بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > اخبار موسیقی

اخبار موسیقی در این بخش تازه ترین اخبار موسیقی ایران و جهان گذاشته خواهند شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-10-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید روزهای پرحادثهٔ پل مک‌کارتنی

حمله و جايزه در يک هفته؛
روزهای پرحادثهٔ پل مک‌کارتنی

پل مک‌کارتنی٬ یکی از دو عضو باقی‌مانده از گروه افسانه‌ای بیتلز ماه پرماجرایی را پشت سرگذاشت. اول از همه این‌که پس از آخرین اجرایش در مکزیک٬ اتوبوس تور او در یکی از محله‌های ناامن مکزیکو سیتی مورد حملهٔ اراذل و اوباش قرار گرفت٬ که البته خسارت چندانی برجای نگذاشت.

چند روز بعد از این ماجرا٬ مک‌کارتنی در کاخ سفید حاضر شد تا جایزهٔ گرشوین را از دست باراک اوباما٬ رئیس جمهور آمریکا٬ دریافت کند. این جایزه از طرف کتابخانهٔ کنگرهٔ آمریکا به او تعلق گرفته بود. در این مراسم مک‌کارتنی در اتاق شرقی کاخ سفید برای خانوادهٔ اوباما و حاضرین دیگر چند ترانه اجرا کرد. یکی از ترانه‌های معروفی که مک‌کارتنی اجرا کرد٬ ترانه میشل بود. او پیش از اجرای آن گفت که خیلی دلش می‌خواسته این ترانه عاشقانه را در کاخ سفید اجرا کند و پیش از شروع این کار از اوباما عذرخواهی کرد. بعد هم که ترانه را اجرا کرد٬ گفت ممکن است او اولین فردی باشد که از یک رئیس جمهور مشت بخورد. دلیل‌اش هم این است که ترجیع‌بند مشهور ترانه میشل «دوستت دارم٬ دوستت دارم٬ دوستت دارم» است و نام همسر اوباما هم میشل است.

در این مراسم هنرمندانی مثل استیوی واندر٬ الویس کاستلو٬ فیت هیل٬ امی لوهریس٬ هربی هنکاک٬ جک وایت از گروه وایت استرایپس٬ دیو گرول از گروه فو فایترز و گروه جوناس برادرز هم ترانه‌هایی از مک‌کارتنی اجرا کردند. مک‌کارتنی هم به نظر خوشنود می‌آمد٬ چون پیش از مراسم در کنفرانسی خبری اعلام کرده بود که اغلب اشعار ترانه‌های خودش را فراموش می‌کند و به جز چند ترانه کلاسیک خودش در اجرای بقیه ممکن است به مشکل بربخورد.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش