بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض برنامه 90 - اخبار و حواشي برنامه 90

جدیدترین گاف عادل فردوسی پور/ عزیز محمدی ول نمی کند!

عادل فردوسی پور بی آنکه متوجه باشد صدای استودیو قطع نیست از عزیز محمدی گلایه کرد.

مجری برنامه نود در حین گزارش برنامه این هفته خود پس از اینکه موفق نمی شد رئیس سازمان لیگ را متقاعد کند به بحثش پایان دهد ، به ناچار به او اشاره کرد که اگر کمی مکالمه اش طولانی شوود از پرواز به کرمان جا می ماند. این جمله او خنده حجازی ، مهمان حاضر در استودیو را که ری اکشن های فردوسی پور را به حرفهای عزیز محمدی که مهمان تلفنی بود به همراه داشت. ثانیه هایی بعد اما در حالی که برنامه برای پخش آگهی قطع شد عادل خطاب به مهمانانش درباره محمدی گفت:« بابا ول نمی کند ، مدام صحبت می کند...» او این جملات را زمانی گفت که صدای استودیو قطع نبود و همه بینندگان برنامه آن را به وضوح شنیدند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-17-2010 در ساعت 02:03 PM
کاربران زیر از Omid7 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عذرخواهی دوپهلوی دایی از کفاشیان در برنامه نود / خیال همه راحت، دیگر به تیم ملی برنمی گردم

علی دایی به دلیل نوع گفتارش در برنامه هفته قبل نود از کفاشیان عذر خواست.

او در مصاحبه با این برنامه گفت:« من کفاشیان را دوست دارم اما باید از حقم دفاع می کردم. من با فدراسیون قرارداد 3 ساله بستم . این قرارداد را هم خود آنها پیشنهاد دادند و حالا حقم را می خواهم . من از کفاشیان عذر می خواهم و اتفاقا خیلی او را دوست دارم اما این یک حقیقت است که ایشان مرا برکنار نکرده . این با یک پرینت ساده تلفن از موبایلش در روز 9 فروردین 88 مشخص می شود.»
دایی ادامه داد :« آن روز یک قربانی می خواستند و من قربانی شدم. درست مثل پایان جام جهانی اما هر بار که زمین می خورم با اراده می آیم و به لطف خدا جایم را پس می گیرم. همه مردم می دانند دایی برای رسیدن به اینجا چقدر زحمت کشیده و عده ای که یک شبه پولدار شدند ، چه کرده اند. خیال آقایان راحت . تیم ملی برای من تمام شد و دیگر پشت سرم را هم نگاه نمی کنم.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

کاربران زیر از Omid7 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کنایه تلخ ناصر حجازی در مورد پاک بودن فوتبال در برنامه نود

ناصر حجازی در آخرین لحظه حضور خود در برنامه نود ، خواب را از چشمان بینندگان برنامه پراند.

در برنامه نود دوشنبه شب که اختصاص به بحث دلایل افت گلرهای لیگ برتر ایران داشت ، ناصر حجازی و رسول کربکندی به عنوان کارشناس حضور داشتند و درباره طرح ممنوعیت حضور دروازبانان خارجی در لیگ سخن گفتند.

همچنین در بخش پایانی این گفت و گو ، اصغر دلیلی که بر سر موضوع فوتبال پاک با عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ دچار اختلاف شده بود روی خط آمد و از فردوسی پور خواست نظرات کربکندی و حجازی را در این رابطه بپرسد. کربکندی برای حل مشکل با اشاره به اتفاقات تلخ گفت:« فوتبالی که 95 درصد هزینه هایش را دولت می دهد ، دولت هم باید به بحران ناپاکی اش رسیدگی کند و همه ما می دانیم که مشکلاتی هست.» و در پاسخ به این سوال حجازی که به دلیل بیماری سخت خود خیلی آهسته حرف می زند گفت:« مدام می گوییم فوتبال ناپاک من فقط می خواهم بپرسم که دیگر جاهای ما پاک است که توقع پاکی فوتبال را داشته باشیم؟ باید همه چیزمان به هم بیاید.»
این جمله رنگ رخسار فردوسی پور را تغییر داد و سبب شد تا او برای لحظاتی دست پاچه شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ضعيف‌ترين برنامه نود سال

سايت گل ـ‌ برنامه نود ديشب با اجراي عادل فردوسي‌پور ضعيف‌ترين و كم سوژه‌ترين برنامه توليدي اين تهيه‌كننده خوش فكر شبكه سوم در چند ماه گذشته بود.

فردوسي‌پور كه برنامه را با گفت‌وگوي تلفني با دليلي مديرعامل ذوب درباره حرف‌هاي اخير وي در اتهام به بدنه فوتبال ايران شروع كرد، دقايقي بعد يك بحث آزاد با حضور ناصر حجازي و رسول كربكندي ترتيب داد كه به موضوع حضور يا عدم حضور دروازه‌بان‌هاي خارجي در ليگ ايران بازمي‌گشت. اين بحث نزديك به يك ساعت به طول انجاميد در نهايت با وجود حضور دو دروازه‌بان سابق ملي با جملاتي كه ريشه در تجربه ايشان داشت با اين نظر به پايان رسيد كه بهتر است منع ورود دورازه‌بان خارجي بشكند. البته اين تصميمي است كه به صورت تلويحي از سوي رئيس سازمان ليگ برتر تأييد شده است و درجلسه‌اي در هيئت رئيس ليگ درباره آن تصميم خواهد گرفت شد.

نكته عجيب اين برنامه تماس‌هاي بيشمار تلفني با مربيان و مديران ليگي بود كه آن را تا حد يك برنامه راديويي پايين آورد. اين در حالي بود كه فردوسي‌پور در برنامه‌هاي قبلي از تصوير استفاده بيشتري كرده بود. در حالي كه اين برنامه به بحث‌هاي شفايي و نظري گذشت كه البته خود اين مسأله به خودي خود بد نيست. اما نه در زماني كه شما پاي نود نشسته‌اي و انتظار حرف‌هاي حسابي داري.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ادامه کشمکش های ابومسلم و برنامه نود

ادامه کشمکش های مدیرعامل ابومسلم و برنامه نود؛ زمان: تسلیم، من بی سوادم!

ادامه کشمکش های مدیرعامل ابومسلم و برنامه نود؛ زمان: عادل فردوسی پور خود را کارشناس، پروفسور و کارگاه می داند! / مدیران دولتی هر کاری می کنند تا برنامه نود راضی باشد

سایت گل - پس از اینکه مسئولین ورزش خراسان و مدیران تیم فوتبال ابومسلم نتوانستند تنها سهمیه لیگ برتر استان خراسان را حفظ کنند، مدیرعامل این تیم به همراه دکتر محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی تصمیم گرفتند تا با استفاده از راههای مختلف امتیاز یک تیم لیگ برتری را به مشهد بیاورند و چراغ ورزش خراسان را روشن نگهدارند و صد البته همه ضعف های مدیریتی شان در طول این فرصت یکساله را پوشش دهند.

ابتدا نام استیل آذین به میان آمد که با مخالفت های پدر این طفل سه ساله مواجه شد و مذاکرات استاندار با سران این باشگاه متمول به بن بست رسید و بعد از این بود که نام تیمهای نفت تهران، راه آهن شهرری و حتی شهرداری تبریز مطرح شد. اگر چه تیم نفت تهران جدی ترین گزینه مسئولین فوتبال خراسان برای انتقال امتیاز بود اما مهدی زمان مدیرعامل سیاه جامگان، از بین اسامی روی میز آماده ترین اسم ممکن را انتخاب کرد، راه آهن شهر ری.اما همه چیز علیه پیشنهاد زمان بود و عادل فردوسی پور در برنامه 90 با پرداختن به این بحث نقشه زمان را ناکام گذاشت.

تقصیر عادل بود!

وقتی پای حرفهای مدیرعامل ابومسلمی ها می نشینی ، می شنوی که او می گوید عادل فردوسی پور برای اینکه از خصوصی سازی جلوگیری کند، دست به چنین کاری زده است. زمان در این خصوص می گوید:«هنگامیکه کشورمان به سمت خصوصی سازی در حال حرکت است و قسمتی از فعالیتهای کشور نظیر فوتبال میبایست تحت نظر بخش خصوصی قرار بگیرد، این حرکت رو به جلو نیازمند حمایت مسئولین و جامعه است تا بقیه سرمایه داران هم به حضور در این زمینه ترغیب و تشویق شوند اما اینطور که من ارزیابی می کنم برخی افراد خواستارند تا چنین چیزی وجود نداشته باشد و راه رسیدن به این مهم را ناهموار و صعب العبور می کنند.»

وی با انتقاد از برخی سیاست گذاری های برنامه نود و با بیان اینکه این برنامه همچون سدی در مقابل اصل خصوصی سازی در کشور است، ادامه می دهد:«به اعتقاد بنده برنامه نود از آن دست برنامه هایی است که نمی خواهد ورزش در کشور ما به بخش خصوصی واگذار شود و از اصل خصوصی سازی جلوگیری می کند. بر همین اساس باید بگویم که این برنامه بیشتر به مدیران دولتی امتیاز می دهد چرا که این مدیران برای بقای خودشان در سمت مربوطه به صحبت در این برنامه شدیدا نیاز دارند و هر گونه تعاملی دارند و هر کاری می کنند تا دوستان ما در برنامه نود راضی باشند، اما فعالیت من در بخش خصوصی است و تعامل به این شکل را هم نمی پسندم.»

حمله به 90

مدیرعامل ابومسلم مدعی می شود:« برنامه نود از زمان به وجود آمدنش هیچگونه کمکی به ورزش این مملکت نداشته بلکه در حال ترویج تهمت و دو به هم زنی است و خیلی راحت بین افراد اختلاف ایجاد می کند و به مطالبی که صحت و سقم آن مشخص نیست رجوع می کند و در پیش چشمان میلیونها بیننده به نمایش می گذارد. این برنامه ورزش کشورمان را به چالش کشانده است و از زمانیکه برنامه نود به روی آنتن رفته، ما در کشورمان هم از لحاظ بازیکن و هم از لحاظ مربی افت ورزشی داشته ایم و نهایتا تا زمانیکه این رویه ادامه داشته باشد هیچگاه به ورزش این مملکت کمکی نخواهد کرد.»

مدیرعامل باشگاه ابومسلم با اشاره به اینکه عادل فردوسی پور در کنار مجری گری خود را کارشناس ورزشی، پروفسور و کارآگاه دانسته، می افزاید:«من به این موضوع که برنامه نود از عوامل پشت صحنه خوبی برخوردار است و به خوبی توسط فردوسی پور اداره می شود، واقف هستم اما اگر قرار باشد که یک مجری ورزشی خودش را در جایگاه همه شخصیت ها بگذارد به نظر من برای رسانه ملی که میلیونها مخاطب دارد جای اشکال دارد و مطلوب نیست.»

سوابق تحصیلی

زمان در پاسخ به ابهامات مطرح شده در زمینه سوابق و مدرک تحصیلی اش اظهار داشت:« من برای شما و دیگر رسانه هایی که به فکر تعالی فوتبال هستند احترام زیادی قائلم اما در این باره باید بگویم که فعلا در بخش خصوصی فعالیت دارم و این موضوع نیاز به پرداختن ندارد و از این گذشته اگر کار به جایی رسید که وزارت علوم از بنده مدرک خواست قطعا آن موقع سند های محکمی را ارائه می دهم. در حال حاضر هم ما همان بی سوادی را قبول کرده ایم. »

مهدی زمان در پاسخ به این پرسش که "برای فصل آینده ابومسلم چه برنامه هایی را در نظر گرفته اید" می گوید:«به اعتقاد من آینده روشنی پیش روی ماست و برای سال آینده ابومسلم هم اگر مردم بزرگوار و با محبت مشهد و خراسان بنده را بخواهند و برخی افراد معلوم الحال سنگ اندازی نکنند، برنامه های ساختاری و خوبی را پیش بینی کرده ایم. یکی از برنامه هایی که برای آینده ابومسلم در نظر گرفته ایم حضور پر قدرت در لیگ برتر و استفاده از مربیان بومی است چرا که فوتبال خراسان این پتانسیل را دارد و مربیان این شهر بیشتر به فکر تیم هستند و از اراده محکمی برخوردارند. به همین خاطر قطعا در آینده از یک کادر فنی بومی و بازیکنانی متعصب بهره مند خواهیم شد.»

مدیرعامل باشگاه ابومسلم خراسان سخنان خود را اینگونه به پایان می رساند:« با این حال بنده نیز بعنوان عضوی از مجموعه بزرگ ابومسلم و در سمت یک کارمند باشگاه، همواره تلاش می کنم تا در کنار این خرد جمعی که با حضور بزرگان فوتبال در ابومسلم شکل گرفته است، سهمی در موفقیت و پیشرفت مشکی پوشان داشته باشم. در آخر باید بگویم که تا زمانیکه زیر چتر حمایت رسانه های محترم و مسئولین استان خراسان قرار داشته باشیم قطعا به آینده خوشبین خواهیم بود و بر همین اساس هوداران مطمئن باشند که ابومسلم را به روزهای اوج باز می گردانیم.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض مشكلات فردوسي پور براي پخش 90

«فاصله ها» مشکل جديد عادل فردوسي پور

طي روزهاي گذشته و در شرايطي که تب آغاز دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر فضاي مرده فوتبال ايران را دگرگون کرده ، هيچکس نپرسيد آيا با شروع فصل جديد رقابتهاي ليگ برتر، برنامه 90 که حالا جزيي از فوتبال ايران شده به روي آنتن خواهد رفت يا نه.

سايت گل-علاقمندان به فوتبال هنوز به خاطر دارند که فصل گذشته به خاطر پخش اين برنامه چه جنجالي به راه افتاد و چگونه اين برنامه روي آنتن رفت. البته ماجراي فصل گذشته در شرايطي رقم خورد که عادل فردوسي پور در برنامه هاي سال قبلش درگيري لفظي شديد با برخي مسؤولان از جمله سازمان تربيت بدني داشت و همين درگيري ها شايعاتي پيرامون تعطيلي 90 را تا مرز واقعيت پيش برد.

با اين حال عادل فردوسي پور با اين بهانه که قرار است طراحي جديدي از دکور برنامه 90 ارايه شود، تاخير در شروع برنامه اش را توجيه کرد و البته بعدها ثابت شد که بخشي از اين تاخير به خاطر تاخير در دکور برنامه بود اما واقعيت اين بود که او با مسؤولان شبکه و برخي مسؤولان سيما براي روي آنتن فرستادن 90 مشکل داشت و برخي فشارها نيز به دنبال محدود کردن برنامه بود.
با همه مشکلاتي که سد راه 90 براي پوشش دادن ليگ نهم وجود داشت و همه حرف و حديث هايي که در مورد تغيير مجري آن مطرح مي شد، بالاخره عادل فردوسي پور توانست نهمين دوره ليگ را هم مثل دوره هاي گذشته به طور کامل پوشش دهد و بازهم پربيننده ترين برنامه ورزشي سيما را رقم بزند.

با پايان ليگ نهم عادل فردوسي پور هم تمام توانش را معطوف به برگزاري مسابقات جام جهاني و گزارش ديدارهاي مهم اين رويداد بزرگ کرد که گزارش ديدار فينال بين تيم هاي اسپانيا و هلند يکي از کارهاي ماندگار عادل و سومين فينال جام هاي جهاني بود که او گزارش مي کرد.
اما در همين ديدار يک اظهار نظر از سوي فردوسي پور که همزمان با تعطيلات اجباري در ايران شده بود حاشيه هاي جديدي را براي مجري پرطرفدار تلويزيون بوجود آورد. هر چند عنوان شد فردوسي پور به خاطر اين اظهار نظر که رنگ و بوي سياسي گرفته بود، تذکر دريافت کرده است، اما خودش از اين ماجرا اظهار بي اطلاعي کرد.

در شرايطي که از امروز دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر آغاز خواهد شد هنوز مشخص نيست عادل فردوسي پورو برنامه پرطرفدارش مي توانند هفته اول را پوشش خبري و تصويري دهند يا نه؟ در حالت عادي اگر قرار باشد اين برنامه به موقع روي آنتن برود بايد پنجشنبه شب شاهد نخستين دست پخت عادل و همکارانش باشيم اما به نظر مي رسد برخي اختلاف نظرها مانع از اين کار خواهد شد.

در اين مورد گفته مي شود مسؤولان شبکه سوم سيما اصرار دارند سريال تلويزيوني فاصله ها که اين روزها جايگاه ويژه اي در خانواده ها پيدا کرده همچنان راس ساعت 23 پخش شود و برنامه 90 پس از اين سريال روي آنتن برود اما ظاهرا عادل فردوسي پور نپذيرفته که در چنين زماني برنامه اش را روي آنتن بفرستد.

طي روزهاي گذشته جلساتي در اين زمينه برگزار شده است تا وضعيت نهايي برنامه 90 براي پوشش دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر مشخص شود اما ظاهرا هنوز به توافق نهايي نرسيده اند. اين بار البته خبري از اختلاف نظرها و فشارهاي سياسي و غيرسياسي نيست و تنها اختلاف بر سر زمان پخش اين برنامه پربيننده است که ظاهرا قرار است امروز و فردا تکليفش مشخص شود.
بايد ديد زور عادل فردوسي پور بيشتر است يا مسؤولان شبکه سه که مي خواهند با فاصله ها بين برنامه 90 و مخاطبانش فاصله بيندازند؟!
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-26-2010 در ساعت 11:39 AM
قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اما به نظر نمي رسد كه 90 تعطيل شود، شايد كمي ديرتر به روي آنتن بيايد،چرا كه اين برنامه حامياني هم دارد كه مي توانند باعث پخش اين برنامه شوند.

عصر ايران ورزشي- با آغاز ليگ برتر فوتبال ايران، بي شك همه فوتبالدوستان در انتظار اين هستند كه عادل فردوسي پوربا برنامه 90 خود، بار ديگر بسياري پاي تلويزيون بنشاند.

برنامه 90 كه بدون هيچ اغراقي پربيننده ترين برنامه ورزشي تلويزيون است، سال ها است كه به مسائل حاشيه اي و مسائل داوري فوتبال مي پردازد.

با توجه به مشكلاتي كه در سر راه پخش اين برنامه در سال پيش به وجود آمد و حتي اين برنامه تا آستانه تعطيل شدن نيز رفت، ولي با حمايت برخي مسئولان صدا و سيما از جمله پورمحمدي رييس شبكه 3 سيما اين برنامه تا انتهاي فصل قبل مسابقات را پوشش داد.

ولي انگار همان دشمنان هميشگي عادل، در صدد هستند تا اجازه ندهند كه 90 روي آنتن برود.

فردوسي پور كه خود تهيه كننده برنامه نيز هست، مخافت شديد خود را با پخش 90 پس از سريال فاصله ها اعلام كرده است.

سريال فاصله ها از ساعت 23 از شبكه 3 سيما پخش مي شود و به نظر مي رسد كه طرفداران زيادي را هم بين خانواده ها پيدا كرده است.

البته ظاهراً مشكل 90 براي پخش زياد حاد و غير قابل حل نباشد، ولي باز هم بايد نگران بود كه آيا اين برنامه پرطرفدار پخش خواهد شد يا خير.

گفتني است كه حرف هايي كه فردوسي پور در گزارش هايي كه در جام جهاني انجام داد و هشداري كه از سوي مسئولين به وي داده شد، نگراني ها را دو چندان كرده است.

اما به نظر نمي رسد كه 90 تعطيل شود، شايد كمي ديرتر به روي آنتن بيايد، ولي اين برنامه حامياني هم دارد كه مي توانند باعث پخش اين برنامه شوند.

بايد منتظر ماند و ديد كه آيا باز هم عادل فردوسي پور با 90 مي آيند و يا از ديدن اين برنامه جذاب محروم خواهيم شد؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-27-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هر چند که دیگه نمیتونیم بگیم از برنامه نود و فردوسی پور خوشمون نمیاد چون مجری فوق العاده مبتکر و اهل فنی هست که نسبت به دیگر مجریان بیحال ورزشی در موقعیتی بسیار ممتاز قرار داره اما گاهی اوقات این عادل خوان رو جو میگیره یه حرفهایی میزنه که ....................... باعث میشه مشکلاتی به وجود بیاد
حداقل به خاطر مردم هم که شده باید یکم مراقب باشه !!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

'نود' با اجرای فردوسی‌پور یازده مرداد روی آنتن می‌رود

نخستین قسمت سری جدید برنامه تلویزیونی' 90 ' روز دوشنبه یازدهم مردادماه روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش شبکه ایران،از پخش آخرین قسمت برنامه تلویزیونی' 90' در لیگ نهم نزدیک به دو ماه می‌گذرد اما بر اساس اعلام دست اندرکاران این برنامه ورزشی سری جدید برنامه '90' از روز دوشنبه 11 مردادماه آعاز خواهد شد.

بر این اساس به رغم خبرهایی مبنی بر مشکل کمبود جا برای ساخت دکور برنامه «نود» که از سوی مدیر شبکه سه اعلام شد، این برنامه از یازدهم مردادماه و یک هفته پس از آغاز لیگ دهم پخش خواهد شد.

سری جدید برنامه «نود» در لیگ دهم به مدت سه تا چهار هفته با همان دکور قبلی در استودیو 11 سازمان صدا و سیما اجرا می‌شود و با آماده‌سازی دکور جدید، برنامه‌ی «نود» در فضایی جدید توسط عادل فردوسی‌پور اجرا خواهد شد.

بنا به اعلام سایت برنامه نود؛ پخش برنامه «نود» در ابتدا قرار بود از پنج‌شنبه(هفتم مرداد ماه) آغاز شود که به دلیل پخش سریال «فاصله‌ها» (به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده)، «نود» یک هفته دیرتر از آغاز لیگ برتر به روی آنتن خواهد رفت؛ براین اساس برنامه‌ عادل فردوسی‌پور از دوشنبه ساعت 23 به صورت زنده پخش می‌شود و سریال «فاصله‌ها» نیز در این روز کمی زودتر پخش خواهد شد.

برنامه «نود» در اولین قسمت پس از آغاز لیگ دهم، 9 بازی نخست لیگ برتر را به صورت خلاصه پخش خواهد پرداخت و پس از آن با تمرکز بیشتر ادامه بازی‌ها را بررسی خواهد کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض برنامه‌های ویژه فردوسی‌پور برای انتقاد از تیم ملی در نود

عادل فردوسی‌پور می‌خواهد حدود 40 دقیقه از تیم ملی انتقاد کند.

عادل فردوسی‌پور در اولین برنامه نود که جمعه آینده پخش می‌شود، برنامه‌های ویژه‌ای برای انتقاد از تیم ملی دارد.

او که طبق روال هر سال، برنامه‌اش را بین دو فصل تعطیل کرده، می‌خواهد در اولین فرصت، انتقادهای زیادی نسبت به اردوی تیم ملی در اتریش انجام دهد. ظاهرا مدتی که او برای انتقاد از تیم ملی و افشین قطبی و فدراسیون فوتبال در نظر گرفته حدود 40 دقیقه است.

اولین برنامه نود در فصل جاری لیگ برتر که جمعه آینده پخش می‌شود، در استودیو قبلی این برنامه تولید خواهد شد. البته عادل برای این برنامه، تنها نیمی از فضای استودیو را در اختیار دارد چراکه صدا و سیما برای آن ساعت، برنامه‌هایی مخصوص ماه رمضان در نظر دارد که برای تولید آن برنامه‌ها، نیمی از فضای استودیو برنامه نود در اختیار تهیه‌کننده برنامه ویژه ماه رمضان قرار می‌گیرد.

با این حساب عادل فردوسی‌پور تا پایان ماه رمضان مجبور است به سختی برنامه خود را روی آنتن ببرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش