بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم

در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۱
مدافع جديد فولاد خوزستان گفت: سال گذشته در استقلال خيلي اذيتم کردند به خصوص که بازوبند کاپيتاني هم دست من بود.
مهدي اميرآبادي که پس از 8 سال حضور در استقلال از اين تيم جدا شد و به فولاد خوزستان پيوست در گفت‌وگو با فارس صحبت‌هاي زير را انجام داد.
* چطور شد که به فولاد رفتي؟
من بازيکن آزاد بودم و شنيدم که قلعه نويي پيغام داده و براي حضورم در استقلال شرط گذاشته است. من هم قبول کردم مربيگري سليقگي است و به سليقه ايشان احترام گذاشتم. البته کتمان نمي کنم که دوست داشتم در استقلال بمانم چون سال ها در اين تيم بازي کردم اما در اين سال ها به خصوص در اين اواخر خيلي به شخصيت من توهين کردند که اين مسائل برايم قابل هضم نبود.
* واضح تر صحبت مي کني؟
مي توانستند يک تقدير خشک و خالي از من بکنند. وقتي با فولاد قرارداد بستم تازه فهميدم تفاوت باشگاه ها و رفتارها چقدر است. شخصيت دهکردي مديرعامل باشگاه فولاد به گونه اي بود که حتي کوچکترين بحث مالي نکردم و 8 صبح روز گذشته برايم بليت گرفتند و من هم بلافاصله قراردادم را با اين تيم امضا کردم.
*آينده را با فولاد چطور مي بيني؟
هيچ وقت بي انگيزه نبودم و به اينجا آمده ام تا خيلي چيزها را ثابت کنم. اين اواخر در استقلال خيلي حقم را ضايع کردند اما حرفي نمي زنم. اميدوارم اينجا خوب کار کنم و براي استقلال هم دعا مي کنم اما يکسري از دوستان و دشمنانم را شناختم؛ کساني که دم از رفاقت مي زدند اما در عمل هيچ بودند.
برخي‌ها هم به من کمک کردند که مي توانم از جمله اين افراد به مهرداد پولادي، فرشاد قديري، مسعود شجاعي، جواد نکونام و حنيف عمران زاده اشاره کنم که خيلي با من رفاقت کردند و به من روحيه دادند که وقتي از يک تيم بزرگ مي روم احساس تنهايي نکنم. خيلي مشورت گرفتم و در دو ساعتي که در باشگاه فولاد بودم امکاناتي ديدم که مطمئن هستم اين تيم حرفه اي است. اميدوارم جواب زحماتم را که در اين 8 سال با کمترين رقم قرارداد بازي کردم امسال در فولاد بگيرم. در بعضي مواقع در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم.
*با هواداران استقلال چه صحبتي داري؟
با آنها رابطه خوبي داشتم و هميشه برايم قابل احترام هستند. از آنها حلاليت مي طلبم و اميدوارم روزي محبت هايشان را جبران کنم.
* بدترين سال فوتبالي ات را کدام سال مي داني؟
ليگ دهم برايم فوق العاده بود اما سال گذشته خيلي اذيتم کردند به خصوص که بازوبند کاپيتاني هم دست من بود. فقط همين را مي گويم و بقيه حرف ها را در دلم نگه مي دارم. بزرگي نه به بازي کردن است و نه به فيکس بودن، بزرگي به شخصيت انسان است. سال گذشته بزرگ تيم من بودم اما نفرات ديگر را بزرگ مي کردند و اين مسائل خيلي آزارم مي داد. بقيه حرف ها بماند براي فرصتي مناسب. يک چيز ديگر هم بگويم.
*بگو.
مي خواهم در کنار مردم خونگرم اهواز روزهاي خوبي داشته باشم. پدر من خرمشهري است و زياد با جنوبي ها غريبه نيستم. مي خواهم گوشه اي از کار را بگيرم و اگر قسمت بود يک روز به استقلال برگردم و با پيراهن اين تيم خداحافظي کنم.
* صحبت خاصي نداري؟
متاسفانه يکي دو روز پيش از قول من مصاحبه اي نوشته شده مبني بر اينکه مي خواهم در آينده در مورد قلعه نويي حرف بزنم در حالي که چنين صحبتي انجام ندادم و اميدوارم قلعه نويي هر جايي هست موفق باشد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-20-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض درباره شماره پيراهن با کسي بحث نمي‌کنم

سه شنبه 1391/03/30
ميداودي:
درباره شماره پيراهن با کسي بحث نمي‌کنم

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: تا کنون درباره شماره پيراهنم با کسي بحثي نداشته و نخواهم داشت.

به نقل از ايپنا، ميلاد ميداودي به دنبال درج مطالبي در برخي از سايت ها و روزنامه هاي ورزشي با مضمون اختلاف بين وي و سياوش اکبرپور براي در اختيار داشتن پيراهن شماره 10 تيم فوتبال استقلال تهران؛ همچنين پيرامون آخرين وضعيت تمرينات آبي پوشان و ساير مسائل مربوط به اين تيم، توضيحاتي ارائه داد.

ميداودي گفت: در طول سال هايي که در باشگاه هاي داخل و خارج ايران و رده هاي سني مختلف تيم ملي بازي کرده ام، شماره هاي مختلفي پوشيده و هيچ وقت عاشق شماره پيراهن خاصي نبودم. در استقلال تهران نيز، طي دو فصل گذشته پيراهن شماره 10 را پوشيدم و تا هر زماني که در اين تيم باشم، شماره پيراهنم را تغيير نمي دهم. درباره اين شماره نيز تا کنون با کسي بحثي نداشته و از اين به بعد هم نخواهم داشت.

ميلاد ميداودي در خصوص مطالبي پيرامون اختلاف وي و اکبرپور براي پوشيدن پيراهن شماره 10 و مصاحبه هاي متعددي که در رابطه با اين پيراهن از قول اکبرپور منتشر شده، عنوان کرد: در تمام تيم هايي که بازي کرده ام، سابقه نداشته با بازيکن ديگري در خصوص شماره پيراهن مشکلي داشته باشم. من نمي دانم مصاحبه هايي که در رسانه هاي مختلف از قول اکبرپور درج شده واقعيت دارد يا خير؛ چون با حرف هايي که روز اول حضورش در تمرين استقلال به من زد کاملا متفاوت است.

وي همچنين خبر مربوط به پوشيدن پيراهن شماره هفت استقلال در فصل جديد را تکذيب کرد و افزود: شماره هفت استقلال متعلق به فرهاد مجيدي بوده و من به خودم اجازه نمي دهم که پيراهن آقا فرهاد را بر تن کنم. شماره پيراهنم در استقلال 10 بوده و تا روزي که در اين تيم باشم همين شماره را مي پوشم. با اينکه در دوران فوتبالم هيچ وقت دوست نداشتم درباره مسائلي نظير شماره پيراهن صحبت کنم، اما حجم مطالب رسانه ها در روزهاي اخير به قدري زياد بوده که مجبور شدم توضيحاتي بدهم.

ميداودي با ابراز رضايت از وضعيت تمرينات استقلال، توضيح داد: همراه با ساير بازيکنان، تمرينات بدنسازي بسيار خوبي را انجام داده ايم و احساس مي کنم که تا شروع فصل جديد با کسب آمادگي کامل، دوباره همان بازيکني خواهم شد که هواداران انتظار دارند. اميدوارم ملي پوشان استقلال هم زودتر به تمرينات اضافه شوند تا به هماهنگي بيشتري دست پيدا کنيم.

مهاجم استقلال در پايان با اشاره به مشکلات اين تيم توضيح داد: مشکلات مالي استقلال برطرف نشده و شخصا بيش از 60 درصد قرارداد سال گذشته را دريافت نکرده ام، اما با اين وجود قراردادم را با استقلال براي فصل جديد تمديد و با انگيزه بالا در تمرينات شرکت کردم. استقلال در مرحله حساسي قرار دارد و هواداران نگران وضعيت تيم هستند؛ در چنين شرايطي نبايد اجازه دهيم مسائل حاشيه اي به استقلال ضربه بزند. اميدوارم مسئولان بالاتر نيز به مديران باشگاه براي رفع مشکلات اين تيم کمک کنند تا نگراني هاي هواداران استقلال برطرف شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-21-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض قلعه‌نویی: تیموریان به خاطر پول از استقلال رفت/ مجیدی را نمی‌خواهم

قلعه‌نویی: تیموریان به خاطر پول از استقلال رفت/ مجیدی را نمی‌خواهم/ نگاه عدالت محور به استقلال ندارند!

سرمربی استقلال گفت: از بی‌سابقه‌ترین قرارداد تاریخ فوتبال ایران به عشق استقلال گذشتم اما برخی بازیکنان به خاطر پول از این تیم رفتند.

امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در مورد اینکه استقلال بی سر و صدا کار می‌کند یا اینکه بی‌پول است، گفت: این سؤال دو بخش دارد. بخش اول آن درست است و ما کارمان را شروع کرده‌ایم. البته از نظر زمان‌بندی نسبت به سال‌های قبل دو هفته عقب هستیم اما از برخی تیم‌ها جلوتریم. بازیکنان به عشق مردم و معرفتی و خالصانه در تمرین حاضر شدند و کار خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر قاسم دهنوی با ما قرارداد امضا و 8 روز همراه استقلال تمرین می‌کند اما بعد به یک تیم دیگر می‌رود. نگاه عدالت محور به استقلال نیست. در بازار نقل و انتقالات یک ریال هم پول نداریم. الحمدالله رقبا وضع‌شان خوب است.

سرمربی استقلال تصریح کرد: 17-18 بازیکن، کادر فنی و سرپرستی تیم بدون یک ریال دریافتی کار خود را شروع کردند. باید واقعیات را به مردم بگوییم و واقعیت این است که شرایط استقلال خوب نیست. من بی‌سابقه‌ترین پیشنهاد تاریخ فوتبال را در این فصل داشتم و به خاطر استقلال از آن گذشتم اما بازیکن می‌گوید من استقلال را دوست دارم و بعد به خاطر پول از این تیم جدا می‌شود. بهتر است بگوید یک روز برمی‌گردم ولی چون پول خوبی می‌دادند، رفتم.

قلعه‌نویی در مورد جدایی بازیکنان عنوان کرد: فهرست مورد نظرم را به باشگاه دادم ولی نمی‌توانم دنبال بازیکنان بدوم. به گفته فتح‌الله‌زاده و اعضای هیئت مدیره فصل گذشته 3-4 میلیارد تومان پول بود اما اکنون 3-4 هزار تومان هم نداریم. شاید هم این قرعه من است که در تیم ملی و استقلال همیشه شرایط این گونه است. توکل من به خداست. تیم ما بد نیست اما مردم توقع صددرصدی نداشته باشند.

وی در مورد اینکه استقلال فصل گذشته تیم خوبی بود و بازیکنان خوبی داشت، گفت: تمام بازیکنان سال گذشته پول گرفتند. آندرانیک تیموریان تا زمانی که پولش را نگرفت قرارداد امضا نکرد و اکنون که پول نیست از استقلال جدا شده و بعد می‌گوید مردم را دوست دارم. آن هم در حالی که می‌رود و قرارداد آنچنانی می‌بندند. معنای دوست داشتن را در این نسل فهمیدیم. دهنوی وقتی چکش نقد نشد، از استقلال رفت. عرق و تعصب به پیراهن باشگاه نسبت به دهه ما قابل قیاس نیست.

قلعه‌نویی تاکید کرد: آقایان می‌روند پولشان را می‌گیرند و بعد در رسانه‌ها با عواطف مردم بازی می‌کنند و می‌گویند استقلال را دوست داریم. اگر استقلال را دوست دارند وقتی این تیم بی‌پول است، وقتی استقلال در دسته سه و یا رده 13 جدول است، در این تیم بمانند. وقتی پولتان را می‌گیرید دیگر چه منتی سر مردم می‌گذارید و بعد هم از دوست داشتن می‌گویید.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت مجتبی جباری خاطرنشان کرد: نام این بازیکن در فهرست من بود. اما همه بازیکنان و خود من باید در چارچوب باشگاه باشیم و یک تیم تشکیل دهیم نه اینکه چند تیم. یک تیم همدل باشیم که مردم را دوست داشته باشیم و به پیراهن باشگاه عرق و تعصب نشان دهیم. باید دست بازیکنانی که اکنون در تمرین حضور دارند را بوسید. آنها به عشق مردم و بدون آنکه ریالی پول بگیرند، آمدند و صبح و عصر با استقلال تمرین می‌کنند. این بازیکنان، استقلالی واقعی هستند.

وی در مورد وضعیت فرهاد مجیدی گفت: بگذارید شفاف بگویم، مجیدی در فهرست من نیست زیرا ما 4 مهاجم جوان داریم که مشکل‌گشا هستند و خوب تمرین می‌کنند.

سرمربی استقلال در مورد اختلاف بازیکنان بر سر شماره پیراهن و بازوبند کاپیتانی گفت: درست است که برخی بازیکنان به برخی از شماره‌ها علاقه دارند اما اینکه یک بازیکن بگوید من فلان شماره رامی‌خواهم بچه‌گانه است. خود من هم زمانی که بازی می‌کردم شماره 8 را دوست داشتم. بنابراین اگر بازیکنی فصل قبل در این تیم بوده و شماره‌ای داشته، طبیعی است که در این فصل هم همان شماره را خواهد داشت مگر آنکه بازیکنان بین خودشان شماره‌هاشان را عوض کنند که از نظر من مشکلی ندارد اما اینکه بازیکنی بگوید من فلان شماره را می‌خواهم نباید چنین حرف‌هایی در تیم من باشد. اگر از این حرف‌ها بزنند باید از استقلال بیرون بروند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه چه تضمینی وجود دارد که اگر بی‌پولی استقلال ادامه پیدا کند همین بازیکنان هم جدا نشوند، اظهار داشت: آیا این ضمانت را من باید بدهم؟ من مسئول کادر فنی هستم نه رئیس هیئت مدیره، رئیس مجمع یا وزیر. من از یک قرارداد بی سابقه تاریخ فوتبال ایران گذشتم و به استقلال آمدم بدون آنکه یک ریال بگیرم. نمی‌دانم چرا سال گذشته در استقلال پول بود و امسال پولی در کار نیست. شاید اگر می‌گذاشتند فتح‌الله‌زاده راه سال گذشته‌اش را می‌رفت استقلال به مشکل نمی‌خورد اما اینکه چه اتفاقی افتاده که استقلال با بی‌پولی مواجه شده است، برای خودم هم سؤال است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آخر این قضیه چه خواهد شد، ‌گفت: آخر قضیه استقلال یک تیم خوب روانه مسابقات می‌کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-25-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض فتح‌الله‌زاده وآخرين وضعيت نقل وانتقالات استقلال

دوشنبه 1391/04/05

فتح‌الله‌زاده وآخرين وضعيت نقل وانتقالات استقلال

مدير عامل باشگاه استقلال آخرين وضعيت مذاکره با جواد نکونام، محمدرضا خلعتبري، مجتبي جباري، پژمان منتظري و مهدي رحمتي را تشريح کرد و گفت: بزودي قرارداد بازيکنان استقلال در هيات فوتبال استان تهران به ثبت خواهد رسيد.

علي فتح الله زاده در گفتگويي در خصوص آخرين عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات ضمن بيان مطلب فوق گفت: صبح دوشنبه براي توافق نهايي و تنظيم قرارداد، مدير برنامه هاي مهدي رحمتي و پژمان منتظري در دفتر من حاضر شدند و قرار شد که تا فردا مهدي رحمتي قرارداد داخلي خود را با باشگاه استقلال امضا کند.

وي درهمين خصوص افزود: صبح امروز جلسه اي با پژمان منتظري براي تمديد قراردادش داشتم. وي پيشنهاد مالي خيلي بزرگي از يکي از تيمهاي حاضر در ليگ قطر داشت اما چون به من قول داده بود، برروي حرفش ايستاد و قرادادش را طي يکي، دو روز آينده تمديد خواهد کرد.

مدير عامل باشگاه استقلال تاکيد کرد: پژمان منتظري مردانگي کرد و در استقلال ماند چون در اين دوره و زمانه کمتر بازيکني مانند منتظري پيدا مي شود، روي قولي که داده بايستد و از قرارداد مالي سنگيني که به وي پيشنهاد داده شده بود چشم پوشي کند، به همين دليل من از منتظري ممنونم.

وي در خصوص مجتبي جباري نيز اظهار داشت: جباري حق دارد که به عنوان يک بازيکن پيشنهادات ساير تيمها را نيز بررسي کند، ما به او پيشنهاد خود را داده ايم و پيشنهاد ما تغييري نمي کند بنابراين خودش بايد براي ماندن در استقلال تصميم نهايي را بگيرد، ضمن اينکه ما به دنبال جذب يک هافبک خارجي خوب نيز هستيم تا اگر جباري نماند، آن بازيکن را جايگزين وي کنيم.

فتح الله زاده در خصوص مذاکره اش با جواد نکونام نيز اظهار داشت: نکونام بازيکن بزرگي است، من دو يا سه روز پيش با وي صحبت کردم و از نکونام خواستم که اگر خواست به فوتبالش در ايران ادامه دهد، تيم استقلال را انتخاب کند و ما به هر شکلي در خدمت او هستيم و در اين خصوص اعلام آمادگي کرديم. نکونام نيز به ما گفت: "هنوز درحال تصميم گيري در خصوص ماندن و يا رفتنش از تيم اوساسونا است."

وي در مورد مذاکره با خلعتبري نيز خاطر نشان کرد: چون خلعتبري با باشگاه پرسپوليس قراردادي نبسته، روز گذشته با او مذاکرات اوليه اي را انجام داديم و قرار شد براي رسيدن به توافق نهايي بزودي با او مذاکرات خود را ادامه دهيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين پرسش که چرا بازيکنان استقلال تا به امروز قراردادهاي خود را در هيات فوتبال تهران ثبت نکرده اند وآيا اين موضوع به مشکلات مالي باشگاه و بي اعتمادي بازيکنان در اين خصوص بر مي گردد، گفت: اين صحبتها که در برخي از رسانه ها مطرح شده، کذب محض است و ادامه جوسازيهايي است که عليه ما راه انداخته اند، اگر بازيکنان به ما اعتماد ندارند پس چرا در تمرينات تيم حاضر مي شوند چون ممکن است مصدوم شوند بدون آنکه قرارداد آنها ثبت شده باشد؟

وي درهمين خصوص افزود: پس از اتمام رقابتهاي ليگ برتر خيلي از بازيکنان به مرخصي و حتي شهرستانها رفتند و فرصت کافي براي تسويه حساب فصل قبل را نداشتند. مطمئن باشيد بازيکنان از امروز براي ثبت قرارداد به هيات فوتبال خواهند رفت و در اين زمينه مشکل خاصي وجود ندارد.

فتح الله زاده در خاتمه تاکيد کرد: ما در فصل نقل و انتقالات بدون هياهو و به آرامي کار خود را انجام مي دهيم و همين که توانسته ايم بازيکنان خود را حفظ کنيم، کار بزرگي را انجام داده ايم و در آينده نزديک مشخص مي شود کدام تيم عملکرد بهتري در فصل نقل و انتقالات داشته است و براي آماده سازي بهتر تيم اردوي خوبي را نيز از تاريخ دهم يا يازدهم تيرماه در کشور ترکيه برگزار خواهيم کرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-26-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

سه شنبه 1391/04/06

امضاي تفاهم نامه بين استقلال و اسپانسر جديد

معاون اقتصادي باشگاه استقلال از امضاي تفاهم نامه اقتصادي بين باشگاه استقلال و اسپانسر جديد اين باشگاه در روز سه شنبه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتصاب علي صلاحي به عنوان معاون اقتصادي باشگاه استقلال، وي در گفتگو با خبرنگار مهر از امضاي تفاهم نامه اقتصادي بين باشگاه استقلال و اسپانسر جديد اين باشگاه در امروز سه شنبه خبرداد. براساس اين تفاهم نامه اسپانسر جديد باشگاه استقلال مبلغ 9 ميليارد تومان را در دوازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر در اختيار باشگاه استقلال قرار خواهد داد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-26-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

فتح الله زاده:جای آندو ، گتوسو می آید یا یکی مثل او/ حالا نوبت ماست که هت تریک کنیم/ من که هستم مارادونا باید برود گاراژ!

لیگ برتر - گنارو گتوسو ؛ هافبک رویایی دهه اول قرن سال های آغازین قرن 21 آ ث میلان به استقلال می آید تا حاجی درد دوری آندو تیموریان را فراموش کند!

علی فتح الله زاده ؛ مدیرعامل استقلال ساعتی پس از تغییرات جدید در هیات مدیره با انگیزه تر از قبل به نظر می رسد. او در گفت و گویی با خبرآنلاین ؛ از این می گوید که تازه نیمه دوم فصل نقل و انتقالات شروع شده و استقلال می خواهد هت تریک کند تا بازی را از پرسپولیس برده باشد؛« حاجی جان چرا وقتی عکس 6 بازیکن استقلال را که رفتند هیات فوتبال ثبت کردند ، منتشر کردید ؛ ننوشتید توفان فتح الله زاده؟ بازی تازه از الان شروع شده. ما تازه وارد بازی نقل و انتقالات شدیم. حالا هی بروید بگوید حاجی فصل نقل و انتقالات را باخته است. بابا بازی تازه وارد نیمه دومش شده. از امروز تازه ما وارد شدیم بایستید ببینید چه بمب هایی در راه است!»
مدیر آبی ها در حالی از بمباران سخن می گوید که تقریبا هرچه ستاره در لیگ بوده را خریده؛« بابا حالا دوستان مان در پرسپولیس دو تا گل نیمه اول زدند ، فکر کردند بازی تمام شده. فوتبال 90 دقیقه است. الان تازه رسیدیم به نیمه مربیان. من تازه وارد بازی شدم.»
اما این بمب ها چه کسانی هستند؟ مثلا قرار است استقلال خلعتبری را بگیرد؟ بازیکنی که مارادونا خواسته تا دوباره جذب الوصل شود؟ او می گوید:« چرا که نه. ما تا حالا فکر می کردیم دوستان پرسپولیسی ، خلعتبری را می خواهند برای همین وارد مذاکره با او نشدیم اما الان واقعا مذاکرات خوبی داشتیم . مارادونا هم تا وقتی ما هستیم باید بزند کنار و برود گاراژ!( می خندد) فکر می کنم که خلعتبری استقلالی می شود البته اگر در ایران به فوتبالش ادامه بدهد.»
گزینه دیگر استقلالی ها نکونام است؛« آقا جواد می گوید می خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد ولی من از او خواستم تا اگر به ایران آمد به استقلال بیاید. او افتخار فوتبال ماست. ما خیلی دوست داریم که این دو بازیکن یعنی خلعتبری و نکونام را در تیم مان داشته باشیم. غیر از این دو با دو یار سرشناس خارجی هم در حال مذاکره هستیم که فردا می توانم اطلاعات دقیق تری درباره شان بگویم چون مذاکرات مان با آنها جدی تر از قبل شده است.»
یکی از این دو بازیکن ؛ گنارو گتوسو هافبک دفاعی سال های نه چندان دور تیم ملی ایتالیا و میلان ایتالیاست که سال قبل را در لیگ اسکاتلند حضور داشته. نامی که فتح الله زاده درباره اش می گوید:« حاجی جان ما که نفهمیدیم این اسم چطور از دفتر ما به روزنامه ها درز کرد ولی با ایجنتش مذاکرات اولیه را داشتیم و روند گفت و گو های مان صعودی است. واقعا پریدن آندو برایم گران تمام شد و خیلی دنبال این هستم که به جای او بازیکنی بیاورم که در بالاترین سطح فوتبال دنیا حضور داشته تا خیال طرفداران هم راحت شود. گتوسو و یک بازیکن سرشناس دیگر هم در لیست ما هستند که یکی از این دو بزودی راهی استقلال می شوند. هواداران منتظر باشند که خبرهای خوبی از نقل و انتقالات برای شان دارم.»
استقلال قرار بود امروز قرارداد رحمتی را تمدید کند اما...:« مهدی با ما می ماند یک روز دیر یا زود که مهم نیست. درباره ساموئل هم بگویم که رقمش را باید کم کند اگر می خواهد در استقلال باشد.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 07-13-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض قلعه نویی همه را شوکه کرد

قلعه نویی همه را شوکه کرد/ هم مجیدی را می خواهم و هم مجتبی استقلالی بماند/ مجتبی در استقلال ماند البته بدون بازوبند

لیگ برتر - چند ساعت مانده به پایان فصل نقل و انتقالات جلسه مهمی در باشگاه استقلال برگزار شد.

به درحالی که مجتبی جباری در آستانه جدایی از استقلال بود و قلعه نویی هم پیش از این به صراحت گفته بود فرهاد مجیدی را نمی خواهد تا کاپیتان محبوب طرفداران استقلال در آستانه خداحافظی از فوتبال باشد ، به یکباره امیر قلعه نویی با حضور در دفتر علی فتح الله زاده ، مدیر این تیم را متقاعد کرد که تا مجتبی جباری در استقلال بماند. فتح الله زاده که صبح امروز به خبرآنلاین گفته بود جباری را نمی خواهد ، در این باره در ساعت 21 می گوید:« آن موقع که گفتم ، شرایط فرق داشت. مجتبی باید یکسری از شرایط ما را می پذیرفت . من با قلعه نویی جلسه داشتم و الان احساس می کنم جباری با شرایطی در تیم می ماند که ما دوست داشتیم اینگونه باشد.» او ادامه داد:« اگر اتفاق خاصی نیفتد و بازیکنان دیگری که می خواهیم را نگیریم ، بازوبند حتی بعد از بستن قرارداد استقلال با مجتبی هم بنا بر تصمیم آقای قلعه نویی بر بازوی مهدی رحمتی بسته می شود.» البته قلعه نویی در این نشست با علی فتح الله زاده غیر از متقاعد کردن مدیر تیم به استفاده از جباری ، اعلام موافقت با بازگشت فرهاد مجیدی هم داشته است. بازیکنی که استقلالی های روی سکو به شدت دوستش دارند ؛« به هر حال من و امیر خان حرف زدیم و به این جمع بندی رسیدیم که فرهاد هم در کنار مان باشد. به او گفتیم اگر می خواهد ما منتظرش هستیم. فقط کافی است بگوید آره تا قرارداد یکساله مان را که قبلا امضا کرده در هیات فوتبال ثبت کنیم.»

اگر مجیدی هم برگردد ، استقلال که حالا فقط یک قدم تا جذب جواد نکونام فاصله دارد ، به موفق ترین تیم فصل نقل و انتقالات بدل می شود. به نظر می رسد امیر قلعه نویی دستور آشتی عمومی در استقلال را صادر کرده و می خواهد همه استقلالی ها را برای رسیدن به قهرمانی برابر پرسپولیس کهکشانی ، دور هم جمع کند.

مجتبی جباری دقایقی قبل در هیات فوتبال تهران حاضر شد تا قراردادش را یک سال دیگر با استقلال تمدید کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 07-13-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض فتح‌الله‌زاده: از سال قبل کامل‌تر هستیم

ادبیات ما به صحبت‌های خوروش نمی‌خورد
فتح‌الله‌زاده: از سال قبل کامل‌تر هستیم/مسئولیت جباری با قلعه‌نویی است
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تیم امسال ما نسبت به سال گذشته کامل‌تر است.

فصل نقل و انتقالات لیگ دوازدهم به پایان رسید و استقلال توانست بازیکنان مد نظر خود را به جز آندرانیک تیموریان حفظ و چند بازیکن را هم به لیست خود اضافه کند.
علی فتح‌الله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص نقل و انتقالات و عملکرد این تیم در این فصل، تمدید قرارداد مجتبی جباری و دیگر مسائل صحبت‌هایی انجام داده که در زیر می‌خوانید:
با اتفاقاتی که افتاد نیمه دوم نقل و انتقالات را بردید یا نه؟
ما نیمه اول را هم نباخته بودیم. دوستان ما در باشگاه پرسپولیس چون فصل گذشته کمبود بازیکن داشتند تعدادی بازیکن گرفتند اما ما تیمی را حفظ کردیم که نگه داشتن بازیکنانش خیلی سخت بود. 7-8 بازیکن گردن‌کلفت استقلال قراردادشان تمام شده بود و بازیکنانی مثل برهانی، رحمتی، منتظری، میداودی، حیدری و خیلی‌های دیگر با پیشنهادات چشمگیر روبرو شده بودند. شاید چون اینها بازیکن استقلال بودند حفظ آنها زیاد به چشم نیامد اما انصافاً کار بسیار سختی برای تمدید قرارداد آنها داشتم. حتی این اواخر چون بازیکن زیاد آوردیم با خواست و تمایل ایمان مبعلی او را به پیکان دادیم و حالا هم امید داریم در زمین جوابگوی هوادارانمان باشیم.
چرا کوتاه آمدید که جباری به استقلال برگردد؟
روز گذشته جلسه داشتیم و بارها گفتم که خودم را فدای استقلال می‌کنم. در این جلسه قلعه‌نویی اعلام نیاز کرد و گفت جباری را می‌خواهد، من هم به نظر سرمربی احترام گذاشتم.
اما به نظر می‌رسد تا آخرین لحظات جباری را نمی‌خواستید و دوست داشتید جایگاه مدیرعامل و بازیکن را نشان بدهید.
برای خود بازیکن هم خوب است که در چارچوب قوانین یک باشگاه حرکت کند. خود آنها هم می‌دانند اگر بازی نکنند درآمدی ندارند. بنابراین یک بازیکن باید تابع تصمیمات باشگاه استقلال باشد.
نمی‌ترسید دوباره جباری مصاحبه کند و همان اتفاقات قبل تکرار شود؟
نه از این لحظه به بعد مسئولیت جباری با سرمربی است و من مطمئنم قلعه‌نویی در برخورد با بازیکنان کارش را بلد است. سعی من هم این است که فقط مدیریت و در مواقع لزوم ورود کنم.
استقلال امسال کهکشانی‌تراست یا سال گذشته؟
فکر می‌کنم تیمی که امسال درست کردیم کامل‌تر از سال گذشته است.
از اصطلاح کهکشانی استفاده نمی‌کنید چرا؟
سال گذشته همه می‌گفتند که ما کهکشانی هستیم و من می‌خواستم که از این واژه برای استقلال استفاده نکنند. این اصطلاح انتخاب دوستان مطبوعاتی ما بود ولی حالا می‌گویم که ما تیم خوبی هستیم و هواداران هم با وجود این بازیکنان احساس اطمینان می‌کنند.

تکلیف مجیدی چه شد؟
چون او با ما قرارداد داشت و به عنوان بازیکن قرضی به الغرافه رفته بود دیروز جلسه گذاشتیم تا این بازیکن را بگیریم و حتی چند بار تماس گرفتیم اما تلفن او بسته بود و حتی از طریق یکی از دوستانش قصد ارتباط داشتیم که این امر میسر نشد.
پس او دیگر نمی‌تواند به استقلال بیاید؟
خیلی دوست داشتیم مجیدی برگردد اما متأسفانه فصل نقل و انتقالات تمام شده و زمانی برای ما باقی نمانده است.
خوروش سرپرست باشگاه سپاهان اعلام کرده زمانی که مدیران استقلال و پرسپولیس شو اجرا می‌کردند ما خلعتبری را گرفتیم. شما چه نظری دارید؟
ادبیات ما به این گونه صحبت‌ها نمی‌خورد. این ادبیات مخصوص همان آقایانی است که شما اسم بردید. سؤال بعدی لطفاً!
چگونه می‌خواهید به این بازیکنان پول بدهید؟
خدا را شکر می‌کنم که بدون یک ریال پول تیمم را اینگونه بستم. اگر نگوییم بهترین تیم نقل و انتقالات نیستیم، اما جزو بهترین‌ها هستیم. دست همه آنهایی که با ما قرارداد امضا کردند درد نکند و امیدوارم خدا به من توفیق بدهد که برای بازیکنانم جبران کنم.
قبول دارید بازیکنان هم از فردا چشم به شما دارند و حتی قلعه‌نویی اعلام کرده بود امیدواریم مشکلات مالی قبل از بازی با آلومینیوم حل شود؟
طبیعی است که بازیکنان حق داشته باشند و تا همین حالا هم کلی محبت کردند، من اطمینان دارم که آنها قبل از بازی هفته آینده با آلومینیوم شارژ مالی خواهند شد. منتظرم وزیر ورزش از سفر خارج از کشور برگردد و آن درصدی را که با هم توافق کرده بودیم پرداخت کند تا من بلافاصله به بازیکنان برسانم.
با نکونام چه کار کردید؟ ظاهراً او در آستانه پیوستن به استقلال است؟ واقعاً می‌خواهید 5میلیارد به او بدهید؟
بحث 5میلیارد نیست، متأسفانه این حرف‌ها همیشه مطرح می‌شود و اشتباه است. اگر ما یک و نیم میلیارد داشتیم آندو را نگه می‌داشتیم. با نکونام توافق کردیم و او نیز با مسئولان باشگاه صحبت کرد که مبلغ 500هزار دلار به باشگاه اوساسونا پرداخت کنیم. قرار است نکونام از آنها اجازه بگیرد و توافقات لازم نیز انجام شده و انشالله یکشنبه ختم به خیر خواهد شد.
پس احتمال حضور نکونام در استقلال خیلی زیاد است؟
از خیلی هم زیادتر است و 80درصد این بازیکن استقلالی است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 07-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض اکبرپور: دنبال کاپیتانی نبودم، حرفی هم در مورد بازوبند ندارم

اکبرپور: دنبال کاپیتانی نبودم، حرفی هم در مورد بازوبند ندارم/ برای پرسپولیس کری بخوانم که چه شود؟

لیگ برتر - سیاوش اکبرپور مهاجم استقلال که پس از دو سال دوری از این تیم دوباره پیراهن آبی را برتن کرد، تاکید می‌کند که دنبال بازوبند کاپیتانی این تیم نبوده است.

امير قلعه‌نويي در شرايطي در اردوي تركيه سيدمهدي رحمتي را به عنوان كاپيتان جديد استقلال معرفي كرد كه بازيكناني مثل اميرحسين صادقي و سياوش اكبرپور هم مدعي بستن بازوبند بودند. با اين حال اكبرپور نمي‌خواهد حالا كه ماجرا تمام شده است نسبت به اين موضوع واكنش نشان دهد. او در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاين در اين خصوص مي‌گويد:« من از اول هم دنبال كاپيتاني نبودم و حرفي در مورد بازوبند ندارم. به هر حال اين تصميمي بود كه آقاي قلعه‌نويي گرفت و من دوست ندارم تمركزم را روي اين مسائل بگذارم. فقط برايم اين مهم است كه هر وقت براي استقلال بازي كردم، در زمين بهترين نمايش را داشته باشم.»

اكبرپور در مورد خريدهاي جديد استقلال و اينكه حالا به اين تيم لقب كهكشاني داده‌اند ادامه مي‌دهد:« با آمدن جانواريو و توزي و همچنين تمديد قرارداد جباري حالا يك تيم كامل داريم. البته ما دنبال لقب كهكشاني نيستيم و مهم اين است كه حرف‌هايمان را در زمين مسابقه بزنيم. امسال هواداران قهرماني مي‌خواهند و تحت هر شرايطي بايد توقعات آنها را برآورده كنيم.»

از اكبرپور مي‌پرسيم آيا قول مي‌دهي پرسپوليس را در هفته ششم شكست بدهيد كه مي‌گويد:« اصلا دوست ندارم از حالا در مورد دربي حرف بزنم. براي پرسپوليس كري بخوانم كه چه شود؟ به هر حال آنها هم يكي از تيم‌هاي بزرگ فوتبال ايران هستند و هر وقت استقلال و پرسپوليس در اوج باشند اين به نفع تيم ملي است.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 07-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض زرنگ ترین قلعه نویی تاریخ

امیر قلعه نویی مربی موفقی است.به بیانی دیگر او پر افتخار ترین مربی باشگاهی فوتبال ایران است. این را کارنامه اش می گوید؛4 بار قهرمانی به همراه تیم های استقلال و سپاهان، دو نایب قهرمانی به همراه تیم های استقلال و تراکتورسازی تبریز، و یک مقام سومی به همراه تیم استقلال. این را هم فراموش نکنیم که او توانسته دو قهرمانی در سال های 1381 و 1387 و یک نایب قهرمانی در سال 1383 در جام حذفی ایران به همراه تیم استقلال تهران به دست آورد.
اینکه امیر قلعه نویی در میان هواداران استقلال محبوبیت زیادی دارد حرفی به گزاف نیست.چه، نام او همواره فریاد اعتراض تماشاگرانی بوده که در روزهای ناخوشی استقلال بر سرمربیان این تیم سر داده می شد.
درست مانند نام علی دایی که فصل گذشته فریاد و نماد اعتراض هواداران پرسپولیس به نتایج ضعیف سرخپوشان با استیلی و دنیزلی بود.
ژنرال آبی ها اما دوباره به خانه بازگشته و می خواهد با جامه آبی افتخارات خود را در ایران و احتمالا آسیا کامل کند.
وقتی قلعه نویی سرمربی استقلال شد خیلی ها گمان می کردند او نتواند و نخواهد با بعضی ازستاره های این تیم مانند سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری همکاری کند. قلعه نویی اما زرنگ تر از این حرفها بود که خود را در برابر هواداران قرار دهد.
او با سپردن بازوبند کاپیتانی به سید مهدی رحمتی او را همراه خویش ساخت. قلعه نویی که می دانست مجتبی جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی است با ترفندی که با همکاری فتح الله زاده به کار بست، این بازیکن را همراه خود کرد.
همه می دانیم که طی سالهای اخیر جباری منتقد همیشگی مربیان سنتی چون امیر قلعه نویی بوده است. اصلا به همین خاطر هم بود که با حضور قلعه نویی در استقلال خیلی ها فکر می کردند جباری در استقلال نماند یا اگر هم ماند دوباره با موضع گیری بر علیه قلعه نویی استقلال را به حاشیه ببرد.
امیر قلعه نویی که نمی توانست از ارزش های فنی مجتبی جباری چشم پوشی کند کاری کرد که هم مجتبی در استقلال بماند و مهمتر از آن فرصت اعتراض های احتمالی را از او سلب کند.
گفته می شود ژنرال از مدیرعامل استقلال خواسته تا در رسانه ها اعلام کند تمایلی به جذب جباری ندارد. او می دانست که جباری بنا به دلایل شخصی دوست دارد فوتبال خود را در تهران ادامه دهد و به سختی از تهران دل می کند. از طرفی جباری هم نمی توانست به تیم رقیب-پرسپولیس- برود. چه، آن وقت تمام محبوبیت خود را نزد هواداران استقلال ازدست می داد. ضمن اینکه سایر تیم های تهرانی مانند راه آهن و سایپا و نفت نیز توان پرداخت مبلغ مورد نظر جباری را نداشتند. درنهایت وقتی فتح الله زاده در رسانه ها با سردی به موضوع انتقال جباری به استقلال پرداخت و اعلام کرد چندان مایل به حضور این بازیکن در استقلال نیست. اینجا بود که امیر قلعه نویی وارد عمل شد و با برگزاری جلسه ای فرمایشی با فتح الله زاده خواهان تمدید قرارداد جباری با استقلال شد. مدیرعامل استقلال هم پذیرفت این کار را انجام دهد. او با این روش و با مبلغی منطقی قرار داد بازیکن شماره 8 تیمش را تمدید و او را ملزم به امضا منشور اخلاقی باشگاه استقلال کرد.
حالا مجتبی جباری بازیکنی است که به نوعی، قلعه نویی پشتش ایستاده و مدیرعامل استقلال را راضی کرده تا قراردادش را تمدید کند! آیامجتبی جباری با این شرایط دیگر اعتراضی به قلعه نویی خواهد کرد؟آیا دیگر از علم محدود مربیان سنتی چون ژنرال سخن خواهد گفت؟ به احتمال زیاد دیگر این اتفاق روی نخواهد داد و این برایند همان زرنگی و هوش بالای قلعه نویی است که باعث شده طی سالهای اخیر موفق ترین مربی ایران نام گیرد.
زرنگی قلعه نویی بعد از ماجرای جباری درباره فرهاد مجیدی نیزمصداق یافت. او اما با وجود اختلاف شدید با مجیدی موافقت خود را برای بازگشت بازیکن قدیمی استقلال به این تیم اعلام کرد تا با این کار خود، همان هواداران محدود فرهاد مجیدی را هم ساکت کند.
حالا دیگر مجیدی نمی تواند بگوید که:" قلعه نویی او را نخواسته وگر نه او عاشق بازی در تیم محبوبش بوده است".حالا ژنرال با زرنگی تمام توپ را به زمین مجیدی انداخته است. اگر مجیدی آمد که چه بهتراگر هم نیامد دیگر کسی قلعه نویی را مسبب نیامدن او به استقلال نمی داند.
آری این است زرنگ ترین امیر قلعه نویی تاریخ فوتبال ایران!

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)