بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-03-2010
HARLI آواتار ها
HARLI HARLI آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ها ها ها ها ها
عجب حالی داد این برد ، خوب حال این شاهینی ها رو گرفتیم .

اون بازیکن جِقِلَشون اومده بود تو برنامه 90 میگفت : مُ به استقلال هم گل می زنُم . به کارگرهای 90 قول داده بود به استقلال گل میزنه ولی نمی دونه شیر همیشه شیره حتی اگه خسته باشه .
گزارشگره شبکه استانی مونده بود چی بگه کم آورده بود .
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-03-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

آخی دلم برای لنگیا میسوزه
از شهین 4تا خوردن تازه بعد 4تا اونا داشت باهاشون مدارا می کردن
وای وای چجوری تو 4تا خوردی؟
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گوشم از اين "حياكن، رها كن"‌ها پر است صمد مرفاوي: يقه بزرگتر از مجيدي را هم مي‌گيرم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران كه با چهره‌اي درهم در نشست مطبوعاتي پس از ديدار با راه‌آهن حاضر شده بود، درباره‌ي جدال لفظي‌اش با كاپيتان استقلال گفت: بازيكن بايد آنچه كه من مي‌خواهم انجام دهد. بازيكني كه وظيفه‌اش را انجام ندهد جايش در زمين نيست حالا اين بازيكن چه مجيدي باشد چه بزرگتر از او.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در دقيقه 84 بازي استقلال برابر راه آهن جدال لفظي فرهاد مجيدي و صمد مرفاوي براي دقايقي جو ورزشگاه آزادي را ملتهب كرد و در اين بين حمايت يكپارچه هواداران استقلال از كاپيتان تيم‌شان باعث شد كه مرفاوي در نشست مطبوعاتي با چهره‌اي درهم حاضر شود.
مرفاوي درباره اين اتفاق گفت: بازيكن بايد آنچه كه من مي‌خواهم انجام دهد. بازيكني كه وظيفه‌اش را انجام ندهد جايش در زمين نيست. حالا اين بازيكن مجيدي باشد يا بزرگتر از مجيدي.
وي افزود: من در آن صحنه نكاتي را به مجيدي گوشزد كردم و هواداران نمي‌دانستند كه بين من و او چه كلماتي رد و بدل مي‌شود. من از هواداران ناراحتم. آنها بايد بدانند كه من بيشتر از هواداران دوست دارم كه استقلال پيروز شود. حالا هر كس مي‌خواهد اعتراضي كند اين كار را انجام دهد. به من ارتباطي ندارد. استقلال بايد پيروز شود چه با فرهاد مجيدي چه مجتبي محبوب مجاز.
مرفاوي با بيان اينكه وظيفه مجيدي گلزني است، گفت: شايد اگر من آن فرياد را بر سر مجيدي نمي‌كشيدم او گل نمي‌زد.
وي درپاسخ به اين سوال كه چرا پس از حتي برد برابر راه‌آهن تماشاگران استقلال با شعار "مرفاوي حيا كن استقلال را رها كن" به استقبال شما آمدند، گفت: گوش من از اين حياكن رهاكن‌ها پر است. من آنهايي كه بدون غرض چنين مي‌كنند كاري ندارم اما آنهايي كه با غرض شعار مي‌دهند به خدا واگذار مي‌كنم. حالا از طرف مي‌خواهند حمايت شوند. دو بازي ديگر مانده و ما كار خودمان را انجام مي‌دهيم. تيم من در اين بازي برده است. شايد اگر بازي را نمي‌برديم شنيدن چنين شعارهايي طبيعي بود اما به هر حال همان طور كه گفتم گوش من از اين حياكن‌ها پر است. پيش از اين كه من به استقلال بيايم بسياري از مربياني بودند كه ارتباط بدتري با بازيكنان داشتند اما صداي كسي درنيامد. دليلش هم اين است كه آنها روي سكوها آدم دارند اما من فقط خدا را دارم. دلم پر است و فقط به خاطر حق و حقانيتي است كه چنين حرف‌هايي را مي‌زنم.
مرفاوي در پاسخ به سوال ايسنا كه منظور شما از مربيان گذشته چه كسي است و آيا فكر نمي‌كنيد شما هم بايد مانند همان مربيان گذشته كمي سياستمدارانه برخورد كنيد و حداقل ظاهر را حفظ كنيد؟ گفت: من كاري به اين مربي و آن مربي ندارم. منظورم هم شخص خاصي نيست. سال‌هاست كه در فوتبال حضور دارم و اتفاقاتي اينچنيني را بارها به چشم خود ديده‌ام. بدانيد مرفاوي دنبال چيزي نيست فقط مي‌خواهد عدالت را رعايت كند.
وي افزود: ما نبايد دنبال اين ستاره، آن ستاره باشيم. بازيكن بايد در زمين وظيفه‌اش را انجام دهد. متاسفانه در فوتبال ايران كسي به دنبال حق و حقانيت نيست. همه دنبال فرع هستند. كسي نمي‌آيد بگويد كه مربي حق دارد كه از بازيكنش چيزي را بخواهد. من يقه مجيدي و بزرگتر از مجيدي را مي‌گيرم. بازيكن بايد به وظيفه‌اش عمل كند.
سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا مجيدي را به كميته انضباطي خواهد سپرد؟ گفت: نمي‌دانم مجيدي به كميته انضباطي مي‌رود يا نه اما قبل از اينكه احتمالا بخواهد به كميته انضباطي برود من بايد درباره او تصميم‌گيري كنم.
مرفاوي در پاسخ به اين سوال كه آيا احتمال دارد با اين شرايط مجيدي در بازي با الشباب در تركيب استقلال قرار نگيرد؟ گفت: نه تنها مجيدي بلكه همه بازيكنان را من براي حضور در تركيب انتخاب مي‌كنم و بايد منتظر آن روز باشيم.
وي در پاسخ به اين سوال كه به غير از مجيدي، سياوش اكبرپور هم هنگام تعويض رفتار درستي را از خود نشان نداد، گفت: چنين چيزي نيست، چرا دنبال اين مسائل حاشيه‌اي هستيد. وقتي اكبرپور از زمين خارج شد، تشكر كرد و با هم دست داديم. تنها اتفاقي كه امروز افتاد در رابطه با مجيدي بود كه همان طور كه گفتم يقه چنين بازيكني را مي‌گيرم اما اينكه چرا شما از اين اتفاق ناراحت هستيد، براي من جاي سوال دارد.
مرفاوي درباره بازي با راه آهن هم گفت: از شروع بازي تسلط خوبي بر روي بازي داشتيم. هر دو نيمه ابتكار عمل در دست ما بود. در نيمه اول با يك تفكر و در نيمه دوم با يك تفكر ديگر بازي كرديم تا بتوانيم سه امتيازي بازي را بگيريم. حريف هم دفاع بسته‌اي را ارائه مي‌داد. هر تيم تاكتيكي دارد و تاكتيك راه آهن هم همين بود. اتفاقا آنها در انجام تاكتيك‌شان موفق عمل كردند. اما در نهايت با فشاري كه وارد كرديم گل پيروزي‌بخش‌مان را به ثمر رسانديم.
وي درباره عملكرد يدالله جهانبازي هم گفت: نمي‌خواهم در مورد داوري صحبت كنم داور هم يك انسان است و بايد در يك لحظه تصميم بگيرد. اما به هر حال ما در اين فصل از داوري خيلي متضرر شديم. شايد اگر اشتباهات داوري نبود ما هم‌اكنون صدرنشين ليگ بوديم.

ویرایش توسط Omid7 : 05-08-2010 در ساعت 05:35 PM
قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ناصر حجازی با سرطان می‌جنگد
او در دیدار کوتاهش با خبرنگار ما درحالی که نگاه نگران مان آزارش می داد گفت:« نترسید . مشکلی نیست. همه عمرم مبارزه کردم ، حالا هم با این بیماری می جنگم.»
اسطوره در بیمارستان بستری شده. دروازه‌بان افسانه‌ای تیم ملی حالا دیگر قطعیت یافته که به دلیل بیماری سرطان ریه باید تحت درمان قرار بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین او که از صبح امروز درحالی که ده ها نفر از علاقه مندانش با حالتی نگران بیرون ساختمان به انتظارش نشسته بودند تحت آزمایشات پزشکی قرر گرفته حالا دیگر می داند ریه هایش را سلول های سرطانی فرا گرفته اند باید خود را در 61 سالگی آماده نبردی سخت با بیماری خطرناک کند.

او در دیدار کوتاهش با خبرنگار ما درحالی که نگاه نگران مان آزارش می داد گفت:« نترسید . مشکلی نیست. همه عمرم مبارزه کردم ، حالا هم با این بیماری می جنگم.»

بی شک ما ایمان داریم این چهره افسانه ای ایران توان مبارزه و از میدان به در کردن بیماری اش را دارد. فقط در این مبارزه سخت نیاز به همان دعاهای شما مردم مومنی دارد که روزهای افسانه ای فوتبالش سبب می شدید یک تنه چون سدی استوار برابر همه توپ های تیم های حریف بایستد
.
قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چهره امروز ناصر حجازی که با سرطان می جنگد
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

ناصر خان دوست داریم تا ابد

ناصر حجازی ای گلر طلایی
محبوب ما تاجی ها هستی همیشه
عاشقت می مونم قدر تو رو می دونم
نیاد اون روزی که بی تو بمونم
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

در آخرين تمرين سپاهان قبل از رويارويي با پرسپوليس شمارزیادی از هواداران استقلال با حضور در كمپ تيم‌هاي ملي خواهان بازگشت قلعه‌نويي به تيم‌شان شدند.

امیر خان برگرد به تیمت

نكات جالب توجه تمرين سپاهان مي‌توان به حضور تعداد زیادی از تماشاگران استقلال در
كمپ‌ تيم‌هاي ملي اشاره كرد. آنها 2 بنر بزرگ از امير قلعه‌نويي آورده بودند و با يك پارچه
نوشته آبي رنگ كه روي آن نوشته شده بود: "خدايا براي بازگشت قلعه‌نويي به استقلال با تو
لابي مي‌كنيم " خواستار بازگشت اين مربي شدند.

امیرخان برگرد به تیمت

سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو

ویرایش توسط nae : 05-18-2010 در ساعت 01:46 PM
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

تیم فوتبال استقلال فردا(چهارشنبه) در دیدار با پیکان قزوین برای کسب عنوان نایب قهرمانی
کار دشواری را در پیش خواهد داشت.
"صمد مرفاوی" سرمربی استقلال قصد دارد در این دیدار تیمش را با ترکیب محمد محمدی،
خسرو حیدری، حسین کاظمی، فرهاد مجیدی، سیاوش اکبرپور، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین
صادقی، فابیو جان‌واریو، پژمان منتظری، کیانوش رحمتی و هاشم بیک‌زاده به میدان بفرستد.
با این تفاسیر استقلال نسبت به بازی قبل فقط یک تغییر خواهد داشت و آن هم حضور
بیک‌زاده به جای محسن یوسفی است.

منبع:www.abi-del.blogfa.com
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

"وحید طالب‌لو" دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال فصل آینده به استیل‌آذین خواهد پیوست.
طبق شنیده‌ها طالب‌لو از شرایط موجود در استقلال راضی نیست و قصد ترک این تیم را در
فصل جدید خواهد داشت. دیروز علی کریمی بازیکن مطرح و سرشناس استیل‌آذین با این
دروازه‌بان تماس گرفته و از وی دعوت کرده است فصل آینده را در باشگاه استیل‌آذین سپری کند.
گفتنی است؛ استیل‌آذین این فصل در پست دروازه‌بان مشکلات فراوانی داشت و دعوت از طالب
لو هم برای پوشش ضعفهای گذشته است.
با این تفاسیر طالب‌لو بعد از سالها پوشیدن پیراهن استقلال از این تیم خداحافظی خواهد کرد.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

ناصر خان در حالی که به زودی عازم اتریش خواهدشد اما نسبت به انتخاب دوباره صمد

مرفاوی به عنوان سرمربی تیم استقلال خوشبین نیست و تصور می کند این انتخاب روی
احساس انجام شده است.ناصر خان چند روز قبل از سفر به اتریش درباره انتخاب صمد و بی
توجهی مدیران استقلال به نظر او حرف‌هایی می‌زند.

آقای حجازی ظاهرا از انتخاب مرفاوی اصلا راضی نیستید؟
بله،همین طور است.انتخاب صمد کار درستی نبود.او امتحانش را پس داده است و نمی‌تواند با
استقلال موفق باشد.من تعجب می‌کنم چرا مدیران باشگاه استقلال دوباره او را انتخاب
کردند.

لحن حرف زدن شما نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده! تا دیروز مدافع تصمیم‌های مدیران
باشگاه استقلال بودید اما امروز نظرتان چیز دیگری است.
آن موقع هم اشتباه کردم که از استقلال حمایت می‌کردم.فکر می‌کردم اگر حرفی بزنم اوضاع
تیم استقلال به هم می‌ریزد برای همین درباره خیلی چیزها حرف نزدم.اما الان که خوب فکر
می‌کنم می‌بینم که اشتباه کردم.ای کاش از استقلال حمایت نمی‌کردم!

چرا؟!
مدیران باشگاه استقلال رفتار خوبی با من نداشتند .به محض آنکه من روی تخت بیمارستان
خوابیدم آمدند بالای سرم اما این‌ها همه‌اش نمایش بود.می‌خواستند خودشان را نشان بدهند.آمدند
برای من حکم زدند در حالی که این حکم هیچ ارزشی نداشت.

شما گفه بودید در انتخاب مرفاوی هیچ نظری از شما نخواستند ؛درست است؟
بله،دقیقا همین طور است.در انتخاب صمد هیچ نظری از من نخواستند.امید وارم خودشان
جوابگوی مردم باشند چون انتخاب مرفاوی کار درستی نبود.به نظر من واعظ آشتیانی عجله
کرد.نباد دوباره مرفاوی را انتخاب می‌کرد.به نظر من استقلال می‌بایست مربی بزرگ خارجی
می‌آورد تا فصل بعد مدعی قهرمانی می‌شد اما با بودن مرفاوی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد...

رار است به زودی به اتریش بروید؟
بله،به زودی راهی اتریش خواهم شد .بروم تا راحت بشوم!

مگر شما مشاور باشگاه استقلال نیستید؟
کدام مشاور ،کدام باشگاه؟من مشاور باشگاه استقلال نبوده و نیستم.امیدوارم مردم این موضوع
را درک کنند.

انگار به شدت از مدیران باشگاه استقلال ناراحتید همین طوراست؟
ناراحتی من برای هیچ کش مهم نیست.فقط مردم من را دوست دارند و همین برای من از ارزش
و اهمین فراوانی برخوردار است.همین که مردم به من لطف می کنند و دوستم دارند کافی
است.اما من هم به محض اینکه پایم از ایران بیرون بگذارم حرف‌هایی می‌زنم که تا حالا
نزدم.منتظر افشاگری من باشد.بگذارید به اتریش بروم تا از آن جا حرف هایی که تا حالا نزدم را
دوباره بزنم.

آقای تاج هم در مصاحبه‌ای گفته بود فدراسیون فوتبال در حق شما کوتاهی کرده است.
من از آقای تاج ممنونم که همیشه به من لطف داشته‌اند.من دیگر نمی‌خواهم کسی به من توجه کند
به خصوص فدراسیون فوتبال.

منبع:www.abi-del.blogfa.com
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)