بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای ایران

سینمای ایران در این بخش به سینما تلویزیون و تئاتر ایران و اخبار مربوط به آن میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-11-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید دموکراسي تو روز روشن نيم ميلياردي مي‌شود

گزارش فروش فيلم‌ها

دموکراسي تو روز روشن نيم ميلياردي مي‌شود

فيلم سينمايي «دموکراسي تو روز روشن» ساخته علي عطشاني در سينماهاي تهران به فروش 435 ميليون تومان دست پيدا کرد.

به گزارش مهر ، فيلم «دموکراسي تو روز روشن» که محمدرضا گلزار ، نيکي کريمي ، حميد فرخ نژاد ، محمدرضا فروتن، نيوشا ضيغمي در آن بازي کرده‌اند تاکنون با وجود 23 روز نمايش در سينماهاي تهران به فروش 435 ميليون توماني دست پيدا کرده است.

شير و عسل ساخته آرش معيريان که در گروه سينمايي عصر جديد اکران عمومي شده است و 19 خرداد ماه «کيفر» حسن فتحي جايگزين آن مي شود در سينماهاي تهران توانسته 317 ميلين تومان فروش کند. در اين فيلم پوريا پورسرخ، مهران غفوريان، افسانه پاکرو و... بازي کرده‌اند.

طلا و مس تازه‌ترين فيلم همايون اسعديان است که در آن نگار جواهريان، جواد عزتي، بهروز شعيبي و... بازي کرده‌اند و با وجود 23 روز نمايش در تهران به فروش 282 ميليون توماني دست پيدا کرده است.

«ازدواج در وقت اضافه» ساخته سعيد سهيلي است که در گروه سينمايي قدس با بازي ماهايا پطرسيان ، علي صادقي، جمشيد هاشم‌پور ، مجيد صالحي و... روي پرده رفته است. اين فيلم 95 ميليون تومان فروش کرده است.

«دختران» به کارگرداني قاسم جعفري نيز در سينماهاي تهران به فروش 60 ميليون توماني دست پيدا کرده است. در اين فيلم شيدا خليق، صوفيا دژاکام ، و... بازي کرده‌اند.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-11-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

به شخصه وقتی تو جشنواره دیده بودم فکر می کردم بیشتر از این بفروشه ولی...
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-12-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow درباره «دموكراسي تو روز روشن»

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
یادمون باشه نیکی کریمی دوبار جایزه بهترین بازیگر زن رو برده
سارا
پری
کریمی رو دست کم نگیرید
ضمنا تو این فیلم مثل اینکه حمید فرخ نژاد هم بازی کرده
ایشون بازیگر توانایی هست
بازیش تو ارتفاع پست و چهارشنبه سوریش مقابل هدیه تهرانی خیلی خوب بود

باید فیلم رو ببینم تا نظر بدم ولی احتمالا از خیلی از کارها بهتره
نقل قول:
نوشته اصلی توسط nae نمایش پست ها
مطمئنم که اشتباه می کنی
کریمی فقط یه بار سیمرغ رو برد که اونم به خاطر دیوانه ای از قفس پرید بود که نه اینکه من بگم به اعتقاد همه ی منتقدها حقش نبود و حق هانیه توسلی برای شبهای روشن بود
که به حقشم رسید و جایزه خانه سینما به هانیه رسید که به نظر من معتبر تر و بی غرض تر از سیمرغ هست
من کجا نوشتم سیمرغ بلورین؟ که سریع برداشت شده سیمرغ؟
من اصلا جشنواره فیلم فجر رو قبول ندارم چه برسه مرغ و سیمرغش
من اینا منظورم بود نه سیمرغ
هاهاها

جوایز

[ویرایش] داخلی

• نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (واکنش پنجم)[ دوره ۷ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۲ ]
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن (دیوانه‌ای از قفس پرید)[ دوره ۲۱جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - ۱۳۸۱ ]
  • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (نیمه پنهان)[ دوره ۵ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۰ ]
  • با تقدیر از بهترین بازیگر نقش اول زن (دو زن)[ دوره ۱۷ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۷ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (روانی)[ دوره ۱۶ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۶ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (پری)[ دوره ۱۳ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۳ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (سارا)[ دوره ۱۱ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۱ ]
  • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (عروس)[ دوره ۹ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۶۹ ]
[ویرایش] خارجی

• جایزه بهترین بازیگر از جشنواره فیلم قاهره (۲۰۰۱) برای بازی در فیلم نیمه پنهانتهمینه میلانی)[۱] (
  • جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم تائورمینا (ایتالیا، ۱۹۹۹) برای بازی در فیلم دو زن
  • جایزه بهترین بازیگر زن بطور مشترک از جشنواره فیلم سن سباستین (۱۹۹۵) برای بازی در فیلم سارا
  • جایزه بهترین بازیگر زن بطور مشترک از جشنواره سه قاره نانت (۱۹۹۵) برای بازی در فیلم سارا
قدیمی 06-12-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

آقای انصاری ولی به این جایزه ها هیچوقت اعتماد نکن
هرکسی که جایزه برده بازیگر خوبی نیست یا کارگردان خوبی نیست یا فیلم خوبی نیست
هیچکاک هیچ اسکاری نبرد
مارچلو ماسترویانی هیچ اسکاری نبرد
نمیگم بازیگر بدیه ولی....
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-12-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nae نمایش پست ها
آقای انصاری ولی به این جایزه ها هیچوقت اعتماد نکن
هرکسی که جایزه برده بازیگر خوبی نیست یا کارگردان خوبی نیست یا فیلم خوبی نیست
هیچکاک هیچ اسکاری نبرد
مارچلو ماسترویانی هیچ اسکاری نبرد
نمیگم بازیگر بدیه ولی....
عزیزم فقط گفتم نیکی کریمی رو دست کم نگیرید چون می تواند خوب بازی کند
چه ربطی به اسکار داشت!!!!!!
اون اسکار که بدتر از فیلم فجره!!!!
مثال بهتری نداشتی
بیخیال برگردیم سر دموکراسی
دموکراسی تو روز روشن فیلم خوبیه آقا
برید ببینید
فیلم کپی نخرید
و به قول حمید فرخ نژاد
خانواده ای را از نگرانی نجات دهید!!!!!
قدیمی 06-13-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید واکنش به مضامین «دموکراسی تو روز روشن»

واکنش به مضامین «دموکراسی تو روز روشن» و تمرکز تبلیغاتی روی حضور محمدرضا گلزار
فریب تماشاگر در فیلم "دموکراسی تو روز روشن"؟!

سینمای ما- در حالیکه فیلم سینمایی "دموکراسی تو روز روشن " به کارگردانی "علی عطشانی" و تهیه کنندگی "حجة الاسلام محمد علی زم" این روزها با واکنشهای جدی مواجه است، در آخرین روزهای اکرانش انتقادات وسیع نسبت به این فیلم از سوی افراد مختلف از رئیس حوزه علمیه تا "فرخ نژاد بازیگر فیلم"همچنان ادامه دارد.

چند روز پیش «نسرين كاظمي مقدم» مدير حوزه علميه شهيده بنت‌الهدي صدر در رابطه با این فیلم گفت: «دموكراسي تو روز روشن» بر عكس اسم جذابش كه خيلي‌ها را به سمت سينما مي‌كشاند، نتوانست مفاهيم اسلامي را در قالب ارزش‌ها منتقل كند و متأسفانه خيانت خيلي بزرگي مرتكب شد. مدرس حوزه در رابطه با فيلم «دموكراسي تو روز روشن» بيان داشت: فيلم خواسته يك واگويي از مفاهيم اسلامي را داشته باشد، اما نقطه‌هاي مثبت را در نظر نگرفته است نقاطي مانند: ايثارگران، سرداران، دفاع مقدس را زير سوال مي‌برد و با زير سوال بردن سپاه، هم‌سو با دشمنان گام برمي‌دارد و مي‌گويد كه سردار سپاه در تربيت بچه‌هايش و دفاع از آب و خاك موفق نبوده است.

اما جدای از انتقاد نسبت به محتوا، حتی طراحی بیلبوردهای این فیلم با تصاویر محمدرضا گلزار، مورد انتقاد بازیگران دیگر این فیلم نیز قرار گرفته است."حمید فرخ نژاد" که نقش اصلی فیلم "دموکراسی تو روز روشن"را بازی می کند در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه شما نقش اصلی این فیلم هستید اما اثری از شما روی بیلبورد نیست می گوید:

یک واقعیت وجود دارد و آنهم بخش تجاری سینماست.این واقعیت کتمان ناپذیر است که رضا گلزار از نظر تجاری در جایگاه بالاتری از من قرار دارد و من به تهیه کننده حق می دهم که در بیلبوردهای تبلیغاتی همه جا عکس و پوستر گلزار باشد، اما در عین حال من موافق گول زدن مخاطب نیستم. یعنی اینکه ما تبلیغاتی بکنیم که تماشاچی به هوای گلزار بیاید، اما فرخ نژاد را ببیند، آنوقت تماشاگر فکر می کند فریب خورده است.

البته فرخ نژاد در همشهری جوان، گلزار را در این مسئله بی تقصیر می داند و می گوید: این کاری است که تهیه کننده کرده تا فیلمش بفروشد.در عین حال باز تکرار می کنم نباید مردم را گول زد. از طرفی این فیلم بیلبورد تجاری دارد اما داعیه معنوی.یعنی تماشاگر (به هوای گلزار و نوع تبلیغات) می آید فیلم دختر پسری ببیند اما با فیلمی دیگر روبرو می شود و احساس می کند فریب خورده است.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)