بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار حوادث و رخدادها

اخبار حوادث و رخدادها در این بخش اخبار و حوادث همانند آنچه که در روزنامه ها در بخش حوادث دیده میشود با رعایت قوانین گنجانده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-07-2009
LolliPop آواتار ها
LolliPop LolliPop آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش عکس و تصاویر

سپاسها: : 9

71 سپاس در 34 نوشته ایشان در یکماه اخیر
LolliPop به Yahoo ارسال پیام
Post عجیب‌ترین سرقت انجام شده در تهران: سرقت قلقلکی

عجیب‌ترین سرقت انجام شده در تهران: سرقت قلقلکی

سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، پس از سوار كردن یك مرد 71 ساله ، او را آنقدر قلقلك دادند كه بیهوش شد و سپس اموالش را سرقت كردند.

حسین توكلی با اشاره به این پرونده سرقت كه تاكنون سابقه نداشته است گفت: چند روز پیش، عابران در یكی از محله‌های خلوت غرب تهران با مشاهده پیرمردی كه در حاشیه یك كوچه بیهوش افتاده بود، موضوع رابه مركز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش كردند و پس از حضور ماموران در محل، مرد سالخورده به بیمارستان منتقل و پس از اقدامات پزشكی، وی به دادسرای جنایی تهران مراجعه و در ارتباط با بیهوشی خود و سرقتی كه از وی صورت گرفته، شكایت كرد.
شاكی در اظهارات خود گفت: پس از دریافت حقوق بازنشستگی‌ام، سوار یك خودروی پراید شدم. در طول مسیر، راننده و 2 سرنشین خودرو مدام با من شوخی می‌كردند تا این كه رانندهبه بهانه شلوغی مسیر، وارد یك خیابان فرعی شد و در این هنگام، 2 سرنشین خودرو شروع به قلقلك دادن من كردند و این قلقلك‌ها آنقدر ادامه پیدا كرد كه بیهوش شدم و زمانی به خود آمدم كه متوجه شدم چندین ساعت در بیمارستان بوده‌ام.

بازپرس شعبه 5 دادسرای جنایی افزود: به دنبال این شكایت، دستور قضایی صادر و با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و چهره‌نگاری، ردپای یكی از سارقان سابقه‌دار به نام ناصر شناسایی شد. پس از دستگیری این متهم، وی در تحقیقات مقدماتی ابتدا منكر سرقت شد اما پس از مشاهده دلایل و مدارك و مواجهه با مالباخته به جرم خود با همدستی 2 نفر از همدستانش اعتراف كرد.

متهم در اعترافاتش گفت: پس از سوار كردن پیرمرد شاكی متوجه شده‌اند او به قلقلك حساسیت دارد و به قصد سرقت ابتدا با وی شوخی كرده‌اند و در ادامه آنقدر او را قلقلك داده‌اند تا بیهوش شده است.

" لحظه های خالی از یاد خدا را شیطان پُر میکند "

خواص خوراکیها

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش