بازگشت   پی سی سیتی > هنر > عکس ها و تصاویر گوناگون Pictures > کلیپ و اسلاید

کلیپ و اسلاید در این زیر تالار کلیپها و اسلاید های زیبا برای نمایش قرار خواهند گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2013
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

لینک مستقیم : دانلودفایل

دانلود کنید... از حالت زیپ خارج کنید
و کلی بخندید!!!!
5 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-25-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ساختمان سازی در چین +سلاح برزیلی+بزی که فکر میکرد خروسه +خوشنویسی خفن+گرم کردن سی دی+شبهای سوئد+خراب کردن سیلو+هیچوقت تسلیم نشو+............

مرسی از امیر عباس ( خودمونیم ها چه حالی میکردن حرف زدن یاد بگیرن چیکار میکنن ! )
پست جدید و کلیپ های جدید بی حرف و بی مقدمه

چینی ها چطور تو 15 روز یک برج میسازن . جالبه به تماشاش می ارزه

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 23.02mb

بوندوکو سلاح برزیلی ها ( نمیدونم نتلفظش رو درست گفتم یا نه !)

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 8.94mb

بزی که فکر میکرد خروس است

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 9.06mb

خوشنویسی به شکلی که تا به حال مشاهده نکردین

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 9.19mb

آتیشو بگیرید زیر سی دی یا دی وی دی بعد نقطه ای که حرارت دادید رو فوت کنید

دانلود از اینجا

حج کلیپ : 4.02mb

اگر شب باشه و فریاد بزنی تو سوئد ( دیوانه ان ملت )

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 9.83mb

خراب کردن سیلو به شیوه غضنفر ( نترسین آخرش نمیمیره ! )

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 17.17mb

(هیچوقت تسلیم نشو ) داستان این کلیپ در مورد یک سرباز مجروح از جنگ کویت هست که معروفه به اسم جنگ خلیج بین اونها ، آقا این مجروح میشه و دکتر ها بهش میگن دیگه نمیتونی بدون صندلی چرخ دار یا عصا راه بری و غیر ممکن هست که بتونی دوباره بدویی و باقی ماجرا رو باید خودتون تماشا کنید

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 37.14mb

حکایت خواننده های امروزی

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 8.8mb

سرکار گذاشتن ملت

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 24.24mb

مهندسی تخریب گرایشی که پیشرفت چشمگیری داشته دیدن تخریب این آپارتمان خالی از لطف نیست

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 4.73mb

دنیا از دید لوله ترومپت !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 13.45mb

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 01-25-2013 در ساعت 08:08 AM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 01-27-2013
bigbang آواتار ها

پیش فرض کوچکی نانومتر+راشل+ماهیگیری+تانک روسی+فیلم کوتاه +ریمیکس زیبا

خوب این سری کلیپ های جدید :

یک نانومتر چقدر کوچک هست ؟ برای این کهخ تصور درستی از این که یک نانومتر چقدر کوچک هست پیدا کنید این ویدیوی زیبا رو تماشا کنید که در قالب کارتون به شما تصور درست رو از دنیای نانومتری میده

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 32.91mb

این ویدیو داستان یک دختری به نام راشل هست که سعی میکنه برای یک خیریه پول جمع آوری کنه تا بتونه به اون خیریه امکانات آبرسانی در یک نقطه ی دور افتاده ای فراهم کنه .اما راشل در یک تصادف اتومبیل کشته میشه اما راهش ادامه پیدا میکنه به جای 200 دلاری که میخواست جمع پول بزرگی جمع میشه و باید ببینید این کلیپ حاصل بازدید پدر و مادر راشل زا حاصل خیریه ای هست که برای راشل ایجاد شده

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 36.72mb

ماهیگیری خفن. فکر کنم تو روسیه یا همچین جاهایی باشه !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 6.82mb

تانک T90 ارتش روسیه , یعنی تانکه پرواز میکنه ها !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 9.33mb

فیلم کوتاه بسیار زیبایی که من از دیدنش لذت بردم امیدوارم شما هم اگر دانلودش کردید از دیدنش لذت ببرید

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 66.39mb

قبلاً یکسری کلیپ ریمیکس میذاشتم این سری جدیدش هست جالبه

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 28.35mb

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

3 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 01-29-2013

محمدجان یه کلیپ رقص دست ایرلندی صفحات قبل گذاشته بودی یادته؟
موزیک اون رو میخوام
فقط اسمشو هم بدونم خودم میگردم انواع مدلشو دانلود می کنم
خیلی فاز میده
قدیمی 02-02-2013
bigbang آواتار ها

We No Speak Americano Ft. Cleary & Harding
البته امیر جان سالار تو خودت استادی ولی بعد ft تا دلت بخواد ریمیکس داره اسم اصلی آهنگ این هست اون آهنگی که دقیقاً تو کلیپ هست رو پیدا نکردم یه سرچ 5 6 دقیقه ای اگر بیشتر بگردم شاید برکتش بیشتر باشه !
اما یه آهنگ ریمیکس دیگش رو میگذارم که خیلی شبیهش هست
یه ویدیو هم مال عهد بنقله میرزاشاه که گرفتن آهنگ خود اورجینالش رو ترکوندن
----------------------------------------------------------
خواستم پیوست کنم سایت ارور داد
لینک آهنگه رو میذارم اگر پیوست درست شد ویدیو رو هم میذارم

اینجا
حجم : 8mb

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-15-2013
bigbang آواتار ها

پیش فرض محمد راننده با مرام+فناوری خفن بلک بری+مهارت+لباس روبات+سایبورگ+بیهوشی تو هواپیما+وسواس+ماهیگیر+f18+تولدت مبارک+نیکل داغ

خوب از اونجایی که کوروش گفته بود در کارهاتون ارشد ها رو نمونه و الگو قرار بدین یکی از کارهایی که ارشد ها کردند این بود که من هر کجای این فروم پا گذاشتم اثر و ردپایی از اونها دیدم که خیلی برای من جالب بود ! امروز تصمیم گرفتم این کار رو تا لیمیتی که کوروش تعیین کرده ادامه بدم !

اولین پست استارتش رو با همین پست کلیپ های جالب میزنم
خوب نمیدونم چی بگم که شروع کنم شروع ، 1و2 و3 این شما و این کلیپ ها !

این کلیپ در مورد راننده تاکسی با صداقتی به نام محمد هست که وسایل یک مسافر به ارزش تقریبی 13000 دلار رو میبره به ایستگاه پلیس تحویل میده خوب اینجور آدما مخصوصاً تو بلاد کفر خیلی کم هستن ! شوخی میکنم آدم با هر کیشی که باشه اگر انسان باشه همین انسان بودنش غنیمته ، این کلیپ رو بیشتر برای دل خودم گذاشتم

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 35.13mb

فناوری سوپر خفن بلک بری من که واقعاً از دیدنش لذت بردم تا اونجایی که مطمئن هستم این مال حداقل یکسال پیش هست چرا تا الان به چشمم نخورده بود خودم هم نمیدونم !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.17mb

من نمیدونم ملت این مهارت ها رو از کجا میارن !×!

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 16.86mb

اول اینو میخواستم تو بخش مهندسی مکانیک بزارم بعد دیدم فقط به مکانیک مربوط نمیشه حتماً به گوش شما هم خورده همون پروژه معروفی که ارتش آمریکا داره روش کار میکنه . قوی کردن انسان اون هم به وسیله یک لباس ! نیمه انسان نیمه ربات

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 10.04mb

این ویدیو در مورد فردی هست که در اصطلاح امروزی بهش سایبورگ میگن ، این دسته از افراد یکسری نابه هنجاری هایی دارند که با وصل کردن یک کیت الکترونیکی به مغزشون این مشکل رو برطرف میکنن این مورد بسیار جالب هست این فرد همه دنیای اطراف خودش رو به صورت سیاه و سفید میبینه ! با وصل کردن یک پردازشگر به مغزش و یک دوربین ، الان قادر هست که رنگها رو تشخیص بده نکته جالب این هست که این فرد پاشو فراتر از معلولیت خودش گذاشته و الان میتونه رنگ هایی رو ببینه که آدمهای عادی نمیتونن ببینن ! میتونه صدا ها رو ببینه ! مثلاً جا آهنگ جاستین بیبر رو تابلو کشید ، یا امواج اینفرارد رو میبینه ! البته خودش یکسری محدودیت ها داره مثلاً میگه وقتی میخوام برم سینما فکر میکنن میخوام فیلم بگیرم به خاطر همین نمیزارن برم فیلم تماشا کنم !
یکجا هم فکر کنم گفت میتونم رنگها رو به صورت صدا بشنوم ! کلاً کارکتر خفنی هست !
من بیشتر از حسش خوشم اومد اونجایی که میگفت من دنیا رو سیاه و سفید میدیدم ولی نمیتونی بیخیال رنگ بشی به خاطر همین از بچگی تو ذهنم یادآوری میکردم که آسمون آبی هست یا چمن سبز هست

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 87.12mb

بیهوشی کمک خلبان آماتور ، یا شاید صرفاً یک خبرنگار که میخواد از حالی که خلبان ها بهشون دست میده گزارشی تهیه کنه ، پسر دوست بابام تو دوره های خلبانی شرکت کرده میگه دندونات رو چک میکنن ، بینایی سنجی میکنن ازت ، تو رو تحت سخت ترین شرایط بدنی قرار میدن ، میگفت فشاری که به انسان موقع سوار شدن به یک جنگنده وارد میشه شاید چندین برابر حالت معمولی هست ، مخصوصاً موقع فروم آمدن انگار دندونات میخواد از دهنت بیرون بیاد !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.8mb

مستند جالب ، کوتاه اگر بخوام داستانش رو بگم در مورد فردی هست که وسواس بسیاری داره که باید همه سر جای خودش باشه ! تو یک سوپر مارکت کار میکنه ، همین وسواس کار دستش میده ، عاقبت از اونجا میندازنش بیرون ، اما حرفی که میزنه برای من خیلی با ارزش بوو ، گفت تو دنیای من که هر چیزی جای خودش رو داره ، من هم یه جایی برای خودم دارم ( یعنی بیکار نمیمونم ! ) همونجایی هم که اون رو لازم داشتن ، جایی که اصلاً فکرش رو نمیکرد شغل مورد نظرش رو پیدا کرد !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ: 21.76mb

یک روش عجیب برای ماهیگیری !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 11.52mb

این قاهر 313 که میگفتن میگن یکی از الگوهای اصلی برای ساختش همین هواپیمای f18 بود من دیگه هیچی نمیگم خودتون تماشا کنید f 18 رو شاید هم یه کلیپ از f35 بزارم

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 29.59mb

جشن تولد غیر منتظره برای آقای راننده

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 10.92mb

وقتی نیکل داغ ذوب شده رو روی یخ بگذاری چه اتفاقی میافته ؟

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 02-15-2013 در ساعت 02:42 PM
قدیمی 02-27-2013
bigbang آواتار ها

پیش فرض 60000 بطری+ناز نوازش حیوون+تبلیغات جالب+عکسالعمل شگفت انگیز+مجسمه سازی+راز بقا !+مالزی شهر فرنگ +بهترین ایستگاه اتوبوس+تک تیر انداز+ابتکار از

این کلیپ رو نمیدونم چرا میزارم شاید به خاطر این که حس خوبی بهم میده .این که 60000 تا در بطری نوشابه رو بچسبونی رو دیوار !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 50.82mb

حیوونها ناز و نوازش رو خیلی دوست دارند ، این کلیپ برای افراد عاشق طبیعت و حیوانات مختلف گذاشتم .

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.42mb

تبلیغات فوق العاده باحال nivea ، شما تحت تعقیب هستید فکرشو بکن !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 22.89mb

این یکی کلیپ در مورد قدرت شگفت انگیز انسان برای عکس العمل هنگام خطر هست این کلیپ از اوناست ، داستانش رو خیلی ساده بخوام بگم این ناوهای هواپیما بر ارتش ایالات متحده هر از چند گاهی دچار حادثه میشن ، مثلاً سقوط هواپیما ها هنگام فرود از روی ناو داخل آب ، یک مکانیزمی که روی ناوها تعبیه شده برای فرود هواپیما بدین شکل هست که هواپیما بعد از این که روی زمین مستقر شد به وسیل کابلی نیروی پیش برنده اش مهار میشه ، گاهی اوقات پیش میاد که کابل قدرت مهار هواپیما رو نداره و پاره میشه و خدا به داد کسی برسه که در مسیر برگشت کابل قرار بگیره ، یه جوری مثل کش رزین هایی که تو بچگی درست میکردیم . حالا تو این کلیپ هواپیما دچار سانحه میشه کابل پاره میشه و به هر کی که سر راهش هست صدمه میزنه غیر از یک نفر ، که با لباس زرد تو کلیپ مشخص شده ، که هنگام عبور کابل دو بار از روی کابل میپره که با توجه به سرعت کابل تقریباً یک کار غیر ممکن رو انجام میده !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 4.21mb

مجسمه سازی ، طراحی چهره هر چی که دوست دارین اسمشو بزارین به نظرم جالب هست و تماشاش کنید ( نه شوخی کردم خودم یکم حوصلم از تماشاش سر رفت ولی مردد بودم پاکش کنم ، نکنم ، چیکار کنم >: ؟ ) حالا گذاشتم کلیپ رو دیگه دوست داشتین دانلود کنین دوست نداشتین هم که خوب دوست نداشتین دیگه !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 78.32mb

این ویدیو داستانش جالب هست و باید ببینید ، یارو میره تو جنگل های پرو تو یه جایی دوربین میزاره و میره پی کارش این دوربین به صورت شبانه روزی فیلم میگیره هر چند از گاهی س میزنه فیلما رو عوض میکنه و باتری دوربین رو هم خوب عوض میکنه
ولی نکته جالبش این هست که تو یه صحنه شب که رفته بود باتری دوربین رو عوض کنه وقتی عوض کرد از جلو دوربین رفت دو دقیقه بعدش یه یوزپلنگ خیلی بزرگ از همون محل عبور کرد طرف یعنی 2 دقیقه دیگه دیر میکرد قرمه قرمه شده بود !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 33.25mb

شهر زیبای مالزی ، ظاهراً سهم ما از شناخت مالزی همون گزارش واحد مرکزی خبر هست ! با اون کیفیت واقعاً HD !ببینید چی هست مالزی کیف کنید بیخود نیست همه برای تحصیل میرن اونجا چیزی کم از شهر های اروپایی نداره که شاید بهتر از اونها هم باشه !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 59.15mb

یک ایده بسیار جالب ! دیدید اگر گوشیتون همراه اول باشه از این اس ام اس ها میاد شما برنده شدید و از این داستانا بعد میگه این عدد رو به فلان شماره بفرستید ، بعد فقط پول اس ام اس ازتون میره این ایده های ضایع اپراتور های ضایع ما ، اونجا رنگ دیگه ای به خودش میگیره یک گروه هایی هستند اونجا بهشون میگن community این گروه ها خودجوش هستند و اکثراً برای طبیعت و تفریح و سرگرمی و دفاع از حیوانات این داستان ها هستند ، اما این گروهی که هست ، کارش سورپریز کردن ملت هست ! چطور؟ خیلی ساده تو محل های توقف اتوبوس یک سری اعلامیه میزارن روی شیشه
مثلاً میگه آیا عجله دارید دارید با موبایل خود به این سایت بروید یا به این شماره اس ام اس بزنید بعد طرف اس ام اس میزنه میبینه یه فراری مفت و مجانی اومده دنبالش ، یکی دیگه اس ام اس میزنه با فرقون میرسوننش ! خلاصه چیز جالبی هست

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 14.22mb

دوست دارم خیلی برای این کلیپ صحبت کنم ، یک کلاه مخصوصی هست که ارتش آمریکا فکر کنم نیروی دریایی هست نمیدونم ، خلاصه به بهترین اعضای خودش میده خودشون میگن به این اعضاء elite افراد برجسته بهترین هایی که ارتش ایلات متحده میتونه داشته باشه ، این پیرمرد یکی از بهترین ها از تاریخ جنگ جهانی دوم در ارتش آمریکا هست که بهش این کلاه رو دارند به عنوان هدیه بهش یک تفنگ تک تیر انداز مدل قدیمی تازه شاخت اهداء کردند ، وقتی تفنگ رو میبینه گریش میگیره
مثل رابطه یک نوازنده با سازش ، یا نویسنده با قلمش ، یا نقاش با بوم انگار دنیا رو بهش دادند ، من خیلی از این صحنه خوشم اومد عکسی هم که میزارم از همین صحنه هست
خلاصه حتی برای این ثابت هم کنن که چرا طرف لایق این جایزه هست دوباره میارنش تا با همون تفنگ قدیمی تیر اندازی کنه و .....

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 111.33mb

روش جدیدی که ژاپنی ها ابداع کردند ، دیدید این ساختمون ها رو میخوان تخریب کنن ، مثلاً 6 ماه روش کار میکنن تا بمب گذاری کنن و در نهایت ساختمون با یک انفجار منهدم میشه ؟ خوب این روش تو ژاپن کاربرد نداره چون ساختمون ها به شدت به هم فشرده هستن و نمیتونین ساختمون ها رو همینطوری منفجر کنین چون به ساختمون های بقلی صدمه وارد میشه ! خوب هر مشکلی راه حلی داره و ژاپنی ها راه حل جدیدی برای حل این مشکل پیدا کردند .

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 32.34mb

و در نهایت آخرین کلیپی که میخوام ازش صحبت کنم مداد سه بعدی هست ، الان جو گیر شدین وای چه چیز جالبی هست این چسب صنعتی رو دیدین خشابی هستن ، اینها یک پلاستیک تولید کردن و حالا از مکانیزم مولدینگ استفاده کردن و اینا خلاصه به قول خودشون یه مداد ساختن اسمش رو هم گذاشتن مداد سه بعدی حالا شما برید تماشا کنید جالب هست ، به نظر شما واقعاً میشه اسمش رو مداد سه بعدی گذاشت > ؟

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 19.26mb

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 02-27-2013 در ساعت 05:13 AM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-14-2013
bigbang آواتار ها

پیش فرض کلیپ های جدید

خوب با سلام خدمت اعضای با مرام پیسی سیتی !
میدونم یه مدتی بود پست نزده بودم اینجا ، زیاد حرف نمیزنم :
این کلیپ یه مقداری مفهومی هست و اگر حوصله فکرکردن ندارین و زبانتون هم خوب نیست خوب دانلودش نکنید ، این کلیپ در مورد تحقیق یک پرفسور آمریکایی در مورد توزیع ثروت در ایالات متحده آمریکا هست ، میاد و از 5000 آمریکایی سوال میکنه فکر میکنید توزیع ثروت در آمریکا چطور هست ؟ کل این افراد رو به 5 طبقه عمده تقسیم میکنه ، 1 طبقه افراد پایین و زیر خط فقر جامعه هستند و یک طبقه افراد ثروتمند و جزو 20 درصد ثروتمند عمده ایلات متحده آمریکا و 3 طبقه متوسط به ترتیب قدرت خرید .
با توجه به نظریه نظریه پردازان غربی قدر مسلم توزیع ثروت نباید یکسان باشه و اونی که بیشتر زحمت میکشه باید در آمد بیشتری کسب کنه و اونی که کمتر ، در آمد کمتری هم کسب میکنه
اینطوری هم رویای آمریکایی ( American dreams ) محقق میشه و هم این که آمریکا به پیشرفت خودش دست پیدا میکنه و همچنان پیشرو خواهد بود ، براساس این ایده ، یک مدل ایده آل از توزیع ثروت در ایالات متحده ارائه میشه ، که البته توی کلیپ هم به زیبایی این مدل رو نشون کل سرمایه در گردش کشور آمریکا رو تبدیل به بلوک هایی میکنه و توزیع ثروت رو در قالب این بلوک ها نشون میده
نظر مردم با یک درصد کمی اختلاف نسبت به مدل ایده آل هست یعنی توزیع ثروت یه سری اختلاف هایی داره که از نظر خود سازنده کلیپ زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه ، مشکل زمانی ایجاد میشه که بدونیم واقعیت چقدر از مدل ایده آل و چقدر از اون چیزی که فکر میکنیم فاصله داره !
کل ثروت 1 درصد جمعیت آمریکا یکطرف و باورتون نمیشه 50 درصد مردم آمریکا فقط یک سهم 0.5 درصدی از ثروت در گردش این کشور رو دارند !
البته ما نمیتونیم به قاضی بشینیم ، چون اینقدر این آزادی رو نداریم که همچنی آمارگیری رو در سطح کشور انجام بدیم که ببینیم توزیع ثروت ما چه وضعیتی داره ! اگر حوصله دارید ببینید تا شاید اگر دستتون به جایی بند باشه چنین مطالعه ای رو انجام بدید

ماده ی جدیدی که قابلیت بسیار جالبی داره ، این ماده تا زمانی که با آب تماس حاصل نکنه مثل پارچه انعطاف پذیر هست و میتونه مثل تیوب هم باد بشه ، اما به محض این که با آب تماس پیدا طی یکسری فعل و انفعالاتی تبدیل به یک ماده سخت میشه ، این زلزله تبریز محل اسکان خسارت دیدگان میتونستن از اینا استفاده کنن ، فوق العاده هست هیچ ایده ای ندارید چه چیز خفنی هست این ! یه جوری شاید بشه اسمشو گذاشت چادر کنسروی !

یکی از روش های جدید پردازش تصویری که ابداع شده تا حرکات پنهانی ، حرکاتی که با دقت بسیار زیاد باید متوجهش شد رو تقویت میکنه ( amplified) و اونها رو قابل دیدن میکنه ، مثلاً انقباض و انبساط ناشی از تنفس یا نفس کشیدن بچه فقط قفسه سینه بالا و پایین میره
در واقع این پردازش روی تصاویر ویدیویی اعمال میشه و یک الگوریتم خاص داره که محققین دانشگاغه mit به اون دست پیدا کردند و کد اون رو به صورت منبع باز در اختیار همه قرار میدند تا هر استفاده ممکنی که بشه از این قابلیت جدید انجام داد .

این فنس هایی هستند ، که برق دارشون میکنن ، بعد مثلاً مینوسن این منطقه به وسیله برق فشار قوی محافظت میشود لطفاً مثلاً به فنس یا حالا توری دست نزنید
نکته ای که ممکنه همون اول متوجه نشید و من بهتون دارم میگم که جوات هم میشه این هست که 4 نفر روی ظرف های پلاستیکی ایستادن ، و نفر اولی دستش روی فنس هست مادامی که با نفر پنجم که با زمین تماس داره ، تماسی حاصل نمیشه برق اونها رو نمیگیره ! ولی به محض این که نفر پنج که با زمین تماس داره دست اونها رو میگیره برق از هر 4 نفر عبور میکنه و به نفر پنجم میرسه در واقع یک مدار الکتریکی برقرار میشه .

تو فیزیک یک مبحثی داشتیم به نام صوت که همش با طول موج و گره و شکم سر و کار داشتیم ، گیتار مثال خوبی هست از این مباحث که شما به سادگی ایجاد شکم در سیم رو مشاهده میکنید
من نمیدونم دوربین موبایل هست یا حالا دوربین چیه به خوبی این تصویر رو نشون میده !

اگر 15000 ولت رو از چوب عبور بدیم چه اتفاقی می افته ؟ با هم تماشا کنیم !

تصاویر زیبایی از حیوانات هست (خیلی قشنگه ...) ، اگر علاقه مندید میتونید ببینید و لذت ببرید من از جغده خوشم اومد : )

اگر کنجکاوید بدونید اون قدیم ندیما طناب رو چطوری درست میکردن میتونید این کلیپ رو تماشا کنید .

یعنی شانس اُوُرد بهمن رو سرش نریخت !

آخی زندگی سخته ؟ خسته شدی از این زندگی این کلیپ رو تماشا کن ، تا قدر عافیت رو بدونی اینا رو همون کره خاکی دارند زندگی میکنن که من و تو داریم زندگی میکنیم .

عملیات پلوتو در جنگ جهانی دوم که یک خط لوله گسترده برای گازرسانی و ارسال نفت و بنزین برای ماشین های جنگی متفقین ساخته شده بود ! و از زیر دریا تا فرانسه و بلژیک همه جبهه ها رو در بر گرفته بود . تو این کلیپ عملیات ساخت این خط لوله ها نشون داده میشه

بیلیارد به شیوه ای که تا به حال مشاهده نکردید

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 03-14-2013 در ساعت 02:23 AM
قدیمی 03-14-2013

دوستان سلام و وقت بخیر
من پیشنهاد میکنم کلیپهایی رو که محمد عزیز روشون تاکید میکنه و توضیح میده رو دانلود کنید و ببینید
هدف این تالارها و این فروم خصوصا کاربران دارای تخصص فقط سرگرم کردن شما دوستان نیست
هدف ایجاد محیطی آموزشی و دارای بار مطلب رسانی مفید هست

در میان کلیپهای به ظاهر ، کلیپهایی که بسیار جالب و خاص هست و با زحمت گلچین میشن و برای دانلود معرفی میشن و دارای نکات خیلی آموزنده ای هستند.

مثال:
در این کلیپ

خیلی اتفاقها در چند ثانیه میفته که خیلی خیلی ربط به علم پرواز... دانش ساخت ناوهای هواپیمابر... آشنایی با نشستن و برخاستن هواپیماهای جنگی از روی ناوهای هواپیمابر و چگونگی مواجه و رویداد حوادث در سطح ناو داره

هواپیما پس از نشستن ناموفق و پاره شدن کابل به دریا سقوط میکنه اما در صدم ثانیه خلبان EJECT میکنه و درب کابین هواپیما بیرون میپره و صندلی خلبان با موشک از کابین به ارتفاعی بالاتر جهت بازشدن چتر گریز میزنه
و مرحله دوم جداشدن خلبان بازهم با موشک از صندلی هم اتفاق میفته
کابل بر میگرده و حالت شلاق وار روی زمین به سمت هدایتگر خلبان روی سطح رزمناو کلاس battleship که قویترین رزمناوها هست میره و اون دوبار جهش میکنه
بد نیست بدانید که این فرد و در حقیقت این شغل در ناوهای جنگی دارای میزان حقوق و دستمزدی فوق العاده هست
زمان عادی فیلم رو اگر ببینید و در زمان پخش آهسته کرنومتر با موبایلتون بزنید متوجه شاهکار این کلیپ میشین
نکته جالب در این کلیپ دستچین شده عالی اجکت خلبان زودتر از شلاق شدن کابله
اولین کسی که واکنش فرار جهت دوری از صدمه داره خود خلبانه

کلیپ بیلیاردباز مجهز به اسکنر و جهت نمای لیزری هم خیلی جلبه از دست ندین

از محمد بیگ بنگ عزیز هم تشکر میکنیم چون با زحمت فراوان میشینه کلیپهایی عالی رو گلچین میکنه
کاربران زیر از امیر عباس انصاری به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 03-15-2013

Arrow

نمایش انیمیشن ناخوناسور در ایام نوروز

فرهیختگان آنلاین: مجموعه انیمیشن ایرانی "حیات وحش" به کارگردانی علی درخشی و تهیه‌کنندگی محمدرضا ابوالحسنی در ایام نوروز از شبکه "IFILM" نمایش داده می‌شود.
محمدرضا ابوالحسنی تهیه‌کننده این مجموعه در توضیح جزئیات نمایش انیمیشن "حیات وحش" به خبرنگار مهر گفت: این مجموعه انیمیشن جایزه‌های متعددی از جشنواره‌های مختلف هنری و فرهنگی دریافت کرده است، به‌عنوان مثال جایزه بهترین صداگذاری را از جشن خانه سینما گرفت و در دوسالانه انیمیشن جایزه بهترین کارگردانی ملی و بین المللی را دریافت کرد.
به گفته وی، قرارست این مجموعه انیمیشن که در فضای مجازی نیز منتشر شده و طرفداران زیادی نیز دارد در ایام نوروز از شبکه "IFILM" پخش شود.
وی در ادامه با اشاره به مضمون این انیمیشن گفت: مجموعه انیمیشن ایرانی "حیات وحش" به سبک فیلم‌های حیات وحش تهیه شده است که موجودات این مجموعه انیمیشن عادی نیستند و به جای شیر و ببر و فیل، از موجوداتی چون ناخوناسور-کانگوروی و به تربیت بچه‌هایی به نام‌های هملت مرغ و ... استفاده شده است.
تهیه‌کننده انیمیشن "حیات وحش" در پایان عنوان کرد: بخش‌های مختلفی از حیات وحش و زندگی حیوانات از تولد، حیات تا انقراض در این مجموعه با زبانی طنز مطرح شده است.

دانلود قسمت اول (انقراض) (8794 کیلوبایت)
دانلود قسمت دوم (کروکودیل) (10293 کیلوبایت)
دانلود قسمت سوم (آفتاب پرست) (6642 کیلوبایت)

دانلود نکنی از دستت رفته
از شدت خنده دل درد گرفتم مجبور شدم دراز بکشم تا عضلات شیکمم ول کنه
آخ از دست این کارتونهای علی درخشی و صدا و جوکهای و بداهه گوییهای محمدرضا علیمردانی
وای خدا دلم درد گرفت آخخخخخ

کاربران زیر از امیر عباس انصاری به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

برچسب ها
کليپ موبايل جذاب و دیدنی, کلیپ, کلیپ ایرانی, جذاب و ديدني, دوربین مخفی, دانلود کليپ, دانلود کليپ جذاب و ديدني, دانلود کلیپ خنده دار

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش