بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > اخبار موسیقی

اخبار موسیقی در این بخش تازه ترین اخبار موسیقی ایران و جهان گذاشته خواهند شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-21-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض لیدی گاگا برنده بیشترین جوایز موسیقی بریتز شد

در مراسم اهدای جوایز موسیقی بریتز ۲۰۱۰، لیدی گاگا با سه جایزه، بیشترین جوایز سال را از آن خود کرد.
جایزه بهترین آلبوم بین المللی برای آلبوم شهرت (Fame )، بهترین خواننده در سطح بین المللی و بهترین نوآوری در اجرا در سطح بین المللی به لیدی گاگا اهدا شد.
پیش از این سیسر سیسترز (Scissor Sisters) در سال ۲۰۰۵ برنده سه جایزه همزمان شده بود.
لیدی گاگا با شنیدن خبر برنده شدن آلبومش به عنوان بهترین آلبوم سال، به گریه افتاد و گفت" من از دو تا جایزه اولم واقعا هیجان‌زده شدم؛ ولی این جایزه برای من از دوتای قبلی مهم تر است چون مدت خیلی زیاد و خیلی سخت روی این آلبوم کار کرده بودم."
در مراسم موسیقی بریتز ۲۰۱۰، لیلی الن برنده جایزه بهترین خواننده زن بریتانیایی و دیزی راسکال برنده جایزه بهترین خواننده مرد بریتانیایی شدند.
لیلی الن که انتظار نداشت برنده شود گفت: "من این کلاه گیس را گذاشتم چون می خواستم فیلمبردارها نتوانند به این سادگی ها پیدام کنند تا از قیافه ناامیدم فیلم نگیرند."
جی‌ال‌اس دو جایزه برد؛ جایزه بهترین تک‌آهنگ برای آهنگ دوباره بزن ( beat again) که نخستین کار این گروه به شمار می آید و تابستان امسال، پرفروش ترین آهنگ فصل شد، و جایزه بهترین نوآوری در اجرا در میان گروه های بریتانیایی.
گروه کاسابیان( Kasabian ) که سال ۱۹۹۸ شکل گرفته و در این مراسم، آهنگ پرطرفدار آتش (fire) را اجرا کرد، برنده جایزه بهترین گروه بریتانیایی شدند.
گروه "فلورنس و ماشین" که نامزد سه جایزه بود، جایزه بهترین آلبوم بریتانیایی را برای اولین آلبوم خود ریه ها (lungs) برنده شد.
فلورنس ولش امسال برنده جایزه منتقدان هم شده بود.

جی ال اس برنده دو جایزه بریتز شد

فهرست کامل نامزدها و برنده ها در سایت انگلیسی
امسال برای بزرگداشت سی امین سال برگزاری مراسم موسیقی بریتز، علاوه بر رشته های اصلی، دو رشته ویژه هم اضافه شده بود: جایزه بهترین اجرا در مراسم بریتز و جایزه بهترین آلبوم موسیقی در سی سال گذشته.

اجرای اسپایس گرلز (Spice Girls) در سال ۱۹۹۷ از آهنگ Wannabe and Who Do You Think You Are بهترین اجرا در تاریخ مراسم بریتز لقب گرفت و نیلوفر (Morning Glory ) اثر اوسیس (Oasis) بهترین آلبوم این سی سال شد.
در این مراسم، الی گلدینگ جایزه منتخب منتقدان را برد.
رابی ویلیامز هم برای نقش برجسته اش در پیشبرد موسیقی، یک جایزه افتخاری گرفت و در پایان مراسم، چند آهنگ پرطرفدار خود، از جمله بگذار سرگرمت کنم (Let me entertain you) و فرشته ها (Angels) را اجرا کرد.
در این مراسم جی زی و آلیشیا کیز اجرایی از آهنگ امپایر استیت ذهن ارائه دادند و شریل کول برای این عشق بجنگ (Fight for this love) را خواند.
مجری مراسم پیتر کی کمدین بود.

منبع : بي بي سي

and the roads becomes my bride

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش