بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آرسنال 5- پورتو 0؛ باران گل در امیریتس

شاگردان ونگر توانستند با اقتدار تمام مقابل میهمانشان پورتو به برتری دست یابند.

سایت گل- در حالی که دیدار رفت دو تیم پورتو و آرسنال از مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم پرتغالی به پایان رسیده بود و کاپیتان توپچی ها به دلیل مصدومیت شانس همراهی تیمش در دیدار برگشت را نداشت، شاید کمتر کسی فکرش را می کرد تا آرسنال با پیروزی مقتدرانه ، آن هم با پنج گل از سد پورتو عبور کند

شاگردان ونگر با هت تریک بندتنر و با نمایشی تماشایی توانستند مقابل میهمان خود پورتو به پیروزی برسند و اولین تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا لقب بگیرند.

آرسنال بازی را سراسر تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 9 توسط نیکلاس بندتنر به اولین گلش رسید.

این ستاره در دقیقه 25 دومین گل تیمش را به ثمر رساند. . پاس این گل را فوسیله، بازیکن تیم پرتغالی در اختیار آرشاوین قرار داد و این ستاره روسی، گل دوم تیمش را برای بندتنر ساخته و پرداخته کرد تا نیمه اول با برتری 0-2 تیم میزبان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم این دیدار، این سمیر نصری بود که توانست با بهره گیری از توانایی های فردی و با عبور از سد مدافعان متعدد پورتوی میهمان سومین گل آرسنال را که گلی تماشایی نیز بود را به ثمر رساند.

البته این پایان کار برای تیم پرتغالی نبود، چرا که بار دیگر آرشاوین با درخشش در این دیدار توانست گل دیگری را برای تیم ونگر ساخته و پرداخته کند. این بار آرشاوین توپ را ربود و ابوئه با شوتی تماشایی التون را از پای درآورده و گل چهارم آرسنال را به ثمر رساند تاشاگردان ونگر بااقتدار تمام از حریف خود پیش بیفتند و در نهایت دردقیقه 89 بود که فوسیله، کلکسیون اشتباهاتش در این دیدار را کامل کرد و با انجام خطا برروی ابوئه در محوطه جریمه، علاوه بر دریافت یک کارت زرد، ضربه پنالتی ای را به ونگر و تیمش هدیه داد.

بندتنر پشت این توپ قرار گرفت و با مبدل ساختن این توپ به گل، توانست علاوه بر ثبت هت تریک به نام خود، در پیروزی پر گل تیمش مقابل پورتو وصعود به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، نقش موثری داشته باشد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فیورنتینا 3- بایرن 2؛ باواریایی ها در یک چهارم

شاگردان فان خال به رغم شکست در دیدار برگشت توانستند به دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یابند

سایت گل- نمایش خیره کننده آرین روبن، بایرن مونیخ را به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا رساند.

دیداربرگشت این دو تیم در حالی برگزار شد که باواریایی ها در دیدار رفت با نتیجه 1-2 مقابل فیورنتینا به برتری دست یافته بودند. در دیدار برگشت به رغم آنکه بایرن با نتیجه 2-3 در فلورانس، مغلوب تیم ایتالیایی شد ولی در نهایت توانست به عنوان دومین مسافر مرحله یک چهارم پایانی بلیط خود را قطعی نماید.

نیمه اول این دیدار با تک گل وارگاس(27) به نفع تیم میزبان به پایان رسید

با آغاز نیمه دوم جووتیچ، در دقیقه 54 گل دوم فیورنتینا را به ثمر رساند ولی این گل دوام چندانی نداشت و فان بومل دردقیقه 59 توانست اولین گل باواریایی ها در دیدار برگشت را به ثمر برساند.

پس از این گل باز هم نوبت به جووتیچ رسید تا در دقیقه 63 با به ثمر رساندن دومین گلش، بازی را 1-3 کند. تنها 2دقیقه بعد این آرین روبن، ستاره توانای باشگاه بایرن ، توانست با به ثمر رساندن یک گل دیگر نتیجه بازی را به 2-3 تغییر دهد.

پس از آن بازیکنان بنفش پوش نتوانستند گل دیگری را به ثمر برسانند تا به رغم پیروزی تیم ایتالیایی در دیدار برگشت، این فان خان و شاگردانش باشند که روانه مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شوند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سویا 1- زسکا مسکو2 : حذف دومین اسپانیایی از چمپیونز

با شکست سویا مقابل زسکا مسکو در دیدار برگشت دو تیم در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، این تیم روس بود که توانست به مرحله بعدی این رقابتهاراه یابد.

سایت گل- سویا سه شنبه شب در حالی میزبان زسکا مسکو بود که در دیدار رفت و مقابل حریف روس خود به تساوی 1-1 دست یافته بود.

با آغاز این دیدار در خاک اسپانیا،در ابتدا این نسید بود که در دقیقه 39 گل برتری تیم میهمان را به ثمر رساند.

پرروتی، ستاره سویا تنها 2دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

در نیمه دوم این دیدار، کیوسوکه هوندا، ستاره ژاپنی زسکا که در بازار نقل و انتقالات زمستانی از تیم فنلوی هلند به این تیم روسیه ای پیوسته بود، در دقیقه 55 توانست گل برتری زسکا را به ثمر برساند و تلاشهای بازیکنان اسپانیایی به جایی نرسید تا آندالوسی ها در دیداری خانگی مغلوب زسکا مسکو شوند و با توجه به تساوی در دیدار رفت، در نهایت با دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کنند.

سویا در این دیدار در حدو اندازه های همیشگی اش ظاهر نشد و پالوپ، سنگربان این تیم در گل دوم زسکامسکو کاملا مقصر می نمود.بازیکنان سویا چندان پرسرعت و پر تحرک نمی نمودند و همین موجبات شکست این تیم مقابل زسکا مسکو را فراهم آورد.در نهایت زسکا مسکو با برتری 2-3 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت روانه مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا شد و سویا در ورزشگاه سانچس پیسخوان خداحافظی تلخی با رقابتهای چمپیونز لیگ داشت
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چلسی 0- اینتر 1: اتوئو اینتر را به یک چهارم رساند

به رغم آنکه انتظارات زیادی از بازیکنان چلسی در دیدار سه شنبه شب استمفورد بریج می رفت ولی آبی پوشان با یک گل مغلوب اینتر شدند تا خداحافظی تلخی با رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا داشته باشند.

سایت گل- کارلو آنچلوتی وشاگردانش به خوبی می دانستند که با توجه به شکست تیمشان در دیدار رفت مقابل اینتر، در دیدار سه شنبه شب کار سختی را پیش رو خواهند داشت.

در حالی که دردیدار سه شنبه شب استمفورد بریج، آبی پوشان سعی در کنترل توپ و میدان داشتند ولی این نظم و انضباط نرآتزوری و به ویژه اسنایدر بود که کار را واقعا برای شاگردان آنچلوتی سخت می نمود.یکی از همین پاسهای تماشایی اسنایدر نیز بود که باعث شد تا اتوئو بتواند گل برتری تیمش در دیدار برگشت را به ثمر برساند و بدین ترتیب اینتر پس از سه سال توانست راهی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شود.

در جریان این دیدار انتظارات بیشتری از چلسی که در دقایق ابتدایی بازی تاحدودی کنترل توپ و میدان را برعهده داشت می رفت ولی چلسی تا دقایق پایانی نیمه اول خطر چندانی را برروی دروازه تیم میهمان خلق نکرد.نیمه اول این دیدار با تساوی به پایان رسید و در دقایق میانی نیمه دوم، یعنی در دقیقه 78 ساموئل اتوئو توانست برای تیم میهمان به گل برسد و این کار را برای بازیکنان چلسی سختتر از قبل کرد، چرا که شاگردان آنچلوتی به خوبی می دانستند که برای صعود به مرحله بعد می بایست در کمتر از 15 دقیقه به دو گل برسند تا دست کم بتوانند بازی را به تساوی بکشانند.

البته این اتفاق هرگز نیفتاد و گل اینتر باعث شد تا بازیکنان چلسی بیش از پیش عصبی شوند. دیدیه دروگبا نیز در دقیقه 86 با دریافت دومین کارت زردش مجبور به ترک زمین مسابقه گردید تاعملا کار چلسی تمام شود.

اینتر بدون هیچ بحث و گفتگویی تیم برتر میدان بود و انگلیسی ها با گرفتار شدن در تله مربی قدیمی شان و البته با توجه به درخشش بازیکنانی از جمله اسنایدر و اتوئو، مغلوب این میدان لقب گرفته و از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند.

بدین ترتیب اینتر روانه مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شد و چلسی در مرحله یک هشتم با این رقابتها خداحافظی کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بوردو2- المپیاکوس1؛ خداحافظی با تنها بازمانده یونانی

گل ستاره مراکشی بوردو در دو دقیقه به پایان بازی کافی بود تا بوردو بتواند در نهایت رهسپار مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شود

سایت گل- دیدارهای برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری دو دیدار دیگر به پایان رسید.

در یکی از دیدارهای چهارشنبه شب ،بوردو، در فرانسه میزبان المپیاکوس یونان بود. این دیدار در حالی تا دقایق پایانی با تساوی دنبال می شد که مائوران شاماخ، ستاره مراکشی بوردو توانست در دقیقه 88 گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند تا بدین ترتیب بوردو برای اولین بار از سال 1988 بتواند به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

البته صعود تیم لورن بلان به سادگی امکان پذیر نبود و فرانسوی ها با تقبل سختی های فراوان به این نتیجه ارزشمند دست یافتند.

اولین گل این دیدار در دقیقه 5 توسط گورکوف برای بوردو از راه رسید؛ نیمه اول با برتری تیم میزبان پایان یافت و درنیمه دوم و در دقیقه 60 بود که دربی شیره، یکی از بازیکنان المپیاکوس با دریافت دومین کارت زردش مجبور به ترک زمین مسابقه شد. تنها 5 دقیقه بعد از این اخراج بود که میتروگلو برای تیم یونانی به گل رسید و با اخراج دیارا، ستاره تیم فرانسوی در دقیقه 68 ، اوضاع برای تیم یونانی متعادل تر شد ولی گل دقیقه 88 مائوران شاماخ، به منزله آب سردی بر پیکر یونانی ها بود و حریف فرانسوی را پیش انداخت و در دقیقه 90 این دیدار بود که ملبرگ با دریافت دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمز، المپیاکوس را 9 نفره نمود.ولی این تیم فرانسوی بود که توانست با برتری 1-2 و مجموع نتیجه کلی 1-3 توانست از سد حریف یونانی اش عبور کرده و مانع از صعود تنها نماینده یونان به دور بعدی این رقابتها شود.

بدین ترتیب بوردو به لیون، دیگر نماینده فوتبال فرانسه، در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پیوست. از فصل 4-2003 تاکنون، هیچ دو تیم فرانسوی ای نتوانسته بودند همراه با هم جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند. در آن سال المپیک لیون و موناکو توانسته بودند همراه با هم در این مرحله از رقابتهای معتبر اروپایی حاضر شوند.

در نهایت تیمهای منچستریونایتد، آرسنال، بایرن مونیخ، اینتر، زسکا مسکو، بارسلونا، بوردو و لیون تیمهای حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بارسا 4- اشتوتگارت 0؛ پرواز بارسا با بالهای مسی

بارسلونا توانست تا بار دیگر با درخشش مسی در نوکمپ اوج بگیرد و این بار با عبور از سد اشتوتگارت روانه مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شد.

سایت گل- دیدارهای برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری دو دیدار دیگر به پایان رسید.

در مهمترین دیدار چهارشنبه، بارسلونا توانست با پیروزی 0-4 مقابل اشتوتگارت و در حالی که دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسیده بود، با مجموع کلی 1-5 از سد تیم آلمانی عبور کرده و خودرا به مرحله یک چهارم پایانی این رقابتها برساند.

در این دیدار که در ورزشگاه نوکمپ برگزار می شد، بارسا توانست به لطف درخشش مسی(13) از حریف پیش بیفتد و پس از آن این بار نوبت به پدرو بود که در دقیقه 32 با بهره گیری از پاس تماشایی یایا توره، دومین گل تیم میزبان را به ثمر برساند.نیمه اول با برتری 0-2 بارسا اتمام یافت و البته کار به اینجا ختم نشد و لیونل مسی در دقیقه 60 بار دیگر برای بارسا به گل رسید و گل دقیقه 89 بویان کرکیچ باعث شد تا بارسای میزبان با اقتدار تمام از سد حریف آلمانی اش عبور کند تابدین ترتیب جمع 8 تیم حاضر در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا حاضر شوند.

دراین مرحله بارسا تنها نماینده رقابتهای لالیگا و فوتبال اسپانیا در این رقابتها خواهد بود.

تیمهای منچستریونایتد، آرسنال، بایرن مونیخ، اینتر، زسکا مسکو، بارسلونا، بوردو و لیون تیمهای حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا: بارسا- آرسنال؛ بایرن- منچستر

با صورت گرفتن قرعه کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، تکلیف دیدارهای این مرحله و بازیهای مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

سایت گل- مراسم قرعه کشی رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، دقایقی پیش در نیون سوئیس صورت گرفت و 8 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بدین ترتیب خواهد بود:

(1) المپیک لیون - بوردو

(2) بایرن مونیخ – منچستر یونایتد

(3) آرسنال- بارسلونا

(4) اینتر- زسکا مسکو

دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی در دو مرحله رفت و برگشت دنبال خواهد شد.بازیهای رفت روز سی و یکم ماه مارس برگزار می شود و بازیهای دوربرگشت روز هفتم آوریل انجام خواهد شد.

در مرحله نیمه نهایی این رقابتها نیز برنده دیدار (1) (لیون- بوردو)، مقابل برنده دیدار (2) (بایرن- منچستر) قرار می گیرد و تیم صعود کننده از بازی (3)( آرسنال- بارسلونا)، مقابل تیم برنده بازی (4)(اینتر-زسکا) قرار خواهد گرفت.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی نیز در دو دیدار رفت و برگشت و درتاریخهای 21 آوریل و 28 آوریل دنبال خواهد شد تا تکلیف تیمهای فینالیست رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا مشخص گردد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-31-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام

لیون 3 - بوردو 1
ديدار فرانسوي فوتبال ليگ قهرمانان اروپا به نفع المپيك ليون تمام شد

ديدار سراسر فرانسوي مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در دور رفت به نفع المپيك ليون تمام شد. دو گل ليساندرو لوپز ، يك رشته واكنش‌هاي ديدني هوگو لوريس دروازه بان ليون و برخي اشتباهات خط دفاعي بوردو باعث شد تا ليون در ديدار سه شنبه شب با نتيجه سه بر يك بر بوردو حريف هموطن خود پيروز شود.
لوپز در دقيقه دهم بازي ليون را پيش انداخت اما مروان شاماخ مهاجم بوردو چهار دقيقه بعد با يك ضربه سر نتيجه را يك بر يك مساوي كرد .
ميشل باستوس گوش برزيلي ليون در دقيقه ‪ ۳۲‬از يك زاويه بسته نتيجه را دو بريك كرد و سرانجام لوپز از روي نقطه پنالتي در دقيقه ‪ ۷۷‬سدريك كاراسو دروازه بان بوردو را در تشخيص جهت توپ به اشتباه انداخت و پيروزي تيمش را تضمين كرد .
كلود پوئل سرمربي ليون ميزبان ديدار رفت دو تيم به يك كانال تلويزيوني فرانسه گفت : بوردو براي به ثمر رساندن يك گل در بيرون خانه به اينجا آمده بود. گل تساوي تا حدي بر ما تاثير داشت . ولي ما ضمن درخشش بر بازي تمركز كرده و پيش رفتيم .
در همين حال ، لوريس دروازه بان ليون و تيم ملي فرانسه كه با مهارهاي ديدني خود نقش بسزايي در اين پيروزي داشت از نتيجه اين دبدار ابراز خوشحالي كرد.
وي كه در دقيقه ‪ ۶۱‬سد راه يك شوت سرضرب شاماخ شد و يك يك فرصت گلزني را از حريف گرفت گفت : اين بازي تا حدي ديوانه وار بود و مي‌توانست به نفع هر يك از هردو تيم تمام شود. اما سرانجام يك چرخش به نفع ما داشت .
اين نتيجه به عدم شكست بوردو در ليگ قهرمانان اروپا در فصل جاري پايان داد ولي ليون لوپز و سيدني گوو گوش ملي پوش فرانسوي خود را به دليل محروميت در ديدار برگشت در هفتم آوريل در اختيار نخواهد داشت .

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

قدیمی 03-31-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

بایرن مونیخ 2 - منچستر یونایتد 1

پیروزی شیرین بایرن مونیخ در ثانیه های پایانی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال بایرن مونیخ و منچستریونایتد سه شنبه شب در حالی در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل هم صف آرایی کردند که این بازی تداعی کننده دیدار این دو تیم در فینال سال 1999 بود.
در دیدار سه شب شب این دو تیم که دقایقی پیش به پایان رسید این بار بایرن مونیخ بود که در ثانیه های پایانی با گل اولیچ شیاطین سرخ را دو بر یک از پیش رو برداشت.

تیم فوتبال یایرن مونیخ که در مرحله یک چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان میزبان منچستر یونایتد بود در همان ابتدای بازی و با اشتباه مدافعان خودی در دقیقه 2 دروازه اش را باز شده دید. این گل روی پاس نانی بازیکن پرتغالی منچستر که به یکی از بازیکنان بایرن مونیخ نیز برخورد کرده بود توسط وین رونی به ثمر رسید.

پس از این گل یاران فن گال بر شدت حملات خود افزودند و عمق خط دفاعی منچستر یونایتد را نشانه رفتند اما این تیم در پایان نیمه اول راه به جایی نبرد و دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان اولدترافورد به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه دوم بایرن مونیخ سانتر از جناحین را علاوه بر نفوذ از عمق در دستور کار قرار داد اما با دفاع چند لایه و منطقی منچستر یونایتد روبرو بود تا اینکه در دقیقه 77 فرانک ریبری از روی یک ضربه کاشته که در میان راه به پای وین رونی نیز برخورد کرد دروازه تیم منچستر یونایتد را گشود تا امید به اردوی بایرن مونیخ بازگردد.

در حالی که به نظر می رسید این دیدار با نتیجه مساوی به پایان می رسد اولیچ در دقیقه 2 + 90دروازه منچستر یویایتد را گشود تا بایرن مونیخ در زمین خود به پیروزی شیرین 2 بر یک دست یابد

....

----

قدیمی 03-31-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض آرسنال - بارسلونا ؛ فينال 2006 تکرار مي شود

آرسنال - بارسلونا ؛ فينال 2006 تکرار مي شود

تيم فوتبال آرسنال انگلستان پس از شکست در ديدار نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در سال 2006 مقابل بارسلوني اسپانيا، روز چهارشنبه در ورزشگاه امارات در ديدار رفت از مرحله يک چهارم نهايي اين مسابقات بار ديگر با اين تيم رو به رو مي شود.

تیم فوتبال آرسنال در حالی روز چهارشنبه با بارسلونا دیدار می کند که روز شنبه و در دیدار با بیرمنگام در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلستان و در حالی که تا واپسین لحظات بازی از حریف خود پیش بود در نهایت گل تساوی را دریافت کرد تا امید قهرمانی این تیم کمرنگ شود.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، در خصوص آماده سازی بازیکنان خود برای دیدار با بارسلونا گفت: آماده کردن بازیکنان پس از این اتفاق تلخ برای دیدار با بارسلونا کار دشواری است. ما در وضعیتی قرار داشتیم که می توانستیم تمام بازی های خود را ببریم و قهرمان لیگ برتر شویم اما از دست دادن این دو امتیاز، لطمه بزرگی به آرسنال زد.
وی در خصوص مصدومیت سسک فابرگاس برای دیدار با بارسلونا گفت ضربه سختی به زانوی این بازیکن وارد شده و معلوم نیست که به این بازی برسد.

تیم فوتبال آرسنال در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در سال 2006 و در حالی که تا دقایق پایانی بازی از حریف خود بارسلونا با تک گل سول کمپل پیش بود، دو گل دریافت کرد و جام را از دست داد.

در آن دیدار، تیه ری آنری در عضویت آرسنال بود اما توپچی ها این بار مهاجم فرانسوی خود را در تیم رقیب می بینند. آنری در خصوص بازگشت به لندن گفت: بازی با آرسنال برای من بازی عجیب و در عین حال سرشار از احساس خواهد بود. با این حال خونسردی خود را حفظ می کنم.

بارسلونا ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، در سفر به لندن تمامی نفرات خود را در اختیار خواهد داشت.

دیدار برگشت این دو تیم سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون برگزار خواهد شد.

....

----

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)