بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای جهان

سینمای جهان در این بخش به آثار سینمای خارجی و اخبار مربوط به آنها میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-07-2010
Edrisfm آواتار ها
Edrisfm Edrisfm آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 6

5 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اینم sound track فیلم اره
دوستان میدونن دیگه، این آهنگ مقدسه
SAW sound track
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-07-2010
J i g S a w J i g S a w آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Edrisfm نمایش پست ها
J i g s a w به مواردی خوبی اشاره کرد. من یه پیش بینی بسیار عالی درباره اره 7 تو یوتیوب دیدم. قبلش پیشنهاد میکنم اول اره دو (اونجایی که مایکل با ماسک مرگ درگیره رو ببینین). اگه باهوش باشین تو فیلم جراحی چشمش شاید متوجه بشین. البته یه احتماله ولی با مقدار زیاد.
میشه بیشتر توضیح بدین؟!
من که چند بار دیدم و چیزی متوجه نشدم!
قدیمی 04-07-2010
Edrisfm آواتار ها
کاربر عادی

در اول ارّه 2، اگه دقت کنین تو تلویزیونی که تو اتاقه، یه نفرو از پشت نشون میده که به سمت مایکل که رو تخت خوابیده و بیهوش شده میره و اگه بیشتر دقت کنین متوجه میشین که داره می لنگه.
جیگسا سررشته چندانی از پزشکی نداره(من که جایی یادم نمیاد) و بیشتر در زمینه ساخت وسایل مکانیکی تبحر داره؛ حالا چطوری میتونه یه کلید رو پشت چشم یه نفر بذاره؟
به احتمال زیاد شخصی رو که ما میبینیم از پشت، جیگسا نیست بلکه دکتر لارنس گوردون هست اما دلیل دیگه اینکه در پایان ارّه 1 میبینیم که دکتر گوردون پاشو میبره تا بره به خانوادش کمک کنه. به آدام قول میده که کمک بیاره اما نمیاره چون ما جسد آدام رو در ارّه 2 میبینیم. در واقع دکتر گوردون در بازی پیروز شده چون موفق شده که آدام رو بکشه (قانون بازی رو رعایت کرده)
اما این تئوری یه ایراد کوچولو داره و اون اینه دکتر گوردون باید تا ساعت 6 آدام رو میکشت که همونطور که میدونیم این اتفاق نیفتاد اما به هر حال با توجه به اینکه بعد از ارّه 1 ما دیگه دکتر گوردون رو ندیدیم و مرگش هم قطعی نشده ممکنه اونو تو ارّه 7 ببینیم. به هر حال ارّه نشون داده که در غافلگیر کردن بیننده استاده. منتظر 22 اکتبر 2010 هستیم(البته حدود یه ماه بعدش که DVDRipش بیاد رو شبکه)
قدیمی 04-08-2010
تازه کار

نقل قول:
در اول ارّه 2، اگه دقت کنین تو تلویزیونی که تو اتاقه، یه نفرو از پشت نشون میده که به سمت مایکل که رو تخت خوابیده و بیهوش شده میره و اگه بیشتر دقت کنین متوجه میشین که داره می لنگه.
جیگسا سررشته چندانی از پزشکی نداره(من که جایی یادم نمیاد) و بیشتر در زمینه ساخت وسایل مکانیکی تبحر داره؛ حالا چطوری میتونه یه کلید رو پشت چشم یه نفر بذاره؟
به احتمال زیاد شخصی رو که ما میبینیم از پشت، جیگسا نیست بلکه دکتر لارنس گوردون هست اما دلیل دیگه اینکه در پایان ارّه 1 میبینیم که دکتر گوردون پاشو میبره تا بره به خانوادش کمک کنه. به آدام قول میده که کمک بیاره اما نمیاره چون ما جسد آدام رو در ارّه 2 میبینیم. در واقع دکتر گوردون در بازی پیروز شده چون موفق شده که آدام رو بکشه (قانون بازی رو رعایت کرده)
اما این تئوری یه ایراد کوچولو داره و اون اینه دکتر گوردون باید تا ساعت 6 آدام رو میکشت که همونطور که میدونیم این اتفاق نیفتاد اما به هر حال با توجه به اینکه بعد از ارّه 1 ما دیگه دکتر گوردون رو ندیدیم و مرگش هم قطعی نشده ممکنه اونو تو ارّه 7 ببینیم. به هر حال ارّه نشون داده که در غافلگیر کردن بیننده استاده. منتظر 22 اکتبر 2010 هستیم(البته حدود یه ماه بعدش که DVDRipش بیاد رو شبکه)
تحلیل خوبی بود و من خودم یکمی روی این قضیه که ممکنه دکتر گوردون تو قسمت 7 باشه فکر کرده بودم. چون قطعاً قسمت 7 یک دکتر خواهد داشت. توی قسمت 6 اگر دقت کنی جیل تاک همسر جیگساو پاکت زرد رنگی رو به داخل یک اتاق توی یک بیمارستان میندازه. (لحظه ورود جیل تاک به ساختمان رو که از نمای دور ببینی دقیقاً لغت Hospital رو مشاهده میکنی.)
غیر از اون مورد در قسمت 2 که خودت اشاره کردی یک مورد هم در قسمت 4 وجود داره که یک زن و شوهری از پشت به هم وصل شدن و از داخل بدن اونها میله رد شده. همونجا جیگساو درباره بدن انسان توضیح میده که یک سری نقاط حیاتی هستن و یک سری نقاط دیگه میتونن خودشون رو ترمیم بکنن.. میشه گفت تو این طراحی هم علم پزشکی نقش داره..

یکی دو هفته پیش من لیست بازیگران 7 رو که از سایت imdb میبینم خبری از دکتر گوردون نبود. در عوض پزشکی که توی قسمت 4 جیگساو رو کالبد شکافی کرد و توی قسمت 6 در مورد چاقوی مورد استفاده جیگساو به هافمن و اریکسون و لیندزی توضیحاتی دادش اسمش جزء لیست بازیگران قسمت 7 بود! حتی اون پرستاری که توی قسمت 1 دکتر گوردون باهاش رابطه داشت هم بود! البته چند روزی هست که لیست بازیگرانش آپدیت شده و خبری هم ازشون نیستش!! به هر حال ممکنه برای اینکه داستان فیلم لو نره لیست واقعی بازیگران هم بیرون نیاد..

در هر حال همه اینها گمانه زنی هستش! خود من دوست دارم داستان طوری باشه که کسی نتونه حدسش بزنه و از قبل معلوم باشه چطور میشه!
قدیمی 04-08-2010
تازه کار

راستی میخواستم نظرت رو در این مورد بدونم. جیگساو تو قسمت 5 دقیقاً میگه که من به همه یک شانس میدم و همه مستحق یک شانس هستن. اما مثلاً تو همون قسمت 1 آماندا کلید رو از داخل شکم یک انسان در میاره و میبینیم که عملاً برای اون مرد هیچ شانسی قائل نشده! یا مثلاً توی قسمت 3 برای کسانی که درگیر قتل بودن فقط این شانس رو در نظر میگیره که وابسته به پدر پسری هستش که کشته شده! این تناقض نیستش به نظرت؟؟
قدیمی 04-08-2010
Edrisfm آواتار ها
کاربر عادی

پیش فرض عدالت از نوع جیگساوی!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J i g S a w نمایش پست ها
راستی میخواستم نظرت رو در این مورد بدونم. جیگساو تو قسمت 5 دقیقاً میگه که من به همه یک شانس میدم و همه مستحق یک شانس هستن. اما مثلاً تو همون قسمت 1 آماندا کلید رو از داخل شکم یک انسان در میاره و میبینیم که عملاً برای اون مرد هیچ شانسی قائل نشده! یا مثلاً توی قسمت 3 برای کسانی که درگیر قتل بودن فقط این شانس رو در نظر میگیره که وابسته به پدر پسری هستش که کشته شده! این تناقض نیستش به نظرت؟؟
خب منم بعضی از این موارد برام سواله.
زمانی که من ماجرای اره رو برای یکی از دوستام تعریف می کردن اون گفت: "این قاتله که میگی خودشو گذاشته جای خدا"
خب اینم یه حرفه. البته باید دید که شانسی که جان در موردش حرف میزنه چه مفهومی داره!
در مورد همون کسی که تو قسمت 1 توسط آماندا با چاقو کشته میشه. میشه اینجوری تفسیر کرد که اون شانس زنده بودن داشت، اگه آماندا توانایی کشتن اونو نداشت(از بابت روحی منظورمه)! یعنی هر دو نفر شانس زنده بودن دارن اما نه همزمان، البته خب اینجا در واقع زنده ماندن اون مرد، وابسته به تصمیم آماندا میشه
البته ممکنه از نظر جیگسا اون مرد باید بمیره و فقط این امتحانی هست برای آماندا!
شایدم همه این بی شانسی ها! ضعف فیلم نامه باشه
شایدم دلیل همشو تو اره 7 متوجه بشیم
قدیمی 04-13-2010
تازه کار

راستی من قسمت 1 رو که دوباره دیدم اونجایی که اون 2 کاراگاه مکان جیگساو رو پیدا میکنن جیگساو میلنگه و اینکه تو قسمت دوم یکی هست که اینطوریه نمیتونه دلیل خوبی باشه که اون دکتر گوردونه! بازم باید ببینیم چی میشه.
قدیمی 04-15-2010
Edrisfm آواتار ها
کاربر عادی

نقل قول:
راستی من قسمت 1 رو که دوباره دیدم اونجایی که اون 2 کاراگاه مکان جیگساو رو پیدا میکنن جیگساو میلنگه و اینکه تو قسمت دوم یکی هست که اینطوریه نمیتونه دلیل خوبی باشه که اون دکتر گوردونه! بازم باید ببینیم چی میشه.

ویرایش توسط Edrisfm : 04-15-2010 در ساعت 03:20 PM دلیل: اشتباه شد.
قدیمی 04-15-2010
Edrisfm آواتار ها
کاربر عادی

نقل قول:
منم دوباره اون قسمتو دیدم. اون آدم شنل پوش جیگسا هست (با توجه به صداش در آخر فیلم) اما من دقیقاً متوجه لنگیدنش نشدم (قبل از تیر خوردن اول داره میدوه و البته لنگیدنش در این صحنخ چندان مشخص نیست)، به نظر میاد دوبار بهش شلیک میشه (توسط دستیار کارآگاه) بار اول به پاش میخوره (قبل از اینکه از پله ها پایین بره)بار دوم هم وقتی توی دالانی هستن که دستیار کارآگاه میمیره. بار دوم وقتی بهش شلیک میشه تیر به پاش نمیخورده، چون وقتی پا میشه دستشو به ناحیه شکمش گرفته (انگار که شکشمش تیر خورده باشه)
ولی به هر حال نکته جالبیو گفتین و امکانش هست
البته هنوز بحث بزشکیش حل نشده
قدیمی 04-15-2010
تازه کار

نقل قول:
منم دوباره اون قسمتو دیدم. اون آدم شنل پوش جیگسا هست (با توجه به صداش در آخر فیلم) اما من دقیقاً متوجه لنگیدنش نشدم (قبل از تیر خوردن اول داره میدوه و البته لنگیدنش در این صحنخ چندان مشخص نیست)، به نظر میاد دوبار بهش شلیک میشه (توسط دستیار کارآگاه) بار اول به پاش میخوره (قبل از اینکه از پله ها پایین بره)بار دوم هم وقتی توی دالانی هستن که دستیار کارآگاه میمیره. بار دوم وقتی بهش شلیک میشه تیر به پاش نمیخورده، چون وقتی پا میشه دستشو به ناحیه شکمش گرفته (انگار که شکشمش تیر خورده باشه)
ولی به هر حال نکته جالبیو گفتین و امکانش هست
البته هنوز بحث بزشکیش حل نشده
قبل از تیر خوردن وقتی که داره به سمت اون شخصی که میخواد امتحانش کنه دقیقاً میلنگه. قبل از اینکه پرده رو کنار بزنه و بگه که "قبلاً بلند شدی جف؟". وقتی داره به سمتش میاد نشانه های لنگیدن دقیقاً مشخصه که من نمیتونم بگم علت این کار چی بوده که میخواستن جیگساو رو اینطوری نشون بدن!!

بحث پزشکی رو هم موافقم اما فیلمه دیگه! ممکنه جوری بسازن که گویا جیگساو به تمامی علوم دنیا احاطه داره! در هر صورت ما که نمیدونیم تو ذهن این نویسنده ها چی میگذره! چند روز پیش دوباره رفتم لیست بازیگران قسمت 7 رو که آپدیت شده بود دیدم! حدس بزن چه کسانی توش بودن؟!! همین دستیاری که تو قسمت 1 کشته شد(البته اون موقع چیز خاصی از سرنوشت اون نگفتن اما تو قسمت 5 عکسش رو به عنوان کسانی که جون خودشون رو برای کشف حقیقت از دست دادن نشون میده) قراره تو قسمت 7 باشه!! شاید دیدی که این رو هم مثل وکیل "پرز" زنده کردنش!! شاید هم بازگشت به عقب داره!! یه احساسی به من میگه که راه جیگساو رو کسانی که از امتحاناتش جون سالم به در بردن ادامه میدن! همین دکتر گوردن میتونه باشه. دختری که تو قسمت 6 دستش رو قطع کرد و مردی که تو 5 زنده موند(هر جفتشون تو 7 هم بازی میکنن) هم میتونن باشن.
به هر حال من که گیج شدم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش