بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-09-2014
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

امروز مهمترین کارم ورزش بود ، الان بیشتر تو وایبر هستم یکی از آشناهامون گروه تشکیل داده عضوم بیشتر خودم اونجا مطلب میزارم ولی اونها هم مطلب میزارم همشون از من بزرگتر هستند ، فامیل های خودم زیاد ازشون شماره ندارم ، ولی یکی خوب باشه آدم عضو 10 تا گروپ دیگه میکنه دیگه ، این هم یک چیز جدیده دیگه ، فیس بوک 2 !
من فیس بوک شروع خوبی نداشتم اما وایبر چون محیطش خودم احساس میکنم یک مقداری امن تر هست اونجا راحتتر فعالیت میکنم
غیر از اون دیگه نه فیلم تماشا میکنم ، و نه حوصله سریال دیدن دارم ، یعنی نمیتونم ببینم شاید هم میتونم ولی دیگه علاقه ای ندارم دیگه آدم سابق نیستم که کارهایی که قبلاً انجام دادم رو دوباره انجام بدم دیگه هیچ چیزی روم تاثیر نمیزاره، کلیپ تماشا میکنم عیییییی بد نیست خوبه بیشتر مطالعه میکنم خبرها رو از موبایل دنبال میکنم
مهمترین اتفاق نمیدونم کدومش مهمتر بود ! به هر حال همه اتفاق ها مهم هستند

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-10-2014
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چه خوب
خیلی وقته ی پای ثابت این پیج ممده
ولی خدایی ی سوال ازت داشتم چرا این همه محافظه کار؟؟؟؟؟؟؟
یادته اوایل اسمت و هم نمیگفتی؟؟؟؟
مگه محیط مجازی چی کار میکنه؟
کلا" ی چی شنیدی ها
بیا با زبون خوش بگو کجا زندگی میکنی
مثلا" الان همه میدونن من کجام یا کوروش کجاست چی شده
ی جورایی حس گیر دادن به ممد و دارم اساسی:D

منم هر روز اتفاق زیاد برام میفته اما دیروز یهم اومدن تو شرکت گفتن تعیین سطح زبان داریم
کلاس زبان برام گذاشتن اجباری و خصوصی تازه 60 درصد هزینه هم خودمون باید بدیم (البته من راضیم)
شدیدا" همه چی فراموش شده
بعد هم از امروز پارسا هفته ای دو بار باید بره مدرسه بیچاره دلم براش سوخت تازه آخر این هفته کلاس تابستونیش تموم میشد که هفته ای سه روز از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر بود حالا هم مدرسه از 7 تا 2 امسال زیاد تابستونش تفریحی نبود
به هر حال دیگه بزرگ شده و باید بفهمه زندگی ی کم سخته
قدیمی 08-25-2014
bigbang آواتار ها

داشتم میومدم فروم گفتم خیلی چیزها رو مینویسم ، ولی خوب نشد که بنویسم ، یعنی الان هم که دارم مینویسم اصلاً حال ندارم ، من رفتم سربازی 01 تهران ، باید بگم خیلی جای شیک و باکلاس و تمیزی بود دور از انتظارم بود ، و اصولاً مسئولیت اونجا رو هم لیسانس به بالاها دارند ، و یک محیط خیلی منضبط و بسیار باکلاسی هست از شهر هم زیاد فاصله نداره ، روز اول رفتیم لیستها و فرم ها رو پر کردیم ، اسممون رو نوشتیم و وسایل رو تحویلمون داد همون اول گفتن برید تا 8 ام یعنی شنبه هفته بعد مرخصید برگه مرخصی هم دادند بزار این پست رو مینویسم از وسایلم عکس بگیرم
خوب داشتم میگفتم تا 8 ام مرخصی دارم و تا اون موقع نتیجه ها اعلام میشه یعنی فردا منظورم هست ، خلاصه هر چه پیش آید خوش آید مهم نیست یعنی مهم که هست ولی خوب به بیخیالی دارم طی میکنم دیگه .... هنوز کاری انجام ندادیم و وسایلمون رو کامل تحویل ندادند ، هنوز تفنگ دست نگرفتیم و کامل آموزش ندیدیم ، ولی در عین حال با محیط اونجا آشنا شدم ، بهترین بوفه بهترین امکانات ، بهترین فضا ، شاید باید اینطوری بگم که بهترین کمپ آموزش در ایران 01 هست در ارتش امکانات کاملی داره
تا 45 روز آموزشی داریم بعدش محل اعزاممون مشخص میشه من کاملاً و مستقیماً درگیر این مسائلم ، اما مهمترین اتفاق امروز اینها نبود ، مهمترین اتفاق امروز چپ کردن ماشین پسر داییم بود که 3 تا ملق خورد ماشین و متوقف شد شانسی که آورده بود این بود که کمربندش رو بسته بود ، در ماشین باز نمیشد ، مردم هم بودن اون رو از پنجره آوردن بیرون ، سرش آثار ضرب دیدگی داشت ولی چیزی نبود ، یک خراش بزرگ روی سرش به رنگ قرمز بود ، و آثار خراش های سطحی و کوفتگی روی بدنش بود ، زبونش هم یک مقداری پارگی داشت من دیروز برگشتم خونه یعنی همون روزی که رفتیم اعزام برگشتم خونه 1 ام رفتم 1ام برگشتم ، این فرصت البته برای این هست که وسایلی که بهمون دادند رو درست کنیم یا تعویض کنیم ، مثلاً من تقریباً هیچکدوم از وسایلم اندازم نبود مجبورم همه رو عوض کنم و یا دست کاری کنم
بیخوابی شدید داشتم ، برای همین خواب بودم 8 صبح یا 9 بود که پدرم سریع اومد سراغم گفت ممد بیا که پسرداییت تصادف کرده فهمیدم داییم باهاش تماس گرفته ، و خبر داده 2 تایی رفتیم بیمارستان ماشین که داغون شده بود ، متاسفانه بیمه بدنه هم نشده بود ، میگن باتری ماشین به بیرون پرت شد ، تصادف بدی بود
بیمارستان هم که میری صحنه های خوب که نمیبینی همش صحنه های وحشتناک یکی سرش شکسته ، یکی لت و پار شده ، مثلاً هم اتاقی پسر داییم ترک موتور بود با سرعت از رو دست انداز رد شدند محکم زمین خورد یک طرف صورتش کاملاً نفله بود ، و ضرب دیدگی شدیدداشت کلاه هم نپوشیده بود خلاصه کارش تا ساعت 2 طول کشید بعد هم اومدیم خونه این مهمترین اتفاق امروزم بود

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

5 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-25-2014
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به به دایی محمد مبارکه به سلامتی
ایشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد
اصن به آینده فک نکن چون همونی میشه خودش میخواد بشه
اما خدا روشکر که از محل خدمتت راضی هستی هرچند که فقط یه روز رفتی
نگران نباش حتی اگه بری سربازی یا بری برای ارشد خوندن هردوشون دو ساله
و این دو سالم عین برق و باد میگذره
.
.
4 کاربر زیر از ترنم سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-25-2014
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یهو دلم خواست تو این صفح بنویسم
مهمترین اتفاق؟
شاید اتفاقای زیادی این روزا افتاده اما نمیشه گفت شایدم یک سریشو یادم رفته
هر روز ی اتفاق تازه ی برنامه جدید ی کار جدید
خوبه راضیم اگه اینطوری نباشه که میشه روزمره گی و خدا نکنه دچار روزمره گی بشیم
فقط مشکلم اینه زیاد خسته میشم چون خیلی درگیرم و به قول بعضیا غر هم زیاد میزنم خوب زن باس غر بزنه دیگه
ممد جون خیلی خوشحالم از جای آموزشیت راضی هستی ولی شنیدم تو مدت آموزش رسما" پوست و میکنن کارایی میخوان که غیر ممکنه ایشالا که مال شما راحت باشه . به همین راحتی به همین خوشمزگی مثل کیک رشد
قدیمی 11-22-2014
roshanak1 آواتار ها
roshanak1 roshanak1 آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 18

28 سپاس در 13 نوشته ایشان در یکماه اخیر

امروز بعد از چند سال سری زدم به این تاپیک ... چقدر برام جالب بود که خیلی از دوستان قدیمی اینجا هستند و همه شون هم ماشالله مدیرشدن , اما نمی دونم با جیره و مواجب یا بدون جیره و مواجب ( شوخی کردم ) در هر حال دوستی هاتون همیشه پایدار باشه
2 کاربر زیر از roshanak1 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 12-08-2014
مستور آواتار ها
مستور مستور آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 2,207

2,346 سپاس در 1,420 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مستور به Yahoo ارسال پیام

سلام به همه شما
اتفاق جالبی که برام افتاد اینه که بعد از سالها ننوشتن امروز پی سی را مطالعه میکردم تصمیم گرفتم یه سلامی به همتون بگم چقد خلوت شده یاد شبایی افتادم که تا نزدیکهای صبح تو
پی سی بودم حالا پیر شدم و مثل شماها بیحال انشا الله
همیشه مثل سابق جمعتان گرم باشه

ویرایش توسط مستور : 12-09-2014 در ساعت 12:03 AM
قدیمی 03-07-2015
bigbang آواتار ها

عه مهمترین اتفاق ، مهمترین اتفاق زندگی من آشنایی با چند دوست جدید بود ، و این که چیزهای جدیدی یاد گرفتم البته امروز که دارم این رو مینویسم جمعه هست
من پروسه لاغریم در حال پیشروی هست فقط 2 کیلو مونده ، بعد از اون کارهای دیگه ای هست که باید انجام بدم ، تا حالا به این فکر کردید ساز دست بگیرید ؟ خودتون ساز میزنید واسه دل خودتون نه بیرون من خواهرم تار رو شروع کرد و ادامه نداد کلاً تو جو رفته بود ولی ادامه نداد من اگر یک چیزی رو بخوام دنبالش رو میگیرم ولی این از اون چیزهایی هست که جوگیر شدم صرفاً مثلاً من علاقه خاصی داشتم نقاشی یاد بگیرم ولی اصلاً شروع هم نکردم ، یادمه چندین گیگ آموزش نقاشی هم دانلود کرده بودم که بعداً بشینم سر فرصت نقاشی تمرین کنم ، یک بار که همینجوری تفننی رفتم متوجه شدم با اون ایده آل هایی که دارم حداقل باید 2 ، 3 سالی وقت براش صرف کنم تا اون چیزی که خودم دوست دارم از توش بیرون بیاد ، موسیقی هم همینطور هست ، آدم از بچگی شروع کنه ، چون بچه هستی داغی متوجه نیستی یاد میگیری بزرگ که شدی تو ذهنت ملکه شده الان مثلاً از شما بپرسن خوب چجوری الفبا رو یاد گرفتی ؟ عده ای کمی هستند که اون سختی هایی که برای یادگیری الفبا و نوشتن متحمل شدند به یاد بیارند
تقریباً الان ما یک حسی داریم که انگار مادرزادی هممون نوشتن بلد بودیم
یا حساب و کتاب و جمع و کم هم همینطور ، به نظرم پدر و مادرهای ما باید همونطور که سر مدرسه بچه هاشون وسواس دارند سر آموزش یک هنر خاص که از بچگی بچشون همون یک هنر رو ادامه هم باید بدند اصرار داشته باشند ، مثلاً همون نقاشی رو از بچگی دنبال کنند یا نوازندگی رو ، اینطوری ادامه بدند همون رشته تا بزرگسالی که به یک نقطه قابل قبول برسند ، حالا اگر خواستند به صورت حرفه ای پیگیری کنند
در حال حاضر مهمترین کار خوندن و نوشتن و انجام پروژه هست این مهمترین کارهای من هست ، یک کتاب مفید بهتون معرفی کنم بیشعوری نوشته خاویر کرمنت به نظرم کتاب ایده آلی هست این رو مطالعه کتاب دیگه مجموعه طنز هست الان اسم دقیقش رو به یاد نمی آرم حال ندارم از رو مبل بلند شم اسمش رو بخونم
ولی کتاب جالبی هست ، کلاً طلبید چند تا داستانش و اینجا مینویسم
میدونید بزارید حقیقت رو بگم من چرا به نقاشی علاقه داشتم ، تو ذهنم یک ایده آلهایی هست مثلاً از چهره یا قیافه که نمیبینم تو بیرون به نظرم جالبه که اینها رو بکشم
نمیدونم شاید اگر خالق بودم یا بلد بودم انسان بسازم اینا رو میساختم
مثلاً چهره یک دختر هست تو ذهنم که گفتم شاید مثلاً از یک کارتونی یا فیلمی این اومده بعد دیدم نه واقعاً اینطور نیست یک متغیر مسقل هست نه وابسته
قیافش خاصه هم چهره کارتونی داره هم چهر واقعی فقط صورتش هست
نمیدونم چجوری بهتون بگم ولی اگر نقاشی بلد بودم چهره این رو حتماً میکشیدم

بعضی چیزها رو آدم باید بگه ولی بعضی چیزها رو باید بکشه

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 03-07-2015 در ساعت 12:18 AM
قدیمی 03-08-2015
bigbang آواتار ها

یک بازی هست به نام 99 ، که یک بلوک مربعی هست هی میره سمت راست و چپ خیلی چالش برانگیزه 2 مرحله مونده تا تمومش کنم ، میدونی باید یک بازی رو زیاد بازی کنی تا معنی این جمله رو متوجه بشی که گاهی دوست داری یک بازی تموم بشه ولی بعضی بازی ها هستند آدم بازی میکنه ولی ته دلش دوست نداره این بازی تموم بشه به جرات میگم تمام وقتی که این بازی رو انجام میدادم بهم آرامش میداد ، دیدید ایین پلی استیشن و اییکس باکس و اینجور چیزها ، کلی شلوغ پلوغ میکنند ، یک بازی هایی هم دارند زیاد سر و صدا میکنه چه میدونم assassin ، call of duty .... مییدونی چیه اتفاقاً این بازی ها رو انجام میده اصلاً از ته دلش مطمئن هست همش خالی بندی هست ، ولی استرسی که موقع مثلاً بازی قارچ خور داشتی تو میکرو ( خونه داییم اینا میکرو بازی میکردیم ) یا مورتال کامبت یه چیز دیگه هست من یادمه داشتم با سگا بازی میکردم اینقدر هیجانی شدم یک چیزی رو شوت کردم نمیدونم مجسمه بود انداختم ، رگ گردنم گرفت یکی رو لگد زدم یک حادثه ای اتفاق افتاد سگا رو خاموش کردند گفتند بسه دیگه زیاد بازی کردی البته فیلمهای بروسلی رو میدیدم جوگیر میشدم یادش به خیر
از بحث دور نشیم آره اون بازی قدیمی ها یک چیز دیگه بود الان تو اندورید بعضی بازی ها هستند دقیقاً حسشون شبیه همون هست ، خیلی باحاله ، یکیش همین 99 problem هست بازی زیاد ظاهرش شکیل نیست ، زرق و برق نداره ولی بازیه ها ! از اینایی که باید 100 بار بری تا یه مرحله رو رد کنی ، هی چی بیشتر ببازی بیشتر مزه میده
البته برای تمرین اعصاب هم خوبه ، فکر کنم باید به تز گذشته ام برگردم و اوقات سرگرمیم رو با این چیزها پر کنم ، یا مطالعه فوق برنامه داشته باشم برای من بهتره ،
یک دونه این بازیه هست یک دونه یک بازی هواپیما هست باید کل اون رو هم بخوابونم
سرگرمی خوبی هست ، تو مجله ، من مجله های هوافضا و یک مجله هوایی دیگه هست اسمش یادم نیست ، میخرم میخونم ، البته دانستنیها رو پای ثابت هستم
الان وقت ندارم زیاد ،میخرم میزارم بعداً بخونم میدونی چیه ، بعضی کتابها و مجله ها هست باید نرم نرم بخونی مثلاً روزی نیم ساعت اگر یکدفعه بخوای بخونی اینجوری میگی خوب این که بدرد نمیخوره ، اون که الکی هست این ببینم چیه ؟ نه اینم بدرد نمیخوره بعد میشینی 4 تا مطلب رو میخونی ، مجله رو میندازی یک کنار ولی اگر نرم نرم بخونی تازه متوجه میشی قسمتهای چرت و پرتش رو خونده بودی و قسمتهای قشنگش همون هایی بودند که به سادگی ازش گذشتی ، تو کتاب هم همین هست وقتی یک متن رو با سرعت کمتری بخونی و آرام آرام نه خیلی آوم با همون سرعتی که داستان داره پیش بری اون حس زیبایی که تو کتاب هست بهت منتقل میشه ولی اگر سریع بخونی ، "میخونی " ولی نمیخونی ! چشمت میوفته به متن میگذری ازش خیلی ساده !
اگر وقت داشتم بسیاری از کتابهام رو نرم نرم میرفتم کتاب خونه دوباره میخوندم
سرگرمی که زیاد هست ولی گاهی پیش خودم میگم نباید اونقدری آدم سرگرمی داشته باشه که دلخوش بشه به چیزی چون این جا ، جای دلخوشی نیست !
بدرد نمیخوره ، اینجا ییک روز که میخندی باید منتظر باشی کی دهنت سرویس میشه مگه غیر از اینه ؟ دنییا همینه دیگه ، ولی اینقدر هم نباید سفت بگیری که از اونور بیفتی
کج دار و مریض دیگه ، امروز من درس خوندم ، زیاد! آره خودم فکر میکنم ، تمام زمانی که صرف کردم مفید بودم و به طور کامل هزینه کاری که میکردم شد
من خودم یک اتفاق مهمم که هر روز تکرار میشم

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 03-21-2015
bigbang آواتار ها

سلام ، نمیدونم از کجا برای شما صحبت کنم اما چند وقتی هست productive شدم و تصمیم گرفتم کارهای عقب مونده خودم رو سریع تر و بهتر انجام بدم
طبق معمول چون پست خودم هست و عشقم میکشه چند تا App خوب به شما معرفی میکنم که ازش استفاده کنید بد نیست ، یکی my fitness pal این برنامه برای رژیم غذایی هست آپشن های بسیاری در اختیار شما قرار میده ، مثلاً برای اولین بار که وارد برنامه میشید ، از شما میپرسه مرد هستید یا زن ، بعد سنتون و قدتون رو میپرسه و خوشبختانه سیستم متریک هم داره ، بعد از این که این اطلاعات رو وارد کردید از شما میپرسه چی میخواید ؟ میخواید وزنتون چند باشه بعد از اون میخوای چند کیلودر هفته از دست بدی از 0.25 داره تا 1 کیلو در هفته من حالا 1 کیلوش رو زدم
بعد از اون میگه شما مثلاً چطور فردی هستید ، 4 تا گزینه نشون میده
" غیر فعال ( کارهای دفتری ، کارهای اداری ، و کارهایی که نیاز به نشستن در یک مکان دارند ) "
" نسبتاً فعال: ( معلمی و کارهایی که حالت ایستاده و یا نیمه ایستاده و نشسته داره ) "
"فعال ( واسه این هم یک مثال هایی میاره تا انتخاب رو برای شما آسون کنه این رو الان یادم نیست ) "
"خیلی فعال : ( مثل شغل پستچی یا پیک موتوری و یا کارگر و نصاب و ....) "

بعد هر کدوم از اینها رو که انتخاب کنید یک سقف مجاز غذایی کالری رو به شما نشون میده مثلاً با انتخاب های من 1300 کالری در روز رو به من داد من طبق برنامه اون جلو رفتم ، ممکنه بپرسید خوب کالری غذاها رو چطوری وارد میکرد این نرم افزار بانک اطلاعاتی عظیمی از کالری مواد بر حسب گرم داره مثلاً بر حسب 100 گرم چند کالری که اکثراً کاربر ها این بانک اطلاعاتی رو کامل کردند ، شبکه ی بسیار بزرگی هست که حتی توش مقادیر فارسی هم هست کافی هست یک ترازوی دیجیتال داشته باشید تا وزن دقیق رو حساب کنید اونوقت میتونید میزان کالری غذاتون رو بگید ، مثلاً سنگدون مرغ میشه chicken gizzard البته بعضی واحدها هم بر حسب oz یا cup هست که تبدیل اینها تو اینترنت هست مثلاً لوبیای چیتی همون red bean هست ، کالری غذاها رو برای صبحانه ، ناهار و شام و میان وعده وارد میکنید اینطوری آمار کالری که در هر روز مصرف میکنید دارید ، اما این نرم افزار قسمتهای جالب تر هم داره ، یک قسمت داره شکل بارکد خوان کافی هست دوربین گوشی خودتون رو مقابل بارکد بیسکوییت یا یک غذا آماده بسته بندی قرار بدید اونوقت کالری هر دونه بیسکوئیت رو به شما میگه ! مثلاً ساقه طلایی هر دونه بیسکوئیتش 62 کالری هست
بعد میزنید 5 تا بیسکوئیت میخوام میان وعده بزن میزنه 310 کالری ساقه طلایی
جالبه که برای هر روز یک دکمه complete که اگر اون رو بزنید پیش بینی میکنه نرم افزار تا 5 هفته دیگه وزن شما چقدر هست ، از بخش های دیگه نرم افزار مثلاً یک بخش داره progress که میتونید وزنتون رو وارد کنید رو یک نمودار کاهش وزن شما رو نشون میده
من حالا غیر فعالش رو زده بودم شما اگر فعالش رو بزنید یک بانک اطلاعاتی از انواع ورزش ها داره و میزان سوزش کالری داره نرم افزار گسترده و بسیار کاربر پسندی هست یک هوشمندی که داره مثلاً از 4.5 کیلو بیشتر از دست بدی میگه نمیخوای برنامت رو تغییر بدی ؟ الگوریتم هوشمند و خوبی داره علاوه بر اینها در خود شبکه برنامه استاتوس شما رو آپدیت میکنه که آره این 7.5 کیلو از دست داده همچیین آدمی هست به آدم انگیزه میده اگر 4 روز به طور مرتب داده وارد کنید یک روز فراموش کنید برنامه میگه چرا نیومدی ... یک چیزیه ها برنامش جالب هست

یک برنامه جالب دیگه ای که میخوام بهتون معرفی کنم برنامه COL Reminderهست که این برنامه یک وِیژگی خاص داره اون هم این هست که میتونید به برنامه بگید یک کار تکراری هر چند روز یک بار به شما یادآوری کنید تصور این که این مسئله چقدر به شما کمک میکنه غیر قابل محاسبه هست

اینا رو حتماً داشته باشیدحیفه گوشی اینطوری بیفته ازش استفاده ای نکنید
من البته دنبال اپلیکیشن های بهتری مرتبط با کارهام هستم ولی شما هم گاهی اوقات اگر ریز بشید چیزهای جالبی میتونید پیدا کنید که استفاده کنید تو همین اندروید
من از روت استفاده نمیکنم چون حق انتخابهام به نظرممناسب هست البته اچ تی سی اگر یک مقداری روی رابطط sens بیشتر کار کنه تا هنگ نکنه که فکر کنم تنها عیبشه و گاهی داغ هم میکنه ، این 2 تا عیب رو برطرف کنه گوشی کامل و خوش دستی هست
من ایام عید کارهای درسیم رو انجام دادم و دارم مطالعه میکنم بیشتر امروز هیچ مطالعه ای نداشتم چون 1 فروردین بود ، یکی از فامیل هامون تو وایبر قارچ ارگانیک تبلیغ کرد به جای تبریک عید مردم چقدر پولکی شدند ، گفت قارچ ارگانیک حالا نمیدونم ارگانیک دقیقاً منظورش چیه ، عید خز شده ، دید و بازدید و اینا هم قدیمی شده حال نمیده فقط مسافرت نه شکل قدیمیش ها جدیدی هاش حال میده البته با تور بری خیلی بهتر هست
ولش کن تو اینجا بیشتر از این نمینویسم .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)