قدیمی 07-11-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض برنامه سطح پایینی به نام 7

این برنامه از کانال 3 سیما پخش میشود و مضمون ان هم انتقاد از سینما گران و وضع سینمای کشور هست ولی اینقدر این برنامه سطح پایین و فاقد کیفیت های لازم برای بدست گرفتن وضع انتقاد در سینمای کشور را دارد که بیشتر به یک شوی شبانه میماند تا یک برنامه ای که مثلاً میخواهد مانند نود شود البته نود هم همچین تحفه ای نیست در هر صورت ما از یک طرف با ترسو بودن منتقدین خویش روبرو هستیم و از طرف دیگر با کارگردانان انتقاد ناپذیر .
همین امر سبب شده سینمای ما همان مسیری را که در دهه هفتاد طی کرد در دهه هشتاد هم طی کند با این اوصاف در دهه نود هم هیچ اتفاقی برای سینمای ایران نخواهد افتاد
فعلاً که فوتبال از فیلمهای گیشه ای سطح پایین سینمای ایران محبوب تر هست (هر چند فوتبال را که دیگر وضعش را خودتان میدانید ) در یکی از این برنامه هفت این آقای حسن فتحی سازنده فیلم کیفر نسبت به انتقاد یک منتقد حاضر در برنامه موضع شدیدی گرفت و زود جبهه بندی کرد و زد به جاده خاکی مثلاً : آقا من داشتم شب دهم رو میساختم رفته بودم در قهوه خانه ها با ضبط صوت صدای معاشرت بقیه را ضبط میکردم بعضی حتی فکرکردند من پلیسم میخواستند من رابزنند >>>!
آقای فتحی کی از شب دهم صحبت کرد ؟ چرا کارگردان های سینمای ما نمیخوان خودشون رو با جامعه ما وفق بدن چرا همش گیر دادن به یک قشری که اصلاً از جامعه فاصله گرفتن این همه 70 میلیون جمعیت همه قرص اکس میخورند ؟ همه مسابقه های زیر زمینی بوکس و کیک بوکسینگ برگزار میکنن ؟ آخه من نمیدونم این حرکت ها یعنی چی ؟ یک گروه فسقلی میاد یه آهنگ راک و متال راک ( اون هم از نوع خیلی ضایعش ) میگیرن میسازن بعد مثلاً توی یکی از این سایت های خبری تیتر میزنه انقلاب راک و متال راک در ایران !!!
راک و متال راک رو چه به ایران ؟ اصلاً اینا محمبوب هستن ؟ مردم اینا رو آدم حساب میکنن ؟
چرا این جامعه فرهنگی ما گیر داده به یک بخش کوچکی که تمام هم و غمش تقلید بی حساب بدون مالیات از تولیدات اروپایی و آمریکایی هست ؟ ما خودمون آدم نیستیم ؟ فرهنگ نداریم ؟ الانم دارن یه سریال =پخش داره میشه از کانال 3 که این سریال (فاصله ها) به حدی ضایع هست که آدم 2 دقیقه این سریال رو میبینه اعصاب آدم خورد میشه هی دوربین الکی بالا پایین میکنن میخوان فضای فیلم رو مثلاً هیجانی نشون بدن !!
یه فیلم دیگه میخواد از تلویزیون پخش بشه که اسمش هست زیر 8 یا همین چیزاست امیر جعفری هم نقش اصلی هست این فیلم هنوز همون شخصیت های آبگوشتی امثال بهروز وثوقی رو تو خودش داره مضمونش هم همین داستانهای من بمیرم تو بمیری هستش که مردم واسش یه پیاز هم پوست نمیکنن !

اگر این برنامه به اصطلاح انتقادی هفت به جای این که با این حرکات پاشه بیاد واسه سینمای ایران گدایی محبوبیت کنه میرفت 4 تا از همین سریالهای ضایع رو میگرفت میبست به چوب
الان وضع ما این نبود !!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش