بازگشت   پی سی سیتی > مسائل مربوط به سایت > اخبار و قوانین فروم

اخبار و قوانین فروم در این بخش اخبار و مطالب مرتبط با فروم قرار خواهد گرفت

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-24-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow درخواست رسمی تیم مدیریتی فروم از کاربران و اعضای گرامی فروم

سلام و عرض ادب
به عنوان یکی از قدیمی های فروم و در مقام ناظر فروم از طرف خودم و دیگر ناظرین محترم و از طرف مدیران عزیز و کاربران فعال و پرتلاش و دوستان و دیگر عزیزان و همراهان و مخصوصا از طرف ادمین از کاربران عزیز می خواهم که چند نکته را رعایت کنند:

• 1- تاپیک و پست تکراری نزنند
  • 2- تاپیک و پستها اکثرا دارای تاپیکهای مرجع و جامع هستند برای هر موضوعی تاپیک جداگانه نزنید مگر اینکه واقعا تاپیک نداشته باشد و هر موضوعی را در تاپیک دنباله دار خودش بزنید
  • 3- عکسها و آواتارهای مناسب و درشان خودتان و فروم درج کنید و از رفتن به سوی تصاویر غیر اخلاقی و پرداختن به مراتبی که باعث کدورت خاطر جمع و ارشدها می گردد خودداری کنید چون بدون اخطار مدیریت خواهد شد.
  • 4- و خواهشا هرگز و هرگز این فروم را با دیگر فرومهایی که درش عضو یا فعال یا ارشد بوده اید مقایسه نکنید زیر شرایط هرکجا شرایط همانجاست و باید با شرایط همان محل ارتباط برقرار کرد

سپاس
امیر

قدیمی 02-24-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز وگاربران فروم
من همکاملا با امیر خان موافقم.....

در این چند وقته تعداد فروم های فارسی زبان بسیار زیاد شده و اکثرا همونطور که مینا خانوم گفتند اون فروم ها تبدیل شدن به چت روم یا محل دوست یابی و ......

امیدوارم با تلاش تمام دوسان عزیز از جمله کوروش....امیر عباس عزیز....مینا خانوم ارشد ومینا خانوم کوچیه......رزیتا خانوم و بقیه دوستان به پیشرفت هر چه بیشتر فروم کمک کنیم...

موفق باشید

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 02-25-2010
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام خدمت همه دوستان

از اینکه اینجا هستم در کنار همه شما دوستان خوشحالم.
به امید اینکه با کمک یکدیگر فرومی موفق تر از این داشته باشیم.

چند چیز را از همه دوستان خواهشمندم.
در بخش مطالب ازاد واقعا تاپیک هایی که به راحتی میشه در بخش مطالب طنز قرار داد زیاد زده شده است.
خواهشا قبل از زدن هر تاپیک و یا پستی در سایت جستجو کنید.

من به شخصه تاپیک ها و پست های تکراری و بی محتوا را پاک کردم.

همچنین سعی شود هر مطلبی با توجه به انجمن مربوطه زده شود.

عکس ها و آواتار های نامناسب هم در سایت قرار ندهید.

و موارد دیگری که دوستان ذکر کرده اند را حتما رعایت کنیم.

مطالبی که قرار میدیم منظم و با فونت و ویرایش مناسب باشد.

با تشکر از همکاری همه شما

ویرایش توسط GolBarg : 02-25-2010 در ساعت 07:35 PM دلیل: اضافه کردن مطلب
قدیمی 03-08-2010
shadi آواتار ها
shadi shadi آنلاین نیست.
مدیر بخش عکس

سپاسها: : 5

119 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام. منهم با تاييد گفته همه دوستان بارها از همكاران خواستم كه دربخش عكاسي كه اتفاقا به لحاظ پربيننده بودن حساس هم هست همه موارد لازم رو رعايت كنن هم درنوع عكس و جاي مناسبش وهم اينكه تاپيك هاي متعدد براي تعداد كم عكس وياموضوعات مشابه باز نشه.
از همه دوستان ممنونم
قدیمی 03-15-2010

Arrow درخواست رسمی تیم مدیریتی فروم از کاربران و اعضای گرامی فروم

اخطار رسمی به تمامی کاربران محترم انجمن پی سی سیتی

اخیرا دیده شده است که در تاپیکهایی چون ویکتوریا تصاویری خارج از شان و عرف اسلامی و مغایر با قوانین دولتی جمهوری اسلامی ایران درج شده است.

با نهایت احترام از این پس در صورت مشاهده اینگونه تصاویریا تاسیس تاپیک سریالهای ماهواره ای که دارای تبلیغات شبکه های ضد دولت و دارای تبلیغات لس آنجلسی باشند
یا درج تاپیکها و تاسیس تاپیکها و گفتگوهایی که در مورد سریالهای پخش شده از شبکه ماهواره ای باشند بدون هماهنگی قبلی کاربران جهت تاسیس هر گونه تاپیک با مدیران محترم انجمن ها یا در نبود ایشان ناظرین فعال در انجمنها کاربر موسس تاپیک یا درج کننده پست مخالف قوانین بدون هیچ گذشت و اغماضی کاربر اخراج خواهد شد

نحوه و شیوه اخراج:
برای بار اول سه روزدر تکرار بعدی هفت روزو برای بار سوم رسما و کلا اخراج شده و تمام تاپیکها و پستهایی هم که زحمت کشیده و تاسیس کرده پاک خواهد شد

بدیهی است اینکار جهت حفظ فروم و دوری از دردسر و حاشیه و روی دادن هرگونه مشکلی برای انجمن و دیگر کاربران فعال و زحمتکش و تلاش کننده در انجمن میباشد

از مدیران محترم و ناظرین گرامی درخواست رسمی داریم که در نهایت ادب و دوستی و احترام اقدام به ارشاد و راهنمایی کاربران و عزیزان ناآگاه نموده و در صورت عدم واکنش مثبت یا دریافت نکردن پاسخی شایسته از طرف مخاطبین سریعا اعمال قانون نموده و منتظر گذشت زمان نمانند

از آن دسته از کاربران و دوستان که زحمت کشیده و خود را جزو بدنه خانواده بزرگ پی سی سیتی می دانند ضمن تشکر و سپاس و تقدیر بابت همکاری شایسته و شایان تقدیر دعوت می کنیم طبق ضوابط و قوانین انجمن به راحتی در تالارها اقدام به فعالیت نمایند

از تمامی ارشدهای فعال تقاضا داریم این تاپیک را در امضایشان درج کنند
حتی دوستان و کاربران فعال فروم که سرمایه مهمی برای فروم و دیگر دوستان می باشند (همانند همه کاربران)

سپاس
تیم مدیریتی فروم پی سی سیتی
امیر عباس انصاری
قدیمی 04-24-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر

متاسفانه اخیرا متوجه شدم که کاربران فعال و بازم متاسفانه برخی از مدیران پستهای تکراری میزنن
چرا متاسفانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون این نشانه بی توجهی و فقط بالابردن تعداد پستهاست
انتظاری که از یه کاربر فعال و خیلی فعال و یه مدیر میره خیلی بالاتر از یه کاربر عادیه
حالا کاملا درک میکنم که کوروش چی میگه؟ منم دیگه کاملا با این موضوع (حتی ارشدها هم برای مدتی دسترسیشون قطع بشه) کاملا موافقم
ببینید وقتی که برای ایجاد یک تاپیک یا یک پست جدید گذاشته میشه نسبت به پیدا کردن پستهای تکراری و حذف کردنشون کمتره و راندمان فروم رو هم پایین میاره
و یه مسئله خیلی مهم دیگه اینه که دوستان به خودشون زحمت نمیدن که تالار مناسب رو برای مطلب جدیدشون پیدا کنن و رسم شده که همه مطالب رو راحت ترین جای ممکنه یعنی بخش مطالب آزاد رها میکنن این خیلی بده

دوستان اینو یه هشدار جدی تلقی کنید
من از ادمین درخواست میکنم که این اجازه رو رسمی به ناظرین بده که این امر از همین الان صورت بگیره
یعنی حتی برای ایجاد پستهای تکراری اگه با یکی دو تذکر بازم ادامه پیدا کرد اون کاربر حداقل تا مدتی دسترسیش قطع بشه

راننده تا جریمه نشه کمربند ایمنی رو نمیبنده

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری

ویرایش توسط رزیتا : 04-24-2010 در ساعت 11:17 PM
قدیمی 06-04-2010
Setare آواتار ها
Setare Setare آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 926

875 سپاس در 242 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام دوستان گل پی سی سیتی
همون طور که جدیدا ملاحظه فرمودین یه قسمتی به بخش دانشگاه ها اضافه شده به نام معرفی منابع رشته های ارشد
خوب شاید هر کدوم از شما ها هم به نفرات برگزیده ازمون امسال دسترسی داشته باشید که تو رشته های مختلف رتبه های خوبی اوردن
ازتون تقاضا دارم در صورت امکان و علاقه خودتون از این افرادی که میشناسین منابعی که مطالعه کردند رو کامل و دقیق با ذکر نویسنده و انتشارات و در صورت جزوه نام استاد و اینکه عضو هیئت علمی کدوم دانشگاه هستند رو بپرسین و به این قسمت اضافه کنید.
من خودم بنا بر رشته ای که هستم قرار شده گرایش های مختلف زیست شناسی رو در بیارم و در این قسمت بزنم ...
از شما هم تقاضا دارم در هرچه بالا بودن سطح این قسمت مارو یاری کنید
با تشکر پیشاپش
شاه بیت غزل زندگیم...
قدیمی 08-09-2010

جدید درخواست رسمی تیم مدیریتی فروم از کاربران و اعضای گرامی فروم

سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان
امیدوارم در کنار عزیزانتان شاد و موفق و پیروز باشید و لحظات پرباری را در انجمن تجربه کنید

خوب موارد لازم الاجرایی که به تصویب مدیریت و معاونت رسیده رو خدمت همه تون ابلاغ می کنیم و امیدوارم که حتما رعایت کنید:

1- کپی برداری هر نوع مطلب و مقاله و خبری و فایلهای دانلودی از وبلاگها و دیگر فرومها کاملا ممنوع است و در صورت مشاهده حذف شده و به کاربر اخطار تعلق خواهد گرفت

2- حتما و حتما سعی کنید پستهایی با کیفیت بالا و دارای متن و مقاله نوین و آموزشی در فروم درج کنید و از پستهای رگباری و کپی بی هدف و فاقد کیفیت خودداری کنید

3- جهت درج پست و تاپیک از سایتهای رسمی و معتبر و خبرگزاری های مفید استفاده کنید و مقالات آموزشی و مطالب مفید و موارد جهت دانلود را با ذکر نام منبع ثبت کنید

4- بزودی درتمام تالارها "تاپیک انتخاب کاربر برتر همان تالار" درج شده و مطمئن باشید تمام فعالیت کاربران در انجمن توسط تیم مدیران بررسی شده و از بین کاربران فعال در انجمن "کاربر برتر" تالار انتخاب می شود و یک کاربر که فعالیت مفید فراوانی هم دارد ممکن است همزمان دردو یا چندتالار هم انتخاب شود.

5- و در پایان از همه عزیزان رسما درخواست می کنیم کماکان با تیم مدیران همکاری کرده و در صورت داشتن مطلب و مقاله و پژوهش علمی و فنی و تخصصی در تالار نربوطه درج کنند و بدیهی است که انجمن تمایل بیشتری دارد که مقالات فردی و پژوهشی در انجمن ثبت گردد تا موارد کپی پایست.

از کپی پایست کردن مقالات و مطالب شخصی دیگران در انجمن خودداری کنید

منابع و سایتهای معتبر و عمومی و فنی و تخصصی را برای درج مقاله و مطلب با ذکر منبع انتخاب کنید

و مطمئن باشید در صورت فعالیت مثبت "در تاپیکهای انتخاب کاربر برتر" دیده خواهید شد

موفق باشید
امیر

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 08-09-2010 در ساعت 10:19 AM
قدیمی 08-18-2010

جدید درخواست رسمی تیم مدیریتی فروم از کاربران و اعضای گرامی فروم

به نام خدا و با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه کاربران

1- بحث و گپ و گفت و گفتگو و اظهار نظر و پرداختن به مسایل غیر اخلاقی تبلیغ شده توسط کلیه سریالهایی که به صورت دی وی دی یا ماهواره ای پخش می شوند ممنوع است و در صورت مشاهده کاربر بدون هیچ ملاحظه ای مورد مدیریت شدید توسط ناظرین و مدیران محترم قرار خواهد گرفت.

2- باز هم توصیه مدیران به اعضای محترم انجمن و کاربران گرامی اقدام به تولید مقاله و درج مفاهیم و پژوهش و نگارشهای تحقیقی و اموزشی فردی بوده و از ایشان بابت این عمل پیشاپیش تقدیر به عمل می آید

تیم نظارت و مدیریت انجمن پی سی سیتی
امیر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش