بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > سوالات و رفع اشکال

سوالات و رفع اشکال در این بخش سوالات و مشکلات کامپیوتری کاربران در زمینه ویندوز مطرح میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-19-2011
DraRed آواتار ها
DraRed DraRed آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 13

23 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
DraRed به Yahoo ارسال پیام
Red face کمک در برنامه نویسی

سلام
لطفا زبان های برنامه نویسی رو با ذکر نام،کاربرد،چه آماده گی هایی باید داشته باشیم و چی بلد باشیم،سختی،...
برامون بنویسید.من دوم راهنمایی هستم و می خوام یه برنامه نویسی یاد بگیرم که هم تو هکر شدن خیلی به درد بخوره هم بشه باهاش برنامه های خیلی ساده نوشت.
ممنون
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-19-2011
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

سلام
کاری به دنیای نرم افزار هم نداشته باشیم اصولا نمیشه یه چیزی هم ساده باشه هم کارهای هم خیلی به درد بخوره هم یه کار خیلی تخصصی برات بکنه

پیشنهاد من این هست حتما با یه زبان ساده مثل بیسیک (نسخه Qbasic) شروع کنی اموزش و کتابم زیاد هست
و تا وقتی خودت از خودت احساس رضایت نکردی توش به مسخره شدن از طرف دوستات (بابت این زبان ساده)
و تحقیر شدن توسط کسایی که زبانهای پیشرفته تری میخونن گوش نکن و ولش نکن و این شاخه اون شاخه نکن...
لذت برنامه نویسی ساده بدون دغدغه و بی قید و بند رو با بیسیک تجربه کن دستت بیاد برنامه نویسی کلا چه شکلیه
بعد بقیه ش رو خدمتتون عرض میکنم.

توی همون مایه ها پاسکال رو هم داریم ...
بعد C هست که بهتره با C++ یادش بگیری و کتاب های قدیمی سی رو نخونی ...

توی همون سی هم ماه ها و سالها میمونی

زبان اسمبلی به درد عموم نمیخوره هر چند اگر بخوای تخصصی وارد دنیای کرک بشی خب نیازش داری ..(کلا فراموشش کن )

زبان هایی مثل C# , JAVA هم برای برنامه نویسی حرفه ای تر

بنابراین با بیسیک شروع کن اصول رو توی سی پلاس پلاس یاد بگیر (اینجا خیلی طول میکشه) بعد اگر به سی شارپ و یا جاوا رسیدی میتونی کارهای خوبی بکنی ...

ببین پای صحبت ما نرم افزاری های بشینی اینقدر نا امیدت میکنیم اینقدر سیاه نمایی میکنیم که همه چیو از جلوی چشت میندازیم

برنامه نویسی راحته واسه همین گفتم با بیسیک شروع کن که لذت برنامه نویسی ساده اول بره بیخ دندونت تا ولش نکنی ...
میتونی به خودت خیانت کنی با سی پلاس پلاس شروع کنی دیگه ادامه ش نمیدی ...

با بیسیک شروع کن و نترس ...

زبان های پی اچ پی یا ای اس پی هم هستند که برای وب هستند ...
اونها زبان های حرفه ای ها هستند و ان شاالله یه روز شروع کنی به نوشتن اونها ...
این وسط مسط ها هم اگر با دیتا بیس کار کنی مجبوری زبان شیرین اس کیو ال SQL رو یاد بگیری دیگه از فرداش شروع میکنی از در و دیوار و پدر مادر و همکلاسیت select میگیری و میریزیشون توی یه تیبل جدید بعد توی استور پروسیژر ذخیره0شون میکنی ....

بشین مردونه بیسیک رو شروع کن ولش نکن .

کاربران زیر از دانه کولانه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 04-20-2011
DraRed آواتار ها
DraRed DraRed آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 13

23 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
DraRed به Yahoo ارسال پیام

باشه.پس اول qbasic رو یاد میگیرم که کارش دستم بیاد بعد میرم بالا تر.فقط چندتا سوال:
شما خودتون چند وقته qbasic رو یاد گرفتین؟
کاربردش چیه؟چی کار میشیه باهاش کرد دقیقا؟
محیطش ویژوآل بود چی بود دقیقا یادم نیست.ولی فارسیش میشد محیط گرافیکی.محیط این گرافیکیه؟یعنی ویژوآل بیسیکه (اگه درست گفته باشم)؟
کاربران زیر از DraRed به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 08-05-2011
ali_zangeneh آواتار ها
ali_zangeneh ali_zangeneh آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 54

31 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
ali_zangeneh به Yahoo ارسال پیام

سلام
اون که شما میگید ویژوال بیسیکه .
البته گونه های جی دبیلیو بیسیک هم وجود داره.
من خودم توی 2 ماه اون وقت ها که سوم دبیرستان بودم یاد گرفتم.ولی کیو بیسیک زبان مفسریه.مثل پایتونیا پرل
که این ها زبان های هک و ضد امنیت هم هستند.
که دوری یادگیریشون که من 3 ساله هنوز تمومش نکردم خیلی خیلی از زبان های معمول تری مثل سی یا سی پلاس پلاس سخت تر از لحاظ یادگیریه.
ولی کار نشد نداره.این یادت باشه ...
تو بخوای میشه
البته ورود به عرصه ضد امنیت خیلی مشگل تزر از این حرف هاست.
چون به طور عمده به دودسته امنیت نرم افزار و وب تقسیم میشه.
و نیاز به تسلط به مفاهیم و یافتن راه شکستن به طور خلاصه داره
اما جوجه هکر ها که کارشون اذیت و ازار مردمه هم که با نرم افزار های مخصوص اینکار نفوذ رو انجام میدن.که با داشتن فایروال ساده ایی هم میشه باهاش مقابله کرد.
برای شروع دانشی راجع به زبان سی حداقل نیاز هست و اونم شاخه های مختلفی برای ادامه وجود داره ولی
چون دانش مهندسی کامپیوتر فعلا نداری همون کیو بیسیک و در ادامه انتخاب مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه استارت اصولی رو با زبان سی و پایتون و بعد پرل باید کسب کنی و از بانک های اطلاعاتی و پلتفورم های مختلف مثه جاوا یا دات نت یا مونو و .............
کلا راه دور و درازیه
ولی میتونی اگه بخوای
من خودم هک رو دزدی نمیدونم من اونقدری هک بلدم که بتونم با پیدا کردن راه دزدی جلوی دزدی رو بگیرم همین
اگه زیاد نوشتم ببخش
کاربران زیر از ali_zangeneh به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

برچسب ها
delphi, java, pascal, programming, qbasic, چگونه برنامه نویس شویم, ویژوال بیسیک, پاسکال, برنامه نویسها, برنامه نویسی, دلفی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش