بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT > اخبار یاهو

اخبار یاهو در این تالار تمامی اخبار مربوط به سرویسهای محبوب یاهو قرار خواهد گرفت.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض احمقانه‌ترين سوال‌ها در Yahoo Answers

اينترنت نامحدودترين منبع اطلاعات در عصر ماست. جايي كه مي‌توانيد مطمئن باشيد هيچ سوالي بدون جواب نخواهد ماند.به طور كلي سرويس‌ها و سايت‌هاي مختلفي براي طرح سوال وجود دارند كه در اين ميان Yahoo Answers با امكانات مناسب و محيط ساده و سريع، جزو اولين انتخاب‌ها براي طرح سوال است.

اما اين موضوع كه در اينترنت مي‌توان بدون شناخته شدن هر چيزي را مطرح كرد باعث شده كه بعضي سوالات مطرح شده در اين سايت آنقدر احمقانه به نظر برسند كه بتوان از آنها مطلب طنز تهيه كرد. هرچند مي‌توان حدس زد كه تعدادي از آنها به عمد اين طور مطرح شده‌اند.

سايت PcWorld با جمع‌آوري تعدادي از اين سوالات و پاسخ‌هاي طنزآميز به آنها مطلب جالبي تهيه كرده است كه در ادامه مي‌خوانيد.

1 ـ من تنها ماشينم رو فروختم تا بتونم پول بنزين رو فراهم كنم. اما اين چند روز قيمت بنزين پايين اومده. به نظر شما الان چطوري مي‌تونم ماشينم رو پس بگيرم؟

ما خيلي سعي كرديم با اين پديده تماس بگيريم، اما ظاهراً كامپيوترش رو فروخته بود تا هزينه اينترنت رو فراهم كنه!

2 ـ من مي‌خواستم امتحان كنم آيا كامپيوترم مي‌تونه كارت اعتباريم رو بخونه يا نه؟ براي همين اونو داخل سي‌دي رام گذاشتم. اما سي‌دي رام گير كرد و الان نمي‌دونم چطور بايد بازش كنم؟

سي‌دي رام شما مشكلي نداره، فقط منتظره كه كارمزد اسكن كارت اعتباري رو پرداخت كنين. سعي كنين هرطور مي‌شه كارت عابر بانكتون رو به پورت USB وصل كنين!

3 ـ موس من هر موقع از روي ميز بلندش مي‌كنم از كار مي‌افته، من مطمئنم مشكل از سيستم عامل نيست. چون هم در ويستا و هم در لينوكس اين مشكل وجود داره.

براي حل اين مشكل كارت اعتباريتون رو داخل سي‌دي رام گذاشته و با لحن احترام‌آميز به كامپيوترتون بگين كه دوست دارين موستان به Logitech Air ارتقا پيدا كنه!

4 ـ من 2 تا نارنگي با فاصله زماني 2 ساعت از هم خوردم. چه اتفاقي برام مي‌افته؟

اين بستگي به اين داره كه اين 2 تا نارنگي هسته هم داشتن يا نه؟ اگه هسته‌شون رو هم خوردين، سعي كنين تا 2 هفته از خوردن خاك و آب پرهيز كنين!

5 ـ جايي وجود داره كه بشه به صورت آنلاين سوال پرسيد؟ مثلاً اگه تو ياهو باشه خيلي خوبه.

ما از شما عاجزانه مي‌خوايم كه اگه همچين جايي پيدا كردين، به ما هم بگين.

6 ـ آيا راه‌حلي هست كه بشه دو دو تا رو مساوي 5 كرد؟

آسون‌ترين راه‌حل اينه كه يك قرص اكس بندازين بالا. يا اين‌كه جاي 4 و 5 رو در شمارش اعداد عوض كنيد.

7 ـ چطور مي‌شه در yahoo answers سوال پرسيد؟

يه بسته قرص از دوست بالايي قرض كنين و بعد دو تا نارنگي به فاصله 2 ساعت از هم بخورين‌.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش