بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > سایر رشته های ورزشی > كشتي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض صادق‌زاده: می‌خواهم نفر اول سنگین‌وزن کشتی آزاد شوم/ ممکن است حتی من به المپیک بروم

تمرینات سخت، اما لذت‌بخش است
صادق‌زاده: می‌خواهم نفر اول سنگین‌وزن کشتی آزاد شوم/ ممکن است حتی من به المپیک بروم
خبرگزاری فارس: دارنده نشان طلای کشتی آزاد جوانان جهان گفت: رقیبان خوبی دارم و همه با تجربه هستند، اما من هم نیروی جوانی را دارم که می‌توانم با تکیه بر آن و همچنین کسب تجربه به نفر اول سنگین‌وزن تیم ملی تبدیل شوم.

جابر صادق‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره شرایط اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمرینات خوب و پرفشاری را در اردوها پشت سر می‌گذاریم. تمرینات سخت، اما لذت‌بخش است. ما هم در تمرینات کم نمی‌گذاریم.
وی درباره اعزامش به جام یاشاردوغو ترکیه گفت: از کادر فنی بابت دعوت به اردو و اعزام به این مسابقات تشکر می‌کنم. اولین حضورم در بزرگسالان است و باید تمام تلاشم را انجام دهم تا اعتماد کادر فنی را جلب کنم.
صادق‌زاده افزود: اعتماد به جوانان می‌تواند باعث بالا رفتن انگیزه ما شود و پشتوانه‌سازی کنیم. نتیجه شاید مهم نباشد بلکه مهم خوب کشتی گرفتن است. هر چه به مسابقات مهم‌تر اعزام شویم با تجربه‌تر خواهیم شد.
دارنده نشان طلایی جوانان جهان درباره شانسش برای ملی‌پوش شدن گفت: رقیبان خوبی در سنگین‌وزن دارم و همه با تجربه هستند، اما من هم نیروی جوانی را دارم که می‌توانم با تکیه بر آن و همچنین کسب تجربه به نفر اول سنگین‌وزن تیم ملی تبدیل شوم.
وی افزود: چیزی برای از دست دادن ندارم و تمام تلاشم رسیدن به دوبنده تیم ملی به عنوان نفر اول است.
صادق‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا به حضور در المپیک هم فکر می‌کند گفت: تمام تلاش و رویایم حضور در المپیک و کسب مدال است. البته راه سختی را پیش رو دارم و ابتدا باید خودم را به کادر فنی ثابت کنم، اما چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است بیافتد؛حتی ممکن است من به المپیک بروم.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش