بازگشت   پی سی سیتی > تالار علمی - آموزشی و دانشکده سایت > دانشگاه ها

دانشگاه ها در این بخش به معرفی دانشگاه ها و اخبار آنها پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-04-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید لطفا کمکم کنید

من این متن رو ترجمه کردم میخوام بدونم غلط غلوط نداره اگه ممکنه یکی کمکم کنه
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

Dearest,

I know this mail will not come to you as a suprise since we have not had a previous correspondance,please bear with me.i will realy like to have a good relationship with you, and i have a special reason why i decided to contact you.I decided to contact you because of the urgency of my situation here and after reading your profile. I believe that is going to mark the beginning of our never-ending relationship. Though currently I am seeking asylum in a refugees camp in place called Dakar the capital of Republic of Senegal in West Africa.

With deep sorrow and tears in my eyes I hope my story will not be upseting or embarrassment to you because I am constrained to contact you due to the maltreatment I received from my step mother after the death of my parents which has turned my life around for pains and sufferings. I ran out of my country because my step mother planned to kill me and take away all my late father's treasury and properties from me since the unexpected death of my beloved Father and mother.

I urge you to read this letter carefully to enable you understand my predicaments.

My name is Miss. samira Sam , I am a girl of 26 years of age, the only daughter of late Mr.Sam Kanyemera, a former secretary for president Juvenal Habyarimana, from Hutu in Republic of Rwanda. who was killed by the current Rwandan President, Paul Kagame. when he orderd his plane to be shot down above Kigali airport on 6 April 1994. My late father was killed in cold blooded by an on known killer due to my father suport to stop the genocide after his boss president Juvenal Habyarimana, was killed.

My father of blessed memory before his death deposited the sum of (US$3, 800, 000.00) (Three Million Eight Hundred Thousand Dollars) in a Bank with my name as the next of kin. However, I shall forward to you all the necessay documents on the confirmation of your acceptance to assist me for the transfer and investment of the fund. As you will also help me in the invsetment, because I will like to complete my studies, as i was in my 1st year in the university, when the crisis started.

After the transaction you will arrange for my trip joining you over there for us to share this our love and feelings face to face.
Meanwhile I wanted to escape from Africa to any where in the world but my step mother hide away my international passport and other valuable travelling documents. Luckily she did not discover where I kept my father's File which contains important documents. So I decided to run to the refugee camp through help of a sailor where I am presently seeking asylum under the Private charity organization for the Refegee here in Dakar, Republic of Senegal. I wish to contact you personally for a long term relationship that may lead us to somewhere better if we work it out well because I believe that you will never betray me,

After the transaction we will invest the fund me and you, or if you don't intend staying with me in your country then It will be my pleasure to compensate you with 5% of the total money for your services and the balance shall be my investment capital. This is the reason why I decided to contact you. Please all communications should be through this email address only for confidential purposes.

As soon as I receive your positive response showing your interest I will put things into action immediately. In the light of the above, I shall appreciate an urgent message indicating your ability and willingness to handle this relationship and transaction sincerely.

Awaiting your urgent and positive response. Please do keep this only to your self please I begg you not to disclose this to anybody untill i join you over , once the fund has been transfered.
Thank you so much and God bless you.

Yours Sincerely,

Miss samira sam
قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

من اين پست را نمىشناسم نه به شما به عنوان يك [كردن|rpus|] خواهد آمد از وقتى كه ما يك [مكاتبه كردن با بودن] قبلى داشته‌ايم لطفاً با من همراهى بكند. من به يك رابطه خوب [به طور دوباره يك] با شما علاقه خواهم داشت داشته باشم و من يك را مخصوص دارم دليل اينكه چرا من به تماس را شما تصميم گرفتم. من به تماس شما به دليل ضرورت وضعيتم اينجا تصميم گرفتم و پس از خواندن سيمايتان. من به كه اعتقاد دارم آغاز رابطه تمام‌نشدنىمان را قصد دارد علامت بگذارد. با اين وجود در حال حاضر من در يك پناهندگان دارم تقاضاى پناهندگى مىكنم داكار در محل فراخوانده را سنگال پايتخت جمهورى از در وست آفريقا كمپ بزند.

با غصه عميق و در چشم‌هايم را پاره مىكند من به داستانم اميدوار باشم نه ناراحت بكند يا خجالت به شما براى اينكه من به تماس را شما به خاطر بدرفتارى زوركى هستم من از نامادرىام را دريافت كردم پس از مرگ والدينم كه زندگىام را دور براى دردها چرخانده است من كشورم را تمام كردم براى اينكه نامادرىام مرا برنامه ريخت بكشد و از خزانه‌دارى پدر ديرم همه دور مىكند و دارايىها از من از وقتى كه مرگ غيرمنتظره پدر محبوبم و مادرى مىكند.

من اصرار مىكنم براى شما اين نامه را بخوانيد با احتياط به قادر بكند شما حالت‌هايم را بفهميد.

نام من خانم سميرا سام است، من يك دختر 26 سال بالغ هستم، تنها دختر آقاى (سام aremeynaK) اخيراً، يك منشى سابق براى رئيس جمهور (جوان anamiraybaH)، از (utuH) در جمهورى رواندا. كه به وسيله جريان را رواندايى رئيس جمهور كشته‌شده بود، (پال emagaK.) او وقتى كه dredro هواپيمايش كه بالاى كيگالى را در 6 آوريل 1994 فرودگاه با گلوله كشته‌شده است. پدر دير من به وسيله را در خونسرد يك روى قاتل دانسته به خاطر پدرم tropus كشته‌شده بود كه كشتار دسته‌جمعى را توقف مىكند پس از رئيس جمهور رئيسىاش (جوان anamiraybaH)، كشته‌شده بود.

پيش از پدر من حافظه مبارك مرگش امانى مجموع (ايالات متحده 3800 دلار، ()00/000 سه ميليون و هشتصد هزار دلار) در يك بنك با نام من مثل نزديكترين خويشاوندان. با اين وجود، من به جلو انجام خواهم داد به همه شما yassecen روى تأئيد پذيرشتان را مدرك بياورد كه مرا براى انتقال كمك مىكند و سرمايه‌گذارى سرمايه. آنطور كه مىخواهيد همچنين به من در غير|tnemtesv| كمك بكنيد براى اينكه من به كامل مطالعاتم علاقه خواهم داشت، مثل من در سال اولم در دانشگاه بودم، بحران وقتى كه شروع كرد.

پس از معامله شما براى مسافرتم ترتيب خواهد داد متصل كردن شما همانجا براى ما كه اين ما را عشق شريك مىكند و احساسات رو در رو. در اين اثناء من از آفريقا تا هر جا در جهان مىخواستم فرار بكنم اما مخفيگاه نامادرىام گذرنامه بين‌المللىام و مدارك پيشرونده باارزش ديگر. خوشبختانه او كشف نكرد من جايى كه نگه داشتم پرونده پدرم كه از مدارك مهم شامل است. بنابراين من به اردوگاه پناهندگان را از ميان كمك يك ملوان تصميم گرفتم بدوم من جايى كه زير سازمان خيريه خصوصى در حال حاضر براى [دوباره |eegef|] اينجا در داكار دارم تقاضاى پناهندگى مىكنم، جمهورى سنگال. من براى به تماس شما را آرزو مىكنم شخصاً براى يك رابطه بلندمدت كه ما را بهتر به يك جايى ممكن است منتهى بكند اگر ما در آن چاه بيرون كار بكنيم براى اينكه هرگز من اعتقاد ندارم كه شما مرا خيانت خواهيد كرد،

پس از معامله ما سرمايه را من و شما سرمايه‌گذارى خواهد كرد يا اگر شما به من در كشورتان قصد نداريد ادامه بدهيد بنابراين لذتم خواهد بود كه شما را با 5% از پول جمعى براى خدمات شما جبران مىكند و باقيمانده سرمايه براى سرمايه‌گذارىام خواهد بود. اين است دليل اينكه من به تماس را شما تصميم گرفتم. لطفاً همه ارتباطات از ميان اين نشانى پست الكترونيكى فقط براى مقاصد محرمانه بايد باشد.

وقتى كه من پاسخ مثبت شما را دريافت مىكنم نشان دادن به علاقه‌تان مرا چيزها را فوراً در عمل خواهم گذاشت. با توجه به بالاى، من از يك پيام فورى قدردانى خواهم كرد نشان‌دهنده توانايىتان و ميل به دسته اين رابطه و معامله صادقانه.

در حال منتظر بودن شما ضرورى و پاسخ مثبت. لطفاً حتماً نگه داشته باشيد اين فقط به خودتان [I ggeb] را خوشنود بكند شما آشكار نكنيد اين به هر كسى بىكشت بگذارد من شما را روى متصل بكنم، يكبار سرمايه انتقال داده‌شده بوده است. خيلى متشكرم و عافيت باشد.

صميمانه،

سميرا را mmas از دست بدهيد
قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

بچه ها این برام خیلی حیاتیه میشه ترجمو ویرایش کنید اونایی که زبان بلدن خواهش میکنم
قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

چرا اینجا کسی به این پستم محل نمیزاره یعنی یکی هم تو این سایت زبان بلد نیست که اینو برام ترجمه کنه؟>
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)