قدیمی 09-06-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation سامان طهماسبي آذربايجاني شد، فرار عضله ها از وطن!

سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ی دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.
فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی امروز به روی باسکول وزن کشی می‌رود.
آذربایجانی ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانان‌شان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی برای آذربایجان کشتی بگیرند.

منبع: خبرآنلاین
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-06-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation رئیس فدراسیون کشتی: طهماسبی را نمی خواستیم، رضایتنامه دادیم برود آذربایجان پول بگیرد

محمد رضا یزدانی خرم کشتی گرفتن سامان طهماسبی برای تیم ملی آذربایجان را اتفاق مهمی نمی داند.
« چه ایرادی دارد؟ او جایی در تیم ما نداشت . حالا رفته در کشور همسایه مان کشتی می گیرد و پول هم می گیرد. اینکه مسئله مهمی نیست. »
محمد رضا یزدانی خرم است که اینگونه در گفت و گو با خبرآنلاین به خبر تغییر ملیت سامان طهماسبی و حضورش در پیکارهای جهانی با دوبنده تیم ملی آذربایجان واکنش نشان می دهد. ملی پوش سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران که سابقه کسب مدال برنز جهان و آسیا را برای کشورمان دارد. رئیس فدراسیون کشتی در توجیه این اتفاق می گوید:« او دیگر جایی در تیم ملی ایران نداشت . بنا نیازی نمی دید در وزنی که 4 جوان بهتر دارد ، از سامان که سنش هم بالا رفته بود استفاده کند . برای همین اجازه دادیم با ملیت دومش در آذربایجان کشتی بگیرد. امیدواریم آنجا موفق باشد. او کشتی گیر بدی نیست اما بچه های جوانی که الان داریم خیلی بهتر هستند. دیدیم جایی در تیم مان برایش نداریم ، مجوز دادیم برود آذربایجان. او وطن فروشی نکرده ، رفته پول در بیاورد. »

منبع:خبرآنلاین
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 09-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

در گذشته همه از اينكه فرار مغزها در وطن در حال رخ دادن است نگران بودند، ولي امروز علاوه بر اينكه بسياري از دانشمندان ايراني به علت عدم رسيدگي مسئولين به كشورهاي خارجي ميروند، ورزشكاران قهرمان اين خاك نيز عطاي اين خاك را به لقايش مي بخشند و عضله هاي تنومندشان را وقف كشوري ديگر مي كنند.

در همين راستا سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ی دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.

فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی امروز به روی باسکول وزن کشی می‌رود.

آذربایجانی ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانان‌شان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی برای آذربایجان کشتی بگیرند.

اينكه مسئولين ورزش كشور حتي به قول خود مبني بر پرداخت پاداش قهرمانان عمل نمي كند، بايد شاهد اين نقل مكان ها نيز باشيم، چرا كه يك ورزشكار از جان مايه مي گذارد و مدال مي آورد و انتظار دارد كه مورد تقدير و توجه قرار بگيرد.

منبع: عصر ايران ورزشي
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 09-06-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
محمد رضا یزدانی خرم کشتی گرفتن سامان طهماسبی برای تیم ملی آذربایجان را اتفاق مهمی نمی داند.
« چه ایرادی دارد؟ او جایی در تیم ما نداشت . حالا رفته در کشور همسایه مان کشتی می گیرد و پول هم می گیرد. اینکه مسئله مهمی نیست. »
محمد رضا یزدانی خرم است که اینگونه در گفت و گو با خبرآنلاین به خبر تغییر ملیت سامان طهماسبی و حضورش در پیکارهای جهانی با دوبنده تیم ملی آذربایجان واکنش نشان می دهد. ملی پوش سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران که سابقه کسب مدال برنز جهان و آسیا را برای کشورمان دارد. رئیس فدراسیون کشتی در توجیه این اتفاق می گوید:« او دیگر جایی در تیم ملی ایران نداشت . بنا نیازی نمی دید در وزنی که 4 جوان بهتر دارد ، از سامان که سنش هم بالا رفته بود استفاده کند . برای همین اجازه دادیم با ملیت دومش در آذربایجان کشتی بگیرد. امیدواریم آنجا موفق باشد. او کشتی گیر بدی نیست اما بچه های جوانی که الان داریم خیلی بهتر هستند. دیدیم جایی در تیم مان برایش نداریم ، مجوز دادیم برود آذربایجان. او وطن فروشی نکرده ، رفته پول در بیاورد. »

منبع:خبرآنلاین
خدا وکیلی جواب رو نگاه کنین. یزدانی خرم تو والیبال خیلی خوب کرد ولی خب نمی دونم تو کشتی تا چه حد موفق بوده. ورزش آماتور هم کلی خرج داره چه برسه به ورزش حرفه ای. باور کنین چند تا از کشتی گیرای کرمانشاهی رو می شناسم مسافر کشی می کردن. برا وزن کردن چون پول نداشتن میرفتن تو یه رژیم های وحشتناکی که تا روز مسابقه هیچ چی ازشون نمی موند. یادم نمیره یه دوست کشتی گیرم زیر لباساش نایلون می پوشید تا آب بدنش خارج بشه و وزن کم کنه. خدا می دونه چه قدر کاراییشون میومد پایین.
قدیمی 09-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سامان نرفت، فرارکرد!

آقای محمدرضا یزدانی خرم مگر در این مملکت قحطی است یا اینکه پول در ورزش این مملکت کم است، مگر ورزشکار ایرانی گداست؟ در ورزشی که گردش مالی فوتبالش 300 میلیارد تومان در سال است حتما پول خیلی زیاد است، اگر مدیریت فرهنگی ورزش هنوز نتوانسته است این پول بی‌حساب را در تمام رشته‌ها به‌عدالت تقسیم کند

شبکه ایران - محمدرضا یزدانی خرم مردی است شناخته شده و خوشنام در ورزش ایران اگر او را معمار والیبال مدرن ایران بنامیم بی راه نرفته‌ایم او مردی است که از دل صنعت برای کمک به ورزش آمد و ماندگار شد و البته بانی خیر. اسباب‌کشی حاجی یزدانی به کشتی هم در نوع خودش خیر بود. روز آخر مسابقات کشتی المپیک و بعد از شکست کشتی در پکن بیرون سالن ورزشی دانشگاه کشاورزی پکن برابر دو خبرنگاری که کنارش بودند ایستاد و در پاسخ به این پرسش که چرا شکست خوردیم گفت: «خب اوضاع کشتی خراب است دیگر، اگر خراب نبود که مرا نمی‌فرستادند درستش کنم. »
حاجی یزدانی راست می‌گفت اوضاع کشتی خراب بود. نه اینکه طالقانی خرابش کرده باشد، خود اهالی کشتی طی سال‌ها خرابش کرده بودند اما اشتباه یزدانی خرم این بود که والیبال بکر و دست نخورده را با کشتی ریشه‌دار یکی می‌دانست، رییس سابق والیبال درست متوجه شده بود که کشتی را باید درست کند اما راه را گاهی اوقات اشتباه رفت، اشتباه رفت که در پکن به بنا اعتماد نکرد و آزاد را به مربی شکست خورده‌ای مثل معزی‌پور سپرد. یزدانی خرم در تمام این سال‌ها وقتی در کشتی باخت به کنار دستی‌هایش باخت، کنار دستی‌های اهالی کشتی.
از این قصه دنباله‌دار طولانی بگذریم. حاج محمدرضا یزدانی خرم بچه محله هفت چنار حالا تو گود حسابی خاکی شده و دیروز مصاحبه‌ای کرده که در آن هزار تا نه اما حرف و حدیث زیاده. مثل اینکه حاجی یزدانی تو قضیه سامان طهماسبی حسابی آچمز شده که به خبرنگار ایسنا حرف‌هایی می‌زند که می‌شود به آنها ایراد وارد کرد ایراد‌هایی اساسی.

1- برای حضور طهماسبی در یک کشور دیگر یک طرف قضیه ما بودیم که باید اجازه می‌دادیم.
پرسش اول: آقای حاج محمدرضا یزدانی خرم شما به‌عنوان یک مدیر رده بالای ورزشی چرا به سامان طهماسبی ورزشکار ایرانی اجازه دادید برود و برای کشوری دیگر کشتی بگیرد. درباره این یک نفر حساس می‌شویم چون کشتی‌گیری ششدانگ است که اگر بی‌مهری نمی‌دید برای ایران می‌توانست روی سکو برود وگرنه بسیار کشتی‌گیران ایرانی‌الاصلی هستند که برای کشورهایی نظیر سوئد و انگلیس و کانادا کشتی گرفته‌اند و هیچ مقامی هم نیاورده‌اند. وقتی می‌گوییم چرا اجازه دادید منظور شکل اداری کار نیست منظور این است که شما به‌عنوان نفر اول کشتی چرا از اهالی کشتی که کنارتان هستند و هیچ کدام هم دیگری را قبول ندارند نپرسیدید درد این پسر کجاست و اصولا چرا دردش را دوا نکردید که پسر قهرمان ایران پیش پرچم آذربایجان بایستد و سرود بخواند.

2 - طهماسبی رفته که پول بگیرد و در ایران خرج کند.
پرسش دوم: آقای محمدرضا یزدانی خرم مگر در این مملکت قحطی است یا اینکه پول در ورزش این مملکت کم است، مگر ورزشکار ایرانی گداست؟ در ورزشی که گردش مالی فوتبالش 300 میلیارد تومان در سال است حتما پول خیلی زیاد است، اگر مدیریت فرهنگی ورزش هنوز نتوانسته است این پول بی‌حساب را در تمام رشته‌ها به‌عدالت تقسیم کند (دقت کنید نگفتم قسط، گفتم عدالت) مقصر ورزشکار است که باید اینگونه تحقیر شود؟

3- این انتقال تکنولوژی است. مثل این است که دکتر و مهندس به خارج می‌فرستیم که تحصیل کنند و بعد به ایران برگردند.
پرسش سوم: آقای محمدرضا یزدانی خرم ما را ساده انگاشته‌اید؟ داستان سامان طهماسبی برعکس است، او را تربیت کرده‌ایم، دانش‌مان را به او تزریق کرده‌ایم، حالا که میوه رسیده یکی دیگر از آن استفاده می‌کند. داستان اینگونه است این بار دکتر مهندس تربیت کرده‌ایم، داده‌ایم رقبا از آن استفاده کنند.

4 - قرار شد او {سامان طهماسبی} تا مدت زمان خاصی برای این کشور کشتی بگیرد و هر وقت خواست به ایران بازخواهد گشت!
او باید برگردد. مجوز طهماسبی محدودیت زمانی دارد. او یک مجوز موقت برای کشتی گرفتن در تیم ملی آذربایجان دارد.
پرسش چهارم والبته اساسی‌ترین پرسش: آقای محمدرضا یزدانی خرم وقتی شما می‌گویید هر وقت خواست به ایران باز خواهد گشت یعنی مجوز موقت بی‌معنی است، سامان طهماسبی از دست کشتی ایران پرید. او دیگر به ورزش ایران برنمی‌گردد چون اینجا کسی قدرش را ندانست و حالا باید از شما که می‌توانستید و هنوز هم می‌توانید معمار کشتی هم باشید بپرسیم مجموعه کشتی ایران چه بر سر ورزشکاران می‌آورد که اینگونه فراری می‌شوند، سامان طهماسبی تنها نیست، سوریان بعد از المپیک یادتان هست، رضا یزدانی کجاست؟ کمی دایره را گسترده‌تر کنیم امیر خادم کو، چرا رسول خادم حتی به سالن کشتی هم نمی‌آید؟ منصور برزگر فراموش می‌شود؟ البته این مشکل تنها برای شما نیست تازگی‌ها قهر ورزشکاران مد شده چند قدم آن سوتر از فدراسیون علیرضا امینی هم با مشکل شما دست به گریبان است و سرلک جودو را از دست رفته می‌بیند.

**
حاج محمدرضا یزدانی خرم، بعد از شکست المپیک روبروی من ایستادید و گفتید «مرا فرستادند تا کشتی را درست کنم» همان موقع تاییدتان کردم و حالا هم معتقدم می‌توانید کشتی را بسازید اما برای ساختن کشتی مهم ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که همدلی را در این رشته پهلوانی زنده کنید. امروز کشتی هرچه می‌کشد از یک رنگ نبودن است. همین!

منبع
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش