بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > گوشی های موبایل MObile phones > گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson

گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson در این بخش گوشی های سونی اریکسون را مشاهده کنید .

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-01-2008
shadi آواتار ها
shadi shadi آنلاین نیست.
مدیر بخش عکس

سپاسها: : 5

119 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ممنون درست شد. خب حالا يه مشكل ديگه پيش اومده. نمي دونم چرا انقدر گوشيم مشكل پيدا مي كنه:2:. وقتي اس ام اس مياد در رديف اول قرار نمي گيره و مي ره وسط بقيه اس ام اس هاي موجودم قايم مي شه. يا وقتي به جايي زنگ مي رنم بازم در اولويت تماس ها قرار نمي گيره و ليست تماسم تغيير نمي كنه. همينطور ليست كسايي كه براشون اس ام اس مي فرستم. ايندفعه چكارش كنم؟ مي ترسم ريست كلي كنم له بشه
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-01-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای سونی اریکسون

بازم سلام
در مورد اس ام اس:
منوی Messaging در قسمت Inbox کلید سمت راست یعنی More رو که فشار بدین گزینه Date & Time سه گزینه دارین که چیدمان رو تغییر میده و تنظیم رو براساس تاریخ یا پیشفرض و اهمیت یا هیچکدام تعیین میکنه.

در مورد لیست تماسهار در منوی Calls در Settings گوشی در منوی اول گزینه Time & Date تنظیمات وقت و زمان و منطقه زمانی و روز وشب و ... رو تنظیم کنید تا گوشی با آگاهی کامل از موقعیت زمانی و جغرافیایی خودشو با شبکه تطبیق بده.

موفق باشین.

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 06-01-2008 در ساعت 06:41 PM دلیل: غلط املایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
قدیمی 07-23-2008
عمار عمار آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همتون
ببخشید من یه w700 دارم از شانس بدش افتاده دست من منم زدم شکستمش فقط دوربینش درست نشد میگن دوربین سونی اریکسون 30 پایه داره که مال من 8 پایه ش کلا شکسته و درست نمیشه به هیچ وجه منم گفتم مگه می شه که یه چیز(قطعه) که روی یه مدار سوار میشه درست نشه فوقش سوکت روی مدار عوض می شه هر کی می تونه کمکم کنه ممنون
قدیمی 07-24-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

من اطلاع دقیقی ندارم اما به نظرمیرسه که بشه درست بشه !
چون سراغ دارم که که اصلا کلا دوربینشونو عوض کرده اند شمام اگه نهایتا گفتند تعمیر ناپذیره میتونین عوض کنین (وقتی راه دیگه ای نداشته باشید مجبورید این کار رو بکنید)اما قبل از همه ی اینها به مراکز موبایل و مغازه های دیگه هم سری بزنید (مخصوصا جاهایی که خیلی توی بورس نیستند) و بگید که از لحاظ هزینه مشکلی ندارید چون بعضی وقتا اونا چیزایی رو که فکر میکنن به صرف مشتری نیست و انتخابش نخواهد کرد از لیست خدمات خودشون حذف میکنند

قدیمی 07-24-2008
babak1000 آواتار ها
babak1000 babak1000 آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 3

پیش فرض چگونه صداي W910i را افزايش بدم؟

من به تازگي گوشي w910i گرفتم که صداي جالبي نداره چگونه مي تونم صداي آن را افزايش بدم نرم افزار setool2lite درورژن 1.08 هم نتوانست گوشي را شناسايي کند با چه نرم افزاري اين کار را انجام بدم اگه ممکنه راهنمايي کنيد . در ضمن در منويي که نام گوشي را انتخاب ميکنيم اسم گوشي w910i موجود نيست
با تشکر
قدیمی 07-24-2008
babak1000 آواتار ها
کاربر عادی

پیش فرض تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای سونی اریکسون

من به تازگي گوشي w910i گرفتم که صداي جالبي نداره چگونه مي تونم صداي آن را افزايش بدم نرم افزار setool2lite درورژن 1.08 هم نتوانست گوشي را شناسايي کند با چه نرم افزاري اين کار را انجام بدم اگه ممکنه راهنمايي کنيد . در ضمن در منويي که نام گوشي را انتخاب ميکنيم اسم گوشي w910i موجود نيست
با تشکر
قدیمی 07-24-2008
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

پیش فرض نرم افزار افزایش صدای فایلهای صوتی مخصوص موبایل

نرم افزار افزایش صدای فایلهای صوتی مخصوص موبایل

سلام ...
نرم افزار setool2lite گوشی شما رو ساپورت نمیکنه
منتهی حتی گوشی من رو هم که ساپورت میکنه و من خیلی باهاش کار کردم تفاوتی رو احساس نکردم در حالی که تمام کارهایی لازم رو مرحله به مرحله انجام دادم (w810)
با این تفاسیر اگر شما Acoustic های مختلف رو خواستید بگید تا بهتون بدم
یه نسخه از setool2lite دیدم که حجمش 43 مگ بود (نسخه های دیگه حدودا 5-6 مگ هستند)
احتمال داره که توی این نسخه که حجیمتر و جدیدتره فایلهای گوشی شما رو هم درش گنجونده باشن
http://www.torrentreactor.net/torren...lite-V1-11-rar
http://www.downloadnova.com/member-f...2008%2529.html
اگر خواستید دانلود کنید شاید کارتون رو راه بندازه
اما در کل فلش کردن و تغییرات این چنینی برای افزایش صدا زیاد به نظر من کارامد نیست
شاید بلندی صدا رو افزایش بده اما مطمئنا کیفیت اون چه محسوس چه غیر محسوس افت خواهد کرد اینه به نظر من ارزش نداره این تغییر رو روی گوشی داد
بهتره این افزایش بلندی صدا و افت کیفیت برای آهنگی باشه که میخوایم بشنویم نه گوشی

نرم افزار mpTrim.zip (افزایش بلندی صدای فایلهای صوتی)
این کار رو میکنه فایل رو روی کامپیوتر انتخاب و اصلاح نژآد کنید !!! بعد به گوشیتون انتقال بدید

قدیمی 07-24-2008
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

پیش فرض نرم افزار افزایش صدای فایلهای صوتی مخصوص موبایل

نرم افزار افزایش صدای فایلهای صوتی مخصوص موبایل

سلام ...
نرم افزار setool2lite گوشی شما رو ساپورت نمیکنه
منتهی حتی گوشی من رو هم که ساپورت میکنه و من خیلی باهاش کار کردم تفاوتی رو احساس نکردم در حالی که تمام کارهایی لازم رو مرحله به مرحله انجام دادم (w810)
با این تفاسیر اگر شما Acoustic های مختلف رو خواستید بگید تا بهتون بدم
یه نسخه از setool2lite دیدم که حجمش 43 مگ بود (نسخه های دیگه حدودا 5-6 مگ هستند)
احتمال داره که توی این نسخه که حجیمتر و جدیدتره فایلهای گوشی شما رو هم درش گنجونده باشن
http://www.torrentreactor.net/torren...lite-V1-11-rar
http://www.downloadnova.com/member-f...2008%2529.html
اگر خواستید دانلود کنید شاید کارتون رو راه بندازه
اما در کل فلش کردن و تغییرات این چنینی برای افزایش صدا زیاد به نظر من کارامد نیست
شاید بلندی صدا رو افزایش بده اما مطمئنا کیفیت اون چه محسوس چه غیر محسوس افت خواهد کرد اینه به نظر من ارزش نداره این تغییر رو روی گوشی داد
بهتره این افزایش بلندی صدا و افت کیفیت برای آهنگی باشه که میخوایم بشنویم نه گوشی

نرم افزار mpTrim.zip (افزایش بلندی صدای فایلهای صوتی)
این کار رو میکنه فایل رو روی کامپیوتر انتخاب و اصلاح نژآد کنید !!! بعد به گوشیتون انتقال بدید

قدیمی 07-31-2008
babak1000 آواتار ها
کاربر عادی

پیش فرض k850 را بخر يا p1i؟

با سلام اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد كدام يك از اين دو گوشي را بخرم صرفنظر از دوربين امكانات كدوم يكي بهتره به خصوص از نظر صدا و ال.سي.دي.
با تشكر از راهنمايياتون
قدیمی 07-31-2008
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

جناب بابک شما سوالات قبلیی رو که میپرسین اصلا پیگیری میکنین ؟ ما سعی خودمونو میکنیم در حد اطلاعاتمون به سوال شما پاسخ بدیم اما معمولا نمیفهمیم که چقدر براتون کاربرد داشته اون جواب
بهتره که سوالاتی رو که میپرسین یه فیدبکی هم به جوابای ما داشته باشین تا ما هم در ملاحضات خودمون لحاظ کنیم

کلا مقایسه 2 گوشی بهتره توسط خود شخص صورت بگیره چون بعضی فاکتورها سلیقه ایه
و بعضی از فاکترها هم مثل کیفیت صدا با مطالبی که در سایتهای مختلف نوشته شده قابل بررسی و اطمینان نیست اگر واقعا میخواید بین این دو گوشی یکی رو انتخاب کنید بهتر اینه که هردوی اونها رو خودتون به صورت دستی تست و مقایسه کنید هرچند شاید این امکان فراهم نباشه
اما به هر حال شما میتونین جدول مقایسه این دو گوشی رو در اینجا ببینید
نظر من این هست که گوشی های تاچ اسکرین خیلی برای ما ایرانی ها قابل استفاده نیست حداقل اینکه راحت نیست و صدمه دیدن اون محتملتره
تاچ اسکرین نبودن کا هشتصد و پنجاه و زیبایی نسبی اون + دوربین فوق العاده 5 مگاپیکسلی و فلش زنون و.... باعث میشه که اگر من بخوام فارق از قیمت اونا یکی رو انتخاب کنم گوشی سری k باشه
به هر حال خودتون میتونین مشخصات ایندو رو باهم مقایسه کنید
مدیر بخش موبایل امیر هم بعد از اینکه به سایت برگردند در صورت لزوم نکات بیشتری رو ارائه میکنن

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)