قدیمی 08-25-2011
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb استیو جابز از سمت مدیریت عامل اپل استعفا کرد

استیو جابز از سمت مدیریت عامل اپل استعفا کرد

اپل بصورت رسمی اعلام کرد که استیو جابر از سمت خود کناره گیری کرده است، چند دقیقه پس از اعلام اپل علاقمندان استیو جابز هزاران پست در پاسخ به تصمیم او در تویتر ارسال کردند و احساس خود را در پیام های کوتاه 140 حرفی بیان نمودند. در ادامه برخی از قسمت های نامه استیو جابز به هیئت مدیره اپل را مشاهده خواهید کرد.

برخی از پیغام های ارسال شده در توییتر احمقانه به نظر می رسند ولی اغلب مردم از تلاش و دستاوردهای استیو جابز طی سال های اخیر تشکر کرده و برای سلامت او ابراز نگرانی نموده و برای او آرزوی سلامت کرده اند.
استیو جابز طی سال های اخیر مشکلات جدی جسمی داشته و چندماه اخیر را نیز در مرخصی پزشکی به سر برده است. استیو جابز در 24 آگوست 2011 طی نامه رسمی به هیئت مدیره اپل اعلام کرد:
من همیشه گفته ام که اگر روزی نتوانم وظایفم را انجام دهم و انتظارات اپل از مدیرعامل را پاسخ دهم، اولین نفری خواهم بود که به شما اطلاع خواهم داد. متاسفانه امروز آن روز است.
او ادامه داد:
من بعضی از بهترین دوستان خود را در اپل پیدا کرده ام و از همه شما برای سال هایی که در کنارتان کار کرده ام تشکر می کنم.
پس از اعلام کناره گیر استو جابز از اپل، ارزش سهام این شرکت 5% کاهش یافت اما کمی بعد مجددا سیر صعودی پیدا کرد. در حال حاضر ارزش هر سهم سهام اپل 376.18 دلار ارزش دارد.
Wall Mossberg روزنامه نگار All Things D که استیو جابز پیش تر او را "دوست اپل" معرفی کرده بود، در مقاله ایی نوشته است: هر چند استیو جابز از سمت مدیریت عامل اپل استعفا کرده است اما هنوز در سیاست های اصلی شرکت تاثیر گذار و تصمیم گیرنده خواهد بود.
در این مقاله نوشته شده است که استیو جابز به شدت بیمار است اما او از پروژه های بزرگ و اساسی شرکت کناره گیری نخواهد کرد.
وال موسبرگ در ادامه مقاله نوشته است: شایعاتی زیادی در مورد محصول جدید اپل منتشر شده است و برخی معتقدند که اپل در حال تولید تلویزیون است. اگر این اتفاق رخ دهد براساس رکوردهای که استیو جابز ثبت کرده است هیچکس متعجب نخواهد شد.
استیو جابز زمانی که اپل رو به ورشکستی بود شرکت را به اوج رساند تا جایی که عناوینی نظیر با ارزش ترین شرکت فناوری دنیا، بزرگترین فروشنده تلفن هوشمند و تبلت را از آن خود کرد. حال با کناره گیری او از مدیریت عامل اپل، به نظر شما آیا اپل باز هم می توانند مانند قبل موفق ترین باشد؟

منبع: زومیت
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

3 کاربر زیر از مهدی سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-27-2011
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb متن استعفای جابز

متن استعفای جابز

ایتنا - استیوجابز مؤسس و مدیرعامل شرکت اپل دیروز از سمت خود استعفا داد، تا کوک جانشین او در سمت مدیرعاملی شود و جابز زین پس به عنوان رئیس هیئت مدیره به کار خود ادامه دهد.

به گزارش ایتنا به نفل از سی‌نت، متن استعفای جابز بدین شرح است:

استیو جابز

هیئت مدیره اپل و جامعه اپل:
تا امروز همیشه گفته بودم اگر روزی بیاید که من نتوانم بیشتر با وظایف و انتظاراتم به عنوان مدیرعامل اپل باشم، ابتدا به شما اطلاع می‌دهم. متاسفانه، آن روز آمده است.
من بدین‌وسیله به عنوان مدیرعامل اپل استعفا می‌دهم. در صورت موافقت هیئت مدیره، به عنوان رئیس هیات مدیره اپل، گرداننده و یک کارمند ساده در اپل خدمت خواهم کرد.
برای موفق شدن در رسیدن به اهدافمان من به شدت توصیه می‌کنم تیم کوک را به عنوان مدیرعامل انتخاب نماییم.
من معتقدم که درخشان ترین و خلاق ترین روزهای اپل پیش روست، و من مشتاقانه منتظرم تا در نقش جدید خود به موفقیت اپل کمک کنم و این موفقیت را نظاره کنم.
من بهترین برخی از بهترین دوستان زندگی‌ام را در اپل پیدا کردم و از همه شما به خاطر سال‌های زیادی که در کنار شما کار کردم متشکرم.

منبع:ایتنا

کاربران زیر از مهدی به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 08-28-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عکسی جعلی از استیو جابز منتشر شد
جادوگر اپل لاغرتر از همیشه

این سایت 48 ساعت پس از اینکه استیو جابز اعلام کرد برای همیشه از ریاست اپل کناره گیری می کند عکسی را منتشر کرد که رئیس اپل در آنها لاغرتر و بیمارتر از گذشته به نظر می رسد و مدعی شد که بیماری سرطان جابز شدت گرفته و همین مسئله علت اصلی خروج وی از اپل بوده است.
سایت یک نشریه عامه پسند 48 ساعت پس از اینکه بنیانگذار اپل اعلام کرد که از ریاست این شرکت دست کشیده است عکسهایی را منتشر کرد که در آنها استیو جابز لاغرتر و بیمارتر از همیشه به نظر می رسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، Tmz یک نشریه عامه پسند است که به نشر شایعات و تصاویر مخفیانه از شخصیتهای معروف دنیا می پردازد.

این سایت 48 ساعت پس از اینکه استیو جابز اعلام کرد برای همیشه از ریاست اپل کناره گیری می کند عکسی را منتشر کرد که رئیس اپل در آنها لاغرتر و بیمارتر از گذشته به نظر می رسد و مدعی شد که بیماری سرطان جابز شدت گرفته و همین مسئله علت اصلی خروج وی از اپل بوده است.

در این عکس استیو جابز بسیار لاغر، نحیف و نامرتب است و با کمک فرد ناشناسی راه می رود.

در ادامه انتشار این عکس بسیاری از کارشناسان گرافیک و عکاسی در وبلاگها و سایتهای شخصی و خبری با ارائه دلایلی اظهار داشتند که این عکس جعلی است.

همچنین در کمتر از چند ساعت در حدود هزار و 700 نظر درباره این عکس بر روی سایت Tmz گذاشته شد.

یکی از این کارشناسان به نام پائولو برتوتی، عکاس حرفه ای و متخصص تکنیکهای عکاسی بر روی وبلاگ خود نوشت: تمام شاخصها گواه از آن هستند که این عکس جعلی است.

پیش از هر چیز، بافت عکس است. به طوریکه به نظر می رسد جابز یک دامن زنانه پوشیده است. جورابهایی بلند و پیراهنی نامرتب که به نظر می رسد آستین آن را با خط کش صاف کرده اند. ظاهر دامن نیز صاف تر از پیراهن است که می تواند نشان دهد این یک مونتاژ است.

همچنین به نظر می رسد جابز برای این عکس آمادگی دارد و کسی که دست وی را گرفته است مستقیم به دوربین نگاه کرده است.

براساس گزارش لارپوبلیکا، یک دلیل دیگر برای جعلی بودن این عکس این است که چرا دقیقاً 48 ساعت پس از استعفای جابز باید این عکس منتشر شود. جنبه دیگری که در این زمینه تردیدهایی را بر می انگیزد این است که حق امتیاز این عکس با این علامت مشخص شده است: Bruja/Pacificoastnews.com که هرچند یک سایت «پاپاراتزی» است اما این عکس در این سایت وجود ندارد.

تردیدهای دیگر با تجزیه و تحلیل فنی عکس به وجود می آیند. به طوری که یک کارشناس عکاسی به نام «جسی جونز»، در مقاله ای که در کمتر از چندساعت از سوی بسیاری از سایتها و وبلاگها نقل شد نوشته است: به نظر نمی رسد این عکس واقعی باشد. چراکه بسیار فشرده شده و کیفیت آن پایین است. در حقیقت، کاهش دادن کیفیت می تواند تدبیری برای مخفی کردن دستکاریها باشد. گونه و گردن اثرات عجیبی را نشان می دهند و ریش یک اثر سوختگی ایجاد کرده است که می تواند به دلیل فشردگی بیش از حد عکس و یا دستکاری بر روی صورت جابز باشد.

انتشار این عکس بلافاصله پس از کناره گیری جابز از اپل، شوک بزرگی بود که نگرانیهایی را در بین کاربران وب ایجاد کرد. در حقیقت، به نظر می رسد بیشتر کاربران وب امیدوارند که این عکس جعلی باشد.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 09-07-2011
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb 97 درصد از کارمندان اپل باور دارند که استیو جابز اپل را بدرستی هدایت کرده است

97 درصد از کارمندان اپل باور دارند که استیو جابز اپل را بدرستی هدایت کرده است

براساس بررسی انجام شده توسط وب سایت بررسی و رتبه بندی Glassdoor که بین 1000 کارمند اپل انجام شده، 97 درصد از کارمندان اپل از عملکرد استیو جابز راضی بوده و تصمیم های او را تایید کرده اند. به این ترتیب استیو جابز موفق ترین مدیرعامل بین مدیران رتبه بندی شده توسط این وب سایت است.

84% از کارمندان شرکت آمازون، مدیرعامل این شرکت یعنی Jeff Bezons را تایید کرده اند. جالب است بدانید که 54% از کارمندان مایکروسافت از عملکرد مدیرعامل فعلی این شرکت یعنی استیو بالمر ناراضی می باشند یعنی اغلب کارمندان مایکروسافت مانند سهام داران این شرکت معتقدند که تصمیمات استیو بالمر درست نبوده است.

اما مدیرعامل جدید گوگل یعنی Larry Page نیز جزء موفق ترین مدیران بررسی شده توسط Glassdoor است، 96% از کارمندان گوگل Larry Page را تایید کرده اند البته رای گیری بین کارمندان گوگل تازه آغاز شده است و هنوز ادامه دارد.

حال پس از استعفای استیو جایز باید منتظر ماند و دید آیا کارمندان اپل مدیرعامل جدید این شرکت را نیز تایید خواهند کرد؟
منبع: زومیت

کاربران زیر از مهدی به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 10-08-2011
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تصاویر خداحافظی هواداران با استیوجابز
هواداران و دوستداران استیو جابز و محصولات اپل در مقابل خانه وی، شرکت اپل و فروشگاههای محصولات این شرکت در کالیفرنیا جمع شدند تا با این مرد فناوری وداع کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دسته های گل، شمعهای روشن و یادگاریهایی که بر روی آسفالت خیابان مشرف به خانه رئیس اپل نوشته شده اند همگی نشانه ای از آخرین خداحافظی های دوستداران و شیفتگان استیو جابز با جادوگر اپل است.

خداحافظی با کسی که بسیاری از مردم به خاطر علاقه قلبی به وی، محصولات و نوآوریهایش را می خریدند. مردم از شهرهای مختلف کالیفرنیا به سیلیکون ولی در سن خوزه آمدند و در مقابل شرکت اپل، فروشگاههای Apple Store و حتی خانه جابز با احترام به حریم شخصی خانواده رئیس بزرگ، آخرین یادگاریهای خود را به جای گذاشتند.

.
.
کاربران زیر از ترنم به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش