بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

كمالوند: گلايه مظلومي عجيب و غريب است

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: از صحبت‌هاي مظلومي تعجب مي‌کنم و گلايه او را عجيب مي‌دانم.

فراز کمالوند در مورد بازي فردا مقابل استقلال صحبت هاي زير را مطرح کرد:
* براي بازي با استقلال با غيبت چه بازيکناني روبرو هستيد؟
محمد نصرتي را به دليل سه اخطاره بودن نداريم، علي جليلي و عباس محمدي هم مصدوم هستند و متاسفانه به بازي فردا نمي رسند.
* با وجود اين شرايط فکر مي کنيد مقابل استقلال دچار مشکل شويد؟
شرايط بدي نداريم. البته اين مهره هايي که نيستند بازيکنان تاثيرگذارمان هستند و نبودشان قطعا در بازي ما تاثير مي گذارد. نصرتي علاوه بر اينکه به لحاظ فني وزنه هست به لحاظ بار رواني نيز موثر است.
* مظلومي نسبت به برنامه ريزي صورت گرفته براي استقلال و تراکتورسازي گلايه هايي داشت و معتقد است چرا بايد تراکتورسازي 9 روز استراحت داشته باشد اما آنها برنامه فشرده اي داشته باشند؟
من از آقاي مظلومي تعجب مي کنم که چنين حرفي زده است. ايشان بهتر است ابتدا نگاهي به برنامه هاي بيندازد و سپس اعتراض کند. برنامه ما هيچ فرقي با استقلال نداشته است. آنها جمعه هفته گذشته با پرسپوليس بازي داشتند و ما در همان روز سه ساعت ديرتر در اهواز مقابل فولاد خوزستان بازي کرديم. مثل استقلال ما هم بايد روز سه شنبه با مقاومت سپاسي بازي جام حذفي را برگزار مي کرديم اما ما چه گناهي کرديم که تيم مقاومت انصراف داد؟ اين اعتراض آقاي مظلومي عجيب و غريب است.
* شما هم فکر مي کنيد اين تعطيلي به نفع تراکتورسازي است؟
هر امکاني وجود دارد. شايد اگر بازي مي کرديم در شرايط مسابقه بوديم و اکنون که بازي نکرديم در شرايط مسابقه نباشيم. به هر حال مظلومي نظر خودش را گفته و حرفي نمي زنم.
* شرايط استقلال را چطور مي بينيد؟
در اين سه چهار هفته استقلال در بهترين شرايط بوده و مي توانم بگويم تراکتورسازي در بدترين شرايط با استقلال بازي دارد. آنها دربي را برده اند و در جام حذفي هم پاس را حذف کردند و روحيه بسيار خوبي دارند. در اين تيم اکنون فرهاد مجيدي در بهترين شرايط قرار دارد. 80 درصد نيروي تهاجم استقلال به دليل مجيدي است. او بازيکن بزرگي است که به نظر من در اين فوتبال به حقش نرسيده و جايش در تيم ملي خالي است و بايد او را به تيم ملي بازگردانند تا در جام ملت هاي آسيا به ايران کمک کند.
* سال گذشته که استقلال در تبريز بازي داشت مشکلات حاشيه اي پيش آمد. براي اين بازي تمهيداتي شده تا ديگر مسائل سال گذشته تکرار نشود؟
قول مي دهم فردا کوچکترين مسئله حاشيه اي ايجاد نشود. با هواداران خود جلساتي داشته ايم و از آنها خواستيم که فقط براي تماشاي فوتبال و تشويق تيم خود به ورزشگاه بيايند.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/1
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

بارسلونا به دنبال فرناندو تورس

باشگاه بارسلونا قصد دارد فرناندو تورس، مهاجم اسپانيايي ليورپول را به خدمت بگيرد.

این در حالی است که به نظر می رسد روزهای خوب این بازیکن در آنفیلد به پایان رسیده است.
مسئولان باشگاه اسپانیایی آماده اند تا پیشنهادشان برای خرید تورس را به باشگاه مرسی سایدی ارائه دهند.
تورس در رقابت های این فصل لیگ برتر بازی های خوبی ارائه نداده است و این مسئله با نتایج ضعیف و فاجعه بار لیورپول و قرار گرفتن این تیم در منطقه خطر همراه شده است.
گفته می شود که تورس قصد دارد دوران بازی اش را در تیمی دیگر سپری کند و انتقال به بارسلونا می تواند برای او بسیار رویایی باشد.
گواردیولا علاقه زیادی به بازی این مهاجم سابق اتلتیکومادرید دارد و این مهاجم نیز در بارسا فرصت بازی در کنار ستاره هایی مانند ژاوی، اینیستا و مسی را پیدا خواهد کرد.
از سوی دیگر لیورپولی ها با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان هستند و دیر یا زود، مجبور به فروش تورس خواهند بود.

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض فرگوسن: روني فهميد تيمي بزرگ‌تر از من‌يونايتد در جهان نيست

فرگوسن: روني فهميد تيمي بزرگ‌تر از من‌يونايتد در جهان نيست

سرمربي منچستر يونايتد گفت: وين روني وقتي متوجه عظمت تيم شد، پي به اشتباهش برد و قراردادش را تمديد کرد.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: دنيايي که ما در آن حضور داريم، هر روز عجيب‌تر مي‌شود. دنيايي که تغييرات در آن به سرعت روي مي‌دهد. مثل تغيير نظر وين روني براي ماندن و اينکه قراردادش را تمديد کند. فکر مي‌کنم وقتي همه جوانب را مورد بررسي قرار داد و گستردگي قدرت تيم را در نظر گرفت، متوجه شد بايد در نظرش تغيير ايجاد کند.
اين مربي افزود: گاهي اوقات در تيمي هستيد و بيرون را نمي‌بينيد و از آنچه در خارج از محيط کاريتان روي مي دهد، خبر نداريد. ممکن است تصور کنيد اگر بيرون باشيد، اوضاع برايتان بهتر مي‌شود؛ اما همين که شاهد واکنش‌هاي مبني بر عظمت تيمي مثل منچستر قرار مي‌گيريد، تفکر مي‌کنيد و نتيجه آن مي‌شود که تصميم به ماندن مي‌گيريد.
اين اظهارات سرمربي 24 سال اخير منچستر در حالي عنوان شد که روز گذشته در اقدامي عجيب، وين روني، مهاجم ملي‌پوش و خبرساز چند ماه اخير، اقدام به تمديد قراردادش تا سال 2015 کرد. حرکتي که با توجه به اعلام وي مبني بر ترک باشگاه در ابتداي هفته گذشته و تلاش تيم‌هاي بزرگ اروپايي براي جذبش، باورش سخت بود.
فرگوسن ادامه داد: مساله خيلي ساده بود. وين نزد من آمد. از من و بازيکنان عذر خواست. او از هواداران هم عذرخواهي خواهد کرد که در تغيير تصميمش نقش به سزايي داشتند. آنچه در اين بين مهم است، تلاش همه ما بود که در روزهاي اخير لطمه خورده بوديم.
اين مربي اسکاتلندي در مورد ستاره خط حمله در که در ماه‌هاي اخير حواشي زيادي را رقم زد، عنوان کرد: با وجود وين،‌ هميشه فکر مي‌کنم کيفيت برتري را در وجود شخصيتي بزرگ در اختيار داريم. البته ممکن است از وي خرده گرفته شود که در ماه‌هاي اخير باعث ناراحتي ما شده و خطا کرده است. در مقابل اين حرف، منطق مي‌گويم چنين اتفاقاتي معمولا براي کل‌ آدم‌هاي جوان دنيا روي مي‌دهد. جمعه، روز بزرگي براي منچستر بود که همراه خود پيام خطيري نيز داشت. پيام مهم براي همه بازيکنان و هواداران ما که بزرگترين باشگاه دنيا را در اختيار داشته و هيچگاه نبايد آن را فراموش کنيم.
فرگوسن اظهار داشت:‌ در تمام سال‌هاي کاري‌ام چهره‌اي مثل وين نيامد که علت کارهايش را بگويد و چيزهايي بپرسد. البته با چنين وضعيتي تا حدي در زماني که کريستيانو رونالدو را در اختيار داشتيم، آشنا بودم. کريس را شش سال در اختيار داشتيم و به اين باور رسيديم با فرهنگي متفاوت مي‌آيد و مي‌خواهد حرکتي رو به جلو داشته باشد. به خاطر دارم يک سال قبل از آنکه کريس از جمع ما جدا شود، جلسه‌‌اي با او داشتيم که عاقبت به اين توافق رسيديم که يک سال ديگر بماند و به تيم کمک کند.
او ادامه داد: براي کريس، هنوز هم انتخاب منچستر، بهترين گزينه ورزشي زندگي حرفه‌اي‌اش است. هرچند اکنون با ما نيست. البته اعتباري بزرگ براي ما محسوب مي‌شود. وقتي در گفت‌وگو با رسانه‌هاي اسپانيايي از منچستر به عنوان يک تيم بزرگ ياد مي‌کند، اين موضوع مشخص مي‌شود.
مربي مجرب شياطين سرخ در مورد سياست‌هاي کاري‌اش به عنوان مسئول نقل و انتقالات نيز بيان کرد: گاهي ممکن است تصميم بگيرم اجازه انتقال بازيکني را دهم. به خصوص که بحث افزايش سن نيز مطرح باشد. هيچکس دوست ندارد بازيکنان تيم پا به سن گذارند؛ ولي افزايش سن روي مي‌دهد. موضوعي که خود باعث تغيير در چهره و ساختار من‌يونايتد مي‌شود. چيزي که در اين 24 سال تجربه کرده‌ام. فکر مي‌کنم آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد، درسي بود براي همه تا متوجه شوند منچستر چه عظمتي دارد.
وي تصريح کرد: کافي است به رکورد حضور وين از بدو ورودش به اولدترافورد نگاه بيندازيد. او صاحب سه قهرماني،‌ جام اروپايي،‌ سه جام حذفي و جام ‌باشگاه‌هاي جهان شده است. در فوتبال تکرار اين موفقيت‌ها در چهار سال بسيار دشوار است. براي آگاهي از اين سختي‌ کافي است به وضعيت ما در سال گذشته نگاه بيندازيد تا متوجه شويد به خاطر تنها يک امتياز کمتر، از قهرماني ليگ برتر بازمانديم. اگر قهرمان مي‌شديم، ‌رکوردي تازه بود و هيچکس به اين حد نصاب نرسيد.
گفتنی است که روني روز جمعه پس از جلسه‌اي که با سرمربي داشت، قرارداد قبلي خود را که تا سال 2012 بود تا 2015 تمديد کرد.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

هدايتي مديرعامل استيل آذين را به شايعه سازي و حاشيه‌سازي متهم كرد

رئيس مجمع باشگاه استيل آذين گفت: آنهايي که صحبت از انحلال باشگاه مي‌زنند، حاشيه ساز هستند.

حسين هدايتي، مالک باشگاه استيل آذين با حضور در تمرين امروز، در جمع بازيکنان عنوان کرد: ابتدا جا دارد از زحمات و تلاش همه بازيکنان در تمرينات يک هفته گذشته تشکر کنم. طبق خبرهايي که به من رسيده، همه بازيکنان با تلاش و کوشش زياد، تعصب خود به پيراهن باشگاه و تعهد و غيرت خود را به صورت تمام عيار نشان داده اند.
وي درخصوص شايعات اخير در خصوص انحلال استيل آذين نيز گفت: اين مسائل که اخيرا مطرح شده فقط در حد يک شايعه بي اساس است. بازيکنان بايد با تمام قوا کار خود را دنبال کرده و روي بازي خود تمرکز کنند تا استيل آذين در ليگ برتر به رده‌هاي بالاي جدول صعود کند و در جام حذفي هم تمامي رقبا را از پيش رو بردارد و بتواند جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را دريافت کند.
هدايتي افزود: مسائلي که مطرح مي‌شود، فقط در راستاي حاشيه سازي است. از همه بازيکنان و کادر فني مي‌خواهم به اين شايعات بي‌اساس توجه نکرده و خودشان را براي بازي‌هاي حساس مقابل شاهين بوشهر و نفت مسجد سليمان آماده کنند. استيل آذين همچنان با قدرت و حتي مقتدرانه تر از قبل به کار خود ادامه خواهد داد. با کمک شما بازيکنان با تعصب، بدون هيچ مشکل و حرف و حديثي به دنبال کسب قهرماني و حضور پرقدرت در آسياست.
رئيس هيات مديره استيل آذين در حالي خبر انحلال باشگاه را شايعه خوانده که عيسي رضايي مديرعامل سرمايه‌گذاري استيل آذين صراحتا اعلام کرد: "به دنبال کسب نتايج ضعيف و صرف هزينه‌هاي کلان باشگاه واگذار يا منحل مي‌شود. " ظاهرا مالک باشگاه استيل آذين مدير خود را به حاشيه‌سازي و شايعه سازي متهم مي‌کند زيرا اين خبر به طور رسمي از سوي عيسي رضايي اعلام شده بود .

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

غلامرضا رضايي جدي‌ترين جايگزين براي تيم اميد

پس از جلسه رييس فدراسيون فوتبال با مربي تيم ملي اميد محمدرضا خلعتبري همراه اين تيم به بازي‌هاي آسيايي گوانگجو نخواهد رفت.

در پي راه‌يابي تيم فوتبال ذوب‌آهن به ديدار پاياني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا که قرار است 22 آبان برگزار شود و همچنين همزماني اين مسابقه با بازي‌هاي تيم اميد در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو و درخواست ذوب آهني‌ها براي همراهي محمدرضا خلعتبري، امروز نشستي در اين رابطه در دفتر علي کفاشيان برگزار شد.
در اين جلسه اميرحسين پيرواني مربي تيم اميد و پرهيزکار سرپرست تيم حضور داشتند اما غلامحسين پيرواني سرمربي تيم اميد و ابراهيم زاده سرمربي ذوب آهن به صورت تلفني با اين جلسه ارتباط برقرار کردند.

اين جلسه با هدف فراهم کردن شرايطي براي امکان نتيجه‌گيري بهتر هر دو نماينده کشورمان در مسابقات بين المللي برگزار شد و مربيان دو تيم نظراتشان را در زمينه استفاده از خلعتبري بيان کردند.
مربيان تيم اميد خواهان حضور خلعتبري تا چند روز پيش از فينال ليگ قهرمانان آسيا در تمرينات اين تيم بودند و اعلام کردند که اين بازيکن در آن زمان به اردوي ذوب‌آهن رفته و پس از حضور در مسابقه پاياني دوباره به اردوي تيم اميد بازگردد اما ابراهيم زاده گفت که براي هماهنگي بيشتر مهاجم‌شان با ساير بازيکنان تيم بهتر است اين بازيکن تا بازي فينال در تمرينات ذوب آهن حضور داشته باشد.
البته کادر فني تيم اميد پيش از اين چندين گزينه از جمله غلامرضا رضايي را مطرح کرده بود که به نظر مي‌رسد با منتفي شدن حضور خلعتبري در تيم اميد، غلامرضا رضايي جدي ترين گزينه کادر فني تيم اميد باشد.

نتيجه رسمي اين جلسه و مذاکراتي که براي انتخاب جايگزين خلعتبري انجام مي شود فردا اعلام خواهد شد.

89/8/2

ویرایش توسط ramin abi : 10-24-2010 در ساعت 10:53 AM
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دايي صد در صد مخالف حضور غلامرضا رضايي در تيم فوتبال اميد است

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دايي صد در صد مخالف حضور غلامرضا رضايي در تيم اميد است.

درباره احتمال حضور غلامرضا رضايي در تيم اميد، اظهار داشت: در اين باره با دايي صحبت کردم. صد درصد مخالف حضور رضايي در تيم اميد هستند چون اين بازيکن تازه از بند مصدوميت رها شده و بايد به فکر بهبودي‌اش باشد.
وي افزود: هميشه به تيم ملي احترام مي‌گذاريم؛ اما اين بار متاسفانه شرايط مهيا نيست تا رضايي را با دلايلي که سرمربي ما دارد و بسيار محکمه‌پسند است، در اختيار تيم اميد قرار دهيم. اميدوارم به فکر جذب بازيکن ديگري باشند.
غلامرضا رضايي از بازيکناني است که کادر فني تيم فوتبال اميد روي حضورش در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو نظر مثبت دارد .

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

باقري و مجيدي، نامزد محبوب‌ترين بازيكن سال 2010

فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار در نظرسنجي پايان سال ميلادي اسامي 140 فوتباليست محبوب جهان از 75 کشور را در سايت خود قرار داده تا با نظر مردم محبوب‌ترين بازيکن سال 2010 انتخاب شود.

در اين بين نام فرهاد مجيدي و کريم باقري، 2 بازيکن ايراني نيز وجود دارد. اسامي آنها در کنار بازيکناني مانند مسي، رونالدينيو، پل اسکولز، ايکه کاسياس، کارلوس پويول، فرناندو تورس، ورون، جوليو سزار، کاکا، لوسيو، نيمار، کلوزه، مولر، اوزيل، جرارد، لمپارد، اشلي کول، اينيستا، چاوي، داويد ويا، بوفون، پيرلو و توتي ديده مي‌شود.
کيسوکه هوندا و شينجي کاگاوا از ژاپن، پارک جي‌سونگ و لي يونگ پيو از کره‌جنوبي، هري کيول و تيموتي جوئل کاهيل از استراليا، ياسر القحطاني و محمد نور از عربستان ديگر نمايندگان آسيا در اين نظرسنجي هستند. همچنين بازيکناني از تيم هاي چين، امارات، ازبکستان، بحرين و کويت از اسيا در اين نظرسنجي حضور دارند.
در سال گذشته اين نظرسنجي، علي کريمي و مهدي مهدوي‌کيا از ايران حضور داشتند که کريمي در رده هشتم و مهدوي‌کيا در رتبه بيست و پنجم قرار گرفتند. کريمي در آسيا دومين بازيکن محبوب شد و مهدوي‌کيا عنوان پنجمي را در آسيا به خود اختصاص داد. کارلوس آلبرتو پاوون، بازيکن هندوراسي مجبوب‌‌ترين بازيکن جهان شناخته شد

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پيش از جدال نفتي‌هاي آبادان و تهران

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پيش از ديدار تيمش برابر نفت تهران گفت: بازيکنان تيم از انگيزه کافي برخوردار هستند و اميدواريم در اين ديدار يک بازي جذاب و ديدني ارايه دهند.

احمد پارواظهار کرد: شرايط بازيکنان به دليل انصراف تيم از جام‌حذفي بسيار خوب است و بازيکنان توانسته‌اند به هماهنگي و آمادگي خوبي برسند.

وي گفت: در حال حاضر موقعيت تيم ما در جدول رده‌بندي بسيار خوب است و اگر موفق شويم اين بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم موقعيت ما بهتر خواهد شد و بازيکنان تيم روحيه دوچنداني خواهند گرفت.

پارو گفت: نسبت به تيم حريف شناخت کافي داريم و مي‌دانيم اين تيم نسبت به فصل قبل تغييرات زيادي داشته و در حال حاضر نتايج خوبي مي‌گيرد. ما تمام نقاط ضعف و قوت اين تيم را شناسايي کرده و به بازيکنان يادآور شده‌ايم.
سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه ‌داد: ما در مسابقات ليگ بازي‌هاي مختلفي داريم و براي هر بازي برنامه خاصي لحاظ مي‌کنيم.

وي با بيان اين ‌که بازيکن مصدوم و محروم براي اين بازي نداريم، گفت: اميدواريم يک بازي جذاب و ديدني به نمايش بگذاريم.

پارو خاطرنشان ‌کرد: تا نيم‌فصل بازيکن جديد به تيم اضافه نخواهد شد اما پس از آن قطعا چند بازيکن جذب خواهيم کرد.

ديدار تيم‌هاي صنعت نفت آبادان و نفت تهران روز يکشنبه دوم آبان‌ماه در ورزشگاه تختي آبادان برگزار خواهد شد.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نشست مطبوعاتي باشگاه سپاهان

سرمربي باشگاه سپاهان اصفهان گفت: هند‌بال سپاهان در جام باشگاه‌هاي آسيا با ناداوري از اين مسابقات حذف شد.

امير قلعه‌نويي در نشست مطبوعاتي باشگاه سپاهان که امروز در اصفهان برگزار شد، ابتدا با تبريک به مسئولان و کادر فني و همچنين بازيکنان ذوب‌آهن مبني بر موفقيت اين تيم در ليگ قهرمانان و رسيدن به فينال، اظهار داشت: سپاهان باشگاه بزرگي است. اين تيم با 64 سال سابقه، در گذشته هم تيم بزرگي بوده است. در حال حاضر هم سپاهان جديد افتخار باشگاه‌داري ايران محسوب مي‌شود.
وي با اعلام اينکه سپاهان تا به حال توانسته در رشته‌هاي مختلف موفقيت‌هاي زيادي کسب کند، افزود: اعتقاد دارم اصفهان غير از پايتخت فوتبال، پايتخت باشگاه‌داري در ورزش ايران است. باشگاه‌هاي اصفهاني در تمام رشته‌ها عالي کار مي‌کنند. همانطور که در هند‌بال، تيم سپاهان در جام باشگاه‌هاي آسيا با ناداوري حذف شد.
قلعه‌نويي با اشاره به اينکه به عنوان يک عضو کوچک سپاهان به حضور در چنين باشگاه پرعظمتي افتخار مي‌کند، تأکيد کرد: فوتبال در سپاهان جايگاه ويژه‌اي دارد. مديريت اين تيم با برنامه‌ريزي‌ که ساليان سال در حال انجام آن است، توانسته‌ تيم را به نقطه کنوني برساند.
وي در مورد همکاري با محمود کريمي، دستيارش در سپاهان، گفت: او بازيکن بزرگي بوده که در همکاري يک سال و نيم با وي، چيز‌هاي زيادي آموختم.
قلعه‌نويي در خصوص ارتباط کادر فني با مسئولان باشگاه، گفت: ارتباط خوبي در اين ميان حاکم است. ساکت در مواقعي که تيم شکست خورده و کمک مي‌خواهد، در تمرين حاضر مي‌شود و با تمام وجود به سپاهان کمک مي‌کند؛ در حالي که در مواقعي که تيم به پيروزي رسيده است، کمتر شاهد حضور وي هستيم که اين نکته براي من مهم و جالب توجه است.
وي همچنين در مورد همکاري يک سال و نيمه‌اش با باشگاه سپاهان گفت: واقعيت اين است که اين مدت حضور از دوران خوب ورزشي‌ام محسوب مي‌شود و از اين حضور در باشگاه سپاهان احساس خوبي دارم.
قلعه‌نويي همچنين درباره حضورش در کميته فني تيم‌هاي ملي اظهار داشت: به عنوان نماينده باشگاه سپاهان در اين کميته هستم و نقطه‌نظراتم را مطرح مي‌کنم. اميدوارم تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا، تيم ملي در گوانگجو و تيم ملي نوجوانان در ازبکستان با کسب نتايج خوب موجبات دگرگوني در فوتبال ايران را فراهم کنند.

89/8/2

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مظلومي: براي شکست تراکتور به تبريز آمده ايم

سرمربي استقلال گفت: تمام تلاش ما بر اين است تا با کسب سه امتياز بازي دل هواداران‌مان را شاد کنيم.

پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال در خصوص بازی حساس تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: دو سال در تیم تراکتورسازی بازی کردم و خاطرات بسیار خوبی از این شهر دارم. با این حال در حال حاضر سرمربی استقلال هستم و برای کسب سه امتیاز مقابل تراکتورسازی به اینجا آمده‌ایم.
وی ادامه داد: امیدوارم شاهد بازی خوب و تماشاگرپسندی از دو تیم باشیم. تراکتورسازی تیم بزرگی است که هواداران زیادی دارد اما استقلال هم این روزها و بعد از برد در دربی، روحیه خوبی دارد.

89/8/2

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)