بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار فرهنگی هنری

اخبار فرهنگی هنری در این بخش اخبار و موضوعات مرتبط با فرهنگ و هنر نمایشگاهها سمینارها همایشهاو.... بحث خواهند شد...

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-28-2012
ستاره سهیل آواتار ها
ستاره سهیل ستاره سهیل آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 62

48 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Question امين زندگانی: زندگي در شرايط گلزار ترسناک است!

به گزارش آخرین نیوز به نقل از سینما خبر بخش مهمان اين هفته برنامه سينمايي "هفت" با حضور امين زندگاني بازيگر فيلم سينمايي "اختاپوس" مزين شد.

امين زندگاني در ابتداي برنامه در خصوص فيلم سينمايي اختاپوس گفت: اين فيلم در جشنواره سال گذشته كودك و نوجوان فيلم برگزيده انتخاب شد.
وي در خصوص قبول خود براي ايفاي نقش در اين اثر عنوان كرد: بعد از مطالعه فيلمنامه، احساس كردم هنر بازيگري در اين اثر ديده مي شود و چون در بيشتر فيلم ها نقش مثبت دارم با پيشنهاد خود نقش عجوزه را انتخاب كردم و خوشبختانه بدليل پرداخت بالاي آن نقش را به خوبي ايفا كردم.
زندگاني ادامه داد: متفاوت بودن و پرهيز از تكرار، از دغدغه هاي بازيگري ام است و براي همين ايفاي اين نقش را پذيرفتم.
وي تصريح كرد: اختاپوس اين امكان را براي من ايجاد كرد تا وارد مرحله ديگري از بازيگري شوم ولي هر چه كه در بازيگري دارم از كار در صحنه تئاتر است.
زندگاني در خصوص تئاتر افزود: تئاتر پرورش گاه خوبي براي بازيگر است با نگاه به اساتيد عرصه بازيگري متوجه مي‌شويم كه همه آنها از اين پشتوانه برخوردار بودند اما در حال حاضر ورودي بازيگر از صحنه تئاتر و تلويزيون به سينما محدود شده و اين جاي تاسف دارد.
وي در خصوص شهرت عنوان كرد: شهرت ترسناك است زندگي در شهرت راحت نيست و هنگامي كه بحث در خصوص دستمزد محمدرضا گلزار پيش آمد من اين مسئله كه زندگي در شرايط گلزار تا چه ميزان جذاب و هزينه خواهد داشت را مطرح كردم كه كسي پاسخگو نبود و تفكري ايجاد كرد كه دستمزد بالاي افراد مشهور، دريافت مادي آنها براي زندگي نكردنشان است.
زندگاني در خصوص باندبازي در حوزه بازيگري اظهار داشت: سلايق يا عدم سليقه مانع از پيشرفت بازيگران مي شود و به طور كلي افراد سينما به مانند جمعي شده اند كه اسلحه هايمان را در مقابل يكديگر گرفته ايم.
زندگاني در اين خصوص ادامه داد: ما شرايط نفس كشيدن را بسته ايم،‌ توليدات سينمايي بالا نرفته و با مشكل اكران روبرو شده ايم و مسئولان به جاي حمايت از محصول سينمايي آن محصول را مي‌كوبند.
کاربران زیر از ستاره سهیل به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش