بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بازگشت جباری و آندو به تمرین استقلال

لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال نوشت:

اولین تمرین تیم استقلال پس از دو روز تعطیلی از ساعت 16 عصر امروز در ورزشگاه دستگردی برگزار شد که برخی از اخبار این تمرین به شرح زیر است:
*بهمن فروتن و شاهرخ بیانی از جمله حاضران در این تمرین بودند.
*نکته مهم تمرین امروز، نرم‌دوی مجتبی جباری بود. او پس از طی دوران مصدومیت و عمل جراحی برای اولین‌بار در تمرین به نرم‌دوی پرداخت.
*آندرانیک تیموریان نیز در تمرینات گروهی امروز شرکت کرد تا این موضوع خبر خوشی برای استقلالی‌ها در آستانه دیدار مقابل الجزیره باشد.
*حضور صدنفری هواداران در تمرین امروز از نکات قابل توجه بود.
*‌حنیف عمران‌زاده با 40 دقیقه تأخیر نسبت به سایر بازیکنان به ورزشگاه رسید. مهدی رحمتی نیز پس از دویدن به همراه تیم راهی سالن شد تا تمرینات اختصاصی را انجام دهد.
*استقلال فردا تمرین خود را از ساعت 13 پیگیری خواهد کرد، آبی‌های تهران روز سه‌شنبه در سومین دیدار حساس آسیایی خود رویاروی الجزیره امارات قرار خواهند گرفت.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-02-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض خوشحالی استقلالی ها از بازگشت جباری و آندو

خبر بازگشت مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان به تمرینات استقلال، باعث خوشحالی هواداران این تیم شده است.
به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان دو ستاره مصدوم استقلال به تمرینات این تیم بازگشتند. جباری و تیموریان که مدتی مصدوم بودند و در ترکیب تیم حضور نداشتند، نقش زیادی در نتایج خوب استقلال در نیم فصل اول داشتند. از زمانی که این دو نفر مصدوم شده اند و فرهاد مجیدی هم به قطر رفته، استقلال در لیگ برتر نتایج چندان خوبی نگرفته و حالا با بازگشت جباری و آندو، سرمربی استقلال می تواند امیدوار به کسب نتایجی بهتر در مسابقات آینده باشد. از طرفی هواداران استقلال هم از بازگشت این دو نفر حسابی خوشحال شده اند و شادی آن ها را می توان از کامنت هایی که برای خبر بازگشت جباری و آندو گذاشته اند متوجه شد. استقلالی ها آرزو کرده اند تیمشان در داربی بعدی از جباری و تیموریان استفاده کند تا بتوانند پرسپولیس را شکست بدهند

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مظلومي: شانس صعود ما با الجزيره برابر است

دوشنبه 14/01/1391 11:34

الجزيره خط حمله قدرتمندي دارد
مظلومي: شانس صعود ما با الجزيره برابر است

سرمربي تيم فوتبال استقلال در آستانه ديدار با الجزيره گفت: بايد کار را براي صعود تمام کنيم.

پرویز مظلومی در نشست خبری قبل از دیدار فردا با الجزیره در خصوص شرایط استقلال عنوان کرد: بازی حساسی در پیش داریم چون برنده این مسابقه راه خود را برای صعود هموار و صدرنشینی را به نفع خود تمام می کند. ما از روش بازی آنها شناخت داریم. بازیکنان انگیزه بالایی برای پیروزی دارند و امیدوارم با حمایت تماشاگران به پیروزی برسیم.
سرمربی آبی پوشان در خصوص مصدومان و محرومان این تیم گفت: این به یک اپیدمی تبدیل شده که در مورد مصدومان توضیح دهیم. جباری و رحمتی را در اختیار نداریم اما تیموریان به این بازی می رسد و باید بررسی کنیم که می توانیم از او استفاده کنیم یا خیر. با یک تیم خوب بازی داریم که ۶ گل زده و نشان می دهد آنها در خط حمله قوی هستند اما در خط دفاع نقاط ضعفی دارد. باید مراقب باشیم خط حمله آنها برای ما دردسر ساز نشود.
مظلومی در خصوص اینکه از چه مهاجمانی استفاده می کند، اظهار داشت: فردا یک بازی تهاجمی داریم اما تیم حریف توانمند است و چون ما در خانه بازی می کنیم باید یک بازی هجومی ارائه کنیم. در هر زمان که صلاح بدانیم از بازیکنان مورد نظر استفاده می کنیم.
وی در ادامه در پاسخ به این سؤال که چه تفکری برای حضور در مرحله بعدی مسابقات دارد تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که به مرحله بعدی صعود کنیم. شانس صعود ما با الجزیره برابر است اما نباید نسف قارشی را دست کم بگیریم چون در بازی آخر باید در خانه آنها بازی کنیم. باید کار را برای صعود تمام کنیم چون تیمی که به عنوان سرگروه برود در مرحله میزبان خواهد بود و دوست داریم مقابل تماشاگرانمان بازی کنیم. امیدوارم این تماشاگران که همیشه حامی ما بوده اند فردا هم به ورزشگاه بیایند و شاهد حضور پر شور آنها باشیم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

دوشنبه 14/01/1391 11:23

سرمربي الجزيره:
نقطه قوت استقلال در خط حمله است

سرمربي برزيلي تيم فوتبال الجزيره امارات تاکيد کرد که کسب تساوي در ديدار فردا با استقلال نتيجه خوبي براي اين تيم به شمار مي‌رود.

کایو جونیور در نشست خبری پیش از دیدار فردا با استقلال گفت: خیلی خوشحالم به ایران آمده ام. قبلا با الغرافه به اینجا آمده ام و می دانم بازی مقابل تیم های ایرانی بسیار دشوار است.
وی در خصوص آخرین وضعیت تیم خود و اینکه مصدوم و یا محرومی برای دیدار فردا دارند یا خیر گفت: محروم و مصدوم نداریم و با تیم کاملی به تهران آمده ایم. می دانیم استقلال تیم قدرتمندی است اما قول می دهیم رقیب آسانی برای استقلال نباشیم.
سرمربی الجزیره در پاسخ به سوالی درباره اینکه از این گروه چه تیم هایی شانس رسیدن به مرحله بعدی را دارند، گفت: اگر بتوانیم در بازی فردا مساوی بگیریم نتیجه خوبی کسب کرده ایم اما همه این ها به بازی الریان و نسف قارشی مربوط می شود. با این حال در صورتی که بتوانیم نتیجه تساوی کسب کنیم می توانیم شانس صعود به مرحله بعدی داشته باشیم.
جونیور در خصوص اینکه آیا جو ورزشگاه آزادی تاثیری در نتیجه بازی دارد یا خیر تصریح کرد: این یک پوئن بسیار بزرگ برای استقلال است ولی به عنوان یک شخص که قبلا بازیکن بوده ام باید بگویم بازی مقابل این همه تماشاگر بازی انگیزه زیادی می دهد. متاسفانه ما هیچ وقت در امارات مقابل تماشاگران زیاد بازی نمی کنیم و استقبال از فوتبال در امارات مثل ایران نیست و تماشاگران این چنین پر شور در ورزشگاه ها حاضر نمی شوند.
وی در ارتباط با اینکه با توجه حضور مهاجمان بزرگ در استقلال آیا تفکری برای مهار آنها دارید یا خیر گفت: استقلال قطعا در خط حمله نقطه قوت دارد و مهاجمان خوبی در این تیم هستند اما ما تمام توان خود را به کار می بریم که نتیجه لازم را بگیریم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

رحمتی؛خرید ۳ میلیاردی پرسپولیس!
مهدی رحمتی ته فصل از استقلال می رود ولی در دربی پایتخت بازی می کند . منتهی در تیم مقابل.
به گزارش بي باک به نقل از قدس انلاین این روزها تب مهدی رحمتی حسابی داغ است. او شاکی است. شاکی از مدیریت باشگاه استقلال. چرا؟ اگرچه خودش بعد از بازی با نسف قارشی شاکی شد و گفت که تا پولش را ندهند ، بر نمی گردد اما اصلا مشکلش با تیم که بر سر مسائل مالی نبود . او دلخور بود از اینکه مربی دور مانده از تیم هر جا می نشیند می گوید قرار است به استقلال برگردد و در بازگشت حتی مجتبی جباری را نگه می دارد اما رحمتی باید برود. کلی دروازه بان جوان هست که بهتر از او کار می کنند. این حرف ها بدجوری روی دل دروازه بان اول استقلال سنگینی کرد. بخصوص که مدیر تیم یعنی علی فتح الله زاده هم خیلی صریح هیچ وقت شایعات مربوط به برگشتن آم مربی خاص را تکذیب نمی کند و آخرین بار خودش به خبرآنلاین هم گفته بود:« حاجی جان من ماندم وسط . برای اینکه دل هیچ کس را نشکنم، یکی زنگ می زند می گوید مظلومی می گویم حق با شماست. دیگری زنگ می زند می گوید فلانی ، می گویم آره فلانی و... خلاصه آخرش ببینیم چه می شود. » این سیاست میانه روی مدیر محبوب تماشاگران اما به دلیل نزدیکی معاونانش با مربی مورد نظر کمی آرامش بازیکنان تیم را به هم زده بازیکنانی که اگرچه چندتای شان مصدوم هستند اما همگی تقریبا در اینکه کاری کنند که اگر تغییراتی هم در تیم رخ داد ، مربی آینده کسی غیر از گزینه ای باشد که رحمتی نسبت به آن حساسیت دارد ، هم قسم هستند. حتی اگر شده بخواهند تلاشی طاقت فرسا برای رسیدن به قهرمانی در لیگ یا حداقل دوم شدن ، داشته باشند، البته به شرطی که سپاهان قهرمان شود!
خبر نوشت:سید مهدی اما علنا گفته که از تیم می رود و همزمان شایعه مذاکرات نوروزی اش با واسطه های پرسپولیس قوت گرفته. در روزهایی که حاجی فتح الله زاده تعطیلات نوروزی را همراه با خانواده اش در کیش می گذراند و برای اینکه نشان دهد چقدر شهامت دارد پاراسیلینگ تمرین می کرد ، رحمتی در بازی با ذوب آهن از بازیکن برزیلی فصل قبل استقلال لایی خورد و چیزی نمانده بود آنها در تهران به ذوب ببازند . بعد از بازی بود که دوستان سرمربی هم بی کار ننشستند و حرف ها دهان به دهان گشت؛« رحمتی تیم فصل بعدش را انتخاب کرده. قراردادش هم می بندد. قراردادی دو ساله به ارزش 3 میلیارد تومان.»
محمد رویانیان ، مدیر پرسپولیس اگرچه روزهای تعطیلی عید را به دلیل مصیبت وارده و از دست دادن پدرش در سوگ نشسته بود اما مدت هاست که قول داده ، تیمی را برای فصل بعد ببندد که حسابی کهکشانی باشد. این قدر که کشانی که فتح الله زاده حتی فکرش را هم نمی تواند بکند. او که مدام از ساختارسازی برای جذب درآمد سخن می گوید در بازی های آسیایی ، برگی رو کرد که همه شگفت زده شوند. تبلیغ خودروی گرانقیمت آوودی که کلا شاید کمتر از 10 درصد مردم کشور توان سوار شدن بر خودروهای تولیدی اش را داشته باشند.
تبلیغاتی که بی شک رقم دریافتی اش برای پرسپولیس ، حسابی چشمگیر بوده. حالا در روزهایی که لیگ نه عزیز محمدی دارد ، نه حاجی علیپور و نه البته سقف قراردادها گفتن از قراردادهای سالی یک و نیم میلیارد تومانی برای دروازه بانی که قبل از این هم قراردادهای سالانه نزدیک به یک میلیارد تومان داشته خیلی هم دور از واقعیت نمی تواند باشد.
سالهای سال قبل ، بود شاید درست روز بعد از 13 فروردین 1379 که خبرورزشی تیتر زد :« مهدی هاشمی نسب ؛ بمب 80 میلیونی فتح الله زاده» بمبی که روز بعدش اعلام شد دروغ 13 بوده و کسی باورش نداشت اما همان سال به واقعیت پیوست. حالا این بار مهدی رحمتی و پرسپولیس ؛ بمبی 3 میلیارد تومانی

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض پورحيدري: شرايط استقلال مساعد است

منصور پورحيدري سرپرست و مديرفني استقلال در آستانه بازي با الجزيره امارات شرايط آبي پوشان را مناسب توصيف مي کند.
پورحیدری در ابتدای حرف هایش می گوید:«خوشبختانه شرایط تیم خوب است. در حالی که در تعطیلات نوروز همه در کنار خانواده های خود بودند و سفر رفتند اما بچه های استقلال از همان روز اول در کنار تیم بودند.آنها پذیرفتند و واقعا خیلی به تیم کمک کردند. کادر فنی هم وقت گذاشته و در این مدت تمرینات پرنشاطی را داشتیم. شرایط خوب است و همه بچه ها دوست دارند حالا که عید کنار خانواده خود نبودند، لااقل یک بازی خوبی انجام دهند و الجزیره را شکست بدهیم.»

او ادامه می دهد:«الجزیره تیم خوبی است و 2، 3 بازیکن خارجی خیلی خوب دارد و 2 بازی قبلی خودش را هم برده. آنها فوتبال بازی می کنند و به نظرم بازی خیلی قشنگی می شود و انشالله می بردیم و صدرنشین می شویم.»پورحیدری در مورد وضعیت تیموریان و جباری می گوید:«تیموریان و جباری دارند با تیم تمرین می کنند. البته آندو کمی جلوتر است و با ما به اردو می آید. او یواش یواش دارد خود را به تیم می رساند و شرایط بازی را پیدا می کند. فعلا همه در تلاشند تا وضعیت آندو بهتر شود. فکر می کنم هنوز 90 دقیقه ای نشده ولی بد هم نیست. جباری هم تا 10، 12 روز دیگر شروع می کند. بالاخره همین که این 2 بازیکن تاثیرگذار ما دارند می رسند خبر خوشی برای تیم است.»

او در قسمتی از حرف هایش در مورد شایعه آمدن قلعه نویی به استقلال می گوید:«اصلا بحث آمدن قلعه نویی نیست. نمی دانم اینها چه کسانی هستند که دوست دارند استقلال را به حاشیه ببرند. شما می بینید که قلعه نویی خودش هم تیم دارد و درگیر است. الان تیمش در کورس است. متاسفانه همیشه این شرایط و حواشی ها و بحث ها کنار تیم ما بوده و این آخرین بار هم نیست. واقعا قلعه نویی دخالتی ندارد و حواسش به تراکتور است. این عده دوست دارند با راه آنداختن این حواشی به استقلال صدمه بزنند.به نظرم کسانی که اسم مربیان دیگر را می آوردند، استقلالی نیستند.»

او در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال با مظلومی برای تمدید قرارداد صحبتی کرده می گوید:«بله صحبت هایی شده تا قراردادش را تمدید کند. البته در همه جای دنیا این مذاکرات و صحبت ها هست. بالاخره 2 طرف باید بنشینند و صحبت کنند تا به توافق برسند. به احتمال زیاد مظلومی با استقلال تمدید می کند. گزینه اول باشگاه هم مظلومی است. بالاخره وقتی مربی جام آورده. باید دید مذاکرات به چه نتیجه ای می رسد. فتح الله زاده هم پیگیر کارهاست و دارد تلاش می کند تا مشکلات مالی را حل کند.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

رحمتی به پرسپولیس نمی‌رود

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه حتی برای تبریک سال نو با قلعه‌نویی حرف نزده است، مذاکره با این مربی برای بازگشت به استقلال را رد کرد.

به گزارش مشرق، علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال در گفت و گو با فارس به تشریح آخرین وضعیت استقلال قبل از دیدار فردا با الجزیره امارات و اتفاقات مختلفی که در عید نوروز رخ داد پرداخت.
تعطیلات نوروز چگونه گذشت؟
برای ما سخت بود. ما نه تعطیلات داشتیم و نه نوروز. فردا هم باید به مصاف یک تیم قدر برویم که مقابل نمایندگان ازبکستان و قطر نتایج خوبی کسب کرده است. متاسفانه فشردگی بازی‌ها زیاد است و هیچ همکاری با ما نمی‌شود.
مگر چه خواسته‌اید که با شما همکاری نشد؟
بازی‌ها خیلی فشرده است. چه اشکالی داشت که یک بازی ما را عقب می‌انداختند؟ برایم جای سؤال است که آیا بازی‌های آسیایی برای فوتبال ایران مهم نیست؟ خودتان را جای بازیکنان بگذارید که از روز اول عید فقط تمرین کردند و در مسابقات مختلف به میدان رفتند. من خودم یک سال مداوم کار کردم و فقط در تعطیلات 3 روز استراحت کردم آن هم در اولین روز استراحت اعلام کردند که رحمتی اینگونه شد و آنگونه شد.
با رحمتی صحبت نکردید؟
هنوز فرصت نشده چون فردا با الجزیره بازی داریم و قرار شد پس از بازی با هم حرف بزنیم اما اینها همه شیطنت است. شما ببینید 15 روز از تعطیلات و صحبت‌های رحمتی گذشته اما حالا تیتر یک رسانه‌ها شده است. تمام کانال‌های تلویزیونی اعم از شبکه خبر، شبکه دو، شبکه سه و حتی برنامه‌های آشپزی و خیاطی صحبت‌های رحمتی را پخش کردند اما امروز می‌بینیم که تیتر یک شده است. کجای این کار حرفه‌ای است؟
منظورتان را واضح‌تر بیان می‌کنید؟
یک عده بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی می‌خواهند این تیم قهرمان لیگ نشود. اگر به مطالب دوستان در برخی روزنامه‌ها دقت کنید متوجه می‌شوید که خط و خطوط از کجا می‌آید. خوشبختانه هواداران همه این چیزها را می‌فهمند. دوستان که مصاحبه 15 روز قبل را با فونت 80 تیتر می‌کنند خودشان را خراب می‌کنند چون تیم ما محکم‌تر از این حرف‌ها است.

این روزها شایعات زیادی پیرامون بازگشت قلعه نویی به استقلال شنیده می‌شود. در خصوص این مسئله و برنامه‌هایتان برای فصل بعد شفاف توضیح دهید؟
خدا شاهد است که من با قلعه نویی صحبت نکردم و حتی عید را هم به او تبریک نگفتم. البته وظیفه قلعه نویی است که به خاطر کسوت و سن و سال با من تماس بگیرد اما خدا وکیلی او هم به من زنگ نزد و هیچ صحبتی با هم انجام ندادیم. این شایعات، هم ما را به حاشیه می‌برد و هم تراکتورسازی را. لیگ هنوز تمام نشده و ما باید ببینیم آیا مظلومی می‌خواهد در استقلال بماند یا نه اما چرا فقط برای فصل بعد به تیم ما می‌پردازند؟ مگر تیم‌های دیگر مربی نمی‌خواهند؟‌ من منتظر هستم نتایج تیمم را در آخر فصل ببینم و باید بررسی کنم چه بازیکنانی را می‌توانم حفظ کنم و چه بازیکنانی را از دست می‌دهم. هنوز درگیر لیگ و آسیا هستیم و مطرح کردن چنین صحبت‌هایی درست نیست.
شایعاتی پیرامون پیشنهاد مالی از سوی باشگاه پرسپولیس به مهدی رحمتی مطرح شده است، اگر چه باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرده است. در این خصوص چیزی شنیده‌اید؟
اگر آنها چنین پیشنهادی به رحمتی داده باشند کار درستی نکردند. پس ما هم می‌توانیم با بازیکنان پرسپولیس صحبت کنیم اما به لحاظ حرفه‌ای این کار درست نیست. من به هواداران اطمینان می‌دهم خیالشان از بابت نقل و انتقالات راحت باشد و مطمئن باشند رحمتی به پرسپولیس نمی‌رود.
از بابت این موضوع مطمئن هستید؟
3 میلیارد که هیچ حتی 5 میلیارد هم به رحمتی بدهند او به پرسپولیس نمی‌رود.
چند روز پیش به محل تمرین استقلال رفته بودید. دلیلش چه بود؟
به بازیکنان قول داده بودم قبل از عید پاداش جام حذفی را به آنها بدهم. حتی امیرآبادی به نمایندگی از بازیکنان گفت بازیکنان عیدی می‌خواهند اما به آنها قول دادم قبل از سفر به امارات پاداش آنها را پرداخت کنم. بازیکنان هم می‌دانند که دست ما بسته است ولی از سویی به حرف من اطمینان دارند و به همین خاطر هیچ صحبتی نکردند.
درباره انتخاب بهمن فروتن به عنوان مشاور خودتان صحبت کنید.
از مدت‌ها پیش می‌خواستم این کار را انجام دهم اما ایشان در آلمان حضور داشتند. فروتن کارشناس دقیقی است و به این نتیجه رسیدم که همه باید همدل شویم و تیم را تقویت کنیم.
یعنی فروتن جایگزین زرینچه شده است؟
این گونه نیست. یک مدیر اگر می‌خواهد موفق باشد باید 4،5 مشاور خوب داشته باشد که من هم فروتن را به همین دلیل انتخاب کردم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 04-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

فتح الله زاده:کجایش احساسی است که می گویم در تهران نباید با یک مهاجم بازی کنیم؟

مدیریت ورزش - مدیر عامل استقلال می گوید از اتفاقاتی که برای تیمش افتاده راضی نیست.

به گزارش خبرآنلاین؛علی فتح الله زاده یک روز پس از شکست استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین بار دیگر تاکید می کند که وقتی می گوید در تهران نباید با یک مهاجم بازی کرد به هیچ عنوان احساسی حرف نزده است:« کجای این حرف من احساسی است؟اینکه می گویم در تهران نباید با یک مهاجم بازی کنیم؟»
فتح الله زاده این را می گوید و ادامه می دهد:«من فکر می کنم استقلال این بحران را پشت سر می گذارد.بعد از بازی هم لازم بود که با کادر فنی صحبت کنم.به همین دلیل به بازیکنان گفتم که از رختکن خارج شوند تا من با مربیان حرف بزنم.صحبت های من در مورد مسائل فنی بود.دوست دارم همه کارشناسان بیایند و نظر بدهند.دوست دارم آنها بگویند که وقتی من به مظلومی می گویم در خانه نباید با یک مهاجم بازی کرد این حرف من می شود احساسی؟البته من باید یک توضیح هم بدهم.بنده بعد از بازی نگفتم که استقلال فوتبالی احساسی بازی کرد من گفتم بعد از گلی که زدیم بازیکنان احساسی حمله می کردند و روی یک ضد حمله دروازه بان ما با دو بازیکن الجزیره تک به تک شد و نتیجه اش همین شد که دیدید.»
مدیر عامل استقلال در پایان می گوید:«من واقعا از اتفاقاتی که افتاده راضی نیستم.من باز هم روی حرف خودم تاکید می کنم که استقلال در خانه نباید با یک مهاجم فوتبال بازی کند.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 04-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

چهارشنبه 16/01/1391 09:44

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا:
استقلال اولين شکست خانگي تاريخش را پذيرفت

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا نوشت: الجزيره اولين شکست خانگي را در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال تقديم کرد.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود از بازی‌های نمایندگان ایران در آخرین مسابقه دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نوشت: الجزیره امارات شب گذشته سومین پیروزی خود از 3 بازی در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را جشن گرفت و اولین شکست خانگی استقلال را در تمام ادوار این رقابت‌ها تقدیم آبی‌پوشان تهرانی کرد. این تیم توانست با نتیجه 2 بر یک در ورزشگاه آزادی تهران استقلال را شکست دهد.
ضربه سر جمعه عبدالله برتری زودهنگامی را برای نماینده امارات به دست آورد، اما فریدون زندی در دقیقه 68 گل تساوی را برای آبی‌پوشان به ثمر رساند. در حالی که میزبان تلاش می‌کرد با افزایش حملات گل برتری را به نام خود ثبت کند، باره در دقیقه 72 دروازه مهدی رحمتی را برای بار دوم گشود.
استقلال در 12 بازی خانگی پیشین خود در این مسابقات شکست نخورده بود و این بازی را نیز هجومی آغاز کرد و آرش برهانی یک موقعیت تک به تک را در دو دقیقه ابتدایی بازی از دست داد.
با وجود برتری استقلال، این الجزیره بود که توانست 3 امتیاز این دیدار را کسب کند. تیم میزبان در نیمه دوم نیز فشار خود بر روی دروازه حریف را افزایش داد و اسماعیل شریفات در دقیقه 55 و کمی بعد آرش برهانی دروازه حریف را مورد تهدید جدی قرار دادند. شریفات بار دیگر در دقیقه 65 یک ضربه سر به سمت چارچوب دروازه حریف زد تا بالاخره در دقیقه 68 شوت فریدون زندی از فاصله 30 متری با برخورد به پای جمعه عبدالله گل تساوی استقلالی‌ها را به ثمر رساند.
این گل می‌توانست کلیدی برای پیروزی استقلال باشد اما این تیم میهمان بود که بر خلاف جریان بازی با گلزنی دوباره مانع از پیروزی خانگی آبی‌پوشان شد.
رحمتی از دروازه خارج شد تا در غیاب مدافعان و روی ضدحمله حریف توپ اولیویرا را مهار کند اما وی توپ را به هموطن برزیلی خود پاس داد تا باره توپ را به تور دروازه رحمتی بچسباند. ساموئل در تلاش برای تساوی دوباره یک ضربه سر به سمت دروازه الجزیره ضربه زد که با اختلاف کم به بیرون رفت تا در نهایت اماراتی‌ها پیروز میدان شوند.
این پیروزی باشگاه شهر ابوظبی را با 5 امتیاز بیشتر از استقلال، به عنوان تیم اول گروه در دور رفت معرفی کرد تا شانس این تیم برای صعود به عنوان اولین تیم اماراتی به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا پس از سال 2007 بسیار زیاد باشد.
* سپاهان 2- لخویا یک
برونو سزار، مهاجم برزیلی در فاصله یک دقیقه مانده به پایان بازی برای سپاهان گلزنی کرد تا نماینده ایران در آخرین بازی دور رفت مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2 بر یک مقابل لخویا، قهرمان لیگ فوتبال قطر به برتری برسد.
پس از گل جلال حسینی در دقیقه 10 بازی برای سپاهان، گل علی عفیف در دقیقه 55 می‌توانست یک امتیاز خارج از خانه را برای لخویا به ارمغان بیاورد.
با وجود حضور ترائوره و بوفرا، برونو سزار پاس حسن جعفری را به گل تبدیل کرد تا سپاهان با کسب این 3 امتیاز، با 4 امتیاز بیشتر از الاهلی عربستان در صدر گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 04-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

افشاگری رحمتی بعد از پایان لیگ

سید مهدی رحمتی گفت: من به خاطر حمایت هواداران از خودم بعد از بازی ذوب‌آهن تصمیم گرفتم تا یک ماه دیگر چیزی نگویم. اما مطمئن باشید بعد از اینکه لیگ تمام شود، همه چیز را خواهم گفت.
ایسنا: روازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل الجزیره، در جمع خبرنگاران گفت:« ما امروز ۱۵ موقعیت گل داشتیم و تنها یک گل زدیم، اما تیم حریف از دو، سه موقعیتی که به دست آورد، دو گل ساخت. حق ما در این بازی باخت نبود.»

وی درباره اعتراض‌های هواداران پس از این باخت گفت:« من از آنها می‌خواهم ما را درک کنند. بازیکنان استقلال واقعا در شرایط خوبی قرار ندارند. ما امسال عید نداشتیم. استراحت نکردیم. در صورتی که اگر این موضوع را به هرکسی بگویید، آنها می‌گویند فوتبالیست‌ها پولشان را می‌گیرند. ما در حال حاضر به حمایت هواداران نیاز داریم.مطمئن باشید که ما در آینده چه در آسیا و چه در لیگ برتر این نتیجه را جبران می‌کنیم. من به شما قول می‌دهم که در بازی برگشت شانس زیادی برای شکست دادن این تیم داریم چراکه آنها در خانه خود هجومی بازی می‌کنند.»

دروازه‌بان استقلال درباره دو گلی که در این بازی دریافت کرد گفت:« من روی هیچ کدام از دو گل مقصر نبودم. گل اول که خوردیم، من چه خروج می‌کردیم و چه خروج نمی‌کردم، فرقی نمی‌کرد. مدافعی که باید یار مقابلش را می‌گرفت، نگرفته بود. روی گل دوم هم ما در ضدحمله گل خوردیم و کسی نمی‌توانست کاری بکند.»

مهدی رحمتی در ادامه درباره این موضوع که مسائل مالی چقدر در این شکست استقلال موثر بود، گفت:» من درباره شخص خاصی حرف نمی‌زنم. فقط درباره هم‌تیمی‌های خودم صحبت می‌کنم که دوست داشتند شب عید را کنار خانواده خود باشند اما نتوانستند. ما باید به خاطر بی‌نظمی یکسری آدم دیگر بازی‌هایمان را اینقدر فشرده انجام دهیم و به خاطر آنها مجبور شویم در پلی‌آف دو بازی بکنیم تا به مرحله گروهی برسیم.

رحمتی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در استقلال خواهید ماند یا خیر، گفت: اگر در استقلال بمانم فقط به خاطر این مردم است.

دروازه‌بان استقلال همچنین درباره اینکه گفته بود، پیش از بازی ذوب‌آهن فردی با او تماس گرفته و به او گفته سال بعد در استقلال نخواهد بود، گفت:« این بحث نیست که ما آن فردی را که با من تماس گرفته بشناسیم. من به خاطر حمایت هواداران از خودم بعد از بازی ذوب‌آهن تصمیم گرفتم تا یک ماه دیگر چیزی نگویم. اما مطمئن باشید بعد از اینکه لیگ تمام شود، همه چیز را خواهم گفت.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)