بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر

برنامه کامل دیدارهای ایران در مرحله مقدماتی جام‌جهانی2014
اولین دیدار در تاشکند، آخرین جدال در سئول
خبرگزاری فارس: پس از قرعه کشی دور دوم گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه آسیا تیم ملی فوتبال ایران در نخستین گام مهمان ازبکستان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از قرعه کشی دور دوم گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه آسیا تیم ملی فوتبال ایران در گروه اول با تیم‌های کره‌جنوبی، ازبکستان، قطر و لبنان همگروه شد و در دیگر گروه تیم‌های استرالیا، ژاپن، عراق، اردن و عمان با هم همگروه شدند.
برنامه کامل دیدارهای تیم ملی ایران در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است:
*یکشنبه ۱۴ خرداد 91 ایران:
ازبکستان - ایران
*جمعه 19 خرداد 91:
استراحت
*سه شنبه 23 خرداد 91:
ایران - قطر
*سه شنبه 21 شهریور 91:
لبنان - ایران
*سه شنبه 25 مهر 91:
ایران - کره جنوبی
*چهارشنبه 24 آبان 91:
ایران - ازبکستان

*سه شنبه 6 فروردین 92:
استراحت
*سه شنبه 14 خرداد 92:
قطر - ایران
*سه شنبه 21 خرداد 92:
ایران - لبنان
*سه شنبه 28 خرداد 92:
کره جنوبی - ایران
پس از صعود دو تیم اول هر گروه به مرحله بعد، دو تیم سوم برای انجام دیدار اول پلی آف در دو تاریخ جمعه 15 شهریور 92 و سه شنبه 19 شهریور 92 به مصاف هم خواهند رفت. در بازی رفت تیم سوم گروه اول میزبان خواهد بود و در بازی برگشت تیم سوم گروه دوم میزبان خواهد بود.فیفا اعلام کرده تاریخ بازی های پلی آف به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.
برنده این دو دیدار در دو تاریخ سه شنبه 23 مهر 92 و سه شنبه 28 آبان 92 به مصاف نماینده آمریکای جنوبی خواهد رفت. در دیدار اول پلی آف تیم آسیایی میزبان و در دیدار برگشت میهمان خواهد بود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

کارلوس کروش بعد از مراسم قرعه کشی در گفت و گوی اختصاصی با خبرآنلاین/اگر دنبال حریفان ساده بودیم باید منتظر مالدیو می ماندیم!

فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی معتقد است اگر طبق برنامه جلو برویم، قطعا به جام جهانی صعود می کنیم.

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران، بعد از مراسم قرعه کشی برای دقایق کوتاهی با خبرنگار خبرآنلاین در مالزی همکلام شد. به گزارش خبرآنلاین، سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا در گروه دشواری قرار داریم با لبخند پاسخ داد: «اگر می خواستیم با حریفان ساده و آسان در یک گروه قرار بگیریم، باید منتظر می ماندیم تا مالدیو و سنگاپور به دور نهایی صعود می کردند!» مرد پرتغالی توضیح داد: «در آسیا دیگر حریف آسانی وجود ندارد. من یک فلسفه کاری دارم که طبق آن حریف ها هم ساده هستند و هم قدرتمند. ما از همین حالا باید برای آینده خود برنامه ریزی کنیم.»
کروش در پاسخ به این سوال که آیا برای آینده برنامه ریزی نکرده اید، پاسخ داد: «چرا، ولی در سفر پایانی خود برنامه ریزی جدیدی صورت دادم که اگر طبق آن جلو برویم، به طور قطع می توانیم به جام جهانی صعود کنیم. در بازگشت به تهران جلسه ای با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال خواهم داشت و این برنامه را با او در میان می گذارم.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-09-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قرعه های سخت را من برنداشتم

گفت و گوی اختصاصی با مهدوی کیا بعد از مراسم قرعه کشی/خدا را شکر، قرعه های سخت را من برنداشتم

فوتبال ملی - کاپیتان پرسپولیس از قرعه های ایران راضی است و می گوید تیم ملی از همه نظر در گروه خوبی قرار گرفته.

مهدی مهدوی کیا کاپیتان سابق تیم ملی که دو قرعه ابتدایی ایران را از سبد قرعه ها بیرون آورد، در پایان مراسم گفت و گوی کوتاهی با خبرآنلاین داشت. کیا درباره همگروهی ایران با کره جنوبی، ازبکستان، قطر و لبنان، توضیح داد: «گروه بدی نشد. فقط اگر میاموتو به جای قرعه ازبکستان، نام عراق را بیرون می آورد، بهتر بود. با این حال از نظر من، قرعه ایران، از همه نظر خوب بود.» کیا اضافه کرد: «خدا را شکر می کنم که قرعه های سخت را من برنداشتم. دو قرعه اول با من بود. سخت ها را میاموتو و نماینده AFC برداشتند!»

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض پروین:کار سختی برای رفتن به جام جهانی نداریم

پس از مشخص شدن حریفان ایران در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی
پروین: کره حریف خطرناک و اصلی ما است/کار سختی برای رفتن به جام جهانی نداریم
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در گروه خوبی برای راه‌یابی به جام جهانی حضور پیدا کردیم اما حریف اصلی ما کره است که تیم خطرناکی است.

علی پروین درخصوص گروه‌بندی تیم ملی کشورمان اظهار داشت: خوشبختانه با این که همه تیم‌های هم‌گروه ایران، ما را در مرحله دوم می‌شناسند به نظر من زیاد کار سختی برای رفتن به جام جهانی نداریم.وی افزود: اما کره جنوبی حریف اصلی ما است و باید مقابل این تیم حرفه‌ای و باهوش عمل کنیم. کره‌ای‌ها بسیار خطرناک هستند و اگر بتوانیم در تهران آن‌ها را شکست دهیم و یک مساوی در کره بگیریم شاهکار است.
پروین ادامه داد: روی هم رفته اگر می‌خواهیم به جام جهانی برویم هیچ کدام از حریفان ما ساده نیستند. تمام تیم‌ها برای رفتن به جام‌جهانی برنامه ریزی دارند. من امیدوار هستم که بتوانم به جام جهانی برویم تا دل مردم ایران شاد شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: البته بسیار نتیجه بازی اول برای ما مهم است و اگر ما در اولین راه بتوانیم به سه امتیاز بازی برسیم شرایط ما به مراتب بهتر خواهد شد. باید با آرامش به مصاف حریفان برویم

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض کی‌روش:‌ اگر آماده باشیم به جام جهانی می‌رویم

من بازیکنان خوبی در اختیار دارم
کی‌روش:‌ اگر آماده باشیم به جام جهانی می‌رویم
سرمربی پرتغالی تیم ایران معتقد است در صورتی آمادگی شاگردانش، شانس صعود از گروه اول جام جهانی ۲۰۱۴ را خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل فاکس دیجیتال، کارلوس کی‌روش یکی از مربیانی بود که امروز در مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از قاره آسیا در محل برگزاری این رویداد در کوالالامپور حضور داشت.

وی که تیمش در این رویداد با تیم‌های ازبکستان، قطر، لبنان و کره جنوبی همگروه شد، گروه اول را بسیار را نزدیک به هم خواند.سرمربی پرتغالی ایران در این زمینه اظهار داشت: اگر ما کاملا آماده باشیم، در آن‌صورت با خوشحالی و افتخار خواهم گفت که شانس صعود خواهیم داشت.
وی افزود: ما تیم خوبی داریم که از بازیکنان خوبی تشکیل شده است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-09-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کارلوس کروش بعد از مراسم قرعه کشی

کارلوس کروش بعد از مراسم قرعه کشی در گفت و گوی اختصاصی با

خبرآنلاین/اگر دنبال حریفان ساده بودیم باید منتظر مالدیو می ماندیم!

فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی معتقد است اگر طبق

برنامه جلو برویم، قطعا به جام جهانی صعود می کنیم.

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران، بعد از مراسم قرعه کشی

برای دقایق کوتاهی با خبرنگار خبرآنلاین در مالزی همکلام شد. به

گزارش خبرآنلاین، سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا در

گروه دشواری قرار داریم با لبخند پاسخ داد: «اگر می خواستیم با

حریفان ساده و آسان در یک گروه قرار بگیریم، باید منتظر می ماندیم

تا مالدیو و سنگاپور به دور نهایی صعود می کردند!» مرد پرتغالی

توضیح داد: «در آسیا دیگر حریف آسانی وجود ندارد. من یک فلسفه

کاری دارم که طبق آن حریف ها هم ساده هستند و هم قدرتمند. ما

از همین حالا باید برای آینده خود برنامه ریزی کنیم.»

کروش در پاسخ به این سوال که آیا برای آینده برنامه ریزی نکرده اید،

پاسخ داد: «چرا، ولی در سفر پایانی خود برنامه ریزی جدیدی صورت

دادم که اگر طبق آن جلو برویم، به طور قطع می توانیم به جام

جهانی صعود کنیم. در بازگشت به تهران جلسه ای با علی کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال خواهم داشت و اینبرنامه را با او در میان می

گذارم.»

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض کروش از من هم خوش‌شانس‌تر است

مظلومی: مبارک باشد، ایران به جام جهانی صعود کرد/کروش از من هم خوش‌شانس‌تر است

لیگ برتر - سرمربی استقلال معتقد است با این قرعه کشی ایران می تواند به راحتی به جام جهانی صعود کند.

به گزارش خبرآنلاین؛پرویز مظلومی در نشست خبری بازی با راه آهن در مورد این بازی گفت:« امیدوارم فردا بازی خوبی را ارائه کنیم، چون راه‌آهن در دور رفت تیم ما را خیلی اذیت کرد و با وجود اینکه یک گل جلو بود بازی را بست. راه‌آهن بدشانس بوده و جایگاه این تیم در رتبه پانزدهم جدول نیست و می‌دانم که آنها کار سختی را در پیش دارند و امشب طی جلسه‌ای روند آنها را بررسی می‌کنیم تا در بازی فردا به سه امتیاز برسیم و از صدر جدول عقب نمانیم.»
او در ادامه در مورد قرعه کشی جام جهانی هم

حرف زد و گفت:«با توجه به گروه‌بندی انجام شده، از حالا صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 را تبریک می‌گویم.صعود تیم ملی به جام جهانی را تبریک می‌گویم و اگر قرار است این تیم‌ها را هم نبریم بهتر است که به جام جهانی نرویم. البته کروش خیلی خوش‌شانس است برخلاف اینکه همه به من می‌گویند من خوش‌شانس هستم اما کروش خوش‌شانس‌تر است.»
او در پایان گفت:« متأسفانه خیلی ها فکر می کنند من از کروش انتقاد می‌کنم اما اگر به آرشیو خودتان رجوع کنید من اولین مربی بودم که از آمدن او حمایت کردم و به فدراسیون تبریک گفتم. او مربی بزرگی است اما من به خاطر برنامه‌ریزی انتقاد می‌کردم. جباری و تیموریان اگر در تیم ملی باشند آیا به نفع فوتبال ملی نیست؟ روی این بازیکنان سرمایه‌گذاری شده و حالا باید از آنها استفاده کرد. ما از هواپیما پیاده نشده باید با راه‌آهن بازی کنیم. پنج روز بعد باید در فینال حذفی به میدان برویم و این مسائل به ما فشار وارد کرده است.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 03-10-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض اخبار بازیهای مقدماتی جام جهانی 2014

شنبه 20/12/1390

واکنش مربيان به قرعه کشي جام جهاني

سرمربيان و نمايندگان تيم‌هاي آسيايي حاضر در دور نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل پس از مشخص شدن قرعه تيمشان به اظهارنظر درباره اين موضوع پرداختند.

وب سايت رسمي فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) در گزارشي اظهار نظر سرمربيان و نمانيدگان تيم‌هاي آسيايي حاضر در دور نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل در قاره کهن را منتشر کرد.

گروه A
چوي کانگ هي، سرمربي کره جنوبي

قرعه بدي نيست. يا بايد با ژاپن مواجه مي‌شديم يا با ايران و قرعه‌اي که خورديم خيلي بد نيست. سفر به ايران مشکل است. البته در هر صورت رفتن به خاورميانه کار دشواري است. آنچه براي ما اهميت دارد اين است که خيلي خوب آماده شويم. ساير چيزها مهم نيستند.

کارلوس کي‌روش، سرمربي ايران

بايد خوب آماده شويم تا بتوانيم نتايج خوبي کسب کنيم. در دور قبل با قطر بازي کرده بوديم و حالا بايد يک بار ديگر در اين دور هم به مصاف آن‌ها برويم. در اين مرحله، همه تيم‌ها قدرتمند هستند و هر تيمي که مي‌خواهد صعود کند بايد کاملا آماده باشد. اميدوارم اين بار بتوانيم به انتظارات پاسخ مناسبي بدهيم.

فهد ثاني، کمک‌ مربي قطر

بايد خودمان را آماده شرايط دشوار کنيم. به اينکه بتوانيم عملکرد مناسبي داشته باشيم خوشبين هستيم چون به سختي تلاش خواهيم کرد. از اين قرعه راضي هستيم و تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا عملکرد مناسبي داشته باشيم و براي نخستين بار به جام جهاني راه پيدا کنيم.

تئو باکر، سرمربي لبنان

انتظار نداشتم که قرعه خيلي راحتي داشته باشيم. همه 9 تيم ديگر قدرتمند هستند و ما احتمالا از همه تيم‌ها ضعيف‌تر هستيم. با اين حال فرصت مناسبي داريم تا نشان دهيم که فوتبال ما در سطح بدي قرار ندارد. حداقل فرصت اين را داريم که در مقابل تيم‌هايي که با آن‌ها بازي مي‌کنيم عملکرد خوبي داشته باشيم. اين موضوع فرصتي براي پيشرفت ماست و مي‌توانيم مردم لبنان را بيش از پيش به فوتبال علاقمند کنيم.

گروه B
هولگر اوسيک، سرمربي استراليا

حالا مي‌دانيم که با چه تيم‌هايي مواجه مي‌شويم و بايد کارمان را شروع کنيم. قرعه خود را مي‌پذيريم چون اگر مي‌خواهيم به جام جهاني برسيم، بايد بتوانيم مقابل هر حريفي بازي کرده و به پيروزي برسيم. اين رقابت‌ها چالش بزرگي براي ما خواهد بود و فکر مي‌کنم مي‌توانيم صدرنشين اين گروه باشيم.

عدنان حمد، سرمربي اردن

اين دور، سخت‌ترين مرحله رقابت‌هاي انتخابي است چون با تيم‌هايي مواجه مي‌شويم که ثابت کرده‌اند بهترين تيم‌هاي آسيا هستند. در دور قبلي استراليا به عمان باخت، کره جنوبي مجبور بود براي صعود تا آخرين مسابقه صبر کند و ژاپن فقط با 10 امتياز جواز صعود را پيدا کرد. گروه ما اصلا آسان نيست چون هم استراليا و هم ژاپن در جام جهاني قبلي حضور داشتند اما همه‌ي تيم‌ها شانس صعود دارند. بازي‌هاي سختي پيش‌رو داريم ولي مي‌خواهيم به هدفمان برسيم.

خليل البوسعيدي، رئيس فدراسيون فوتبال اردن دو گروه وضعيت يکساني دارند. شايد گروه ما کمي سخت‌تر باشد اما در قرعه‌کشي معمولا چنين اتفاقاتي مي‌افتد. اميدوارم شانس با ما يار باشد و بتوانيم يکي از سهميه‌هاي صعود مستقيم آسيا را کسب کنيم. بازي‌هاي اول برايمان دشوار خواهد بود و به همين دليل بايد کاملا آماده باشيم.

مياموتو، ملي‌پوش سابق ژاپن

ژاپن بازيکنان زيادي دارد که در باشگاه‌هاي اروپايي توپ مي‌زنند و اين موضوع باعث مي‌شود که در رقابت‌هاي مقدماتي در آسيا نسبت به حريفان برتري داشته باشيم. تيم ما مي‌تواند به جام‌ جهاني 2014 برزيل راه پيدا کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش