بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید زرینچه

دوشنبه 26/10/1390 21:10

زرينچه: فوتبال ما در حال حرفه اي شدن است

بازيکن سال هاي نه چندان دور فوتبال ايران، زمان بندي سازمان ليگ براي برگزاري مسابقات را يکي از گام هاي حرفه اي شدن در فوتبال کشور دانست و انگيزه بازيکنان ليگ براي دعوت شدن به تيم ملي را مناسب خواند.

جواد زرینچه در مورد برنامه های منظم و منسجم برای لیگ برتر فوتبال گفت: این برنامه ها موجب می شود تفکرات مربیان ما در زمینه های بدنسازی، ریکاوری و تاکتیکی تغییر کند و به سوی حرفه ای تر شدن نزدیک شویم.

زرینچه ادامه داد: در لیگ های حرفه ای دنیا، نظم و برنامه ریزی برای بازی های باشگاهی حرف اول را می زند و این یکی از همان گام های پیشرفت به شمار می رود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران، عملکرد سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تفکرات حرفه ای ''کارلوس کی روش'' باعث شده تا بازیکنان انگیزه بالایی برای دعوت شدن به تیم ملی پیدا کنند.

زرینچه افزود: نگاه سرمربی تیم ملی موجب نوعی تحرک در لیگ برتر فوتبال شده زیرا بازیکنان آینده دار، مدنظر وی هستند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در باره دیدارهای این تیم در لیگ برتر امسال گفت: استقلال در نیم فصل اول، عملکرد مثبتی داشت و در نیم فصل دوم هم در حال پیشرفت به نظر می رسد.

وی اضافه کرد:‌ مجموعه کادر فنی تیم استقلال تهران، عملکرد خوب و روبه رشدی داشته اند و این تیم، بازی به بازی بهتر می شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-17-2012
javidan 20 آواتار ها
javidan 20 javidan 20 آنلاین نیست.
کاربر خوب

