بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مظلومی: این قهرمانی تقدیم به روح ناصر حجازی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قهرمانی جام حذفی را به روح ناصر حجازی تقدیم می‌کنم.
فارس: پرویز مظلومی پس از قهرمانی در جام حذفی عنوان کرد: بازی کیفیت لازم را نداشت. فینال جام حذفی حساس است و تیم‌ها با استرس بازی می‌کنند. این قهرمانی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم و آن را به روح ناصر حجازی تقدیم می‌کنم. اولین جامی که قول داده بودم‌ برای استقلال و هواداران گرفتم حالا به دنبال دومین جام هستم.

وی ادامه داد: شاهین بوشهر خوب و جوانمردانه بازی کرد. امیدوارم هواداران در روز اول فروردین به ورزشگاه بیایند و ما را برابر تیم نسف قارشی ازبکستان حمایت کنند تا در مسابقات آسیایی هم با قدرت ظاهر شویم.

مظلومی در مورد اینکه در استقلال خواهد ماند یا نه،‌ گفت: ما که هستیم. باید ببینیم چه می‌شود و خدا چه می‌خواهد. تلاش می‌کنم استقلال در لیگ برتر هم قهرمان شود.

وی در مورد کیفیت زمین ورزشگاه حافظیه گفت: زمین نسبت به بازی ما با فجر سپاسی بهتر شده بود. با این حال دو تیم نمی‌توانستند روی زمین خوب فوتبال بازی کنند.

مظلومی در مورد سختی‌هایی که در این فصل کشید، گفت: همیشه سختی می‌کشم اما دین خودم را به هواداران استقلال ادا کردم و جامی که قول داده بودم را گرفتم

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

سایت گل - فینالی دیگر برگزار شد..فینالی از نوع جام حذفی.اینبار در شیراز.با همان سبک و سیاق سابق و حتی بدتر.زمین با چند ماه پیش خودش هیچ تفاوتی نکرده بود.
تصویربرداری بازی هم در حد افتضاح.توپ در طرف دیگر بود و دوربین طرفی دیگر را نشان می داد.بازی شروع می شود.بازی که هیچ شباهتی به یک فینال ندارد.توپ از این سمت زمین به آن سمت زمین می رود و برعکس.وقت اضافه هم هیچ تفاوتی با 90 دقیقه بازی نداشت.
از دست ندهید
  • شما انتخاب كرده‌ايد: فرهاد مجيدي، بهترين مهاجم سال
  • شما انتخاب كرده‌ايد: كريمي، بهترين هافبك سال

پنالتی ها که زده میشود ،فاجعه شروع می شود.هجوم تماشاگران و لیدرها به داخل زمین.،زمین در یک آن به سیاهی تبدیل میشود.بازیکنان استقلال به دنبال راهی برای فرار از این جمعیت هستند.انگار یادشان رفته قهرمان شدند.
دور افتخار به دست مبارک لیدرها برگزار می شود.چه شکوهی.سکوی قهرمانی آماده میشود.چقدر ما از بقیه دنیا جلوتریم.آخر هیچ جای دنیا جشن قهرمانی پشت دروازه ها برگزار نمیشود.بازیکنان برای گرفتن مدال میخواهند بالای سکو بروند.اما نکته اینجاست که لیدرهای محترم در اولویت هستند.
این مراسم هم برگزار شد تا ثابت شود حرفه ای بودن فقط انجام بازیها در تاریخها ی مشخص نیست.حرفه ای بودن به نکاتی هستند که بارها و بارها گفته شده است.

-در اروپا هنگام اهدای مدالهای قهرمانی تنها یک نفر آنها را بر گردن بازیکنان می اندازد. اما درایران همه در این کار سهیمند.
-در اروپا مراسم قهرمانی نهایتا 10 دقیقه پس از پایان بازی انجام میگیرد.اما در ایران کمتر از 45 دقیقه امکان ندارد.
-در اروپا کاپ قهرمانی به کاپیتان داده میشود تا بالای سر ببرد.اما در ایران همه کاپیتان میشوند.حتی لیدرها در اروپا تنها بازیکنان و سرمربی تیم برای دریافت مدال بالای سکو میروند.اما درایران دستیاران سرمربی،مدیرعامل،معاونان مدیر عامل،اعضای هیئت مدیره(البته اگر هیئت مدیره داشته باشند)،مسئول کانون هواداران،لیدرهای باشگاه،برادران لیدر،مسئول روزنامه باشگاه،مسئول تدارکات تیم،سرپرست تیم و همه همه بالای سکو حضوری فعال دارند.
-در اروپا بازیکنان با در دست داشتنه کاپ قهرمانی دور افتخار میزنند.اما در ایران کاپ قهرمانی دست همه هست به جز بازیکنان.
-در اروپا به هنگام دور افتخار بازیکنان تنها یکی از فیلمبرداران بازی در زمین حضور دارد.اما در ایران از عکاس و خبرنگارگرفته تا توپ جمع کن و تماشاچی در وسط زمین جولان میدهند.
-شاید با دیدن بازیهای اروپایی توقع ما زیادی بالا رفته.اما تا نخواهیم نمیتوانیم حرفه ای شویم.باز هم اظهار امیدواری میکنیم تا شاید روزی ما بتوانیم مثل لیکها اروپایی فوتبالی حرفه ای در تمام ابعاد داشته باشیم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض فینال جام حذفی90

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 03-16-2012 در ساعت 12:00 PM
قدیمی 03-17-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

با 2 گل و یک پاس گل مجیدی ، الغرافه حریفش را گلباران کرد!
در ادامه هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر قطر شب گذشته دو دیدار برگزار شد که با برتری پرگل الغرافه و توقف العربی همراه شد.
در نخستین دیدار شب گذشته العربی همراه با کاپیتان ایرانی خود یعنی هادی عقیلی مقابل الخراتیات به تساوی بدون گل رضایت داد تا با 22 امتیاز در رده هشتم جدول قرار بگیرد.
در دیگر دیدار حساس شب گذشته تیم فوتبال الغرافه، همگروه هفته سوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا همراه با سرمربی برزیلی جدید خود یعنی سیلاس برزیلی و با درخشش فرهاد مجیدی مقابل الاهلی قعر جدولی 4 بر یک به برتری رسید.
در این دیدار فرهاد مجیدی در دقایق 56 (از روی نقطه پنالتی) و 94 برای تیم قطری گلزنی کرد. گل سوم این تیم نیز روی پاس گل مجیدی و توسط دیگو تاردلی به ثمر رسید.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

فتح الله زاده: خیالتان راحت ؛ ۲۰ سال دیگر هم بازنشسته نمی شوم/ دلم گرفته اما هیچ جا نمی روم

لیگ برتر - فتح الله زاده در گفت و گوی نوروزی اش با خبرآنلاین می گوید بی خودی دلمان را برای رفتنش صابون نزنیم!

فرهاد عشوندی:مدیرعامل استقلال چون همیشه گفت و گو را با شوخی و خنده شروع می کند:« بابا باز که من را قال گذاشتید؟ من کاپ را برداشتم بردم حافظیه ، هی نشستم گفتم الان می آیید ! تا 12 شب منتظرتان ماندم پس کجا ماندید ، دل درد گرفتم این قدر تنهایی فالوده شیرازی خوردم.»
قرارمان این بود که بعد از بازی در شیراز با هم به حافظیه برویم ولی حاجی را دور و بری هایش با جام کول کردند و بردند و نشد تا از او مثل شاهچراغ بر سر مزار حافظ هم عکس بگیریم ، درحالی که قرار بود برای مان فال حافظ بگیرد.
*بالاخره استقلال قهرمان شد!
بله مدت زمان طولانی شده بود. خود من هم که می دانی ، عاشق جام گرفتنم اما 5 سالی بود که در حسرت جام بودم.
*5 سال؟
بله دیگر ، چند سالی که نبودم. آخرین بار با قلعه نویی قهرمان جام حذفی شدیم ، 2 سال هم که از فوتبال دور بودم و وقتی برگشتم ، این جام را دوباره گرفتیم. 5 سال آن هم بدون جام ، برای من که خیلی سخت بود.
*جام حذفی که قبول نیست!
چرا حاجی جان؟ به ما که می رسد قبول نیست؟ اتفاقا خیلی هم قبول است. واقعا بچه با تمام وجود زحمت کشیدند تا این جام را بدست بیاورند. من که زا تمام شان متشکرم. واقعا محشر بودند. دست شان درد نکند. ما در این فشار مسابقات راه سختی را طی کردیم تا به فینال برسیم و جام بگیریم. این جام خیلی هم برای مان مهم است.
*ولی لیگ یک چیز دیگر است.
بله قبول دارم اما این هم جام است. ما این جام را گرفتیم ، از حالا با آرامش می رویم دنبال جام قهرمانی لیگ. الان سپاهان و تراکتور رقیب های جدی هستند اما قرار نیست که ما پا پس بکشیم.
*واقعا به قهرمانی در لیگ هم امید دارید؟
انسان همیشه به امید زنده است. تازه ما که شانس بیشتری داریم. آنها تیم های خوبی هستند اما استقلال ، همیشه از همه تیم ها برای قهرمانی مدعی تر است. همین الان هم اگر بچه ها به رغم همه مصدوم هایی که دادیم ، یک همت مضاعف بکنند ما برنده می شویم. بچه های ما هم قسم شدند امسال همه جام ها را درو کنند. حالا درست است که تیم مان تغییرات زیادی داشته اما همیشه استقلال صاحب بهترین هاست. همین جام حذفی را ببین. ما در بازی فینال هافبک دفاعی نداشتیم. شاید خود من فکر می کردم با گذاشتن میثم حسینی در پست هافبک دفاعی باید 10 نفره بازی کنیم اما او خودش را با شرایط وفق داد. میثم در پست اصلی اش یکی از بهترین هاست. این قدر خوب که من امید دارم بتوانم او را بزودی به اروپا ترانسفر کنم. با این وجود برای بازی در هافبک دفاعی نیاز به زمان داشت.
*پس برای تراکتورسازی و سپاهان کری می خوانید و مدعی هستید؟
حاجی جان آنها شاید برای ما مدعی باشند. این استقلال است که قهرمان می شود. با برگشتن مصدوم های مان ، همه تیم ها در برابر استقلال به مشکل می خورند. به خصوص الان که یک جام هم گرفتیم و کمی آرامش مان بیشتر شده است. من که فکر می کنم می توانیم قهرمان باشیم . خیلی از تیم ها حسرت داشتن مجموعه خوب ما را دارند. از کادرفنی گرفته تا بازیکنانی که بهترین هستند. ما گروه بسیار خوبی داریم. با این تیم رسیدن به قهرمانی خیلی هم سخت نیست.
*و لیگ قهرمانان چطور؟
آنجا که می خواهیم تا پایان فروردین ماه صعودمان را قطعی کنیم. امسال استقلال می خواهد به رویایی دیرین ، جامع عمل بپوشاند. ما حتی یک قدم هم عقب نمی کشیم. من چند بار تا یک قدمی قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا رفتم اما ناکام ماندم. این بار اما می خواهیم برویم که کار ناتمام مان را تمام کنیم.

ولی بازی با نسف چنگی به دل نزد؟
من باید از تماشاگران که روز عید برای حمایت از تیم محبوب شان به ورزشگاه آمدند تشکر کنم. فوتبال است دیگر ، گاهی این اتفاقات هم می افتد. بچه ها کمی خسته بودند و این خستگی روی کارشان اثر گذاشت اما خیلی زود جبران مافات می کنیم.
*البته این کار خیلی هم ساده نیست.
بله مشکلات زیادی سر راه مان است اما می دانی که من مدام می جنگم. می دوم با سختی پول پیدا می کنم. با مشکلاتی که ایجاد شد ، نتوانستیم امسال راحت از دولت پول بگیریم و این کارمان را برای تامین هزینه ها سخت و دشوارتر از همیشه کرده اما سعی کردم با کمک هیات مدیره ، نگذارم بچه ها مشکلات مالی داشته باشند. خیلی از مشکلات را حل کردیم ولی هنوز هم شرایط ایده آل نیست. بعضی وقت ها هم که طوری با ما برخورد می کنند که دلم می گیرد و احساس دلخوری می کنم. دلم می گیرد و با خودم می گویم شرایط چقدر نسبت به روزهای اولی که به فوتبال آمدم ، فرق کرده. دیگر خبری از ان صفا و صمیمیت و دوستی که میان مان بود ، نیست. واقعا این فوتبال دارد افسرده ام می کند؟
*افسرده ؟
بله. دلم می گیرد. افسرده می شوم. ندیدی جدیدا چقدر زود مریض می شوم؟
*یعنی دارید به سن بازنشستگی می رسید؟ شاید انشاالله قهرمانی در لیگ و بعد قهرمانی اسیا زمانی مناسب باشد برای وداع با فوتبال!
بی خودی به دلت صابون نزن. من تا 20 سال دیگر هم خیال بازنشستگی ندارم. هم قهرمانی می آورم و هم در فوتبال می مانم . شما نمی خواهد ناراحت و دلواپس سلامتی من باشید. من خودم حواسم به همه چیز هست.
*حالا چرا ناراحت شدید ، شوخی کردم. گفتم شاید شما هم مثل کفاشیان در فکر بازنشستگی هستید!
اتفاقا من هم از کفاشیان یاد گرفتم. تا آخرین لحظه به کارم می چسبم و هیچ جا نمی روم! او الگویی مناسب شده. ( می خندد) بابا شب عیدی این حرف ها چی هستند که می پرسید. بیا برای مردم آرزوی سلامتی کنیم. انشاالله به کمک هواداران یک قهرمانی شیرین بدست بیاوریم و سال 91 برای همه ما پر باشد از موفقیت.
می خواهید مصاحبه را تمام کنید؟ هنوز که نگفتید تکلیف تمدید قرارداد مظلومی چه می شود؟
اتفاقا می خواستم در شیراز این کار را بکنم که نشد. قرار شد در عید بنشینیم درباره آینده حسابی حرف بزنیم. البته من که نمی دانم از دست شما چه کار کنم. یکی می گوید قلعه نویی ، یکی می گوید مربی خارجی ، یکی می گوید مظلومی. یادگرفتم هر کس هر چیزی گفت ، من هم با خنده سری تکان بدهم و کار خودم را بکنم. در آرامش می نشینم و با مظلومی حرف هایم را می زنم ، این طوری بهتر است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

مهدي رحمتي به تمرين استقلال رفت. او که از حاشيه سازان براي استقلال دلخور است، بعد از يک روز استراحت به تمرينات برگشت.
مهدي در گفت و گويي با خبرآنلاين از اتفاقاتي مي گويد که سبب شد تا بعد از بازي با نسف به شدت لب به انتقاد از حاشيه سازان براي تيم بگشايد و غير مستقيم يکي از آنها را مورد آماج حملاتش قرار دهد. کسي که البته خودش مي گويد نمي خواهد اسمي از او بياورد تا بعد.
*بعد از بازي بازي با نسف قارشي مصاحبه تندي داشتي و عليه امير قلعه نويي صحبت کردي؟
من حرف هايم را زدم و زيرش نمي زنم اما اسم از کسي نبردم.
*پس چه کسي برايت پيغام فرستاده که ناراحت شدي و مي خواهي از استقلال بروي؟
پيغام که فرستاده اند. اما بي خيال!
*انگار نمي خواهي مسئله را باز کني؟
چرا اما اجازه بدهيد بعد از پايان ليگ درباره همه چيز ، مفصل حرف مي زنم.
*گفته بودي تا چکت پاس نشود سر تمرين نمي روي ، يعني الان پولت را گرفتي؟
صادقانه بگويم به ميان کشيدن بحث چک بهانه بود. من حرفهايي شنيده بودم که خيلي اعصابم را به هم ريخت. شب قبل از بازي که پول آوردند ، خودم به بچه ها گفتم نيازي ندارم و سهم خودم را نگرفتم و گفتم اين طوري شايد پول بيشتري به بقيه برسد ، که نياز دارند. از مديريت باشگاه بپرسيد ، تا حالا شده درباره مسائل مالي چيزي بگويم؟ بارها اتفاق افتاده موعد وصول چک هايم چندماهي هم عقب افتاده اما حتي گلايه نکردم. بعضي از بچه ها مشکل مالي دارند و زير فشارند. همان طور که مديران تيم زير فشارند. استقلال و پرسپوليس خصوصي نيستند که بخواهيم از مالکان تيم گلايه کنيم. تيم دولتي است و حمايت مي خواهد.
*در اين چند روز با فتح الله زاده حرف زدي؟
شب قبل از بازي در هتل ديدمشان. او گفت من در اتاقم هستم و هر کس براي مشکلات مالي حرفي دارد ، به اتاقم بيايد. ولي من نرفتم. بحثم چيز ديگري بود. از جاي ديگري دلخور بودم و مي خواستم آن حرف ها را بزنم.
*طلبت را کي مي گيري؟
مشکلم مسئله مالي نيست. خدا را شکر تحت فشار نيستم. هر وقت باشگاه پول داشت ، طلبم را مي دهد.
*قبول داري اين چندماهه حسابي عصبي بودي؟
همين طور است. حرف و حديث ها ، کم لطفي ها ، توقعات بالا و دغدغه هاي زندگي ، تحمل آدم را کم مي کند. من آدم با جنبه اي هستم. ببين چه مسائلي بوده که باعث شده از کوره در بروم. به خودم مي گويم مگر چندسال زنده ام که بخواهم براي به دست آوردن موقعيت يا مال به همه چيز چنگ بزنم.
*تعطيلات خوش گذشته؟
قبل از عيد رفتيم اردو ، سال تحويل در هتل بوديم ، بعد از ظهرش بازي کرديم ، بعد هم که بايد تا آخر عيد تمرين کنيم. ما که امسال عيدي نداشتيم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض سایت ای‌اف‌سی: نتایج خوب آبی‌ها در لیگ برتر همچنان ادامه دارد

سایت ای‌اف‌سی: نتایج خوب آبی‌ها در لیگ برتر همچنان ادامه دارد
خبرگزاری فارس: سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران نوشت: نتایج خوب استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران همچنان ادامه دارد.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از پیروزی یک بر صفر استقلال تهران مقابل ملوان بندرانزلی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران نوشت: حمله تک‌نفره محسن یوسفی در بازی روز چهارشنبه استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی تهران، آبی پوشان را پیروز میدان کرد.
غول‌های تهرانی که پس از الجزیره امارات در رده دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه اول قرار دارند، با 52 امتیاز از 28 بازی و 3 امتیاز کمتر از سپاهان صدرنشین در لیگ خانگی در مکان سوم ایستاده‌اند.
استقلال پس از باخت خانگی 3 بر 2 مقابل پرسپولیس تاکنون در هیچ دیداری شکست نخورده است و یوسفی با زدن گل تعیین کننده در دقیقه 18 بازی پانزدهمین پیروزی این فصل را برای آبی پوشان پایتخت به دست آورد.
استقلال پنج‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت. الریان و نسف که هر دو شروعی ناامیدکننده در لیگ قهرمانان آسیا داشتند نیز در همان روز با یکدیگر دیدار می‌کنند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-31-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض عکسهایی از اتومبیل های بازیکنان تیم استقلال

فریدون زندی

مهدی رحمتی

آتیلا حجازی

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

سرمربی پیشین شموشک مشاور فتح‌الله‌زاده هووی مظلومی وارد استقلال شد

سرمربی پیشین تیم فوتبال شموشک نوشهر به عنوان مشاور فنی مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شد.

بهمن فروتن درباره حضورش در تمرین امروز استقلال، گفت: فتح‌الله‌زاده مرا به عنوان مشاور فنی خودش انتخاب کرده و امروز نیز این موضوع را به بازیکنان اعلام کرد.
وی با بیان اینکه رابطه خوبی با اعضای کادر فنی استقلال بخصوص مظلومی و همچنین پورحیدری سرپرست این تیم دارد، اظهار داشت: امیدوارم بتوانم در کنار آنها به استقلال کمک کنم. 4 سال به صورت غیر مستقیم به مدیران و مربیان استقلال کمک می‌کردم و این بار فتح‌الله‌زاده به صورت رسمی این کار را انجام داد.
سرمربی پیشین شموشک نوشهر خاطرنشان کرد:‌ استقلال قهرمان جام حذفی شده و در لیگ نیز در کورس قهرمانی قرار دارد و دارای کادر فنی توانایی است. با این حال انسان در فوتبال همواره نیاز به کمک دارد و من می‌توانم این کمک را به استقلال انجام دهم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)