بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای جهان > اخبار سینمای جهان

اخبار سینمای جهان در این تالار اخبار مختلف فیلم و سینمای جهان مورد بررسی قرار میگیرد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض گزارشي از تهيه و توليد «مرد عنكبوتي 4 و 5 و 6»

با پيوستن 7 بازيگرجديد به فهرست نقش آفرينان «مرد عنكبوتي 4 و 5» اين پروژه‌ي سينمايي به‌ زودي مقابل
دوربين مي‌رود.

«جمي بل» ، «آنتون يلچين» ، «كيلي ريس» «آرون يوهانسون» «آندرو گارفيلد»‌ و «لوگان لرمن» به همراه
«آلدن اهرن ريچ» از جمله نقش آفرينان جديد اين پروژه هستند.
«اسپايدرمن 4» (مرد عنكبوتي) براي نمايش در 6 مي (نيمه ارديبهشت سال 2011) آماده‌ي نمايش مي‌شود.
بنابر اعلام هاليوود ريپورتر، بازيگراني چون «توبي مگواير»، «ميشل پاپاجون» و «جي.كي سيمونز» نيز از
بيش براي ايفاي نقش‌هاي اصلي «مرد عنكبوتي4» انتخاب شده‌اند.
بنا براين گزارش، «مرد عنكبوتي» 4 نيز با كارگرداني «سام ريمي» (خالق قسمت سوم) و با تهيه‌كنندگي
« كلمبيا پيكچرز» به توليد مي‌رسد.
فيلم‌نامه جديدترين نسخه از «مرد عنكبوتي» ابتدا توسط «جيمي واندربلت» نويسنده آثاري چون «زودياك»، به
نگارش درآمد و نسخه تكميل شده آن توسط «ديويد ليندسي آباير» آماده فيلمبرداري مي‌شود.
«واندر بلت» كه پيش از اين فيلم‌نامه‌ي جديدترين ساخته‌ي «ديويد فينچر» را نوشته است، داستان مرد عنکبوتي 4
و 5 را درحالي مي‌نويسد كه هنوز حضور هيچ‌كدام از شخصيت‌هاي اصلي قبلي «مرد عنکبوتي3» در اين فيلم
قطعي نشده است.
چندي پيش اعلام شد، گري راس، نويسنده و کارگردان توانمندي که در اکثر پروژه‌هايي که توبي مگواير حضور
داشت نيز به تيم مرد عنکبوتي پيوست.
راس که در هر دو پروژه Pleasantville و Seabiscuit حضور داشته است، به گفته سازندگان اين پروژه او
براي برطرف کردن ايرادات فيلمنامه به اين تيم ملحق شده است و حضور راس در اين فيلم مايه دلگرمي است، او
نويسنده خوبي است و قرار است تا هسته احساسي اين فيلم را قدرتمندتر کند و از بازيگران حمايت کند.
نكته جالب آن است كه سوني از واندربلت خواسته كه بيشتر از دو شخصيت منفي براي اين قسمت خلق نكند تا
مشكلات فراوان فيلمنامه قسمت سوم مجموعه به وجود نيايد.
در قسمت قبلي وجود سه شخصيت منفي و ماجراهاي فرعي فراوان و افراط در استفاده از جلوه‌هاي ويژه صدمه‌هاي
زيادي به فيلم زده بود.
واندر بلت نوشتن فيلمنامه مرد عنكبوتي را پس از ديويد كوئپ، آلوين سارجت و سام ريمي نويسنده فيلمنامه‌هاي قسمت
اول و دوم برعهده گرفته و كمپاني سوني اين بار هم با فيلمنامه‌نويسان زيادي مذاكره كرده بود اما به نظر مي‌آيد و
اندربلت به خاطر تبحر در خلق روابط، ميان شخصيت‌ها انتخاب شد.
اما هنوز هيچ چيز درباره اين دو قسمت مشخص نيست و حتي داستان فيلم هم تاكنون لو نرفته است. فقط پيش از تصميم
جديد كمپاني سوني اعلام شده بود كه فيلم در سال 2011 به نمايش درخواهد آمد كه با اين اتفاق جديد ممكن است تاريخ
نمايش هم عوض شود.
فروش حدود 336 ميليون دلاري «مرد عنكبوتي 3» مسوولان استوديوكلمبيا و سوني را براي توليد سري چهارم اين
مجموعه ترغيب كرده است.
از مدت‌ها پيش و حتي قبل از اكران قسمت سوم اين فيلم پرطرفدار، ساخت قسمت چهارم آن قطعي شده بود و بعد هم،
از قسمت پنجم صحبت‌هايي شد اما قرار بود اين فيلم‌ها جداگانه ساخته شود.
به نظرمي‌رسد زمان طولاني نگارش فيلمنامه مرد عنكبوتي 4، باعث شده كه هر 2 قسمت اين فيلم با هم ساخته شوند.
در واقع نويسنده اين فيلمنامه هم‌اكنون مشغول نوشتن فيلمنامه هر دو قسمت است و به همين دليل كمپاني سوني ترجيح
داده كه اين فيلم را در ماراتني نفس‌گير بسازد.
ساخت قسمت‌هاي 4 و 5 و حتي 6 مرد عنكبوتي از مدتي پيش مشخص شده بود.
سوني پيكچرز و مارول استوديوز در پي پولسازي مفرط سه گانه «مرد عنكبوتي» تأكيد كردند كه ساخت قسمت‌هاي بعدي
آن در دستور كار است. اتفاقي كه كارگردان و بازيگران فيلم به آن واكنشي مبني بر استقبال از اين پروژه‌ها و تمايل براي
حضور در آنها نشان ندادند.
«سام ريمي» كارگردان مرد عنكبوتي كه با اين فيلم به شهرت رسيد در اين باره گفت: «مسلم است كه ما مرد عنکبوتي 4،
5 و 6 هم خواهيم داشت اما بعيد است كه من نويسنده فيلمنامه آنها باشم زيرا فعلاً ذهنم مغشوش است و پاكسازي آن هم طول
مي‌كشد.»
سام ريمي دلايل خاص خودش ر ا براي اين تصميم دارد. او گويا چندان به موفقيت قسمت‌هاي بعدي فيلم اميدوار نيست: ‌روايت
داستان اين قهرمان مسووليت بزرگي است، چرا كه كودكان به او به چشم يك قهرمان بزرگ مي‌نگرند. بي‌ترديد شما تمايل به
ساخت فيلمي نداريد كه آنها را نااميد كند.
سام ريمي، حتي با وجود موفقيت‌هاي بزرگ سه فيلمش، گفت كه اين فيلم را چندان جدي تلقي نمي‌كند.
شركت فيلم‌سازي «سوني» هنوز در خصوص زمان و داستان فيلم «مرد عنکبوتي 4» اطلاعاتي منتشر نكرده است.
از چندي پيش توسط تهيه كنندگان اين پروژه اعلام شده است، « مرد عنكبوتي 4 و 5» هم‌زمان مقابل‌ مي‌روند.
توبي مگواير و ديگر بازيگران اصلي فيلم چندي پيش اعلام كردند كه در قسمت چهارم بازي نخواهند كرد، مگر آنكه سام
ريمي كارگردانش باشد.
مگواير در اين خصوص گفت: «اگر داستان خوبي در اختيار باشد و سام ريمي همچنان كارگردان قسمت‌هاي بعدي باشد،
در مورد آن تصميم‌گيري خواهم كرد و در غير اين صورت من حضور نخواهم داشت.»
البته او قبل از اين اعلام كرده بود كه دوست ندارد در قسمت‌هاي بعدي اين فيلم حضور داشته باشد.
هرچند كه خودش مي‌گويد:« من دقيقاً چنين چيزي را اعلام نكردم. من هميشه تصور مي‌كردم كه اين سري فيلم يك سه‌گانه
خواهد بود و در نهايت همه ما با آن خداحافظي مي‌كنيم ولي حالا كه بحث از يك سه‌گانه جديد است، بايد منتظر شرايط تازه
در آينده بود.»
مگواير حتي براي اينكه مدتي از فضاي مرد عنكبوتي و داستان‌هاي قهرمانانه آن دور باشد، در فيلم robotech بازي كرد.
هرچند كه اين فيلم هم فضايي فانتزي داشت و در اصل برداشتي از يك كارتون دنباله دار ژاپني درباره ربات‌هاي غول پيكر
بود.
كريستين دانست هم نظر چندان مثبتي براي بازي در قسمت‌هاي بعدي اين فيلم نداشته و تا كنون هم اظهار نظر قطعي در اين
باره نكرده است.
البته همه مي‌دانند كه بخش بزرگي از موفقيت «مرد عنكبوتي» به بازيگران و كارگردان آن مربوط مي‌شود و شايد به همين
دليل هم كمپاني سوني درمرحله پيش توليد براي اعلام نام كارگردان و بازيگران فيلم عجله نكرد و گويا قصد دارد نظر مثبت
عوامل قبلي فيلم را براي حضور در قسمت‌هاي جديد به دست آورد تا مرد عنكبوتي 4 و 5 و شايد 6 موفقيت‌هاي قبلي‌اش را
تكرار كند.
«تادمك فارلن» از 1988تا 1990، داستان مصور «مرد عنكبوتي خارق‌العاده» را نوشت و به تصوير كشيد. او درباره فيلم‌هاي
مرد عنكبوتي گفته است: « خيلي شگفت‌زده شدم. فكر مي‌كنم آنها بيشتر راه را درست رفته اند. با خودم فكر مي‌كردم باز هم يك
فيلم احمقانه و نمايشي ديگر ساخته اند. ولي در واقع تحت‌تأثير برخورد آنها با محدوديتها و موانع شخصيتي كه بايد مرتب از اين
ساختمان به آن ساختمان بپرد، قرار گرفتم.
در بعضي از قسمتهاي فيلم، از جديت آن حيرت مي‌كردم. با خودم مي‌گفتم در اينجا مي‌توانستند اين را بگويند كه با مزه تر است.
فيلم‌ها صحنه‌هاي هولناكي براي بچه‌ها دارد. دختر 7 ساله‌ام را به ديدن آن بردم و او چشمانش را مي‌بست. اگر او را از اين هم
ترسناك‌تر مي‌ساختند بيشتر از او مي‌ترسيد.»
در نسخه پنجم مرد عنكبوتي يک موجود هولناک، شرور و قدرتمند پاي به خيابان هاي شهر نيويورک گذاشته و قصد نابودي و
آزار مرد اين شهر را دارد.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو

ویرایش توسط nae : 06-29-2010 در ساعت 12:50 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

وای سینما داره به کجا میره؟
خدایا تموم کن این دوره ی نزول شدید رو
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-29-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

احتمالا چون سنش بیشتر میشه بشه مرد رتیلی!!!
همینجوری داره فانتزی زیاد میشه

مرد آهنی دو
بتمن رفیق گودزیلا
یک سوپر من در مقابل دو انرژی من
شازم!!
من یه کارتون دیدم اکشن
کل قهرمانهای منفی و مثبت و خنثی کارتونهای امریکایی توش بودند
نود یا صدتا شخصیت داشت همه هم آخر انرژی و بزن بهادری
فقط این مارمولکه!!!
ببخشید
عنکبوته توش نبود فکر کنم جا مونده بوده
قدیمی 06-29-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

آره سینما دیگه بدجوری تو سراشیبی سقوط افتاده
البته الان بیش از یک دهه این اتفاق افتاده
وقتی فیلمای دهه 50 و 60 و حتی 70 رو میبینیم و این فیلمها رو میبینم تاسف می خورم
کاش...
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش