بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دژاگه: خیلی خوشحالم، نمی‌توانم صحبت کنم

پس از درخشش مقابل قطر
دژاگه: خیلی خوشحالم، نمی‌توانم صحبت کنم
خبرگزاری فارس: هافبک تیم ملی فوتبال گفت: از درخشش در بازی مقابل قطر خیلی خوشحالم.

به گزارش خبرگزاری فارس، اشکان دژاگه پس از تساوی ایران مقابل قطر در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌توانم صحبت کنم، فقط از قول من بنویسید از درخشش در این بازی خیلی خوشحالم.
دژاگه در اولین بازی خود در تیم ملی ایران موفق شد ۲ بار دروازه قطر را باز کند.
ایران در این بازی با تساوی ۲ بر ۲ مقابل قطر متوقف شد اما به عنوان صدرنشین به مرحله بعد راه یافت.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض قاضی: قطر در هر دو بازی رفت و برگشت خوش‌شانس بود

به هدف‌مان رسیدیم
قاضی: قطر در هر دو بازی رفت و برگشت خوش‌شانس بود
خبرگزاری فارس: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: قطر در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل ما خوش‌شانس بود.

به گزارش خبرگزاری فارس محمد قاضی پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما به هدف‌مان که صعود به مرحله بعدی به عنوان تیم اول بود رسیدیم، هرچند برای بازی‌های بعدی باید تلاش بیشتری کنیم تا با انجام کارهای تاکتیکی مقابل حریفان بهتر ظاهر شویم.
وی ادامه داد: قطر در هر دو بازی رفت و برگشت خوش‌شانس بود. ما باید این تیم را هم در دوحه و هم در تهران شکست می‌دادیم.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض کریمی: تیم ملی هم برای یک بازی از یک هفته قبل به سفر نمی‌رود

با انتقاد از برگزاری اردوی پرسپولیس در قطر
کریمی: تیم ملی هم برای یک بازی از یک هفته قبل به سفر نمی‌رود
خبرگزاری فارس: بازیکن پرسپولیس گفت: اگر بخواهیم برای بازی‌های باشگاهی مدام در سفر باشیم مارکوپولو می‌شویم و این در حالی است که تیم ملی هم یک هفته زودتر به اردو نمی‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی پس از اینکه در مورد بازی تیم ملی مقابل قطر اظهار نظر کرد در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بازی پرسپولیس و الهلال عربستان را چطور می بیند، گفت: یک هفته زودتر می خواهیم به آنجا برویم و برای خودم جالب است. تیم ملی برای یک بازی یک هفته زودتر به جایی نمی رود اما ما باید برویم.
وی افزود: از بعد از بازی با صبا مدام در اردو بودیم و فردا صبح هم باید به سفر برویم. فکر می کنم مسئولان باید دقت بیشتری در برنامه ریزی داشته باشند. اگر قرار باشد برای هر بازی باشگاهی یک هفته زودتر برویم همیشه در سفر هستیم و مارکوپولو می شویم.
کریمی در پاسخ به این سؤال که فکر می کند این تصمیم باشگاه است یا دنیزلی، گفت: نمی دانم باید از مسئولان باشگاه بپرسید ولی فکر می کنم تشخیص کادرفنی باشد.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض انصاری‌فرد: قسمت قطری‌ها بود که صعود کنند/ از حذف بحرین خوشحال شدم

انصاری‌فرد: قسمت قطری‌ها بود که صعود کنند/ از حذف بحرین خوشحال شدم
خبرگزاری فارس: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: قسمت قطری‌ها بود که به مرحله بعد صعود کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس کریم انصاری‌فرد پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر قطر گفت: قسمت قطری‌ها بود که به مرحله بعد صعود کنند و بحرین حذف شود. از حذف بحرین خوشحالم زیرا آنها در سال ۲۰۰۱ وقتی تیم ایران نتوانست به جام جهانی برود پرچم عربستان را بالا بردند و امروز که آنها حذف شدند من خوشحالم.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض نکونام: یکی از نکات مثبت بازی حذف بحرین بود/ هرگز افت نداشتم!

در مورد دژاگه از مربی بپرسید
نکونام: یکی از نکات مثبت بازی حذف بحرین بود/ هرگز افت نداشتم!
خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: یکی از نکات مثبت بازی با قطر حذف بحرین بود.

به گزارش خبرگزاری فارس جواد نکونام پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر قطر در جمع خبرنگاران گفت: این بازی برای قطری‌ها مهم بود هرچند ما هم نمی‌خواستیم در زمین خود بازنده شویم و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کنیم. دو بار از حریف پیش افتادیم ولی ۲ گل خوردیم و بازی مساوی شد. تمام سعی ما این بود که برنده شویم و همه فکر و ذکر ما همین بود اما یکی از نکات مثبت بازی امروز حذف بحرین بود.
کاپتیان تیم ملی در مورد حضور اشکان دژاگه گفت: تیم مربی دارد و از او در این مورد سؤال کنید.
نکونام در مورد اینکه پس از افت کوتاه‌مدت در اوساسونا گفت: من هرگز افت نداشتم که بخواهم اکنون به دوران اوج برگردم. من همواره وظیفه‌ام را انجام دادم اما در جام ملت‌های آسیا مشکلاتی بود که در نهایت برطرف شد و روسیاهی آن برای آن افراد باقی ماند.
وی در مورد پیشنهاد گالاتاسرای ترکیه گفت: خودم در جریان این پیشنهاد نیستم اما این پیشنهاد مربوط به سال گذشته بود که آنها به طور جدی خواهان من بودند. با این حال پیشنهادشان می‌تواند برای این فصل هم جدی باشد هرچند در این فصل با من صحبتی نکردند چون می‌دانستند قرارداد دارم.
نکونام در مورد مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی تصریح کرد: مرحله بعدی خیلی سخت‌تر از این مرحله است. در آنجا تیم‌های مثل ژاپن و استرالیا حضور دارند و همه تیم‌هایی که به این مرحله صعود کرده‌اند حتماً شایسته بودند. بنابراین باید خیلی حرفه‌ای‌تر عمل کنیم.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض نوری: با قطر کنار نیامدیم اما از صعود آنها خوشحالم

با همه وجود بازی کردیم
نوری: با قطر کنار نیامدیم اما از صعود آنها خوشحالم
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال ملی ایران گفت: با قطر کنار نیامدیم اما از صعود این تیم خوشحال هستم.

به گزارش خبرگزاری فارس پژمان نوری پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر قطر در جمع خبرنگاران گفت:‌ ما آمده بودیم که پیروز شویم اما نتوانستیم از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم و روی یک ضربه کاشته و پنالتی ۲ گل خوردیم و به آنچه خواستیم نرسیدیم.
وی در مورد اینکه با قطر مدارا کردند و کنار آمدند گفت: اصلاً چنین چیزی نبود. ما با تمام وجود بازی کردیم با این حال از اینکه قطر به مرحله بعد صعود کرد و بحرین حذف شد خوشحالیم.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض کی‌روش: 90 روز با جام جهانی فاصله داریم/به اندازه پرسپولیس و استقلال از ما حمایت کنید

دژاگه نمی‌توانست بهتر از این باشد
کی‌روش: 90 روز با جام جهانی فاصله داریم/به اندازه پرسپولیس و استقلال از ما حمایت کنید
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به آغاز مرحله دوم مقدماتی جام جهانی گفت: واقعیت این است که ۹۰ روز با جام جهانی 2014 فاصله داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش پس از تساوی 2 بر 2 مقابل قطر در نشست خبری گفت: بازی جالبی بود و تماشاگران راضی به خانه هایشان باز می گردند. ممکن است نتیجه بازی برایمان سنگین باشد اما دو گلی که دریافت کردیم به دلیل عدم تمرکز بازیکنان بود. مسئله مهم این نیست و نتیجه را می پذیریم و می دانیم به هدف اصلی رسیده ایم و به عنوان تیم اول به مرحله بعدی صعود کرده ایم. به بازیکنان قطر و تیم خودم تبریک می گویم که به دور دوم صعود کردیم.
وی گفت: اشکان دژاگه از این بهتر نمی توانست باشد. اگر قرار بود نقش او را مثل یک فیلم سینمایی بنویسیم از این بهتر نمی شد. درخشش او نشان می دهد ما به بازیکنانی مثل او نیاز داریم چون این بازیکنان تجربه بین المللی دارند. باید بگویم واقعیت این است که ۹۰ روز با جام جهانی فاصله داریم و تکرار می کنم همین تعداد روز فرصت داریم قبل از اینکه به جام جهانی برویم. بازی های مرحله بعد 90 روز دیگر شروع می شود و ما باید خودمان را آماده کنیم پیغام من به کسانی هست که خیلی اشتباه می کنند. بنابراین تیم مان را برای دور دوم آماده می کنیم.
کی‌روش در خصوص اینکه آیا از این نتیجه و صعود تیم ملی راضی است یا خیر عنوان کرد: مسلما راضی هستم چون هدف اصلی ما راهیابی به مرحله بعد به عنوان تیم اول بود و از این مسئله رضایت کامل دارم. چون اینگونه سؤال کردید باید بگویم راضی هستم ولی به این معنا نیست که نباید کار بیشتری انجام دهیم. این بازی ها نشان می دهد در خیلی از زمان ها باید بهتر باشیم و در این ۹۰ روز اشکالات را برطرف کنیم. شک ندارم تیمی مثل قطر تمام سرمایه اش را به کار می گیرد تا در مرحله بعدی حاضر شود و تا آنجا که می دانم آنها، اردن و عراق در چند ماه آتی مدام در اردو هستند. بنابراین می دانیم که باید حرف بزنیم یا کار کنیم.
وی افزود: صعود به جام جهانی کار جدی است و باید آماده باشیم و در مستطیل سبز و بیرون از آن همه چیز را آماده کنیم. پس از ۱۱ ماه در ایران بودن باید بگویم باید متفاوت باشیم و از لحاظ پشتیبانی ها خیلی بهتر باشیم چون ۱۱ ماه پیش نمی توانستم این مسائل را بیان کنم اما حالا آشنا هستم. برای خودم چیزی نمی خواهم و حمایت را برای تیم ملی می خواهم. تنها خواسته ام این است حمایتی که از ما می شود به اندازه استقلال، پرسپولیس و حتی تراکتورسازی باشد.
کی‌روش در پاسخ به این سؤال که آیا اتفاق خاصی رخ داده که مدام هشدار می دهد و مثل گذشته لبخند نمی زند، گفت: نظر شخصی ام این است که برای صعود به جام جهانی باید از لحاظ آماده سازی بهترین تیم باشیم و تعهدمان به مسائل جزیی بیشتر باشد. این مسائل را به این خاطر مطرح می کنم چون حتی یک روز را هم نباید از دست داد.

سرمربی تیم ملی گفت: وظیفه من این است که با مسئولان صحبت کنم و همان طور که می دانید تیم هایی مثل اردن، عراق و قطر تمام سرمایه خود را خرج می کنند تا موفق شوند. ما نمی توانیم بگوییم حضور بازیکنانمان در لیگ برتر به صورت منظم و توام با موفقیت عامل پیروزی می شوند بلکه باید طرز تفکرمان را حرفه ای کنیم و تنها و تنها این جمله را می گویم.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض کریمی: از حذف بحرین خوشحالم/دژاگه شروعی رویایی داشت

باید برای مرحله بعد نقاط ضعف خود را برطرف کنیم
کریمی: از حذف بحرین خوشحالم/دژاگه شروعی رویایی داشت
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مقابل قطر زیاد روی فرم نبودیم ولی خوشحالم که با توقف ما بحرین حذف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر قطر در جمع خبرنگاران گفت: از اینکه به مرحله بعد صعود کردیم خوشحالم و این موفقیت را به مردم ایران تبریک می‌گویم، هرچند در بازی امروز زیاد روی فرم نبودیم و با وجود اینکه ۲ بار از حریف جلو افتادیم، در نهایت بازی مساوی شد.
وی افزود: مهم این بود که به عنوان تیم اول صعود کنیم که این اتفاق هم افتاد. باید در آینده تمام نقاط ضعف خود را برطرف کنیم زیرا در مرحله بعد نباید اشتباهات را تکرار کنیم. امروز تمام سعی‌مان را کردیم که پیروز شویم قطر هم موقعیت خاصی نداشت با این حال توانست ۲ گل به ما بزند هرچند شخصاً از حذف بحرین خوشحالم.
وی در مورد مصدومیت دست راسش گفت: مسئله مهمی نیست و مشکلی ندارم.
کریمی در مورد بازی‌های مرحله بعدی اظهار داشت: باید بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام بدهیم تا نقاط ضعف خود را پیدا کنیم و آنها را پیش از مسابقات دور بعد ترمیم کنیم، مرحله بعدی جای اشتباه نیست و ممکن است با یک اشتباه از رفتن به جام جهانی باز بمانیم. با این حال تمام تلاش‌مان این است که شرایط خوبی داشته باشیم و بتوانیم در دور بعد هم موفق شویم.
کریمی در مورد حضور اشکان دژاگه در تیم ملی گفت: او شروعی رؤیایی در تیم ملی داشت. به اشکان تبریک می‌گویم که در اولین بازی ملی‌اش ۲ گل زد و این برای همیشه در خاطره او و همه فوتبال‌دوستان می‌ماند. او بازیکنی است که می‌تواند به ما کمک کند اما نیاز دارد که با تیم هماهنگ‌تر شود.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض 10 تیم راه یافته به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2014 مشخص شدند

عنوان نخست برای مردان کی‌روش، عراق، کره‌‌جنوبی، ازبکستان و استرالیا
10 تیم راه یافته به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2014 مشخص شدند
خبرگزاری فارس: تیم‌های ملی فوتبال عراق، کره‌جنوبی، ازبکستان، استرالیا، اردن، لبنان، ژاپن، عمان و قطر همراه با ایران به دور نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی از قاره آسیا صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، امشب آخرین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از قاره آسیا با انجام بازی عراق و سنگاپور انجام شد که عراق موفق شد ۷ بر یک سنگاپور را شکست دهد و به دور بعدی این مسابقات راه یابد.
به این ترتیب پس از تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که با کسب تساوی ۲ بر 2 مقابل قطر در ورزشگاه آزادی جواز صعود دریافت کرد، ۹ تیم دیگر قاره کهن نیز به دور بعد صعود کردند.
به این ترتیب تیم‌های عراق (گروه اول)، کره‌‌جنوبی (گروه دوم)، ازبکستان (گروه سوم)، استرالیا(گروه چهارم) و ایران (گروه پنجم) به عنوان تیم‌های برتر گروه‌‌های پنج‌گانه جواز صعود دریافت کردند.
تیم‌های اردن، لبنان، ژاپن، عمان و قطر به عنوان تیم‌های دوم گروه ‌های اول تا پنجم به دور بعدی راه یافتند.
مطابق برنامه از قبل ارائه شده قرار است در تاریخ ۱۹ اسفند ماه در محل کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی دور دوم این پیکارها برای تشکیل دو گروه قرعه‌کشی شود.
از این دو گروه تیم‌های اول و دوم به صورت مستقیم به مرحله نهایی جام جهانی صعود خواهند کرد و بهترین تیم سوم این دو گروه در پلی آف با نماینده آمریکای جنوبی شرکت خواهد کرد.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض 10 گل بحرین جای تعجب داشت

10 گل بحرین جای تعجب داشت
اتوری: تا آخرین لحظه دست از تلاش برنداشتیم/خوشحالم که ایران و قطر صعود کردند
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال قطر گفت: تا لحظه آخر بازی با ایران جنگیدیم و دست از تلاش برنداشتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، اتوری در نشست خبری بعد از تساوی 2 بر 2 برابر ایران گفت: در ابتدا جا دارد از میهمان نوازی ایرانی ها تشکر کنم و خوشحال هستم ایران به مرحله بعدی صعود کرد.
وی در خصوص عملکرد تیمش گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و جای تعجب دارد که بحرین توانست ۱۰ گل به حریفش بزند ولی خوشحال هستم که بازیکنانم توانستند صعود کنند.
سرمربی تیم ملی قطر در خصوص اینکه آیا بازیکنان ایران بی انگیزه بودند و این موضوع تاثیری در صعود قطر به مرحله بعدی داشت یا خیر گفت: بازیکنان ایران با ارزش هستند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما تعجب می کنم شما خبرنگار ایرانی چرا این سؤال را پرسیدید؟
اتوری در خصوص اینکه آیا شناختی از اشکان دژاگه داشت یا خیر عنوان کرد: همان طور که گفتم از بازیکنان ایرانی شناخت داشتیم و دژاگه هم یکی از همین بازیکنان بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار قطری مبنی بر اینکه آیا از نتیجه بازی با بحرین اطلاع داشتید و می دانستید این تیم در حال زدن گل های پیاپی به حریفش هست اظهار داشت: فوتبال غیر قابل پیش بینی است و از هر لحظه آن باید درس گرفت و من از بازیکنانم تشکر می کنم که تلاش خود را متوقف نکردند و تا دقایق پایانی به تلاش خود ادامه دادند.
دیگر خبرنگار قطری از سرمربی تیم ملی این کشور پرسید بین دو نیمه چه نکته ای را به بازیکنانش گوشزد کرد چون نتیجه بازی بحرین هم برای آنها مهم بود و وی پاسخ داد: زمانی که من وارد رختکن شدم از نتیجه آن بازی خبر نداشتم و اجازه ندادم بازیکنان هم از نتیجه با خبر باشند چون باید روی این مسابقه تمرکز می کردم.
خبرنگاران قطری پس از پاسخ دادن به این سؤال برای سرمربی تیم ملی کشورشان دست زدند.
اتوری ادامه داد: از مربی قبلی تیم ملی قطر تشکر می کنم و اعتقاد دارم نتیجه امروز به تلاش های او هم بستگی داشت. در این لحظه خبرنگاران قطری بار دیگر برای سرمربی خود دست زدند

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش