بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT > اخبار گوگل

اخبار گوگل در این تالار تمامی اخبار مربوط به غول بزرگ دنیای جستجوگرها ,گوگل, قرار خواهد گرفت

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض افزايش محبوبيت مرورگر کروم در فوريه 2010

کروم گوگل تنها مرورگر اينترنتي محسوب مي‌شود که طي ماه گذشته موفق شد سهم بيشتري از بازار را به خود اختصاص دهد و از رقباي سرسختي چون Internet Explorer، فايرفاکس و Safari پيشي بگيرد.

به گفته شرکت تحقيقاتي Net Applications، سهم کروم از بازار مرورگرهاي اينترنتي در ماه گذشته با رشد 4/0 درصدي به 6/5 درصد رسيد. محبوبيت اين مرورگر طي 16 ماهي که از عرضه آن مي‌گذرد سير صعودي را دنبال کرده و ظرف 6 ماه گذشته سهم آن از بازار جهاني مرورگرهاي اينترنتي دو برابر شده است.

در ماه گذشته ميزان استفاده از Internet Explorer مايکروسافت با کاهش 5/0 درصدي به 2/61 درصد رسيد که البته اين رقم کمترين افت IE در سال جاري بود. فايرفاکس نيز در اين دوره زماني با کاهش محبوبيت 2/0 درصدي، حدود 2/24 درصد از بازار جهاني را تصاحب کرد. دو مرورگر برتر دنيا يعني IE و فايرفاکس در ماه ژانويه نيز با کاهش محبوبيت خود نزد کاربران مواجه شدند.

در ماه فوريه سهم Safari اپل از بازار جهاني مرورگرها با 1/0 درصد کاهش به 4/4 درصد رسيد و باعث تعجب کارشناسان شد. مرورگر کروم براي نخستين بار در دسامبر گذشته از Safari اپل بيشتر شد و کارشناسان پيش‌بيني مي‌کنند که اين روند در آينده نيز به همين صورت دنبال شود.

مرورگر اينترنتي گوگل در ماه‌هاي گذشته قابليت‌هاي جديدي را در اختيار کاربران قرار داده و احتمالا همين مسئله باعث افزايش محبوبيت آن شده است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

برچسب ها
google chrome, مرورگر گوگل, گوگل کروم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)