظور برپایی اردوی تدارکاتی عازم شهر دوبي در امارات عربی متحده شده و تا روز ۵ اسفند ماه در این شهر خواهد بود.

تیم ملی فوتبال ایران روز 4 اسفند ماه با تیم ملي اردن در ورزشگاه الوصل دوبی یک دیدار تدارکاتی برگزار می کند.
تیم ملي کشورمان شامگاه 5 اسفند به ایران بازخواهد گشت و از بعدازظهر روز ۶ اسفند تمرینات خود را در تهران از سر خواهد گرفت تا خود را براي دیدار روز ۱۰ اسفند برابر قطر آماده کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

شنبه 06/12/1390 09:43

امروز آغاز تمرينات ملي‌پوشان

مهاجم تيم ملي فوتبال به دليل مصدوميت از همراهي مقابل قطر بازماند.

اعضای تیم ملی فوتبال پس از اتمام اردو در امارات شب گذشته به ایران بازگشتند و بازیکنان امروز ساعت ۱۳ باید در هتل المپیک حاضر شوند.
* رضا نوروزی که با تاخیر یکی دو روزه به اردوی تیم ملی در امارات پیوست در بازی با اردن از ناحیه مچ پا دچار پیچیدگی شد و یکی دو هفته‌ای را نمی تواند بازی کند. به همین دلیل رضا نوروزی اردوی بازی با قطر را از دست داد.
* محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم الوصل امارات که در اردوی تیم ملی در دبی به دلیل عدم اجازه از سوی مارادونا سرمربی الوصل شرکت نکرده بود شب گذشته همراه تیم ملی به ایران آمد.
* جواد نکونام، اشکان دژاگه و علیرضا حقیقی سه لژیونر تیم ملی به زودی به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوند.

* تمرین تیم ملی از امروز عصر ساعت ۱۶ در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.
دیدار تیم‌های ایران و قطر در مرحله اول گروهی مقدماتی جام جهانی ۱۰ اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 02-25-2012 در ساعت 10:23 AM
قدیمی 02-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض گزارش تمرين امروز تيم ملي

شنبه 06/12/1390 18:23

گزارش تمرين امروز تيم ملي

مراحل آماده سازي تيم ملي فوتبال کشورمان از امروز با حضور 22 بازيکن در کمپ تيم‌هاي ملي پيگيري شد.

در این تمرین که از ساعت 15 و 45 دقیقه آغاز شد بازیکنان به انجام تنیس فوتبال و کار با توپ در دسته های مختلف پرداختند. در این بخش کی روش و امید نمازی به همراه بازیکنان تنیس فوتبال بازی کردند.
محمدرضا خلعتبری و علیرضا حقیقی از امروز در مراحل آماده سازی تیم ملی حضور یافتند. حقیقی با حضور در محل تمرین تیم ملی با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد و با دریافت لباس تمرین در مراحل آماده سازی تیم شرکت کرد.
بازیکنان از ساعت 16 به مدت 15 دقیقه به دویدن از بین موانع پرداخته و دو به دو پا به توپ کردند. پس از آن کی روش بازیکنان را به دو دسته تقسیم کرد تا به بازی تنیس فوتبال بپردازند در این بین کری خوانی برخی بازیکنان مانند کریمی و خلعتبری جالب توجه بود.
در پایان تنیس فوتبال که 15 دقیقه به طول انجامید کی روش بازیکنان را به 4 تیم تقسیم کرد که دو به دو در فضای محدود که با 4 دروازه محصور شده بود به مدت 20 دقیقه باهم بازی کردند. در بین این تمرین که بخش پایانی مراحل آماده سازی امروز تیم بود،بازیکنان به کارهای کششی و دویدن در زمین می پرداختند.
در تمرین امروز تیم ملی 5 دروازه بان حضور داشتند که زیر نظر دنیل گاسپار به تمرین اختصاص پرداختند. همچنین یعقوب کریمی و احسان حاج صفی به علت مصدومیت غایب بودند و زیر نظر پزشک تیم ملی در کلینیک کمپ تمرین کردند. بر اساس اعلام خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی این بازیکنان از فردا در تمرین تیم ملی حضور می یابند.
مهرداد پولادی مدافع هافبک تیم پرسپولیس نیز در تمرین امروز تیم ملی حضور نداشت و قرار است از فردا با هماهنگی باشگاه متبوعش در مراحل آماده سازی تیم ملی حضور یابد.
تمرین صبح یکشنبه تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 10 و 30 دقیقه فردا در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-26-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کروش در بیمارستان ایرانیان دبی

کروش در بیمارستان ایرانیان دبی / ۱۵ بلیت VIP برای قدردانی از مسئولان بیمارستان

<H3>
فوتبال ملی - دیروز قبل از بازی با اردن، کروش به بیمارستان ایرانیان رفت.</H3>

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کروش قبل از بازی تیمش با اردن به بیمارستان ایرانیان در دبی رفت تا از مسئولان این بیمارستان قدردانی کند. او مدت‌ها قبل زمانی که به دبی رفته بود، از ناحیه گوش احساس درد می‌کرد که مجبور شد به بیمارستان برود. کروش آن زمان سوار یک تاکسی شده و به راننده گفته بود که او را به یک بیمارستان برساند. راننده تاکسی هم او را به بیمارستان ایرانیان برده بود. ناراحتی جسمی کروش با کمک مسئولان این بیمارستان خوب شده بود و کروش که یاد آن روز افتاده بود، قبل از بازی با اردن به بیمارستان رفت و از مسئولان آن قدردانی کرد. او به مسئولان بیمارستان 15 تا بلیت VIP بازی ایران و اردن را اهدا کرد که برای تماشای این مسابقه، مهمان فدراسیون فوتبال ایران باشند.

قدیمی 02-27-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض سرمربي قطر: کي‌روش را به خوبي مي‌شناسم

دوشنبه 08/12/1390 22:20

سرمربي قطر: کي‌روش را به خوبي مي‌شناسم

پائولو اوتوري پيش از رويارويي با تيم ملي فوتبال کشورمان گفت که تيمش براي اولين ديدار کاملا آماده است و براي پيروزي به ميدان مي‌رود.

تيم‌هاي ملي فوتبال قطر و ايران در هفته‌ پاياني مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل چهارشنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف هم مي‌روند.ديداري که سرمربي قطر آن را به واسطه‌ي حضور "تماشاگران پرشور" سخت و دشوار مي‌داند.

پائولو اوتوري سرمربي برزيلي جديد قطر پيش از آمدن به تهران در نشست خبري با رسانه‌هاي قطري درباره بازي حساس پس فردا صحبت کرد.

* فضاي تيم را قبل از سفر به تهران چگونه مي‌بينيد؟
بدون شک فضاي خاصي بر تيم حاکم است تمام بازيکنان بر روي بازي چهارشنبه تمرکز کامل کرده‌اند و اين براي ما بسيار خوب است، چرا که اين ديدار را تشريفاتي نمي‌دانند و براي نتيجه‌ گرفتن کاملا مصمم هستند. چند جلسه تمرين مفيد داشته‌ايم و آماده اين ديدار هستيم.

* تيم شما در خط دفاعي چند بازيکن اصلي خود را در اختيار ندارد، آيا با مشکلي مواجه نمي‌شويد؟
به هر حال اين فوتبال است و مصدوميت جزئي از آن است. بايد خود را با تمام شرايط وفق داد. در خط دفاع از وجود بازيکناني همچون بلال محمد، خالد صالح ، مارکوني اميران و ابراهيم ماجد محروم هستيم. بنابراين بايد در انديشه جانشينان خوبي براي آن‌ها باشيم.

* بازي را چگونه پيش‌بيني مي کنيد؟
اين ديدار آخرين فرصت براي صعود از اين گروه است. بنابراين بايد از آن به خوبي استفاده کنيم. به خوبي مي دانيم که با تيمي بسيار قوي‌ بازي مي کنيم. ايران تماشاگران پرشوري دارد و فضاي ورزشگاه آزادي با اين تماشاگران پرشور با ديگر جاها متفاوت است. بايد بازي در سطح بالائي را به نمايش گذاريم و تمام تلاش خود را براي پيروزي به کار ببريم.

* آيا نيم نگاهي هم به ديدار اندونزي و بحرين خواهيد داشت. از نتيجه‌ آن ديدار نمي‌ترسيد؟
فقط مي‌خواهم بر روي تيم خودم تمرکز کنم. تمام آنچه که برايم اهميت دارد ديدار مقابل با ايران است . براي صعود از اين مرحله به پيروزي و يا تساوي نيازمنديم. فوتبال قطر اخيرا موفقيت‌هاي خوبي به دست آورده است. السد در سال 2011 قهرمان ليگ قهرمانان آسيا شد و بعد از آن هم در جام جهاني باشگاه‌ها در مکان سوم قرار گرفت، مطمئنا اين موفقيت‌ها بر روي ديگر بازيکنان ملي‌پوش هم تاثير خواهد گذاشت، اما بايد بدانيم که فوتبال باشگاهي با فوتبال ملي تفاوت دارد.

* نظر شما درباره تيم ملي ايران چيست؟ با چه تاکتيکي مي خواهي مقابل حريف بازي کني؟
مطمئنا درباره تاکتيک صحبت نخواهم کرد، اما درباره تيم ملي فوتبال ايران بايد بگويم که کارلوس کي‌روش را به خوبي مي‌شناسم. در تمام تيم‌هاي که هدايت آن‌ها را بر عهده گرفته‌ام ، فقط در پي پيروزي بوده‌ام . تيم ما در حال حاضر در شرايط خوبي به سر مي‌برد و همه بازيکنان بر روي بازي چهارشنبه تمرکز کرده‌اند و اين اميدوار کننده است. بازيکنان به خوبي مي دانند که براي نتيجه‌ گرفتن مقابل ايران مشکلات و موانعي وجود دارد، از جمله اين که ما با تيمي قوي که تماشاگران پرشوري دارد، مواجه هستيم. گذشته از اين قطر مدت‌ها است که بدون سرمربي بوده است. بنابراين بازيکنان بايد جنگنده و پر تلاش ظاهر شوند و تمام آنچه را که در توان دارند رو کنند. به طور کلي ديدار با ايران بازي اضطراري و ويژه اي است. مطمئنم که از اين گروه صعود مي کنيم. اميدوارم که اين روحيه هم به بازيکنان تزريق شود و ما بتوانيم با ارائه يک بازي خوب به نتيجه‌ دلخواه هم برسيم و دور بعد صعود کنيم.

* آيا شاهد تغيير اساسي در ترکيب قطر خواهيم بود؟
ديوانه نيستم که به همين زودي همه چيز را تغيير دهم (با خنده). تغييرات زياد يعني اين که مي‌خواهم دست به خودکشي بزنم. بنابراين تغييرات زيادي را در تيم ايجاد نمي کنم. بازيکنان از کار کردن با من خوشحال هستند و از اين که چنين فضاي صميمي در تيم حاکم است، خوشحالم.

* در ديدار مقابل ايران در پي پيروزي هستيد يا کسب تساوي؟
هر مربي و تيمي در درجه اول براي پيروزي به ميدان مي‌رود و اصلا به شکست فکر نمي‌کند. تماشاگران ايراني را مي‌شناسم. بيش از اين با تيم الريان مقابل آن‌ها به ميدان رفته‌ايم. آن‌ها شيفته فوتبال هستند. بازيکنان ما بايد بدانند که مي‌توانند از اين فضا به نفع خود استفاده کنند و فشار را به تيم حريف منتقل کنند.

* بعد از صعود از اين مرحله اين موفقيت را به خود شما نسبت مي‌دهيد يا لازاروني؟
بدون شک به لازاروني چرا که او تيم را در تمام بازي‌هاي به جز اين ديدار هدايت کرده است. ما مي خواهيم مسير او را دنبال کنيم و از اين بازي هم سربلند بيرون بياييم. اما در صورت شکست وعدم راهيابي به دور بعد تنها من مسئول هستم.

تيم ملي فوتبال قطر عصر امروز (دوشنبه) وارد تهران مي‌شود تا چهارشنبه در آخرين ديدار مرحله‌ي نخست گروهي در ورزشگاه آزادي مقابل تيم ملي فوتبال ايران به ميدان برود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-27-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض تصاوير زيبا از تمرين امروز تيم ملي

دوشنبه 08/12/1390 23:26

تصاوير زيبا از تمرين امروز تيم ملي

تيم ملي فوتبال صبح دوشنبه به رغم اعلام قبلي، پشت درهاي بسته و بدون حضور خبرنگاران تمرين کرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش