بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > بخش عمومی ورزش

بخش عمومی ورزش در این تالار به مباحث عمومی ورزش از قبیل رشته های مختلف آن پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دعوای زن و شوهرها در 90!

تشکر می کنیم از برنامه ی 90 که با پخش زنده ی یک اختلاف حقوقی باعث بالابردن سواد بینندگان در این زمینه شد! در همین راستا پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک در برنامه ی 90 شاهد اختلافات حقوقی دیگری همچون دعوای زن و شوهری بر سر مهریه و یا موارد مشابه باشیم!

فایده ی این برنامه این بود که همگان علاوه بر اینکه معنی کلمه ی "اقاله" را متوجه شدند همچنین فهمیدند 800 میلیون تومان پول زیادی نیست!

یک پیشنهاد صد در صد جدی و غیرطنز در خصوص این پرونده: فدراسیون جوش بیت المال را می زند و دایی هم می گوید به دنبال پول نیست و فقط می خواهد حقانیتش را ثابت کند؛ پیشنهاد می دهیم برای اینکه کار به فیفا نکشد فدراسیون قبول کند حق با دایی است و از طرف دیگر، دایی تمام مطالبات آن دو سال باقی مانده اش را صرف امور خیر از جمله یتیم خانه و ... کند؛ بدین طریق تمام مشکلات حل می شود، هم پول بیت المال هدر نمی رود، هم دایی به خواسته اش می رسد، هم پرونده به فیفا نمی رود!

فردوسی و متهم شدن به مفت خوری!

مایلی کهن به "مزدک" و "دادرس" هم گیر داد! پیش بینی می شود تا چند سال آینده و بعد از اینکه عملیات پاکسازی(!) همه ی اهالی فوتبال – از مدیرعامل ها و مربی گرفته تا بازیکن و آبدارچی باشگاه ها– تمام شد؛ ایشان باقی اشخاص را هم مورد عنایت قرار دهند.

در همین راستا یکی از آگاهان پیش بینی کرد در بیانیه ای که 40 سال دیگر از طرف مایلی کهن صادر خواهد شد ضمن متهم کردن فردوسی به مفت خوری خطاب به او چنین گفته خواهد شد:"30 سال؟! نمی تونستی همین شاهنامه رو دوماهه بگی؟! هر چه می کشیم از دست شما فردوسی ها و فردوسی پورهاست! چرا 30 سال الکی از بودجه ی مملکت خوردی و آخرش هم شعرهایی رو تحویل دادی که خودم می تونم یه روزه از اون بهترش رو بگم؟!"

همچنین تشکر می کنیم از مایلی کهن که ما را از یک سوءتفاهم بزرگ در آورد! پیش از این خیال می کردیم هر چه آتش هست از گور فردوسی پور بیرون می آید اما با این گفته ی مایلی کهن که گفت:" تمام آتش‌ها از گور مزدک میرزایی بلند می‌شود." فهمیدیم در اشتباه بوده ایم! به هر حال امیدواریم یک نفر پیدا شود و آتش مذکور را خاموش نماید و یک نفر هم پیدا شود و برخی ها را از برق بکشد!!

یک سئوال اساسی!

با توجه به اینکه کیومرث هاشمی گفت: "از نظر فرهنگی، یکی از فعال‌ترین کشورهای المپیک هستیم." به نظر شما از کجای ورزشمان می توان به فعالترین در حوزه ی فرهنگ پی برد؟!

الف. این که معدنچی می گوید "95 درصد فوتبالیست ها روزه نمی گیرند!" و خداداد عزیزی می گوید:"من هم روزه خواری می کردم!"

ب. بیانیه ها و ادبیاتی که مایلی کهن استفاده می کند!

ج. از این اتفاق که یک تکواندوکار پس اینکه فهمید به تیم ملی دعوت نشده با سماور به مربی تیم ملی حمله کرد!

د. اینکه ورزشکاران پرورش اندام خراسان رضوی هر چه اعتراض می کنند که برگزاری مسابقات پرورش اندام در ماه مبارک رمضان کاری غیراصولی است و این کار باعث ترغيب ورزشكاران به روزه نگرفتن می شود، هیچ مسئولی توجه نمی کند!!

هواپیما داره میاد!

خیال نکنید که اوضاع فوتبالیست ها توپ است! در حالی که برخی فوتبالیست ها 800 میلیون 800 میلیون پول می گیرند، برخی دیگر از فوتبالیست ها نیز چند روز به چند روز غذا نمی خورند!

"هروه اوسال" در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی شد که سه روز است غذای گرم به او نداده اند تا بخورد و یکی از مسئولان پرسپولیس نیز در این خصوص گفت: "روز دوشنبه این بازیکن به دفتر باشگاه آمد و ادعا کرد سه روز است غذا نخورده و باشگاه هم برای او پیتزا خرید که او از خوردن آن امتناع کرد و بارها گفت که این غذا را نمی خورد!"

در همین راستا یکی از آگاهان که خود را شاهد صحنه معرفی کرد گفت: خودم بارها دیدم مسئولان پرسپولیس در حالیکه تکه ای پیتزا را به سمت دهان "هروه اوسال" می بردند می گفتند: "دهنتو باز کن! داره هواپیما میاد!" و او بارها می گفت این غذا را دوست ندارد!

منبع:عصر ایران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مزدور لژیونر می‌شود؟

اعضای محترم اتحادیه فوتبال که در اسپانیا به سر می‌برند اعلام کرده‌اند که موافقت مسئولان اسپانیا را برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی ایران جلب کرده‌اند! حالا اینکه وقتی فوتبال مملکت برای خود فدراسیون دارد،‌ اتحادیه کجای پیاز است که مذاکره می‌کند بماند، اینکه بورکینافاسو و گوام هم حاضر نیستند با تیم‌های اصلی خود دیدار دوستانه با ما داشته باشند هم بماند، فقط امیدوارم اسپانیایی‌ها یادشان نیاید که تیم ما چندی پیش در سرزمینشان با گالیسیای جدایی طلب بازی کرد و آنها هم چقدر حرص خوردند!!

همچنین اعلام شده که مسئولان باشگاه اوساسونا ابراز امیدواری کرده‌اند بیایند ایران برای انجام چند بازی دوستانه! از آنجا که برخی اعضای تیم ما مزدوران ورزشی(رسانه ورزش) هم به همراه کاروان خالی از مدیران فوتبال اتحادیه در اسپانیا حضور دارند، لابی‌های لازم انجام شده تا به دعوت باشگاه رئال مادرید به اسپانیا مشرف شویم و خدا را چه دیدید شاید ما هم لژیونر شدیم! رئالی‌ها اعلام کردند به شدت از مسئولان اتحادیه دلخورند که چرا برای بازی با ایران یا حداقل یکی از تیم‌های لیگ برتری با آنها صحبت نشده است. پرس با حسرت از اینکه شفق قرار بوده به دفترش برود ولی نرفت گفت:"حیف شد، فرصت خوبی بود تا برای بازی در تبریز با مدیرعامل تراکتورسازی مذاکره کنیم." این در حالی است که همه می‌دانند هدف او از مذاکره با شفق، انتخاب کمالوند برای جانشینی پیگرینی است!

به امید سفر اعضای اتحادیه به برزیل و آرژانتین!

منبع
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-27-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

10 اتفاق طنزي که ميتوانند لاليگا را جذابتر کنند !

*ليونل مسي و کريستيانو رونالدو باشگاه هايشان را با هم عوض ميکنند، هرکولس به ليگ قهرمانان مي رسد و رائول و گوتي به اسپانيا برگشته و به صورت قرضي به اتلتيکو مادريد مي روند.»

*سر خوزه مورينيو را در ماه اکتبر زير گيوتين مي گذارند، چرا که رئال مادريد دوباره در همان اولين مرحله جام حذفي از دور مسابقات کنار مي رود. مورينيو در ماه نوامبر از مادريد ميرود، چرا که خسته شده از بس سيستم هاي آب پاش چمن ورزشگاه هاي ديگر را طوري تنظيم مي کنند که مستقيما او را خيس کند!

* بارسلونا بساط سسک فابرگاس را دوباره از دسامبر به راه مي اندازد، چرا که آرسنال در ماه نوامبر از کورس قهرماني ليگ برتر کنار رفته است.

* سويا هر ده بازي اول خود در تمامي رقابت هاي فصل را مي برد و خود را به عنوان مدعي حقيقي قهرماني نشان مي دهد. اما در انتهاي فصل، مربي جديدشان آنها را به رده ششم جدول مي رساند.

*اتلتيکو مادريد فاتح سوپرجام اروپا مي شود و مدعي کسب سه جام در اين فصل مي گردد. اما آنها فصل را با مربي جديد به پايان مي برند، در حالي که با اختلاف تنها يک امتياز از سقوط گريخته اند.

* رافائل نادال شخصا به عنوان بال راست مايورکا به ميدان مي رود و به آنها کمک مي کند اين بار در لاليگا چهارم شوند، هر چند که نصف بازيکنان به دليل مشکلات مالي تيم را ترک کرده اند. آنها اين بار هم اجازه رقابت در اروپا را نمي يابند.

* يک داور در جريان شير يا خط انداختن ابتداي يکي از مسابقاتي که يک طرفش بارسلونا يا رئال مادريد است اشتباه مي کنند. روزنامه ها عکسي زوم شده از سکه را چاپ مي کنند که مشخص مي کند داور در تشخيص روي سکه اشتباه کرده و ناگهان تمام اسپانيا به شدت به طرفداري داوران از دو تيم بزرگ مي تازند.

* والنسيا داويد سيلوا و داويد ويا را دوباره مي خرد تا به منچسترسيتي و بارسلونا کمک کند بخشي از بدهي هاي فلج کننده شان را بپردازند.

*رئال مادريد در ماه ژانويه مسوت اوزيل، سامي خديرا و آنخل دي ماريا را مانند هميشه به ختافه قرض مي دهد و 200 ميليون يوروي ديگر خرج خريد سه بازيکن کهکشاني ديگر مي کند.

* پپ گوارديولا از لوييس انريکه، مربي تيم بارسلونا B دعوت مي کند بار ديگر پيراهن بارسا را بپوشد، چرا که آن قدر بازيکنانش کم هستند که حتي نمي تواند از بين آنها ترکيبي انتخاب کند.

*کاکا تمام فصل را به دليل مصدوميت از دست مي دهد.

ویرایش توسط Omid7 : 08-27-2010 در ساعت 02:28 AM
قدیمی 08-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

علی آبادی جان کجایی؟!

عصر ایران ورزشی - رئیس وقت سازمان ورزش و به عبارت بهتر محمد علی آبادی در فروردین 88 گفته بود:"توانایی برگزاری رقابت‌های بزرگی چون المپیک را تا پایان سال 1388 داریم."؛ همچنین علی آبادی آن روزها گفته بود: "منتقد من دوربینی در دست می‌گیرد و می‌گردد تا در ورزشگاه یک کودک شیر آبی را شکسته باشد و از همان یک شیر آب شکسته سوژه هایی علیه ما می‌سازند."

علی آبادی جان! کجایی که ببینی منتقدانت این روزها حتی بعد از رفتن تو هم دست از سر سازمانت برنداشته اند و مسئله ی کوچکی همچون افتادن درب بزرگ آزادی روی چند دختر ورزشکار را در بوق کرده اند. خب چند پیچ درب شل بوده، اینکه مسئله ی بزرگی نیست، همگان می دانند که از اینگونه موارد در کشورهای پیشرفته تر هم اتفاق می افتد!

این روزها سال 88 تمام شده پس نتیجه می گیریم – به استناد گفته ی شما - الان توانایی رقابت های بزرگی مثل المپیک را هم داریم، آن وقت منتقدان این دستاورد بزرگ را رها نموده و به افتادن یک درب گیر داده اند! خب یکم باد آمده و درب افتاده، مسئولان که مقصر آمدن یا نیامدن باد نیستند!

آری ... خوب شد از سازمان ورزش رفتی و از دست این منتقدان راحت شدی، آدم تکلیف خودش را با اینها نمی داند، اگر پیچ و مهره های درب را محکم کنی می گویند این چه دری است که اینقدر باید زور بزنی تا باز شود، اگر به درب روغن بزنی تا بهتر باز و بسته شود می گویند چرا پول ها را الکی خرج روغن کردی و روغن را به در زدی، در حالکیه خیلی ها پول ندارند روغن بخرند و نیمرو درست کنند! ... و اگر پیچ ها را کمی شل بگذاری تا درب راحت تر باز و بست شود، بادی می آید و درب می افتد و الکی جنجال درست می کنند ... واقعا حالا مگر چه شده؟! درب ورزشگاه آزادی روی یک دختر ورزشکار افتاده و او دچار ضایعه ی نخاعی شده ... اسکوربورد ورزشگاه که نسوخته!!

فدراسیون جهانی فوتبال هم در خصوص استاندارهای ورزشگاه ها گفته است که ورزشگاه‌ها نورافکن و اسکوربورد داشته باشند و یا اینکه جایگاه ویژه خبرنگاران الزامی است و یا در سرویس های بهداشتی دستمال و دست خشک کن وجود داشته باشد، اما هیچ وقت نگفته است درب های وزرشگاه ها بایستی محکم باشد، پس نتیجه می گیریم نه تنها افتادن درب بلکه خراب شدن سقف هم اشکالی ندارد!

در پایان از قول پدر نونا (ورزشکار آسیب دیده) می خوانیم:"سازمان به قولش عمل كند، به آلمان مي‌رويم."، اصولا به خوش قولی مسئولان ورزشی باور داریم ... به همین خاطر به جای اینکه به امید اقدامی از طرف آنها باشیم دست به دعا برمی داریم و سلامتی این ورزشکار را از خدا می خواهیم.

منبع:عصر ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حرف راست رو از بچه بشنو!

بازی استقلال و سپاهان یکی از جذابترین بازی های لیگ امسال بود؛ از جذابیت های این بازی می توان به خورده شدن 4 عدد گل توسط دروازبان سپاهان ( و به عبارت بهتر دروازبان اول تیم ملی) و 3 عدد گل توسط دوازبان تیم استقلال اشاره نمود، در حالیکه دو گل را هم مدافعان تیم استقلال از روی خط دروازه بازگرداندند! در همین راستا یادآوری می کنیم "وحید طالب لو" همچنان بر روی نیمکت ذخیره های تیم استقلال نشسته است!

"رحمتی" گفت:"روی گل چهارم استقلال نور پروژکتور ورزشگاه به چشم من خورد و نتوانستم توپ را دقیق ببینم."؛ در همین راستا پیشنهاد می کنیم برای هر چه جذاب تر شدن بازی های لیگ از این پس پروژکتورها را پرنورتر کنیم تا شاهد رد و بدل شدن گل های بیشتری در طول بازی ها باشیم؛
یکی از کارشناسان در تایید صحبت های رحمتی گفت: "من خودم دیدم، منصوریان که بر روی صندلی تماشاگران نشسته بود در یک اقدام غیرورزشی با استفاده از سرش نور برژکتور را بر روی چشمان رحمتی انداخت و او به همین علت گل چهارم را خورد!"

این کارشناس از مسئولان ورزشی خواست مانع ورود تماشاگران تاس به ورزشگاه ها باشند تا دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در فوتبالمان نباشیم. این کارشناس همچنین علت خورده شدن گل های اول تا سوم را نیز بدین گونه شرح داد: "در هنگام گل اول یکی از عکاسان عکس گرفت و فلش دوربین وی به چشم دروازبان تیم سپاهان خورد؛ در هنگام گل دوم ناگهان تکه ابری از روی ماه کنار رفت و نور ماه توی چشم ایشان خورد؛ در هنگام گل سوم نوری به چشم ایشان نخورد اما به دلیل کج بودن زمین توپ زاویه برداشت و به داخل دروازه رفت!"

فرهاد مجیدی ستاره ی تیم استقلال در بازی برابر سپاهان بود، فکر می کنید پس از بازی خوب او در برابر سپاهان چه اتفاقی افتاد؟! و یا می افتد؟!

الف. افشین قطبی به او زنگ زد و گفت: خودتی مجید؟! آخه این چه کاری بود کردی؟! حالا مجبور بودی اینقدر خوب بازی کنی که نتونم تیم ملی دعوتت نکنم؟!

ب. مجیدی به برنامه ی 90 دعوت شد تا آمار smsهای نود بالا برود و ایضا مجیدی بابت حرف هایی که آنجا خواهد زد کمی توسط کمیته انضباطی جریمه شود و یک پولی هم توی جیب فدراسیون فوتبال برود!

ج. اگر مجیدی یکسال دیگر به تیم دیگری برود، هنگامی که مقابل استقلال بازی می کند، تماشاگران به یاد زحمات سال های قبلش – همانند کاری که با قلعه نویی و خسرو حیدری کردند - او را مورد عنایت خود قرار می دهند!!

د. از فدراسیون فوتبال زنگ زدند و توصیه کردند از وی تست دوپینگ بگیرند.
(راهنمایی- فرهاد مجیدی پس از بازی با سپاهان گفت: "از فدراسیون فوتبال زنگ زدند که از من تست دوپینگ بگیرند!")

قلعه نویی در خصوص یکی از صحنه های بازی گفت: "بچه‌ها زنگ زدند، گفتند توپتان گل شده!"،کلا نظر شما چیست؟!

الف. شاید بچه ها روی خط دروازه بوده اند و از آنجا تماس گرفته اند!

ب. شاید منظورشان گل اول یا دوم یا سوم سپاهان بوده است، که خب نیازی به زنگ زدن نبوده، خودمون می دونستیم گل شدن!!

ج. اصولا بایستی حرف راست را از بچه ها شنید؛ پس در نتیجه حرف کمک داور، داور و ایضا کارشناسان داوری همه کشک می باشد و حتما توپ گل شده است!

د. شاید منظورشان از بچه ها همان "علی" در آن کنفرانس مطبوعاتیه معروف بود!

در پایان نیز بایستی بگوییم پورحیدری (سرپرست استقلال) پس از پایان بازی گفت:"دیدید بازی با قلعه نویی حساسیت نداشت!"

منبع:عصر ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)