سپاسها: : 224

503 سپاس در 318 نوشته ایشان در یکماه اخیر
javidan 20 به Yahoo ارسال پیام

استقلال
.
.
.
ﺑﻨﺎﻡ ﺍﺳﺘقلال ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ
¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
\¸..ESTEGHLAL..\
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*
..\
…\☻
…..▌\
…./.\..
.
.
.
اس ام اس استقلالی
الا فرهاد غزال تیز پایم / مکن سوراخ لنگ با وفایم
منم شیث رضایی پرسپولیسی/ نما رحمی بحال ناله هایم
ته جدول نشسته مات و زارم / ازین ماتی بگو کی در می آیم
تو گفتی آی بدو بسکه دویدم / شکسته ساق های هر دو پایم !
.
.
.
پیامک استقلالی
برنده بازی دربی کدام تیم است ؟
الف ) استقلال
ب ) پـَـَـ نــه پـَـَــــ پرسپولیس!
.
.
.
اس ام اس داربی
غم قفس به کنار
آنچه عقاب را میمیراند ، شاخ بازی تیم های انتهای جدول است !
.
.
.
شنیدم دارن یه قانون جدید میذارن که فوتبال از ثانیه هشت شروع بشه
آبروی تیم های زود گل خور نره !
.
.
.
اس ام اس طرفداران استقلال
از یه پرسپولیسی میپرسن رفت و برگشت باختن به استقلال بدتر بود
یا نداشتن قهرمانی تو آسیا ؟
میگه : تا حالا از مس سرچشمه ثانیه ۷ گل نخوردی !
.
.
.
اس ام اس داربی ۹۰
در آستانه ببازی استقلال و پرسپولیس قیمت ایزی لایف به شدت گران شد.
کارشناسان دلیل این افزایش قیمت را
تقاضای زیاد پرسپولیسی ها برای روز دربی میدانند !
.
.
.
شعار استقلالی
به نظر شما نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس چگونه است؟
۱٫گزینه ۲
۲٫ گزینه ۳
۳٫گزینه ۴
۴ برد استقلال !
.
.
.
هواداران به پا خیزید از امروز / حمایت ها کنید از تیم پیروز
طرفداران آبی کوه وارند / همیشه رنگ دریا دوست دارند
طرفداران قرمز در زوال اند / که میدانی زقومی بیخیال اند
طرفداران قرمز یک حسودند / نمیدانی مگر بی کاره بودند
بیا ما هم به قرمز ها بخندیم / و در ها را به رویشان ببندیم !
.
.
.
اس ام اس طرفداران استقلال
علی فتح الله زاده در آستانه دربی اعلام کرد:
با شرکت ایزی لایف بر سر حمایت مالی از باشگاه به توافق رسیده ایم
و قرار است ایزی لایف ۳۰۰۰۰ پوشک را در بازی با پرسپولیس بین تماشاگران
پرسپولیس پخش کند.
او دلیل این کار را اهمیت به نظافت ورزشگاه بعد از بازی دانست !
.
.
.
اس ام اس ضد پرسپولیسی
حبیب کاشانی : ب ت ثی ستس
مترجم : میگن پوشک فقط پوشک مای بی بی
حبیب کاشانی : تا را سو اس
مترجم : میگن من این پوشک رو به هوادارانمون برای بازی جمعه پیشنهاد می کنم !
.
.
.
خون تا ابد سرخ خواهد ماند ، البته درون رگهای آبی !
استقلال قهرمان
.
.
.
برنامه حمید استیلی برای شکر گذاری در بازی با استقلال اعلام شد :
در صورت باخت با اختلاف ۶ گل سجده شکر + امام زاده صالح
با اختلاف ۴ گل سجده شکر + امامزاده داوود
با اختلاف ۲ گل نماز شکر دسته جمعی + مشهد مقدس
تساوی نماز شکر ۲۰میلیونی با حضور تمام لنگیا + مکه مکرمه !
.
.
.
کاشکی “ته جدول” هم مثل “ته دیگ” باحال و خوشمزه بود!
اندر اعترافات یک پرسپولیسی
.
.
.
آبی تر از آنیم که زنگار پذیریم
نانخور نشدیم بزور که ادبار بگیریم
تاجیم چو الماس که بر اوج نشینیم
چون لنگ نه آیم که جای شلوار بگیریم !
.
.
.
آدما ۲ دسته اند:
یا تو زندگیشون واسه خودشون کسی میشن
یا طرفدار پرسپولیس میشن !
.
.
.
استقلاله قهرمانه / تیمی که حریف نداره
شب تاره لنگ پاره / تیمی که چاره نداره !
.
.
.
عشقت کرده توو جون من ریشه / تو قهرمان منی همیشه
بذار بگن هرچی که دوست دارن / تیمی استقلال من نمیشه
.
.
.
قسم به هر چی مرده / پرسپولیسی نامرده
قسم به هر چی تیمه / پرسپولیسی یتیمه
قسم به هر چی عشقه / تیم ابی با عشقه
.
.
.
می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه
می خوام فوتبال نباشه / اگه اس اس نباشه
می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه
نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه
.
.
.
دربی منتظر مـــاست بیــا تــا برویـــم / اشک لنگی به راست بیا تا برویم
جمعه روز آبی هاست بیا تا برویم / تیم حمید جوون سوراخه بیا تا برویم !
.
.
.
یه پرسپولیسی میره پیش یه پیشگو میگه تیم ما کی قهرمان می شه؟
پیشگو یه کم به دستش و گوی جادوییش نگاه می کنه، می گه والا من بیشتر از
صد سال نمی تونم پیشگویی کنم !!!
.
.
.
این مایه سرور و خوشبختیست که فلک از رنگ قرمز خالیست
تلاءلو آسمان را می بینی؟ گویند که خدا هم استقلالیست!
.
.
.
این اس اس منه / دوسش دارم خیلی زیاد
قهرمانی بهش میاد/ دوسش دارم خیلی زیاد !
.
.
.
این روزها همه پرسپولیس رو گل باران میکنند ! شما چطور !!؟
.
.
.
قرمز های زمونه رو دارن یه جا دار میزنن / به جای عکسشون تو قاب یه عکس خیار میزنن
تیم ما قهرمان میشه هم تو ایران هم آسیا / تو گوش پرسپولیسی ها سیلی آبدار میزنن
کاشانی چی شد؟ قطبی کجاست ؟ / هیچی یه جا نشستن و دارن با هم زار میزنن
استقلال قهرمانه و پرسپولیس هم که سوراخه / آبی های محلمون دارن اینو جار میزنن
کاشانی میره خونشون قطبی میره پیش زنش / توی روزنامه واسشون خدا نگهدار میزنن
.
کمی قدیمی اند ولی خودت ویرایششون کن.

کاربران زیر از javidan 20 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 01-21-2012
javidan 20 آواتار ها
javidan 20 javidan 20 آنلاین نیست.
کاربر خوب

سپاسها: : 224

503 سپاس در 318 نوشته ایشان در یکماه اخیر
javidan 20 به Yahoo ارسال پیام

استقلالی هاااااااااااااااااااااا کجایین؟ حداقل بیاین یه حاضری بزارین تا نگن بی طرفداره
بیاین دیگه یعنی اینجا هوادار استقلال نداره؟

ویرایش توسط javidan 20 : 01-21-2012 در ساعت 03:48 PM
کاربران زیر از javidan 20 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 01-22-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض بدنسازی

کد خبر : 62765 زمان ارسال : يکشنبه 02/11/1390 19:33

زرينچه:استقلال نتوانست درنيم‌فصل بدنسازي کند

عضو هيات مديره باشگاه استقلال مي‌گويد که مصدومان استقلال و کيفيت زمين‌هاي مسابقه در نتيجه‌هاي استقلال تاثيرگذار بوده، اما اين مسايل دليلي نمي‌شود که استقلال نتيجه‌ نگيرد.

جواد زرينچه در مورد عملکرد استقلال در نيم فصل دوم اظهار کرد: اگر نيم فصل دوم را نگاه کنيم، متوجه مي شويم که شرايط خوبي براي استقلال وجود نداشته است. استقلال از چهار بازي دو شکست، يک پيروزي و يک مساوي به دست آورده که اين نتيجه‌ براي تيمي که صدر جدول است شروع خوبي در نيم فصل دوم نبوده است.
زرينچه درباره علت عملکرد ضعيف استقلال در نيم فصل دوم اظهار کرد: علت اين عملکرد استقلال بيشتر به دليل مصدوميت‌هايي است که سراغ بازيکنان اين تيم آمده است. اگر مسي و ژاوي هم از بارسلونا کنار بمانند 30 ـ 40 درصد اين تيم افت مي‌کند. استقلال هم همين طور است، بازيکنان آسيب ديده بودند و تعدادي از آن‌ها را با شرايط کامل در اختيار نداشتند.
وي افزود: به دليل اين که استقلال در تعطيلات نيم فصل درگير بازي‌هاي جام حذفي بود، نتوانست بدنسازي کند و ریکاوري انجام بدهد. اين مساله در عملکرد استقلال کاملا مشخص است. به هر حال در نيم فصل نخست فشاري روي تيم آورده شده و نتايجي هم به دست آمده است. ضمن اين که براي نيم فصل دوم هم بايد اين آمادگي جسماني را افزايش داد، اما زماني وجود نداشت و بدون اضافه کردن اين آمادگي جسماني همين وضعيت پيش مي‌آيد و مصدوميت‌ها افزايش پيدا مي‌کند.
عضو هيات مديره باشگاه استقلال ادامه داد: با توجه به تمام اين موضوعات، دليل نمي‌شود که استقلال نتيجه‌ نگيرد، هر چند که اين عوامل تاثير گذار هستند. به هر حال استقلال تيمي است که دوست دارد روي زمين فوتبال بازي کند، اما زمين شيراز شرايط مناسبي نداشت و سفت بود. اما با تمام اين شرايط استقلال تيمي نيست که به اين سادگي بازنده باشد و با تلاشي که کادر فني و بازيکنان انجام مي‌دهند، در بازي‌هاي بعدي اين نتايج را جبران مي‌کنند.

مشاور فني مديرعامل استقلال، با اشاره به اين که از اين پس به نحوه بازي حريفان استقلال توجه بيشتري مي‌شود، گفت: کادر فني بايد به همه مسايل اشراف داشته باشد، اما با صحبت‌هايي که انجام شد، مقرر گرديد که نحوه بازي تيم‌هايي که با آن‌ها مسابقه داريم را بسنجند و بر اساس آن تصميم بگيرند که چه نوع بازي را در تهران يا خارج از خانه برابر حريفان ارائه بدهند. بنا شد که به اين موضوع توجه جدي‌تري شود.

وي در مورد بسته بازي کردن بعضي از تيم‌ها برابر استقلال گفت: در نيم فصل دوم تيم‌هاي ضعيف‌تر بسته بازي مي‌کنند که براي اين موضوع بايد راهکاري را پيدا کرد. البته من نمي‌توانم در مورد اين موضوع نظر بدهم. ولي در آخر جلسه کادر فني اذعان کرد که روي اين مساله بايد توجه جدي‌تري داشته باشند و براي نوع بازي حريفان برنامه‌ريزي خاصي داشته باشند تا بتوانند بدل آن را در زمين اجرا کنند.

وي درباره بازيکنان خارجي استقلال گفت: اينها تا بخواهند با جو فوتبال ما و شرايط تيم آشنا شوند و همچنين از نظر بدني آماده شوند کمي زمان مي برد .
بازيکن سابق استقلال در پاسخ به اين سوال که چه تعداد تيم براي ليگ برتر مناسب است، گفت: تا زماني که تيم‌هاي ما دولتي هستند کم و زياد آن‌ها تفاوتي ندارد، زماني مي توانيم در مورد اين موضوع تصميم گيري کنيم که تيم‌هاي ما به صورت خصوصي اداره شوند، آن زمان است که مي توانيم بگوييم اگر ليگ ما با 14 يا 16 تيم برگزار شود کيفيت بالاتري دارد.

وي افزود: اگر تيم‌ها مي‌گويند که به دليل 18 تيم بودن ليگ اذيت مي‌شوند به دليل امکانات، کيفيت نامناسب زمين‌ها و شرايط آب و هوايي است که وقتي برف مي‌آيد، يک تيم نمي‌تواند تمرين کند. فکر مي‌کنم اين مسايل مهم‌تر از باقي موارد باشند.

مسئول کميته‌ استعداديابي باشگاه استقلال در مورد برنامه‌هاي اين کميته‌ گفت: قرار شده بود که در اين مرحله مديريت تيم‌هاي پايه ما حاجيلو باشد. فتح‌الله‌زاده با او صحبت‌هايي انجام داد تا از حضور حاجيلو استفاده کنيم. البته در شرايط گفت و گو نبودم و نمي‌توانم به طور قطعي بگويم که حاجيلو اين مسئوليت را قبول کرده است. اما دنبال اين هستيم که از حاجيلو استفاده کنيم.

وي ادامه داد: در تيم‌هاي پايه مشکلاتي وجود دارد که بايد حل شود و بايد حق بازيکنان را به خودشان بدهيم. اولين اصل اين است که هر بازيکني که لياقت پوشيدن پيراهن استقلال را دارد به آن برسد و نگاه نکنيم که پدر او پولدار است يا فقير و يا اين که در بالاي شهر زندگي مي‌کند يا پايين شهر. همچنين تيم‌هاي پايه بايد استقلال داشته باشند و مسايل مالي شان جدا باشد.

زرينچه در پايان گفت: در تهران بازيکنان با استعداد زيادي داريم و به دليل اين که به خاطر شرايط استقلال بازيکنان شهرستاني نمي‌توانند به راحتي جذب شوند، ابتدا بايد از تهران آغاز کنيم و استعدادها را جذب کنيم. با اين قراردادهاي چند صد ميليوني که وجود دارد بايد نگاه ويژه‌اي به تيم‌هاي پايه شود و اگر هر سال دو بازيکن هم از تيم‌هاي پايه به تيم اصلي‌ تزريق شوند، کمک بزرگي براي باشگاه محسوب مي‌شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 01-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض فرهاد

مجیدی: شاید من هم بودم استقلال به مس و فجرسپاسی می‌باخت!استقلال در غیاب فرهاد مجیدی نه خوب بازی می‌کند و نه خوب نتیجه می‌گیرد. بعد از هر بازی هم خبرنگاران و گزارشگران از مظلومی می‌پرسند به نظر شما غیبت مجیدی چقدر تاثیرگذار است؟!
سؤالی که به نظر می‌رسد تا خود هفته سی و چهارم لیگ از سرمربی استقلال پرسیده شود، اما شاید جالب باشد بدانید واکنش خود فرهاد مجیدی به نتایج استقلال و ناکامی‌های این تیم در دور برگشت لیگ چیست؟ او در گفت‌و‌گویی با همکار ما در قطر پیرامون وضعیت استقلا‌ل گفت: «واقعا متاسفم که استقلال 2 بازی پیاپی را باخته اما مطمئن هستم این وضعیت عوض می‌شود و استقلال جام قهرمانی را تقدیم هوادارانش می‌کند. به نظر من تراکتورسازی نمی‌تواند استقلال را بگیرد و آبی‌ها همچنان شانس اول قهرمانی هستند.» مجیدی افزود: «فوتبال برد و باخت دارد و استقلا‌ل هم دچار افت شده اما این افت تمام می‌شود و با برطرف شدن مصدومیت‌ها شرایط عوض خواهد شد. خیلی‌ها می‌گویند اگر من بودم استقلا‌ل نمی‌باخت اما این حرف درستی نیست. شاید استقلال با من هم به مس و فجرسپاسی می‌باخت چون فوتبال یک بازی انفرادی نیست و اصلا نمی‌توان گفت اگر من بودم گل می‌زدم و استقلال بازی‌های باخته را با برد عوض می‌کرد.» مجیدی در پایان گفت: «از هواداران استقلال می‌خواهم از تیم محبوبشان حمایت کنند و استقلال را تنها نگذارند. از آقای فتح‌ا...‌زاده هم ممنونم و امیدوارم استقلال با حمایت هوادارانش و البته تلاش کادر فنی و بازیکنان هم قهرمان لیگ شود و هم قهرمان جام حذفی.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

جدید صمد

مرفاوی: رفتن یک بازیکن مثل مجیدی نباید در روند استقلال تاثیر بگذاردسرمربی سابق تیم فوتبال مس کرمان گفت: «طی یک فصل و نیم که مربی مس کرمان بودم تمام تلاشم را کردم.»
صمد مرفاوی بعد از جدایی از مس کرمان هنوز در تیمی مربیگری نکرده و فعلا فوتبال را از طریق رسانه ها دنبال می کند. البته او آدمی نیست که بیرون از فوتبال دنبال حرف های جنجالی باشد و حتی در مورد استقلال هم مثل یک هوادار حرف می زند. مرفاوی در مورد وضعیت خودش و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.
* در این چند سال به طور مداوم تحت عنوان مربی و سرمربی در لیگ فعالیت کردید اما اکنون دوران بیکاری را پشت سر می‌گذارید.
- گاهی لازم است. همین طور که می‌گویید 10 سال مداوم کار کردم اما اکنون بیرون گود هستم. به هرحال این هم یک جورش است.
* چه دلایلی باعث شد از مس کرمان جدا بشوید؟
- بیشتر مدیریتی بود. من فکر می‌کنم ناآشنایی مدیران وقت باعث شد از این تیم جدا شوم. برخی مدیران با فوتبال بیگانه هستند و گاها تصمیم‌هایی می‌گیرند که آینده‌نگر نیست.
* تصور کنید الان روی نیمکت مس کرمان بودید، سرنوشت مس چه می‌شد؟ از این بهتر یا بدتر؟!
- نمی‌توانم با قطعیت بگویم اما مطمئن بودم وضعیت مس کرمان از این بهتر می‌شد. به من فرصت کافی ندادند. من طی یک فصل و نیم که مربی مس کرمان بودم تمام تلاشم را کردم اما در فصل یازدهم رفتار خوبی با من نشد.
* راستی در مورد استقلال حرف بزنید. هنوز احساس دلبستگی نسبت به تیم سابق خود دارید؟
- غیر از این نیست اما هر وقت حرفی زدم بعضی‌ها که در داخل باشگاه حضور دارند و فوتبالی هم نیستند علیه من مطالبی نوشتند. در صورتی که من دوست دارم استقلال قهرمان بشود.
* دوست دارید قهرمانی استقلال را ببینید؟
- بله چون هوادار استقلال هستم.
* راستی فهمیدید که برخی از هواداران استقلال بعد از بازی با مس علیه مظلومی شعار دادند؟
- مطمئن باشید مظلومی اگر 10 دربی دیگر را هم ببرد آن هواداران علیه‌اش شعار می‌دهند. زمان من هم از این جور بازی‌ها وجود داشت. تیم را تحت هر شرایطی در منگنه قرار می‌دادند.
* زمان امیر قلعه‌نویی یا مرحوم حجازی چطور؟
- زمان آنها هم بود. هم امیر را در ورزشگاه آزادی اذیت کردند و هم مرحوم ناصرخان. این داستان تمامی ندارد.
* استقلال در نیم فصل دوم فرهاد مجیدی را ندارد. برخی قدیمی‌های استقلال معتقدند او به خاطر پول رفت.
- من واقعا نمی‌دانم فرهاد برای چه رفت. مسائل خانوادگی یا مسائل دیگر. چه فرقی می‌کند؟! از این رفت و آمدها در فوتبال ایران زیاد است. به خصوص استقلال که یک تیم بزرگ محسوب می‌شود.‌‌‌‌ استقلال تیم بزرگی است. رفتن یک بازیکن مثل مجیدی نباید در روند استقلال تاثیر بگذارد. استقلال نباید متکی به مجیدی باشد. به اعتقاد من مظلومی نشان می‌دهد که متکی به مجیدی نیست. این را در ادامه لیگ می‌بینید.‌‌‌‌ فرهاد بازیکن باهوشی است. او به خوبی با جباری ارتباط برقرار می‌کرد به همین دلیل موفق بود. فرهاد اگر می‌ماند قدرت تیمی استقلال بیشتر می‌شد اما حالا که رفته نباید دیگر به او فکر کنیم. مجیدی رفت اما استقلال که هنوز نرفته است.»
* فکر می کنید استقلال قهرمان شود؟
- اگر استقلال نوسان نداشته باشد می تواند قهرمان شود

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-24-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

جدید یوسفی

دوشنبه 03/11/1390 21:53

يوسفي: در سه بازي بعدي جبران مي‌کنيم

مطمئن باشيد در سه بازي آينده دوباره امتيازات از دست رفته را جبران مي‌کنيم.

محسن یوسفی، هافبک استقلال گفت: برای پیروزی مقابل فجر خیلی تلاش کردیم و درست است که در نیمه اول متوسط ظاهر شدیم، اما در نیمه دوم توپ و میدان دست ما بود و هرگز فکر نمی‌کردیم روی یک ضدحمله نتیجه را واگذار کنیم.

وی ادامه داد: شرایط بد زمین حافظیه باعث شده بود تا اصلا نتوانیم فوتبال همیشگی‌مان را ارائه دهیم، با این حال حالا ما باخته‌ایم و باید به بازی‌های بعدی‌مان فکر کنیم. مطمئن باشید در سه بازی آینده دوباره امتیازات از دست رفته را جبران می‌کنیم و از همین حالا به لحاظ روحی و روانی خودمان را برای این مهم آماده کرده‌ایم

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-24-2012
طاق آواتار ها
طاق طاق آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

47 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خیلی خودتونو تحویل میگیرین
قدیمی 01-26-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

چه کار کنیم دیگه

4تایی برزیلته

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-26-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

جدید استقلالیا فقط

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 01-26-2012 در ساعت 10:06 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش