بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-01-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام
جدید اسامي داوران هفته سي ام ليگ برتر فوتبال

اسامي داوران هفته سي ام ليگ برتر فوتبال

اسامي داوران هفته سي ام ليگ برتر فوتبال از سوي كميته داوران فدراسيون اعلام شد.در بازي هاي اين هفته محسن تركي و مسعود مرادي بازي هاي پرسپوليس و استقلال را سوت خواهند زد.
هفته سي ام ليگ برتر كه از سوي سازمان ليگ به عنوان هفته گراميداشت جمهوري اسلامي ايران رفراندوم همگاني و راي 99 درصدي به جمهوري اسلامي ايران نامگذاري شده است يك روز پس از روز آشتي با طبيعت پيگيري خواهد شد.

برنامه و اسامي داوران اين هفته به شرح زير است:

شنبه 14/1/89

پرسپوليس - سايپا
ورزشگاه آزادي - ساعت 19:50
داور و كمك داوران: محسن تركي - رضا سخندان - حسين خانبان - پيروز سيف الله - ناظر:حميد خوشخوان

يكشنبه 15/1/88

استيل آذين - فولاد مباركه سپاهان
ورزشگاه راه آهن اكباتان تهران -ساعت 16:45
داور و كمك داوران:خداداد افشاريان - جواد تقي پور - محمدرضا ابوالفضلي - عليرضا مستقيم - ناظر:فرج يثربي

مس كرمان - ملوان انزلي
ورزشگاه شهيد باهنر كرمان - ساعت 17:00
داور و كمك داوران: رحيم مهرپيشه - علي موغلي - محمدرضا اميني - جواد رحيم زاده - ناظر:ابراهيم ميرزا بيگي

صباي قم - استقلال تهران
ورزشگاه يادگار امام - قم - ساعت 18:45
داور و كمك داوران: مسعود مرادي - حيدر شكور - حسن كامراني فر - بابك وسيله بر - ناظر:بحطائي

ذوب آهن - پيكان
ورزشگاه فولاد شهر اصفهان - ساعت 16:45
داور و كمك داوران: شاهين حاج بابايي - عليرضا كهوري - آرمان اسعدي - روح الله ارشادي - ناظر: عبود سنگاشكن

شاهين بوشهر - راه آهن
ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر - ساعت 18:45
داور و كمك داوران: هدايت ممبيني - عليرضا يزداني - سجاد طوري - مرداس جابري - ناظر:حسين نجاتي

پاس همدان - مقاومت شهيد سپاسي
ورزشگاه قدس همدان - ساعت 16:45
داور و كمك داوران: محمد حسين اسدي - بهرام نوي - بهرام كياني - محمد ملكي - ناظر: رحيم رحيمي مقدم

ابومسلم خراسان - تراكتورسازي تبريز
ورزشگاه ثامن الائمه مشهد - ساعت 16:45
داور و كمك داوران: محمود رفيعي - حميد نظري - كيانوش داوود زاده - سليمان مرادي - ناظر:محمد علي فروغي

استقلال اهواز - فولاد خوزستان
ورزشگاه تختي اهواز - ساعت 18:45
داور و كمك داوران: يداله جهانبازي - داوود رفعتي - سعيد زارع - بيژن حيدري - ناظر:فريدون اصفهانيان

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپوليس صفر- سایپا 2، دایی مات شد

پرسپوليس با کسب دومین شکست با علی دایی همچنان با 50 امتياز و يك بازي بيشتر نسبت به استقلال در مكان سوم جدول قرار دارد و سايپا 38 امتيازي شد و با سه رده صعود موقتا به مكان هشتم جدول آمد

گل‌ها: كريم انصاري‌فرد (7)، مهدي خيري (48) براي سايپا
ورزشگاه آزادي، تماشاگر 30 هزارنفر
داور: محسن تركي
اخطار: حيدري، شكوري، زارعي(پرسپوليس)، خالقي‌فر، ميرزاپور(سايپا)

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، عليرضا محمد، سپهر حيدري، نبي‌الله باقري‌ها، ابراهيم شكوري، عادل كلاه‌كج(56 ميثم بائو)، تياگو، محمد منصوري(55 مجتبي زارعي)، كريم باقري، هادي نوروزي(76 حميد علي‌عسگر)، محسن خليلي
سرمربي: علي دايي

سايپا: ابراهيم ميرزاپور، رضا محمودي، سيد حسين حسيني(75 مجيد ايوبي)، ابراهيم صادقي، داريوش يزداني، مهدي خيري (90- علی زینالی)، كريم انصاري‌فرد، سعيد يوسف‌زاده، امين منوچهري(69 اميد شريفي‌نسب)، رضا خالقي‌فر، مرتضي ابراهيمي
سرمربي:‌ محمد مايلي‌كهن

شرح بازي:
گل زودهنگام سایپا نوید یک بازی پر گل و جذاب را می داد و پیش بینی می شد که دراین بازی هر دوتیم بتوانند گل هایی را به ثمر برسانند که این پیش بینی در مورد پرسپولیس به وقوع نپیوست. خط دفاع خوب و مستحکم سایپایی ها در مقابل خط دفاع آسیب پذیر و بسیار ناهماهنگ پرسپولیس یکی از برگ های برنده محمدمایلی کهن در این دیدار بود و پرسپولیس به شدت غیبت شیث را در این بازی احساس کرد. البته یک میرزاپور آماده برای سایپا ،نعمت بزرگی برای محمد مایلی کهن بود.اوبا مهار پنالتی خلیلی و دفع چند موقعیت خطرناک تیمش را پیروز به رختکن فرستاد. نیمه دوم هم با یک گل برای سایپا آغاز شد و البته همان طور که انتظار می رفت حملات پرشمارپرسپولیس ها روی دروازه سایپا فزونی یافت که البته این فشار حملات کوچکترین ثمره ای برای سرخپوشان نداشت و دفاع حساب شده و بسیار منطقی سایپا با درخشش ابراهیم میرزاپور سه امتیاز شیرین را از آن نارنجی پوشان کرد. آن چه که از این بازی می ماند بازی بسیار منسجم وحساب شده شاگردان مایلی کهن بود ه که اولین پیروزی لیگ برتری سایپا مقابل پرسپولیس را در تاریخ لیگ برتر را رقم زد. سایپا که بازی را با چهار مهاجم آغاز کرده بود هر بار که اراده کرد به دروازه پرسپولیس رسید و البته با تراکم درمنطقه دفاعی راه نفوذ را بر یاران دایی بست.این باخت حالا نه تنها قهرمانی را از دست پرسپولیس درآورد بلکه ممکن است عنوان سومی را از این تیم بگیرد. این بدترین شروع ممکن برای یاران دایی بود که البته بدشانس هم بودند.

شرح گل ها:
1ـ0(سايپا): ارسال تند و تيز مهدي خيري از سمت راست و ضربه نهايي كريم انصاري‌فرد تبديل به گل اول بازي شد. 2ـ0(سايپا): نفوذ خوب مهدي خيري از جناح راست و شوت فني او با برخورد به نبي‌الله باقري‌ها گل دوم را براي سايپا رقم زد.

اتفاق ويژه:
بدشانسي امروز محسن خليلي. او تلاش زیادی کرد تا بتواند در نبرد با ابراهیم میرزاپور پیروز میدان باشد اما موقعیت های او و پنالتی اش یکی پس از دیگری به هدر رفتند تا او و تیمش ناکام میدان باشند.

بهترين بازيكن:‌
مهدي خيري. هر کاری که خواست در محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد و ضعف خط دفاع سرخپوشان را به رخشان کشید او با یک گل بازی فوق العاده اش را تکمیل کرد. البته نباید از موقعیت هایی که میرزاپور دفع کرد و پنالتی ای که گرفت به سادگی گذشت.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 04-03-2010 در ساعت 09:31 PM
قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

104گل خارجي در فصل جاري ليگ برتر

سايت گل- شمار گلهاي به ثمر رسيده توسط بازيکنان خارجي در ليگ برتر در هفته سي ام از مرز 100 گل گذشت. در اين هفته 8 گل توسط بازيکنان خارجي به ثمر رسيد، اما به دليل ناتمام ماندن بازي ابومسلم و تراکتور، گل جرالدو دوس سانتوس برزيلي نيز باطل شد. در فصل جاري ليگ برتر 33 بازيکن خارجي موفق به زدن گل شده اند که عماد رضا بازيکن عراقي تيم سپاهان با زدن 18 گل صدرنشين جدول گلزنان خارجي ليگ برتر است.
عماد رضا بهترين گلزن ليگ برتر تا پايان هفته سي ام نيز به شمار مي رود. در فصل گذشته ليگ برتر 138 گل توسط 27 بازيکن خارجي به ثمر رسيد که بعيد است در فاصله 4 هفته به پايان ليگ اين رکورد شکسته شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول گلزنان خارجي ليگ برتر؛ زوج عراقي- سنگالي در صدر

عمادرضا، مهاجم سپاهان و ابراهیم توره مهاجم تیم های پیکان و پرسپولیس وسپاهان در صدر جدول گلزنان خارجی لیگ برتر قرار دارند و بعد از آن ادینهو از مس کرمان رکورددار است

سايت گل- عماد محمد رضا بازيکن گلزن تيم سپاهان اصفهان با 17 گل زده همچنان برترين گلزن خارجي ليگ برتر است و ابراهيم توره ديگر گلزن خارجي سپاهان با زدن پانزدهمين گل خود فاصله خود را با عماد رضا کمتر کرد. تا پايان هفته سي ام ليگ برتر 33 بازيکن خارجي موفق به گلزني شده اند.

17 گل: عماد رضا (سپاهان اصفهان)

15 گل: ابراهيم توره(سپاهان اصفهان)

11 گل: ادينهو لوسيانو(مس كرمان)

6 گل: آدريانو الوز (ملوان انزلي)

5 گل: هوار محمد(پرسپوليس تهران)

4 گل: جاسم کرار ( تراکتورسازي) ايگور کاسترو ( ذوب آهن)

3 گل: محمود آمنه، عيسي ترائوره(راه‌آهن تهران) ايوان پترويچ (شاهين بوشهر) لوئيز کارلوس(پيکان) ديه گو کلمنتينو( صبا قم)

2 گل: وسلي برازيليا ( پرسپوليس) لک چيرا(استيل آذين) فيليپه دي سوزا (ملوان) محمد ناصر(شاهين بوشهر) جرالدو دوس سانتوس (ابومسلم) پائولو زالترون(مس) شهباز ارکينوف( پاس همدان)

1گل: صالح سدير، محمد زينو(راه‌آهن تهران) فرانك آتسو(استقلال اهواز) ملادن بارتولوويچ ، جابا موجيري(فولاد خوزستان) فابيو جانواريو(استقلال) مارسيو جيوانيني (مس) لئوناردو پيمنتا(تراکتورسازي) تياگو آلوز، اشپيتيم آرفي(پرسپوليس) آرتور يادگاريان( پاس) گابريل شاجت (ابومسلم) آلن باسيچ(ملون انزلي) ادسون مارسلو(پيکان)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيكان0 ـ شاهين بوشهر2؛ سه امتياز به قيمت بقا

سایت گل- تيم فوتبال شاهين بوشهر با پيروزي مقابل پيكان دست به كار بزرگي زد و راه خود براي بقا در ليگ برتر را هموار كرد. شاگردان محمود ياوري با كسب دومين برد متوالي شرايط بهتري نسبت به گذشته برخوردار هستند و در حال حاضر از شانس خوبي براي ماندن در ليگ بهره مي‌برند
گل‌ها: تنهايي(66)، عبدي(77) براي شاهين بوشهر
ورزشگاه: شهيد رجايي قزوين، تماشاگر 1000 نفر
داور: سعيد بخشي‌زاده
اخطار: كارلوس(پيكان) روشن‌گر، هوشيار(شاهين)

پيكان: مسعود غلامعلي‌زاد، حسين معمار(70 مجيد خدابنده‌لو)، لوئيس كارلوس، محمود پوراسدالله، حميد هدايتي، ايمان رزاقي‌راد(78 جهانگير عسگري)، روح‌الله سلطاني، سعيد دقيقي(59 عليرضا عباس‌فر)، علي قرباني، مارسلو، محمدرضا طهماسبي
سرمربي: حميد درخشان

شاهين: مجتبي روشن‌گر، رحمان رضايي، محسن حميدي، ايوان پترويچ، محسن ايران‌نژاد، اوباي سانديز(73 حبيب هوشيار)، جمال حق‌شناس، محمد احمدپوري(55 منصور تنهايي)، مهدي نوري(85 رضا بازياري)، بهادر عبدي، هادي شفيعي
سرمربي:‌ محمود ياوري

شرح گل:‌
1ـ0(شاهين بوشهر): ‌در دقيقه 66 توپ برگشتي از شوت بهادر عبدي به منصور تنهايي رسيد و اين بازيكن با ضربه سر موفق به گلزني شد.
2ـ0(شاهين بوشهر): در دقيقه77 اشتباه علي قرباني در دفع توپ باعث شد بهادر عبدي صاحب توپ شود كه اين بازيكن با شوت ديدني خود دروازه پيكان را باز كرد.

اتفاق:
شاهين بوشهر كه در انتهاي جدول يكي كانديداهاي سقوط به ليگ پايين‌تر است دومين صعود پياپي خود را در قزوين جشن گرفت.

بهترین بازيكن:
بهادر عبدي بازيكن ريزنقش شاهين كه در گل اول تيمش نقش ويژه‌اي ايفا كرد در 10 دقيقه بعد از اين گل بازي زيبا خود را در اين ديدار تكميل كرد تا يكي از بازيكنان اثرگذار شاهين در ديدار لقب بگيرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مقاومت سپاسي1 ـ صباي قم4؛‌ گلباران صبا در شيراز

سایت گل -تيم فوتبال صباي قم پس از صعود به مرحله نيم نهايي جام حذفي موفق شد با نتيجه خيره كننده 4 بر يك تيم مقاومت سپاسي را مغلوب كند. شاگردان محمد احمدزاده با اين باخت در جمع قعرنشينان قرار گرفتند و با توجه به بازي هفته آينده مقابل ذوب آهن اصفهان از كانديداهاي سقوط به دسته پايين‌تر به شمار مي‌روند

گل‌ها: عباس محمدرضايي(21)(66)، داود حقي(59)، محمد نوري(74) براي صباي قم، سيامك كوهنورد(94) براي مقاومت سپاسي
ورزشگاه : حافظيه شيراز، تماشاگر 3هزارنفر
داور: البرز حاجي‌پور
اخطار: صبري، كرمي(مقاومت)، نوري، كاشي(صباي قم)

مقاومت: محمدرضا امين‌صنايعي، ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري، مهرداد كريميان(55 امين متوسل‌زاده)، محمد ايران‌پوريان، سيامك كوهنورد، سعيد چاه‌جويي، بهنام افشه(63 علي‌محمد دهقان)، سروش رفيعي، صادق كرمي(83 علي مبيني)، سيدايمان موسوي
سرمربي: محمد احمدزاده

صباي قم: ارشاد يوسفي، سهراب بختيازي‌زاده، مرتضي اسدي، مرتضي كاشي، جابر انصاري، داود حقي(84 رامين رضاييان)، حميدرضا فرزانه، اميرحسين فشنگچي(66 محسن بياتي‌نيا)، ابوالفضل حاجي‌زاده، محمد نوري(87 مهدي غلامپور)، عباس محمدرضايي
سرمربي: رسول كربكندي

شرح گل:
1ـ0 (صباي قم): در دقيقه 21 عباس محمدرضايي روي اشتباه بازيكنان مقاومت صاحب توپ شد تا با يك شوت ديدني از پشت محوطه 18 قدم موفق به گلزني شود.
2ـ0(صباي قم): پاس احمدرضايي در دقيقه 59 به داود حقي رسيد تا شوت اين بازيكن دومين گل را براي صبا به ارمغان بياورد.
3ـ0(صباي قم): شوت فني عباس محمدرضايي در دقيقه 66 روي پاس محمد نوري زمينه‌ساز گل سوم صباي قم شد.
4ـ0(صباي قم): در دقيقه 74 ارسال عباس محمدرضايي با ضربه سر محمد نوري گل چهارم را براي صباي قم به ارمغان آورد.
4ـ1(مقاومت): در فاصله 6 دقيقه مانده به پايان بازي مقاومتي‌ها موفق شدند يكي از 4 گل خورد خود را جبران كنند در اين موقع پاس ايمان موسوي به ضربه سر سيامك كوهنورد تنها گل مقاومتي‌ها را براي تيم ميزبان همراه داشت.

اتفاق ويژه:
شكست پرگل و عجيب مقاومت در مقابل صباي قم براي هيچ يك از هواداران مقاومت قابل پيش‌بيني نبود اما شاگردان محمداحمدزاده در نمايشي ضعيف شكست سنگين خانگي را متحمل شدند تا در آستانه بازي پرسپوليس ـ صباي قم روحيه ويژه‌اي به صبا تزريق كند.

بهترين بازيكن:
عباس محمدرضايي مهاجم صباي گل موفق شد 2 گل از 4 گل تيمش را به ثمر برساند ضمن اينكه اين بازيكن با پاس ديدني خود زمينه‌ساز گل چهارم تيمش شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ملوان 1ـ استقلال اهواز0؛ فرار ملوان از منطقه خطر

سایت گل- تيم فوتبال ملوان بعد از مدت‌ها موفق به كسب پيروزي شد و تيم فوتبال استقلال اهواز با اين باخت در آستانه سقوط به ليگ دسته اول قرار گرفت

گل‌ها:‌ دسوزا(79) براي ملوان
ورزشگاه: تختي انزلي، تماشاگر 5 هزارنفر
داور: عليرضا فغاني
اخطار: حيدري اولادي، پورغلامي، (ملوان) معقولي، ديه‌گو(استقلال اهواز)

ملوان:‌ مهدي رحيم‌زاده، هادي تأميني، سعيد سالارزاده، پژمان نوري، محمد حيدري(66حسين ابراهيمي)، عليرضا رمضاني، دسوزا، بابك پورغلامي، محمد رستمي(57 هادي عزيزي)، سيدجلال رافخايي(88 آن باسيچ)، مهرداد پولادي
سرمربي: ‌فرهاد پورغلامي

استقلال اهواز: نادر غبيشاوي، محسن ارزاني(85 مصطفي بيژني)، امين شرفي(66 خيرالله ويسي)، مهدي دغاغله، محمد كوتي، ديگو، اسماعيل شريفات، ميلاد ميداودي، فرانك آتسو، رضا معقولي(86 افشين كمايي)، جاسم صادقي
سرمربي: علي فيروزي

شرح گل:
1ـ0 (ملوان): در دقيقه 79 ضربه دسوزا با پاي چپ پس از برخورد نصف و نيمه با مدافع استقلال اهواز داشت مستقيم درون دروازه جاي گرفت

بهترين بازيكن:
پژمان نوري كاپيتان انزلي‌چي در اين ديدار توپ در ميانه ميدان به خوبي به گردش در آورد ضمن اينكه در دقايق پاياني بازي به كمك عناصر تدافعي ملوان پيروزي خود را حفظ كردند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فولاد خورستان3 ـ پاس همدان 2؛ سه امتياز شيرين براي اهوازي‌ها

تيم فولاد در شرايطي كه با دريافت دو گل از تيم پاس اميدي براي كسب امتياز نداشت توانست با به ثمررساندن سه گل شيرين‌ترين برد فصل جاري را جشن بگيرد. پاسي‌ها نيز با اين باخت بار ديگر در جمع قعرنشينان قرار گرفت

سايت گل ـ‌
گل‌ها: كاملي‌مفرد(گل به خودي)(2)،هادي بلوري(20) براي پاس جواد شيرزاد(2+45)،سعيد رمضاني(60)،سيامك(88) برايفولاد
ورزشگاه تختي اهواز، تماشاگر 3 هزارنفر
داور: مسعود مرادي
اخطار: بارتلوويچ، شاهوردي (فولاد)، خورج(پاس)

فولاد:‌ خالد شهيطابي، جلال كاملي‌مفرد، سيد محمد علوي، علي حمودي(70 نادر احمدي)، جواد شيرزاد، كريم شاهوردي، ملادن بارتلوويچ، سعيد رمضاني(86 مهدي چمن‌آرا)، بختيار رحماني، سجاد فيض‌اللهي(52سيامك سرلك)، غلامرضا رضايي
سرمربي: مجيد جلالي

پاس: مهدي اسلامي، روزبه شاه‌عليدوست، اميد خورج، ساشا كلونيدا، يدالله اكبري(75 مقداد قباخلو)، مرتضي عزيزمحمدي(78 اميد ابوالسحني)، هادي بلوري، پوريا سيدپناهي، آرتور، وحيد علي‌آبادي، شهباز ارگينوف(67 هادي اصغري)
سرمربي: اصغر مديرروستا

شرح گل:
1ـ0(پاس): در دقيقه 2 يدالله اكبري توپي را از محوطه جريمه فرستاد كه اين توپ پس از برخورد با سر جلال كاملي‌مفرد به اشتباه در درون دروازه فولاد جاي گرفت
. 2ـ0(پاس): ارسال هادي بلوري در دقيقه 20 از پشت محوطه جريمه نصيب ارتور شد تا شوت اين بازيكن تبديل به گل دوم پاس همدان شود.
2ـ1(فولاد):2+45 ضربه ايستگاهي جواد شيرزاد از فاصله 25 متري در درون دروازه پاس همدان جاي گرفت.
2ـ2(فولاد): در دقيقه 60 سرلك با عبور از سد مدافعان پاس توپ را به سعيد رمضاني رساند تا شوت اين بازيكن در درون دروازه قرار گيرد.
2ـ3(فولاد): در دقيقه 88پاس ملادن بارتولوويچ در موقعيت مناسبي نصيب سيامك سرلك شد گل برتر اهوازي‌ها به ثمر برسد.

اتفاق ويژه:
اصغرمديرروستا پس از پايان بازي از باشگاه فولاد به خاطر ندادن زمين تمرين به شدت انتقاد كرد و تأكيد كرد مجيد جلالي در كنار زمين شان تاژ مي‌كرده اما سرمربي فولاد چنين ادعايي را رد كرده و اعلام كرد تيم پاس قرار بود ساعت 19 روز پنجشنبه در اهواز تمرين كند ولي بازيكنان اين تيم ساعت 18 به محل تمرين آمده بودند و بعد هم به حالت قهر ورزشگاه را ترك كردند.

بهترين بازيكن:
سعيد رمضاني كاپيتان با تجربه فولاد در اين ديدار علاوه بر گلزني توانست با ارائه يك بازي خوب در ميانه ميدان و رهبري تيمش زمينه‌ساز پيروزي تيمش در اهواز شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استيل آذين0 ـ ابومسلم0؛ تساوي به ضرر استيل آذين

استیل آذین در زمین خودی نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل ابومسلم دست یابد

سایت گل -تيم فوتبال استيل آذين پس از عدم راهيابي به مرحله نيمه نهايي جام حذفي در بازي خانگي مقابل تيم قعرنشين ابومسلم به نتيجه بهتر از تساوي دست نيافت تا اين تيم به رغم توقف پرسپوليس فرصت مناسبي براي راهيابي به ليگ قهرمانان آسيا را از دست داده باشد. با اين اوصاف جدال پرسپوليس و استيل آذين حساسيت‌هاي تازه‌تري خواهد داشت تيم فوتبال استيل آذين پس از عدم راهيابي به مرحله نيمه نهايي جام حذفي در بازي خانگي مقابل تيم قعرنشين ابومسلم به نتيجه بهتر از تساوي دست نيافت تا اين تيم به رغم توقف پرسپوليس فرصت مناسبي براي راهيابي به ليگ قهرمانان آسيا را از دست داده باشد. با اين اوصاف جدال پرسپوليس و استيل آذين حساسيت‌هاي تازه‌تري خواهد داشت

ورزشگاه اكباتان: تماشاگر 3 هزار نفر
داور: تورج حق‌وردي
اخطار: محمدي(استيل آذين)، لويناين(ابومسلم)

استيل آذين: حميد نشاط جو، مهدي محمدي، كاظم برجلو، مهدي مهدوي‌كيا، ميثم خسروي، فريدون زندي، محمدرضا مهدوي، حسين كعبي(73 محمداسماعيل نظر)، اميرشاپورزاده(42 رضا نورزوي)، محمد غلامي(81 افشين چاووشي)، علي كريمي
سرمربي: حميد استيلي

ابومسلم:‌مجيد غلامي، ابراهيم لوينيان(32جواد ضيغمي)، فرشاد بهادراني، وحيد عسگري، داود سيدعباسي، رضا ناصحي(3+90 محمدرضا خرسندنيا)، محمدحسن رجب‌زاده، امجد شكوه مقام، علي حقدوست، داود دانش‌دوست(78 سعيد عبدالله‌پور)، جرالدو سانتوز
سرمربي:‌ علي حنطه

اتفاق ويژه:
در دقيقه 80 روي ارسال جواد ضيغمي با ضربه سر سانتوز توپ در درون دروازه استيل آذين قرار گرفت اما كمك داور پرچم خود را به نشانه آفسايد بالا برد.

بهترين بازيكن:
مهدي مهدوي‌كيا كاپيتان استيل آذين هر چند از روزهاي اوج خودش دور مانده است. اما با دوندگي بسيار و شركت در حملات توانست عملكرد خوبي از خود به نمايش بگذارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تراكتورسازي1 ـ پرسپوليس1؛ هر دو تيم راضي از مساوي

پرسپولیس با توجه به تساوی استیل آذین همچنان جایگاه سوم خودرا حفظ کرد و می بایست امیدوار به لغزش استقلال باشد تا بتواند در همین رده باقی بماند

سایت گل- پرسپوليس دو امتياز ديگر را نيز از دست داد. اما بازي در جو وحشتناك تبريز به قدري دشوار است كه كمتر تيمي مي‌تواند در يادگار امام به فكر پيروزي باشد. پرسپوليس با اين تساوي51 امتيازي شد و در رده سوم قرار گرفت و تراكتور هم با اين تك امتياز در رده ششم جدول است

گل‌ها: خيرخواه(38) براي تراكتور، نوروزي(57) براي پرسپوليس
ورزشگاه: يادگار امام تبريز، تماشاگر بيش از 100 هزار نفر
داور: سعيد مظفري‌زاده
اخطار: خيرخواه، كرار(تراكتورسازي)، بادامكي(پرسپوليس)

تراكتورسازي: مهدي ثابتي، مجتبي ترشيز، مصطفي اكرامي، علي ميرشفيعيان، آلو ترائوره، مهدي كياني، كرار جاسم(62 امير محبي)، عليرضا جليلي، مهرداد پولادي، عرفان ارلورم، فرهاد خيرخواه(55 اسماعيل قرويي)
سرمربي: فرازكمالوند

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، جلال اكبري، مجتبي شيري، عليرضا محمد، تياگو، حسين بادامكي، مهدي شيري(46كريم باقري)، حوارملامحمد، هادي نوروزي، محسن خليلي
سرمربي: علي دايي

شرح بازي:
بازي در شرايطي به پايان رسيد كه 100ها بطري خالي آب در اعتراض به داوري بي‌جهت به سمت زمين پرتاب مي‌شد اما نكته اين بود كه بازي در لحظات پاياني با وجود موقعيت‌هايي كه پرسپوليس به دست آورد از تب و تاب افتاده بود و دو تيم بيشتر احتياط مي‌كردند تا احياناً‌ گل نخورند. بازي تراكتور ـ پرسپوليس تحت تأثير استقبال خارق‌العاده هواداران با برتري تراكتور آغاز شد اما جنگ‌هاي فيزيكي در ميانه ميدان باعث شد تا بازي بدون موقعيت خاص دنبال شود. اما گل خيرخواه و واكنش سريع پرسپوليسي‌ها هيجان خاصي به اين مسابقه داد و پرسپوليس كه در نيمه اول به دليل نمايش ضعيف هافبك‌ها بازي ضعيفي داشت در نيمه دوم با حضور كريم خودي نشان داد و سرانجام به گل رسيد. البته تراكتور در بين مي‌توانست باز هم دروازه پرسپوليس را با خطر مواجه كند اما بازيكنان اين تيم تجربه لازم را براي گلزني مجدد نداشتند. بعد از پرسپوليس نيز دو تيم حملاتي روي دروازه يكديگر انجام دادند كه يكي، دو بار واكنش خوب دورازه‌بان‌ها و يكي، دو بدشانسي مانع از پرگل‌تر شدند بازي شد. در نهايت وقتي داور سوت پايان را به صدا درآورد به نظر مي‌رسيد هر دو تيم از نتيجه به دست آمده خشنود هستند گرچه هواداران تراكتور روي ضربه كاشته دقيقه آخر به داور اعتراضي كردند.

شرح گل:
1ـ0(تراكتورسازي): خطاي بازيكنان پرسپوليس در مركز زمين باعث شد تا بازيكنان تراكتور با تيزهوشي و با سرعت توپ را به دني ارلروم برساند ارلروم كه با تيزهوشي از آفسايدگيري فرار كرده بود با حقيقي تك به تك شد و با دفع اين توپ خيرخواه در مقابل دروازه توپ را به گل رساند بازيكنان پرسپوليس عقيده داشتند اولروم روي اين صحنه روي حقيقي مرتكب خطا شده است.
1ـ1(تراكتورسازي): حركت تيمي بازيكنان پرسپوليس و پاس عمقي محسن خليلي توپ را در عمق به نوروزي رساند و او با يك ضربه چيپ گل تساوي را زد.

اتفاق ويژه:
كريم باقري پس از 16 سال مقابل تيم سابقش بازي كرد و در كسب اين تساوي تأثيرگذار بود اما اتفاق مهم تعويض جاسم كرار در نيمه دوم بود كه برتري تراكتورسازي را گرفت. اين تعويض با واكنش منفي هواداران تراكتورسازي نيز همراه شد. كرار بعد از خروج از زمين با كمالوند دست داد و به جاي نشستن روي نيمكت به رختكن رفت.

بهترين بازیکن:
جاسم كرار بازيكن عراقي تراكتور موثرترين بازيكن اين تيم بود و تأثير بسياري در برتري تيمش داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)