بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دشمنان مي خواهند جادوگر را خراب كنند

چرا هدايتي كاري نمي كند؟

بي شك كريمي آخرين بازيكني نيست كه به خاطر گفتن حرف حق و انتقاد كردن از مديران، قرباني قدرت طلبي آقايان مي شود...

عصر ايران ورزشي- علي كريمي از معدود بازيكناني بود كه ايرادها و امكانات ضعيف اردوي تيم ملي در اتريش را بدون پرده پوشي به زبان آورد و به اين ترتيب از تيم ملي هم كنار گذاشته شد.

چند روز پس از اين ماجرا علي كريمي كه در زمان تمديد قراردادش با استيل آذين تمايلي به عكس انداختن در كنار مديرعامل باشگاه نداشت مصاحبه تند و تيزي را عليه مصطفي آجورلو انجام داد و سرانجام خبر رسيد كه علي كريمي به دليل همين مصاحبه از باشگاه استيل آذين اخراج شده است.

کریمی می‌گوید تمام این حاشیه‌ها پس از آن درست شده‌اند که او مصاحبه‌ای علیه مدیرعامل استیل‌آذین انجام داده است.

اخراج، شدیدترین برخوردی بود که مسئولان باشگاه استیل‌آذین می‌توانستند در مقابله با کارهای علی کریمی انجام دهند اما این کار، راهی بود که آن‌ها برگزیدند. علی کریمی دیروز از باشگاه استیل‌آذین اخراج شد تا استیل‌آذین دیگر بازیکنی نداشته باشد که از مدیریت تیم انتقاد کند.

باشگاه استیل‌آذین دیروز متنی را برای اخراج علی کریمی از تیم خود آماده کرد که در آن دلایل کنار گذاشته شدن علی کریمی برشمرده شده است. در قسمتی از این بیانیه نوشته شده: «باشگاه استیل آذین وظیفه خود می‌داند در مقابل تمکین نکردن در اجرای مقررات و حرمت شکنی و تظاهر به روزه خواری علی کریمی یکی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه و رعایت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان در جریان تمرین به وظیفه دینی و قانونی خود عمل کرده و اخراج این بازیکن را اعلام کند. از آنجایی که تعظیم شعائر الهی و حرمت نهادن به مقدسات دین مبین اسلام در اولویت باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین قرار دارد و متاسفانه این موضوع از جانب بازیکن مذکور رعایت نشده و حتی با توهین وی به مسئولان فدراسیون فوتبال و مقررات همراه بوده و علیرغم تذکرات سرپرست تیم، وی به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام این تخلف داشته است، این بازیکن از همراهی تیم فوتبال استیل آذین محروم است.»

باشگاه استیل‌آذین پس از انتشار خبر اخراج کریمی، خبر دیگری را نیز روی سایت رسمی خود گذاشت که شامل توضیحات بیشتری در مورد اخراج علی کریمی می‌شد.

این باشگاه مدعی شد کریمی به دلیل تخلف از مقررات و قوانین ابلاغ شده از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین توهین به مسئولان فدراسیون از استیل آذین اخراج شده است.

سایت این باشگاه در دومین مطلبی که در مورد اخراج کریمی منتشر کرد نوشت: «طبق ابلاغیه و دستورالعمل فدراسیون فوتبال به باشگاههای فوتبال کشور مقرر شد جهت رعایت شئونات اسلامی در ماه مبارک رمضان از روزه خواری علنی در تمرینات تیم ها خودداری شود و این موضوع از طریق صادق درودگر سرپرست تیم به همه مربیان و بازیکنان ابلاغ شد اما علی کریمی با مقاومت در برابر دستور ابلاغ شده در میانه زمین محل تمرین اقدام به نوشیدن آب کرده و حتی در تقابل با سرپرست تیم به مسئولان فدراسیون فوتبال توهین کرد. درودگر تخلفات کریمی در جریان تمرین و اظهارات این بازیکن را طی گزارشی مکتوب به مسئولان باشگاه ارائه کرد و مسئولان باشگاه استیل آذین بر همین اساس اقدام به اخراج بازیکن متخلف کردند.»

گرچه مسئولان باشگاه استیل‌آذین اعلام کرده‌اند کریمی به خاطر روزه‌خواری از این باشگاه اخراج شده اما این تصمیم مدیران باشگاه استیل‌آذین دقیقا در شرایطی گرفته شده که کریمی مصاحبه‌های تندی علی مدیریت باشگاه استیل‌آذین زده و انتقادهای زیادی از مصطفی آجرلو مدیرعامل این باشگاه کرده است. کریمی شنبه شب نیز دوباره به انتقاد از آجرلو پرداخته و گفته بود: «رییس باشگاه استیل آذین باید مدیرعاملی را بیاورد تا بتواند ضعف‌های این تیم را برطرف کند و بداند قهرمان شدن در لیگ فقط با داشتن یکسری بازیکن حرفه‌ای توانمند میسر نمی‌شود. اگر از این تیم قهرمانی می‌خواهید باید مدیرعاملی در آن کار کند که بتواند ضعف‌ها را برطرف کند. به طور مثال ما نباید با اجبار و زور و با وعده کیک و ساندیس دادن تماشاچیانی را برای تشویق تیم به استادیوم بیاوریم.»

گرچه بعد از این‌که علی کریمی از مدیرعامل استیل‌آذین انتقاد کرد مصطفی آجرلو گفت فعلا پاسخ کریمی را نمی‌دهد، اما صادق درودگر به عنوان سرپرست تیم فوتبال استیل‌آذین وعده داده بود که کریمی به خاطر مصاحبه‌های تندی که علیه مدیریت باشگاه انجام داده محروم خواهد شد. درودگر پیش از آن‌که خبر اخراج کریمی اعلام شود گفت: «من نشنیدم که او چه صحبت‌هایی را علیه مدیرعامل باشگاه انجام داده و نمی‌دانم چه حرف‌هایی زده است اما قطعا اگر چنین باشد در چارچوب اختیارات او نیست. یک بازیکن حرفه‌ای باید بداند که کجا صحبت کند و چه بگوید تا شان خودش حفظ شود. کریمی هم یک بازیکن حرفه‌ای است و تاکنون نشنیده‌ام که چنین صحبت‌هایی را انجام داده باشد قطعا اگر او صحبت‌هایی کرده باشد با وی برخورد خواهد شد.»

حتی خود علی کریمی نیز بر این باور است که تمام مسائلی که مطرح شده‌اند، تنها به خاطر این است که او علیه مدیرعامل باشگاه مصاحبه کرده است. او می‌گوید: «سال‌های سال است که بازی می‌کنم اما هیچ گاه در مورد من چنین مسائلی مطرح نشده و نبوده چرا که من یک مسلمان هستم و به مسائل دینی و مذهبی اعتقاد دارم. آن‌ها اگر چنین ادعایی داشتند چرا همان روز اعلام نکردند و اجازه دادند من برابر استقلال بازی کنم؟ فکر می‌کنم همه این حاشیه‌سازی‌ها به خاطر مصاحبه من قبل از بازی در مورد مدیریت قبلی بوده است. در واقع تمام حاشیه‌سازی‌های اخیر، در پاسخ به یک مصاحبه بوده و خدا بر همه چیز آگاه است. من افرادی را که این حاشیه‌سازی‌ها را کردند به خدا واگذار می‌کنم.»

جالب اينجاست كه حسين هدايتي رييس باشگاه استيل آذين كه از حاميان پر و پا قرص كريمي است تا به حال حرفي نزده است و سكوت پيشه كرده است، اين سوال مطرح مي شود كه آيا هدايتي هم در نوشتن اين سناريو عليه جادوگر نقش داشته است و يا مخالفان كريمي قدرتشان از هدايتي هم بيشتر است؟

بي شك كريمي آخرين بازيكني نيست كه به خاطر گفتن حرف حق و انتقاد كردن از مديران، قرباني قدرت طلبي آقايان مي شود و بايد در آينده با اين اوضاع و جو پيش آمده شاهد باشيم كه كسي ديگر از ترس اخراج نشدن حرف نزند و انتقاد نكند.

منبع:عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-17-2010 در ساعت 12:50 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-17-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حکایت جالبیه
این سوء استفاده از امکانات خاص
جالبه که صاحب باشگاه هدایتیه
وای مدیرعاملش آجرلو
بوی آجر میاد؟
قدیمی 08-17-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين: مخالف اخراج علي کريمي هستم

عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين تهران اعلام کرد که مخالف اخراج و شيوه برخورد مسئولان باشگاه با علي کريمي است. محمد رضا خروطي افزود: تيم ما در ابتداي فصل براي قهرماني در ليگ بسته شده بود و نبايد مسئولان باشگاه براي خودمان با بعضي برخورد ها حاشيه سازي کنند.

وي ادامه داد: به عنوان عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين مخالف اخراج و شيوه برخورد مسئولان باشگاه با علي کريمي هستم زيرا، بايد شخصيت بازيکناني در اين سطح بيشتر حفظ شود.

عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين تهران گفت: تلاش خواهيم کرد تنش ها را از بين ببريم و کريمي را به تيم بازگردانيم. وي تصريح کرد: اين گونه برخورد ها را نمي پسندم و معتقدم اعضاي هيات مديره نيز بايد راي خود را در خصوص اخراج علي کريمي مي دادند و سپس اين موضوع رسانه اي مي شد.

وي با اشاره به برگزار نشدن جلسه هيات مديره اظهار داشت: به دليل ماه رمضان تصميم گرفته بوديم جلسه اعضا هر دو هفته يکبار برگزار شود اما، اگر مي دانستيم اين مشکلات به وجود مي آيد، جلسه را امروز برگزار مي کرديم. خروطي در پايان اختلاف ميان اعضاي هيات مديره باشگاه استيل آذين تهران را رد کرد.

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آجورلو: رسما عذرخواهی کند تا برگردد

کریمی: یا جای من است یا جای شما!

با این شرایط پیش بینی این موضوع چندان دشوار نیست که حسین هدایتی باید از میان سردار آجورلو و علی کریمی یکی را انتخاب کند.

با شرایطی که بر باشگاه استیل آذین حاکم شده پیش بینی این موضوع دشوار نیست که حسین هدایتی باید از میان سردار آجورلو و علی کریمی یکی را انتخاب کند.

به گزارش برنا، در شرایطی که حکم اخراج علی کریمی از سوی مدیرعامل باشگاه استیل آذین اعلام شد ، حال سردار آجورلو شرایطی را پیش روی کریمی گذاشته که بعید است مورد موافقت ستاره قرار گیرد.

آجورلو اعلام کرده کریمی در صورتی بازمی گردد که از رفتار خود عذرخواهی کند اما کاپیتان دوم استیل آذین صراحتا اعلام داشته که هرگز این کار را نمی کند.

کریمی گفته آقایان با آبروی من بازی کرده اند و استیل آذین یا جای من است یا جای آنها!

با این شرایط پیش بینی این موضوع چندان دشوار نیست که حسین هدایتی باید از میان سردار آجورلو و علی کریمی یکی را انتخاب کند.

منبع: عصر ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

معترضان به کریمی واقعا پاک و منزه هستند؟

دادكان:آنها که فریاد می‌زنند خود سمبل بی‌فرهنگی و بی‌ادبی هستند!

رییس اسبق فدراسیون فوتبال با انتقاد از شرایطی که در فوتبال ایران به وجود آمده است، گفت:امروزه افراد فهمیده‌اند که با دروغ پردازی، ریا و ظاهرسازی و استفاده از کارهای ریاکارانه می‌توانند به مقاصد خود که همان اهداف مالی است، برسند.

به گزارش شبکه ایران،محمد دادگان پس از مدت‌ها سکوت درباره مسایل اخلاقی که در فوتبال ایران به وجود آمده است، گفت: قصد مصاحبه نداشتم اما چون می‌بینم شرایط در فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه اصل را رها کرده‌ایم و چسبیده‌ایم به مسایل حاشیه‌ای، باید صحبت‌هایی را مطرح کنم. اولا باید بگویم در ماه مبارک رمضان قرار داریم و باید تمامی کارهایی که انجام می‌دهیم به خاطر اصلاح امور باشد. در پاسخ به شما باید بگویم کدام فرهنگ؟ اول باید برویم در سطح جامعه ببینیم که آیا جامعه ما پذیرای فرهنگ هست یا خیر؟ به هر حال فوتبال بخشی از این جامعه است.کدام باشگاه می‌تواند ادعا کند که به مسایل فرهنگی پرداخته و اگر باشگاهی را پیدا کردید که مدعی فرهنگ سازی در فوتبال است بدانید که او هم دروغ می‌گوید!

وی با بیان این که کار فرهنگی می‌تواند پالایش خوبی در مسایل فنی به وجود بیاورد، گفت: امروز آدم‌های ناتوان که به دنبال آمال و آرزوهایشان هستند، به افراد برچسب منشوری بودن می‌زنند.

دادگان با اشاره به اتفاقی که برای علی کریمی افتاده و با بیان اینکه حرف‌هایم کلی است،به ایسنا گفت: می‌گویند "عیسی به دین خود و موسی به دین خود". برو خودت را بساز که الگو شوی. نمی‌خواهد در رسانه‌ها و بین دولتی‌ها از خودت الگو بسازی. این مردم هستند که باید الگو را انتخاب کنند. اگر کسی اشتباهی می‌کند، باید بدانیم که ما را به جای فرد متخلف داخل قبر نمی‌گذارند. نمی‌توان با چوب و تکفیر آداب و فرهنگ ایجاد کنیم. آقایان در خفا هزاران مشکل دارند و وقتی کسی در ظاهر اشتباهی می‌کند می‌خواهند آبروی او را ببرند. این عین بی‌دینی است. دین ما می‌گوید که نباید آبروی آدم‌ها را برد.

وی با بیان اینکه کسانی که حرف از اخلاق و فرهنگ می‌زنند، خودشان از همه بدترند گفت: بروید در زندگی این افراد و ببینید که چقدر خودشان ناپاکترند. از ادب و فرهنگ حرف می‌زنند ولی خودشان سمبل بی‌ادبی و بی‌فرهنگی هستند. یکی بیاید بگوید که من خوب هستم. هیچ کس نمی‌تواند چنین ادعایی کند. همه ما مثل هم هستیم. مگر می‌شود کسی را صاحب اخلاق و فرهنگ و دین کرد. این مسایل ریشه در ذات آدم‌ها دارد. کنفسیوس می‌گوید، آدمهای بزرگ وقار دارند و تکبر ندارند و آدمهای کوچک تکبر دارند و وقار ندارند و کسب این وقار از پدر و مادر است. من می‌گویم اگر کسی صاحب فرهنگ و اخلاق و دین باشد، باید این از خانواده‌اش به او رسیده باشد و جامعه نقش کمی دارد.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه در پاسخ به این سوال که شما خودتان در زمان حضور در فدراسیون فوتبال تا پیش از دیدار با مکزیک مشکلی با علی کریمی نداشتید و این بازیکن هیچ گاه جلوی شما موضع نگرفت، آیا فکر می‌کنید رفتاری که باشگاه استیل آذین با او کرد رفتاری صحیح بود یا خیر گفت: رفتاری که با علی کریمی و کریمی‌ها می‌شود دفعش بیشتر از جذب است. زمانی که من رییس فدراسیون فوتبال بودم، بازیکنانی را می‌دیدم که به خاطر شرایطی که داشتند روزه‌خواری می‌کردند ولی من هیچ وقت آبروی این افراد را نبردم. برانکو 4 سال در فوتبال ایران بود. در این مدت در زمان ماه رمضان از خانه که بیرون می‌آمد تا آخر شب مانند ما مسلمانان رفتار می‌کرد و این تنها به خاطر فضایی بود که در فدراسیون فوتبال وجود داشت. رفتاری که احترام متقابل در آن وجود داشت. دلیل دیگرش هم ذات خودش بود، ما چیزی را زور نمی‌کردیم و او هم احترام می‌گذاشت. اگر هم علی کریمی سهوا نوشیدنی را خورده شاید عذری داشته است. شاید مسافتی را طی کرده و دیگر روزه نبوده است. نباید همه چیز را با نیت سو نگاه کنیم.

دادگان با بیان اینکه نباید با آبروی هیچ کس بازی کرد،گفت: متاسفانه در جامعه ما در تمامی زمینه‌ها سمبل‌ها و الگوها را می‌زنیم، برای چه؟ می‌خواهم بپرسم همه معترضان به کریمی پاکند و منزه؟! چرا ما در بخش فرهنگ، اجتماع و سیاست الگوها و سمبل‌ها را می‌زنیم؟ آیا همه معترضان به این الگوها پاکند؟ همه ما مثل هم هستیم. حالا جوی به وجود آمده که مد کرده‌ایم که یکی را روزه‌خوار بدانیم و دیگری را منشوری.

وی افزود: این یک موج است. موجی که می‌خواهیم رویش سوار شویم و سال بعد پول بیشتری بگیریم. خروجی این فوتبال که سالانه 400 میلیارد تومان در آن هزینه می‌شود چیست؟ مسوولان کشوری، من یک سوال از شما دارم. آیا می‌دانید که خروجی این فوتبال صفر است؟ اگر می‌دانید که گناهتان 10 برابر است و اگر نمی‌دانید چرا می‌خواهید با طبل بی‌صدا مردم را سرگرم کنید. من اگر در این فوتبال سمتی داشتم لیگ را تعطیل می‌کردم و می‌گفتم از این پول‌ها خبری نیست. بروید در همان خارج بازی کنید. چرا لژیونرهای ایرانی که در اروپا و امارات بوده‌اند یکی یکی به ایران برمی‌گردند. دلیلش این است که در اینجا پول بیشتری به آنها می‌دهند. من یک دفعه این مسئله را گفته‌ام و بار دیگر تکرار می‌کنم. چرا مربی که در زمان ما 13 میلیون تومان پول می‌گرفت الان 400 میلیون تومان پول می‌گیرد. این بی درو پیکری فوتبال ایران نیست؟

دادگان افزود:‌ چطور در زمان ما بازرسان در فدراسیون فوتبال بودند و الان خبری از این بازرسان نیست. مسوولان کمیته تربیت بدنی مجلس که دنبال تحقیق و تفحص بودند تنها به دنبال این هستند که عکس سه در چهارشان در روزنامه‌ها چاپ شود.از حالا به شما می‌گویم که جواب شکست در گوانگجو را چه کسی می‌دهد؟ من به شما می‌گویم همان‌هایی که جواب مردم را پس از شکست در پکن و جام جهانی داده‌اند به شکست‌های گوانگجو هم پاسخ خواهند داد. فقط با دروغگویی به مردم می‌گویند که کمیته تشکیل داده‌ایم. کدام کمیته؟
وی تاکید کرد: آنهایی که می‌آیند شخصیت آدم‌ها را زیر سوال می‌برند خودشان از همه بدترند.

رییس سابق فدراسیون فوتبال در پایان گفت: من سوالی که از شما دارم و امیدوارم که شما آن را پیگیری کنید این است که آیا بازیکنی که 700 میلیون تومان می‌گیرد مربی که حداقل 500 میلیون تومان می‌گیرد و مدیری که 300 میلیون تومان می‌گیرد آیا این دعواها را به خاطر اخلاق به راه می‌اندازد. این سوالی است که من از شما دارم. بروید ببینید مدیران در این فوتبال چقدر می‌گیرند. ما الگوها را می‌زنیم که این مدیران غیرورزشی به فوتبال بیایند و خروجی فوتبال همینی می‌شود که می‌بینید. امروزه شرایطی ایجاد شده که آدم‌ها می‌آیند و دم از مسائل فرهنگی می‌زنند و می‌گویند کارهایشان به خاطر حفظ شئونات و نظام است اما در واقع آنها به دنبال مقاصد خود هستند.

منبع:شبكه ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

واکنش یک شاهد عینی به ادعای مدیران استیل آذین

آقایان فراموش کردند،با همین روش سال 82 قهرمان شدند!

«مطمئنا اهالی فوتبال فراموش نکردند سال 82 امیر قلعه نویی در کنفرانسی خبری اعلام کرد پاس با کمک یک خبرگزاری و یک روزنامه ورزشی قهرمان شد، ما هرگز این روش را نقد نمی‌کنیم این کار یک هنر است که به لطف این دوستان وارد فوتبال ایران شد پس حالا کسی نمی‌تواند تیمی را به دلیل استفاده از این ابزار متهم کند.»

شبکه ایران - مدیرعامل و سرپرست باشگاه استیل آذین در مصاحبه با برنامه نود دلیل اصلی اخراج علی کریمی از این باشگاه را گزارش روزنامه‌ استقلال جوان در خصوص روزه‌خواری وی در تمرینات این تیم در ماه مبارک رمضان دانستند، اما مسوولان این روزنامه ورزشی معتقدند این اظهارنظر تنها برای شانه خالی کردن از زیر بار مسوولیت است.

این فرد که در حال حاضر با باشگاه استقلال همکاری مطلوبی دارد و با روزنامه استقلال جوان همکاری دارد، در خصوص اتفاقات روی داده در تمرین استیل آذین به خبرنگار شبکه ایران گفت:« رسالت روزنامه‌نگار انتشار حقایق موجود در جامعه است،خبرنگاران این روزنامه هم همانند دیگر خبرنگاران صادق و پاک مطبوعات ایران به دنبال انتشار واقعیت‌های پنهان جامعه هستند، از آنجا که روزنامه استقلال جوان هر هفته عملکرد تیم رقیب استقلال را زیر نظر می‌گیرد تمرینات تیم فوتبال استیل اذین هم زیر ذره‌بین خبرنگاران ما قرار داشت که این ماجرا ذر جریان یکی از جلسات تمرین این تیم روئیت می‌شود و پس از پیگیری از طریق مسوولان باشگاه استیل آذین در روزنامه منتشر می‌شود.»

وی در ادامه توضیح داد:«دوستان باید در جریان باشند که وظیفه خبرنگار انتشار مطالبی است که از دید همگان پنهان می‌ماند، از طرفی ما تنها روزنامه‌ای نبودیم که این گزارش را چاپ کردیم بلکه روزنامه‌های دیگر هم این خبر را منتشر کردند؛ به نظر می‌رسد مدیریت باشگاه استیل اذین که نتوانسته این بحران را در باشگاه خود مدیریت کند و با اختلافات درونی بیشتر به آن دامن زده تا آن را کنترل کند حالا برای جبران مافات قصد دارد برای خود شریک پیدا کنند از این رو دیواری کوتاه‌تر از مطبوعات پیدا نکردند.»

وی که تمایلی به ذکز نامش ندارد در ادامه گفت و گو خود با خبرنگار شبکه ایران توضیح داد:«قصد نداریم نبش قبر کنیم اما بهتر است دوستان بدانند این روشی که امروز از دید مسوولان مخترم باشگاه استیل اذین بد و عیر حرفه‌ای حاصل مدیریت همین دوستان در فوتبال است، مطمئنا اهالی فوتبال فراموش نکردند سال 82 امیر قلعه نویی در کنفرانسی خبری اعلام کرد پاس با کمک یک خبرگزاری و یک روزنامه ورزشی قهرمان شد، ما هرگز این روش را نقد نمی‌کنیم این کار یک هنر است که به لطف این دوستان وارد فوتبال ایران شد پس حالا کسی نمی‌تواند تیمی را به دلیل استفاده از این ابزار متهم کند.»

این عضو روزنامه استقلال جوان در ادامه توضیحات خود گفت:«ما قصد دامن زدن به این جدل‌های بیهوده را نداریم اما به نظر می‌رسد روزنامه استقلال جوان تنها روزنامه‌ای نیست که به دنبال موفقیت تیم خود در رقابت‌های لیگ برتر است، چرا که ما شاهد این هستیم که در فصل جاری برخی سایت‌های خبری ورزشی از ابتدای فصل جاری با حمایت از سیاست‌های استیل آذین به سراغ منتقدان و پیشکسوتان باشگاه استقلال رفتند و با تهیه مصاحبه از انها به دنبال ایجاد تفرقه در کادر مدیریتی و فنی باشگاه استقلال هستند از این رو نمی‌توانیم به دلیل کار رسانه‌ای کسی را متهم به کارشکنی کنیم، اگر ما می‌گوئیم کاری بد است پس چرا خودمان به آن دامن می‌رنیم.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-17-2010 در ساعت 01:40 PM
قدیمی 08-17-2010

ماه رمضانه و هنر مومن در تکرار صفات خوب باریتعالی است
در برنامه نود جناب سردار آجرلو گفتند که پاسدار اسلام هستند و واجب به اجرای امر شرع
ولی نگفتند در امر شرع ستار العیوب بودن هم جایی ندارد و اشاره ای نکردند
جالبه که ستار العیوب بدن خوب سخت تره تا جارچی عیوب دیگران

حتی اگر کرمی هم گناهکار باشد ستارالعیوب بودن هنر مردان خداست
و مشخص شد جناب سردار آجرلو مرد راه خدا نیست چون ستارالعیوب نیست

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 08-17-2010 در ساعت 01:56 PM
قدیمی 08-17-2010
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همه
آخ آدم آتیش میگیره یه وقتایی
حالا روزه خواری عیبه؟
شاید نمیتونه بنده خدا بگیره
به ما چه ایشون میخوره یا میگیره
در ملا عام همچین نوشتن انگار چی شده؟!!!
آقایون وقتی یه بازیکن اردو باشه شاید در 24 ساعت فقط توی wc تنها باشه... اونجا چیز بخوره؟
بالاخره یه نفر کنارشه دیگه
امان از این حرفا که پایه و اساس همه چیزو ویران میکنن
قدیمی 08-17-2010

میناخانم نمی دونم مصاحبه آحرلو رو دیدین یا خیر
یعنی انتهای ادعای خداپرستی و پاسداری اسلام
تمام جانبازان و دلاوران مملکت هیچکاره هستند فقط ایشون حافظ حریم حرمت الهی هستند
اینقدر زشت بود رفتار ایشون که فرزند یک جانباز شیمیایی علنا در جمع ما ناراحت شد و به ما گفت شرم داره آجرلو رو همسنگر پدرش بدونه
میگفت ستار العیوب بودن یک رزمنده برترین عبادت معنوی اونه
جا زدن اشتباه دیگران یعنی نماد مستقیم عناد با ذات ستارالعیوب بودن خدا
همین خدا صفت رازداری رو برداره و تمام حقایق ما رو افشا کنه کسی حاضر نیستجواب سلام کسی رو بده
اونوقت این جناب آجرلو شده اند پاک و منزه و کایتان کریمی شده عنصر مجرم!!

اینه که می سوزاند
ادعای دینداری در عین عدم رعایت حقوق دینی یک فرد مسلمان

تقدیم از طرف سایت پی سی سیتی به جناب مدعا آجرلو:

رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.
(ثواب الاعمال و عقاب الاعمال)

جناب آجرلو جواب پیامبر خدا رو چی میخوای بدی؟

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 08-17-2010 در ساعت 02:45 PM دلیل: درج حدیث
قدیمی 08-17-2010
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آره دیدم
اونوقت میگن چرا فوتبال ما وارد حاشیه ها میشه!
خوب نذارین بشه
وقتی به چیزی گیر میدین اونم به بازیکنی محبوب و خوب که نظیرش کمه توی ایران چه انتظاری دارین؟
بذاره بره میشه وطن فروش
نمیدونم اگه فلانی زیر ابرو برداشت نمیتونه پاشو حرکت بده گل بزنه؟
نمیگم کار اون درسته یا نه میگم بهانه الکی نگیرین واااااااااااااااای منم اعصاب ندارم امروز دیگه هیچی
نقدو ول کردن نسیه رو چسبیدن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش