بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

راه آهن 1- ملوان 2 پيروزي ملوان بدون احمدزاده و اعتراض راه آهني ها

گل‌هاي تيم ملوان را پژمان نوري در دقيقه 26 و آلوز دسوزا در دقيقه 37 (پنالتي) به ثمر رساندند. تك‌گل تيم راه‌آهن را هم ميلاد زنيدپور در دقيقه 70 وارد دروازه حريف كرد. در پايان اين بازي هم ملوان با 28 امتياز موقتا در مكان هفتم و راه‌آهن هم با 18 امتياز در رده پانزدهم مي‌ايستد.

هفته نوزدهم، ورزشگاه اكباتان، تماشاگر هزار نفر
داور: غلامرضا جباري
اخطار: محسن ميرابي
گلها: پژمان نوري و فيليپ دسوزا دقايق 27، 37 براي ملوان
ميلاد زنيدپور دقيقه 70 براي راه آهن

راه آهن: فرشيدكريمي، عليرضا نورمحمدي،محسن ميرآبي،ابوذر رحيمي،حامدنورمحمدي(80 مجيد باجلان)، حسين پاشايي، محمود آمنه(61 كمال كاميابي)، مجيد نورمحمدي، ميلاد زنيدپور، محمد زينو، عيسي ترائوره.
ملوان: مهدي رحيم زاده، هادي تأميني، سعيد سالارزاده، بابك پورغلامي، آلن باسيج، پژمان نوري، فيليپه آلوز دسوزا، محمد رستمي، حسين ابراهيمي( 80 مهران جعفري)، سيدجلال رافخايي(90 ابوالحسن جعفري)، محمد حيدري( 66 عزيز معبودي).

0-1: در شرايطي كه تيم راه آهن حاكم توپ و ميدان بود پژمان نوري از پشت محوطه جريمه اقدام به شوت زني كرد و ضربه او پس از برخورد به پاي رضانورمحمدي تغيير مسير داد و وارد دروازه تيم راه آهن شد.

0-2: داور خطاي محسن ميرابي مهاجم راه آ‌هن را پنالتي اعلام كرد و دسوزا توپ را به كنج دروازه تيم ميزبان رساند.

1-2: ميلاد زنيدپور تأثيرگذارترين بازيكن تيم راه آهن مثل بازي رفت از روي ضربه ايستگاهي براي تيم راه آهن گلزني كرد و جالب اينكه اين بار نيز بازي با نتيجه 2بر1 به نفع تيم ملوان پايان يافت.
اتفاق ويژه: ملوان براي دومين بازي پياپي محمد احمدزاده را در اختيار نداشت هرچند كه احمدزاده دقايقي قبل از گل تيم راه اهن وارد ورزشگاه اكباتان شد و از روي سكوها نظاره گر پيروزي تيمش بود. اعتراض راه اهني ها به اعلام پنالتي بي مورد و ناديده گرفتن دو پنالتي مسلم اعتراض شديدي داشتند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال اهواز 1 ـ پرسپوليس صفر؛كريس رونالدو ميداوودي!

يك دروازه بان خوب گاهي به اندازه يك قهرماني مي ارزد. اين را پرسپوليسي ها با گوشت و پوست احساس كردند...

گل :ميلاد ميداوودي (90+2)
هفته نوزدهم ليگ برتر، ورزشگاه تختي، تماشاچي: 25هزارنفر

داور: عليرضا فغاني

اخطار: حسين بادامكي، مجتبي زارع(پرسپوليس)، جواد رزاقي، جاسم صادقي(استقلال اهواز)

استقلال اهواز: نادر غبيشاوي، جاسم صادقي(83 حميدرضا رجبي)، حسين ماهيني، محسن ارزاني، جواد رزاقي(ديه گو ماكسيمو)، عبدالله توحيدي‌مهر، فرانك آتسو، رضا معقولي، هادي خنيفر، ميلاد ميداوودي، اسماعيل شريفات

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا محمد، نبي باقري‌ها، ابراهيم شكوري، تياگو، حسين بادامكي، مهدي شيري(68محمد پروين)، محمد منصوري، مجتبي زارعي، محسن خليلي(72 هادي نورزوي)

شرح بازي: برخلاف انتظار، بازي با هجوم‌ بازيكنان پرسپوليس آغاز شد. تيمي كه براي شكست طلسم چند ساله اهواز به ميدان آمده اما در نهايت موفق به گلزني نشد. با اين حال نكته جالب بازي قرمزها اين بود كه برخلاف مسابقات قبلي توپ را به اندازه كافي روي زمين دواندند و با پاس‌هاي كوتاه و بلند در اكثر اوقات اين مسابقه كنترل ميدان را در اختيار گرفتند. جنگندگي هافبك‌هاي اين تيم و بازي‌سازي مدافعان، ريتم دلپذيري به بازي پرسپوليس داده بود اما آنها در ايجاد موقعيت‌هاي صددرصد و البته گلزني به اندازه كافي موفق نبودند. استقلال اهواز هم كه با وجود شرايط ميزباني بازي را آغاز كرده بود، تنها دل به حركات عمقي ميلاد ميداوودي و شوت‌هاي وي بسته بود و در نهايت با كاشته استثنايي ميلاد به پيروزي رسيد. گل ميلاد يكي از بهترين گل‌هاي اين فصل بود كه با همكاري عليرضا حقيقي به ثمر رسيد. آنها با اين برد 27 امتيازی شدند و به استقلال چسبيدند.

بهترين بازيكن: شايد نادر غبيشاوي، دروازه‌بان استقلال اهواز پركارترين بازيكن ميدان بود. البته او واكنش‌هاي عجيب و غريب نداشت اما كمك زيادي در حفظ دروازه استقلال مقابل حمله‌وران پرسپوليس كرد، البته امتياز بهترين بازيكن به ميلاد ميداوودي مي‌رسد كه تكليف اين بازي را به تنهايي روشن كرد. در پرسپوليس هم مجتبي زارع،‌ مهدي شيري و حسين بادامكي بهتر از بقيه كار كردند.

شرح گل:

1ـ0 استقلال اهواز: ميلاد ميداوودي از فاصله 35متري،‌توپ قوس‌داري را در دقيقه 90+2 به سمت دروازه حقيقي شليك كرد كه اين دروازه‌بان باز هم در مهار يك شوت از راه دور ناكام ماند و سه امتياز اين مسابقه به استقلال رسيد. حقيقي پارسال در بازي فولاد از فاصله 40 متري از احمد آل نعمه گل خورده بود.

اتفاق ويژه: اينكه پرسپوليسي‌ها در اهواز بيشتر از يك ساعت دفاع حريف را با بازيكنان فانتزي خود پرس كنند، اتفاق مهمي است. اين سومين بازي خوب متوالي پرسپوليس بود كه گرچه به امتياز منجر نشد اما روند رو به رشد اين تيم را نشان داد. با اين حال آنها دوباره از جايي خوردند كه تصورش را نمي‌كردند. يكبار ديگر اين عليرضا حقيقي بود كه در مهار يك شوت از راه دور ناكام ماند و زحمت همه را خراب كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

صباي قم 4- استيل آذين 2 : حقی ستاره هفته

چهار گل حقي، سه امتياز را از استيلي گرفت

جمعه 20/9/1388، هفته نوزدهم، ورزشگاه يادگار امام قم، ساعت 14، تماشاگر حدود 7هزار نفر

داوران: هدايت ا··· ممبيني، بهرام كياني، حيدر شكور

گلزنان: داوود حقي (24،41،42و50 پنالتي) (صبا)، افشين چاووشي (3) و حسين كعبي (31) استيل آذين

كارت زرد: عباس محمدرضايي و سهراب بختياري زاده (صباي قم)، افشين چاووشي ، عليرضا نيكبخت (استيل آذين)

تركيب صبا: ارشاد يوسفي، داوود حقي، سهراب بختياري زاده، محمد همرنگ، جابر انصاري، ابوالفضل حاجي زاده، اميرحسين فشنگچي، كلمنته (75 رامين رضائيان)، محسن بياتي نيا، عباس محمدرضايي (85 علي لطيفي)، آندرياس (46 مرتضي كاشي) سرمربي: رسول كربكندي

تركيب استيل آذين: علي نظرمحمدي، مهدي محمدي، لك چيه را، افشين چاووشي (57 رضا نوروزي)، امير شاهپورزاده (75 عليرضا نيكبخت)، حسين كعبي، حامد كاويانپور، محمد غلامي، علي عشوري زاد (72 شاه مرادي)، علي آذري، علي كريمي سرمربي: حميد استيلي

نماي بازي
استيل آذين درشرايطي كه تا دقيقه 31 با نتيجه دو بر يك از حريف پيش بود، به يكباره بازي را از دست داد تا شاگردان حميد استيلي در روز درخشش بي نظير داوود حقي، شكست سنگيني را تجربه كنند ودر نهايت اين ديدار با برتري 4 بر 2 به سود صباي قم به پايان برسد· صبا در حالي در مقابل استيل آذين به پيروزي رسيد كه رسول كربكندي باصبا اولين پيروزي را به دست آورد تا يكي از سرمربيان خوشحال ليگ برتر لقب بگيرد·

شرح گل ها
شوت از راه دور افشين چاووشي در دقيقه 3 با اشتباه ارشاد يوسفي همراه شد تا استيل آذيني ها گل زودهنگامي را به ثمر برسانند·

در دقيقه 24 ضربه ايستگاهي داوود حقي از سمت چپ بدون برخورد به بازيكنان حاضر درمحوطه جريمه تبديل به گل تساوي بخش براي صباي قم شد·

گل دوم استيل آذين در دقيقه 31 به ثمر رسيد· حركت پا به توپ حسين كعبي و دريبل يار مستقيم كعبي را در موقعيت گل قرار داد كه با ضربه اي چيپ دروازه صبا را باز كرد·

در دقيقه 41 ضربه ايستگاهي داوود حقي به زيبايي در قعر دروازه استيل آذين جاي گرفت تا بازي به تساوي كشيده شود·

در دقيقه 42 اشتباه محرز نظرمحمدي و خطا روي محسن بياتي نيا پنالتي را نصيب صبا نمود كه داوود حقي آن را به گل تبديل كرد·

ضربه ارسالي در دقيقه 50 به سمت دروازه استيل آذين با خطاي هند چاووشي همراه شد تا صبا صاحب پنالتي ديگري شود و داوود حقي چهارمين گل خود را به ثمر برساند·

اتفاقات ويژه
عليرضا نيكبخت واحدي بازيكن نيمكت نشين استيل آذين از ابتداي بازي در نيمه دوم مورد تشويق هواداران حاضر در استاديوم قرار گرفت و اين در حالي بود كه تعدادي از هواداران به سردادن شعار عليه حميد استيلي پرداختند·
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيكان يك - فولاد خوزستان يك؛ جلالي در ثانيه ها از چنگ پيكان گریخت!

در ديداري كه پيكاني ها از حضور تماشاگران خود محروم بودند، در ثانيه هاي پاياني بازي سه امتياز كامل اين ديدار خانگي را از دست دادند تا دوئل جلالي و درخشان بدون برنده به پايان برسد· در شرايطي كه تا دقيقه 95 بازي به سود پيكان در جريان بود، سعيد رمضاني با گل دقيقه 5+90خود تيمش و جلالي را از شكست نجات داد تا امتيازات اين ديدار تقسيم شود·

هفته نوزدهم، ورزشگاه رجايي قزوين، ساعت 14، تماشاگر بدون تماشاگر!
داوران: سعيد بخشي زاده، حميد غمزه، حسين يوسفي
گلزنان: كارلوس (25پنالتي) (پيكان)، سعيد رمضاني(5+90) (فولاد)
كارت زرد: جهانگير عسگري و حسين معمار (پيكان)

پيكان: مسعود غلامعلي زاد، سعيد لطفي، روح ا··· عطايي (81 علي قرباني)، سعيد دقيقي (87جهانگير عسگري)، محمدرضا طهماسبي، حميد هدايتي، محمود پوراسدا···، ميثم رضاپور، لوئيز كارلوس، حسين معمار، مجيد خدابنده لو (72 علي سلماني)
سرمربي: حميد درخشان

فولاد: حسين آشنا، جلال كاملي مفرد، بارتولوويچ (70 سجاد فيض الهي)، هادي رمضاني، سيامك سرلك (56 آرش افشين)، جابا مجيري (56 اميرخدامرادي)، غلامرضا رضايي، علي حمودي، ايوب والي، جواد شيرزاد، مهدي چمن آرا
سرمربي: مجيد جلالي

شرح گل ها
1-0(پیکان):در دقيقه 25 خطاي جابا مجيري به روي روح ا··· عطايي پنالتي اي را نصيب پيكاني ها كرد كه لوئيز كارلوس يار خارجي پيكان پنالتي، خودروسازان را تبديل به گل نمايد·
1-1(فولاد):در دقيقه 5+ 90 ارسال سجاد فيض الهي در محوطه جريمه نصيب سعيد رمضاني شد تا اين بازيكن با ضربه سر دقيق خود گل تساوي بخش بازي را به ثمر برساند·

دقايق حساس
روح ا··· عطايي در دقيقه 9 صاحب فرصتي ايده آل شد و در حالي كه با دروازه بان فولاد تك به تك شده بود، با بي دقتي توپ را به بيرون زد·
در دقيقه 75 شوت سركش سعيد دقيقي دروازه فولاد را هدف قرار داد كه اين توپ به طرز خطرناكي به بيرون رفت·
در دقيقه 85 شوت جواد شيرزاد با واكنش خوب مسعود غلامعلي زاد راهي به چارچوب دروازه پيكان پيدا نكرد·
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شاهین 2 – سایپا صفر؛پرواز با فرماندهی سرهنگ

شاهین با برد با ارزش مقابل سایپا تا رده سیزدهم لیگ بالا آمد. این معجزه محمودیاوری در جنوب تب زده است...

گلها: عباس پورخسرواني (6)، مهدي كياني (43)
ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر،تماشاگر: حدود 5 هزار نفر
داور:مهدی سید علی
اخطار:پورخسروانی( شاهین)،نیک سیرت و یوسف زاده( سایپا)
اخراج :رضا محمودی (30،سایپا)

شاهین بوشهر: مجتبی روشنگر،محسن ایران نژاد ،عبدالله کرمی،رضا بازیاری،محسن حمیدی،مهدی نوری،مهدی کیانی(72- اوبا ساندی)،ایوان پتروویچ،بهادر عبدی،عباس پورخسروانی(83- احمدپوری)،ناصر شکرون(75- مسعود تنهایی)

سایپا:وحید شیخ ویسی،رضا محمودی،سعید یوسف زاده،سعید نیک سیرت،مهدی خیری(80مرتضی ایزدی)،علی زینالی ( 47 داریوش یزدانی)،امید شریفی نسب،ابراهیم صادقی،رضا خالقی فر(75امین منوچهری)،کریم انصاری فر و مجید ایوبی.

شرح گلها:
یک- صفر(شاهین): ضربه کرنر پتروویچ را پورخسروانی با ضربه سر وارد دروازه کرد.
2- صفر(شاهین): شوت مهدی کیانی از فاصله 20 متری وارد دروازه سایپا شد.

بهترین بازیکن: عباس پورخسروانی ضمن گلزنی بارها هم تیمی ها را صاحب موقعیت کرد و ستاره این بازی بود. همچنین عبدالله کرمی ر مهار کریم انصاریفرد موفق عمل کرد.

اتفاق ویژه: سایپا بعد از شروع خوب در دور برگشت ، بعد از دریافت گل اول از حریف با اخراج محمودی بازیکن جوانش عملا بختی برای جبران نداشت و شکست خورد. در دقایقی از بازی زمانی که هواداران بوشهری به امید شریفی نسب بازیکن سایپا توهین می کردند مایلی کهن از آنها خواست که فحاشی نکنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پاس 1- ابو مسلم صفر؛سقوط مجدد ابومسلم به قعر

پاس با برد در این بازی حساس و پرتنش که با درگیری سرپرستان دوتیم نیز همراه بود، از جمع پائین جدولی ها جدا شد و با 18 امتیاز در رده 15 جدول ایستادو ابومسلم همچنان با 14 امتياز در انتهاي جدول قرار دارد

گل : مقدادقباخلو (77)
ورزشگاه قدس همدان ،تماشاگر : حدود 4 هزار نفر داور: جمشید دانش مهر
اخطار: سیدعباسی ( ابومسلم)،اخراج: سید عباسی ( ابومسلم)

پاس همدان:سوشا مکانی ،پویا سیف پناهی،مجید حیدری(85- آرتوریادگاریان)مجید غلام نژاد،وریا غفوری(75- وریا غفوری)،یدالله اکبری،روزبه شاه علی دوست ،هادی اصغری،هادی رمضانی( 70- هادی بلوری)همت عابدی نژاد،مقداد قباخلو

ابومسلم:مجید غلامی،داود سید عباسی،مجتبی سرآسیابی،میثم حاجیان( 75امجد شکوه مقام) پژمان جمشیدی ، رضا ناصحی ،علی حقدوست ، سعید خانی ،محمد رضا خرسندنیا،مصطفی شهرکی(46-محمد نجف زاده)

شرح گل:
1-0(پاس): پویا سیف پناهی توپ را به روی دروازه ارسال کرد مقداد قباخلو از راه رسید و با سر توپ را تبدیل به گل کرد.

بهترین بازیکن : مقداد قباخلو با به ثمر رساندن گل سرنوشت سازی که پاس را از جمع سه تیم انتهای جدول خارج کرد ، موثرترین بازیکن زمین بود.

اتفاق ویژه:فرهاد کاظمی که از روی سکوها به جلال مرادی ناظرفدراسیون اعتراض می کرد که حق دخالت در داوری را ندارد، بعد از گل پاس به پیمبری سرپرست پاس هم اعتراض داشت. پیمبری بعد از گل پاس با مشت گره کرده به سمتی که کاظمی نشسته بود برگشت و فریاد زد!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مس2- سپاهان 3؛بالا،بالا وبالاتر!

سپاهان با برد در کرمان 40 امتیازی شد. این یک برد با ارزش دیگر برای این تیم بود که در 9 بازی 8 برد کسب کرده است....این شکست در ادامه باختهای لوکا، مربی سابق فولاد در لیگ با تیم جدیدیش بود

گلها:بنگر (6)، عمادرضا(41)وتوره(45)برای سپاهان و ادینیو(34)و رجب زاده()برای مس
ورزشگاه شهید باهنر، تماشاچی 5 هزار نفر
داور:سعید مظفری
اخطار:دهنوی و ادینیو(مس)خیری (مس)

مس كرمان: عباس محمدي، پيروز قرباني، فرزاد حسين‌خاني، حميد عزيززاده، مهدي رجب زاده ، حميدرضا غني‌زاده، مصطفي سيفي(امیر حسین یوسفی46)، مارسيو جيووانيني، فرار فاطمي ، قاسم دهنوي و ادينهو، علی سامره (46 زالدرون )
سرمربی : لوکا بوناچیچ

سپاهان: مهدی رحمتی، محسن بنگر، شاهین خیری (67 جعفر پور)، جلال حسینی، هادی عقیلی، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان، احسان حاج صفی، محرم نویدکیا، عماد محمد رضا، ابراهیم توره
سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح گلها:
1-0(سپاهان):اشتباه خط دفاع مس توپ را نصیب بنگر کرد و او در شرایط تک به تک سپاهان را پیش انداخت.
1-1(مس): ادینیو با یک حرکت انفرادی دوبازیکن سپاهان را از پیش رو برداشت و توپرا به کنج دروازه رحمتی فرستاد.
2-1(سپاهان):سانتر مستقیم نویدکیا و اشتباه فاحش محمدی ، توپ را مقابل پای عماد رضا انداخت و او دوباره باعث برتری سپاهان شد.
3-1(سپاهان):با اشتباه پیروز قربانی و شوت عماد توپ برگشتی به توره رسید تا او گل سوم را بزند.
3-2(مس): اوت دستی حسین خانی با ضربه رجب زاده به تور دروازه سپاهان چسبید.

بهترین بازیکن:ادینیو و احسان حاج صفی بهترین بازیکنان زمین بودند.

اتفاق ویژه:5 هزار هوادار مس امروز با شعاهای هماهنگ یک صدا خواهان کناره گیری برهانی نژاد مدیر مس شدند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 3 مقاومت 2؛آهای فرهاد مجیدی!

وقتی مجیدی در دقیقه 90+2 گل پیروزی استقلال را به ثمر رساند ، چنان با خوشحالی و بغض به سمت نیمکت تیمش دوید که باورکردنی نبود. آنها با این برد 30 امتیازی شدند و تا پله سوم بالا آمدند.

گلها: مجیدی(45 و 92)و رحمتی (22)برای استقلال و کریمیان (46)و صادقی (89،گل به خودی)برای مقاومت
ورزشگاه آزادی ، تماشاچی : 15 هزار نفرداور: محمود رفیعی
اخطار : صادقی ، جانوآریو،مجیدی،سیدصالحی( استقلال)

استقلال:محمد محمدی ، امیرحسین صادقی ، پژمان منتظری ، حنیف عمران زاده ،هاشم بیگ زاده ،کیانوش رحمتی ، فابیو جانوآریو(81مهدی امیرآبادی)،خسرو حیدری ، فرهاد مجیدی(93شکوری) ، آرش برهانی ، سید مهدی سیدصالحی
سرمربی : صمد مرفاوی

مقاومت سپاسی:محمدرضا امین صنایعی ، مصطفی صبری ،میرهانی هاشمی ، سیامک کوهنورد(76محمد ایرانپورریان)، محمود محمدی ،علی محمد دهقان ،مهرداد کریمیان ،سعید چاهجویی ،صادق کرمی ،امین متوسل زاده ، شهرام گودرزی
سرمربی : داوود مهابادی

1-0(استقلال): شلیک محکم کیانوش رحمتی از 30 متری ، از میان پاهای دروازه بان مقاومت وارد دروازه زردهای شیراز شد.
2-0 (استقلال):اشتباه مصطفی صبری در قطع توپی که با سر برهانی به محوطه جریمه مقاومت رسیده بود ،مجیدی را صاحب توپ کرد و او با چند متر پیشروی از درون محوطه جریمه گل دوم استقلال را زد.
2-1(مقاومت):هنوز هواداران روی صندلی ها ننشسته بودند که مهرداد کریمیان روی خروج اشتباه محمدی از فاصله 35 متری با یک ضربه چیپ سرضرب و بلند فاصله را کم کرد.
2-2(مقاومت):توپی که با ضربه سر مهاجم مقاومت در شرایطی خطرناک بیرون می رفت با دفع عجیب صادقی وارد دروازه خودی شد.
3-2(استقلال):مجیدی در دقیقه 90+2 کپی گل اول خود را از عمق دفاع مقاومت به ثمر رساند.او بعد از گل ازفرط شادی به گریه افتاد.

بهترین بازیکن : فرهاد مجیدی با دو گل هوشمندانه ، زندگی را به استقلال بازگزداند. او الهام بخش این پیروزی شیرین بود.

اتفاق ویژه: تیم صمد بازهم با اشتباهات بچه گانه پیروزی را از دست دادکه گل فرهاد مجیدی ، بحران را موقتا از آسمان آبی ها دور کرد. این مهمترین گل مجیدی در طول این فصل بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-14-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ترين هاي ليگ برتر تا هفته نوزدهم

سايت گل- تيم سپاهان با بردهاي پياپي خود بيشتر رکوردها را در بخش ترين ها به خود اختصاص داده است. بهترين خط حمله و دفاع ، بيشترين برد، بهترين عملکرد در بازيهاي خانگي و خارج از خانه همه و همه از ان اين تيم است.

بيشترين برد: سپاهان با 12 برد

کمترين برد: ابومسلم و فولاد با 2 برد

بيشترين تساوي: سپاسي، فولاد و شاهين با 9 مساوي

کمترين تساوي: صبا با 2 تساوي

بيشترين باخت: صبا و مس با 10 باخت

کمترين باخت: سپاهان، ذوب اهن و سپاسي با 3 باخت

بهترين خط حمله: سپاهان با 35 گل زده

بدترين خط حمله: فولاد با 14 گل زده

بهترين خط دفاع: سپاهان با 16 گل خورده

بدترين خط دفاع: مس با 38 گل خورده

بهترين عملکرد در خانه: سپاهان با 24 امتياز از 9 بازي

بدترين عملکرد در خانه: راه اهن با 9 امتياز از 10 بازي

بهترين عملکرد خارج از خانه: سپاهان با 16 امتياز از 10 بازي

بدترين عملکرد خارج از خانه: فولاد با 2 امتياز از 9 بازي

بيشترين تماشاگر هفته: 25 هزار نفر(استقلال- سپاسي)

کمترين تماشاگر هفته: بدون تماشاگر ( پيکان- فولاد)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تلاش براي ماندن در جمع مدعيان

ليگ برتر فردا (پنجشنبه) وارد هفته نوزدهم خواهد شد و تيم‌هاي مدعي براي ماندن در بالاي جدول تلاش خواهند كرد.
برنامه مسابقات به شرح زير است:

* ملوان - پيكان
محمد احمدزاده همچنان به قهر خود از ملوان ادامه مي‌دهد تا ثابت كند خيلي خوب اين كار را بلد است. مشكلات اين مربي با مسئولان باشگاه هنوز حل نشده و فردا به احتمال بسيار فراوان و اگر اتفاقي رخ ندهد، ملوان بايد بدون او از پيكان پذيرايي كند. هر دو تيم براي رسيدن به بالاي جدول سخت به دنبال 3 امتياز هستند.

* ابومسلم- صباي قم
صبا هفته گذشته اولين پيروزي خود را با كربكندي به دست آورد تا اين مربي به آينده اميدوار شود. صبا ميهمان ابومسلم است كه هنوز تكليفش به صورت كامل چه در بعد مديريتي و چه در بعد مربيگري مشخص نشده است.

* سايپا - راه‌آهن
راه‌آهن در كادر فني خود تغيير و تحولاتي به وجود آورد و مهدي تارتار جايگزين ارني‌ برندتس شد. تغيير مربي اتفاقي است كه در راه‌آهن و در زمان مديريت محمدحسن انصاري‌فرد كم اتفاق نيفتاده است. اين تيم فردا ميزبان سايپا است كه هفته گذشته طعم شكست را در بوشهر چشيد.

* استيل‌آذين - ذوب‌آهن
استيل‌آذين حال و روز خوشي ندارد و در نيم فصل دوم نتايج خوبي كسب نكرده است. رويارويي با ذوب آهن كه در رده دوم قرار دارد،‌ديدار دشواري براي شاگردان حميد استيلي محسوب مي‌شود. هدايتي 2 هفته پيش و پس از تساوي خانگي برابر استيل‌آذين از روند نتيجه‌گيري اين تيم انتقادكرده بود. شايد اگر استيل‌آذين فردا نتيجه نگيرد، شاهد اتفاقاتي در اين باشگاه باشيم.

* مس - استقلال اهواز
استقلال اهواز پس از پيروزي برابر پرسپوليس به كرمان مي‌رود تا مقابل مس قرار گيرد. وضعيت مس به هيچ وجه مناسب نيست و لوكابوناچيچ براي نجات اين تيم كار سختي در پيش دارد. مس در اولين بازي با مربيگري لوكا مقابل سپاهان شكست خورد. وي فردا براي دومين هفته روي نيمكت مس مي‌نشيند تا اين تيم را پس از ديدار برابر سپاهان مقابل يكي ديگر از تيم‌هاي سابقش هدايت كند.

* فولاد خوزستان- استقلال تهران
استقلال با پيروزي مقابل مقاومت سپاسي از بحران خارج شد و حالا شاگردان مرفاوي با خيالي آسوده‌تري به مصاف فولاد مي‌روند. استقلال براي ماندن در كورس قهرماني چاره‌اي جز كسب 3 امتياز ندارد. آنها البته كار ساده‌اي پيش رو ندارد چرا كه فولاد 2-3 هفته‌‌اي است كه روند رو به رشدي را در پيش گرفته است و با مجيد جلالي به دنبال شكست آبي‌پوشان است.

* سپاهان - مقاومت سپاسي شيراز
يكي از ديدارهاي حساس اين هفته در اصفهان برگزار مي‌شود جايي كه سپاهان ميزبان مقاومت است.سپاهان كه فاصله امتيازي خوبي با ساير تيم‌هاي مدعي پيدا كرده، به دنبال جبران شكست 3 بر يك برابر حريف و حفظ فاصله خود با تيم‌هاي ديگر است. مقاومت سپاسي نيز به دنبال كسب امتياز از فولاد شهر است.

* تراكتورسازي تبريز - شاهين بوشهر
تراكتورسازي تبريز با حمايت تماشاگران خود از شاهين پذيرايي مي‌كند. شاگردان كمالوند براي اينكه خود را در نيمه بالايي جدول حفظ كنند، به دنبال 3 امتياز خانگي هستند و شاهين بوشهر نيز براي صعود به رتبه‌هاي بالاتر در انديشه اين است كه با دست پر ورزشگاه يادگار امام را ترك كند.

* پرسپوليس - پاس همدان
حبيب كاشاني رسما اعلام كرده كرانچار در صورتي كه نتواند در 2 مسابقه آينده نتيجه لازم را كسب كند، بركنار مي‌شود. اگرچه سرمربي كروات پرسپوليس اعلام كرده اولتيماتومي دريافت نكرده است، اما به نظر مي‌رسد تهديد سرپرست باشگاه جدي است. پرسپوليس روز جمعه ميزبان پاس همدان است كه با مديرروستا روند صعودي در پيش گرفته است. عدم كسب نتيجه مطلوب مي‌تواند پرسپوليس را بيش از گذشته وارد بحران كند.

*هفته بيستم: گراميداشت اصحاب حضرت اميرالمومنين علي (ع)، ميثم تمار و حضرت ابوذر عليهما السلام

پنجشنبه 26 آذر
ملوان انزلي – پيكان 14 تختي – انزلي
ابومسلم – صباي قم 14 ثامن الائمه – مشهد
سايپا – راه‌آهن 14 انقلاب – كرج
استيل آذين – ذوب آهن 14 تختي – تهران
مس كرمان – استقلال اهواز 14 باهنر – كرمان
فولاد خوزستان – استقلال تهران 16:15 تختي – اهواز

جمعه 27 آذر
سپاهان – مقاومت سپاسي 14 فولادشهر - اصفهان
تراكتورسازي – شاهين بوشهر 14 يادگارامام – تبريز
پرسپوليس – پاس 15 آزادي - تهران

*جدول رده‌بندي
1- سپاهان 40 امتياز
2- ذوب‌آهن 36 امتياز
3- استقلال تهران 30 امتياز
4- مقاومت سپاسي 30 امتياز
5- پرسپوليس 29 امتياز
6- پيكان 29 امتياز
7- استيل آذين 28 امتياز
8- ملوان 28 امتياز
9- تراكتورسازي 27 امتياز
10- استقلال اهواز 27 امتياز
11- صبا 23 امتياز
12- سايپا 23 امتياز
13- شاهين بوشهر 21 امتياز
14- مس كرمان 19 امتياز
15- پاس 18 امتياز
16- راه‌آهن 18 امتياز
17- فولاد 15 امتياز
18- ابومسلم 14 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش