بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > اخبار موسیقی > اخبار موسیقی کشور

اخبار موسیقی کشور در این تالار تمامی اخبار موسیقی و اخبار کنسرتهای داخل کشور گذاشته خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-16-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation صادقی: اميدوارم پدرم در آينده به موجودیت من شك نکند

به گزارش سرویس فرهنگی هنری برنا، رضا صادقی، خواننده پاپ کشورمان در پی انتشار یک قطعه موسیقی رپ و تشابه صدايی خواننده آن با صدای این خواننده، نامه سرگشاده‌ای را در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داده است. متن این نامه که رضا صادقی خطاب به هوادارانش نوشته، به شرح زیر است:

«در ابتدا و قبل از شروع هر كلامي بايد اعلام کنم، به هيچ وجه بابت تشابه صدايي خودم با خواننده این قطعه نارحت نبوده و نيستم. اما از اين بابت كه اين قبيل مسائل با نام من تمام مي شود ناراضي هستم و عذاب مي كشم. در طول زندگي‌ام تشابه چهرهاي زيادي با چهره خودم را يافته‌ام ولي تازگي‌ها صدا‌هایی می‌شنوم که بسیار شبیه صدای من است كه باعث تعجب‌ام شده است. اين سوال در ذهنم نقش بسته كه به راستي من كيستم؟

اميدوارم حداقل پدر من در آينده من را به فرزندي قبول كرده و به موجودیت من شك نکند. اگر اين دوستان كاري را مي‌سازند خواهش مي‌كنم كه با نام خودشان از كار بهره‌برداري كنند با وجود گذشت يك سال تمام از سكوت خبري‌ام که تا زمان انتشار آلبوم تازه‌ام ادامه دارد می‌خواهم که از موقعیت هنری من سوء استفاده نشود و من را وارد این بازی‌ها نکنند.

در ضمن من به هيچ وجه مخالف با سبك رپ نبوده و نيستم. پیش‌تر بنا به دلایلی خاص قطعه‌ای را در این گونه موسیقیایی خوانده‌ام ولی در اين سبك تا اين لحظه ايده‌آل من به حساب نمي‌آيد.

در آخر از تمامي طرفدارانم خواهش مي‌كنم هر صدايي را با دقت گوش کنند و صدای من را با دل و جان گوش بدهند چرا كه تنها دراين صورت متوجه خواهند شد كه اين گونه قطعات از آن من نبوده و صدا، صداي من نیست....همين»

منبع: برنا
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)