بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-30-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation انتقاد و پیشنهاد و اعلان و یادآوری و گوشزد در مورد بخش مطالب آزاد فروم.

انتقاد و پیشنهاد و اعلان و یادآوری و گوشزد در مورد بخش مطالب آزاد فروم.

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و عزیزان
عرض شود که از نام تاپیک معلومه که علت تاسیسش چه مطالبی هست.

شما عزیزان اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارین یا موضوع و پستی نامناسب و یا مشکل و نقطه ضعف و یا مورد و ایده ای جهت پیشرفت این بخش پر بازدید فروم (مطالب آزاد) دارین می توانین در این تاپیک درج کنید.
اگر مورد خاصی بود با ذکر لینک هم باشه بهتره.
ضمنا مطمئن باشین به تمام انتقادها و پیشنهادهای شما عزیزان توجه و رسیدگی خواهد شد.
متشکرم و موفق باشید.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-30-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با سلام

به نظرم روند ايجاد تاپيكها كمي داره نامنظم پيش ميره .... يعني تعداد تاپيكهاي تك پستي زياد شده . تاپيكهايي كه ميشد مطالب اونها رو درون تاپيكهاي ديگه قرار داد ولي خودشون به صورت يك تاپيك جداگانه تاييد شده اند .

البته اين نظر بنده است و نمي دونم تا چه حد درست ميگم .
مثال :http://www.p30city.net/showthread.php?t=4078
پوتين عاشق اين دختر 25 ساله شده است
كه به نظر بنده مي شد اين مورد داخل تاپيك اخبار شنيدني از همه چيز و همه جا قرار بگيره.
خداي نكرده سوء برداشت نشه قصدم جسارت به كسي نيست.
فقط اگر يه نظمي به تاپيكها داده بشه بهتره همين

ممنون از توجه شما

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 05-01-2008 در ساعت 01:27 AM دلیل: پوتين عاشق اين دختر 25 ساله شده است
قدیمی 05-01-2008

Arrow انتقاد و پیشنهاد و اعلان و یادآوری و گوشزد در مورد بخش مطالب آزاد فروم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط تنها نمایش پست ها
با سلام

به نظرم روند ايجاد تاپيكها كمي داره نامنظم پيش ميره .... يعني تعداد تاپيكهاي تك پستي زياد شده . تاپيكهايي كه ميشد مطالب اونها رو درون تاپيكهاي ديگه قرار داد ولي خودشون به صورت يك تاپيك جداگانه تاييد شده اند .

البته اين نظر بنده است و نمي دونم تا چه حد درست ميگم .
مثال :
پوتين عاشق اين دختر 25 ساله شده است
كه به نظر بنده مي شد اين مورد داخل تاپيك اخبار شنيدني از همه چيز و همه جا قرار بگيره.
خداي نكرده سوء برداشت نشه قصدم جسارت به كسي نيست.
فقط اگر يه نظمي به تاپيكها داده بشه بهتره همين
ممنون از توجه شما
سلام و عرض ادب
اتفاقا خیلی کار مثبت و مفید و مناسبی است چرا تردید؟؟
کاملا موافقم و این مورد که انجام شد درنهایت هم هر موردی د این زمینه یا موارد مشابه دیدید با استفاده از این تاپیک یا موارد تماس دیگه خبر بدهید و مطئن باشین از پیشنهادتون استقبال میشه.
متشکرم و موفق باشید
.
قدیمی 05-02-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

نظارت بر تمام بخشهای فروم لازمه و مخصوصا بخش آزاد و حتی این بخش در آینده
مثل فرومهای دیگه باید برای ایجاد تاپیک جدید منتظر تایید مدیر یا ناظر بخش بود
در مورد انتقاد و پیشنهاد سازنده در مورد هرکجای فروم نگرانیی نداشته باشید
اصولا تاپیکهای تک پستی و غیرقابل ادامه دادن در اولویت های بعدی انواع تاپیک قرار میگیرند ولی اگه موضوع جذابی داشته باشه یا ارزش تاپیک شدن رو داشته باشه ایرادی نداره حتی اگه یه عکس خالی هم باشه و بشه در تاپیکهای دیگه جاش داد و این تشخیص ارزش تاپیکها معمولا با تجربه و دیدن سبک و سیاق نوشته های قبلی دیگران به دست میاد به نظر من تاپیکی که در بالا اسمش اومد خودش ارزش تاپیک شدن رو داشت
اما چیزی که مسلمه نظارت کافی بر بخشهایی مثل تالار آزاده که حتما باید درش نظم رعایت بشه

قدیمی 09-04-2009
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به همه دوستان
دوستان گل وگلاب همانطور که در پست های قبلی نگاه کنید که عاشق و اقای انصاری گفتن تعدا پست های که تکی هستن و میشه در یک پست ادامه بدن در این قسمت مطالب ازاد زیاد شده.

مثلا شما دلتنگ جان که زحمت می کشید و فال روزانه را میزنید میتونید یک تاپیک بزنید و هر روز را در همیون تاپیک ادامه بدین.

از دوستان گل دیگه من باز ریس بازی از خودم در بیارم تا ادمین نیومده
بگم که ماشالله همین طور که تو تاپیک چی میگی اگه طرف قبلی بهت بگه دوست دارم و اینقدر شور وهیجان دارید و بیاید یه لطف کنید واسه این تاپیک اگهی استخدامی ها هم فعالیت کنید و دیگر تاپیک های خوبه همین قسمت مطالب ازاد

البته اینا پیشنهاد من بود و امیدوارم دلخور نشده باشین
مواظب خودتون باشید و شاد باشید

قدیمی 02-26-2010
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به کاربران دوست داشتنی پی سی سیتی

از کوروش جان ممنونیم که یک زیر تالار برای بخش انجمن آزاد قرار دادند.

دوستان حتما این تاپیک را ملاحظه کنند.

اطلاعیه بخش تاپیکهای سریالی

قدیمی 05-03-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

1-خواهشاً تاپیکهایی که تایید نمی شوند با ارسال یک پیام خصوصی و دلیل آن به نویسنده اطلاع دهید تا از روند قانونی تاپیک ها به تدریج آگاه شود .
2- یک قانون مشخص برای تاپیکها بگذارید (یعنی نویسنده تاپیک متناسب با موضوع قوانینی برای تاپیک خود باید داشته باشد)
3- اجازه تاسیس تاپیک شخصی به هر کاربری داده شود تا بتواند در تاپیک خود در تالار آزاد فعالیت کند اینطوری دیگر لازم نیست  برای هر تاپیک امضای مخصوص به خود به وجود بیاوریم
هر موضوعی باشد در هر بخشی قابلیت شخصی شدن دارد این طور سلیقه های متفاوت به تفاوت نام در کنار یکدیگر قرار میگیرند
4- هر چند دوست ندارم زیاد حرف بزنم ولی فروم جای چت کردن نیست ! (همین)

ویرایش توسط bigbang : 05-03-2010 در ساعت 11:04 PM
قدیمی 05-04-2010

Arrow انتقاد و پیشنهاد و اعلان و یادآوری و گوشزد در مورد بخش مطالب آزاد فروم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bigbang نمایش پست ها
1-خواهشاً تاپیکهایی که تایید نمی شوند با ارسال یک پیام خصوصی و دلیل آن به نویسنده اطلاع دهید تا از روند قانونی تاپیک ها به تدریج آگاه شود .
2- یک قانون مشخص برای تاپیکها بگذارید (یعنی نویسنده تاپیک متناسب با موضوع قوانینی برای تاپیک خود باید داشته باشد)
3- اجازه تاسیس تاپیک شخصی به هر کاربری داده شود تا بتواند در تاپیک خود در تالار آزاد فعالیت کند اینطوری دیگر لازم نیست برای هر تاپیک امضای مخصوص به خود به وجود بیاوریم
هر موضوعی باشد در هر بخشی قابلیت شخصی شدن دارد این طور سلیقه های متفاوت به تفاوت نام در کنار یکدیگر قرار میگیرند
4- هر چند دوست ندارم زیاد حرف بزنم ولی فروم جای چت کردن نیست ! (همین)
1- الزامی به انجام اینکار نیست و مدیران تالارها در صورت صلاحدید و تمایل فردی خویش می توانند در تالارشان تاپیکی تاسیس کرده و آن را قفل کنند و در آن تاپیک (فقط و فقط خودشان) اعلام کنند که کدام تاپیک مورد تایید قرار گرفت و کدام تاپیک رد صلاحیت و عدم تایید شد و در صورت تمایل و داشتن وقت می توانند علل تایید و رد شدن تاپیکها را هم درج کنند.

2- در هر فروم کاربران بنا بر حسب درجه و تخصص خود و شیوه فعالیتشان به جایگاههای خاص و برتر دست می یابند و در میان جمع فروم برگزیده می گردند. تعداد بسیار قلیلی از کاربران فرومهای فارسی این توان را دارند که پس از تاسیس یک تاپیک (مخصوصا اگر دارای مطالبی مهم باشد) رهبری و مدیریت مفاهیم تاپیک را هم بر عهده بگیرند و حس مسولیت پذیری در میان ما ایرانیان متسفانه از حد سرانه جهانی کمتر است اما در نقطه مقابل بسیار هستند کاربرانی که با زحمت و تلاش به درجه مدیریت می رسند و علاوه بر کنترل و هدایت تالارها و بخشها هدایت اینگونه تاپیکها را هم بر عهده گرفته و زحمت فراوانی را هم متقبل می شوند.

3- شرایط و امتیاز داشتن وبلاگ و حیطه فردی و حریم شخصی و اکانت خصوصی و دسترسی به آپلودسنتر مخصوص و فضای اختصاصی بیشتر در فرومهای تخصصی و خاص و با سطح کیفیت و دانش بسیار بسیار بالا که توسط تیمی متشکل از اعضا و مدیران و کاربران نخبه و با تجربه مدیریت و راهبری می گردد اجرا می گردد و در گام اول این کاربران هستند که باید با شیوه درست رفتار و گفتار و کردار و اعمال و اجرای قوانین فروم اعتماد تیم مدیریت را جلب کنند تا چنین امکاناتی در اختیارشان گذاشته شود والا در پی هر درخواست یک مهر عدم تایید هم وجود دارد و با اینگونه درخواستهای بی پشتوانه و اینگونه تقاضاهای مکرر که پشت آن هیچ عمل مثبت و مفید فایده ای برای فروم و دیگر همکاران موجود نیست، این مهر عدم تایید مکرر به نمایش درخواهد آمد

4- هرچند دوست نداشتم زیاد بنویسم ولی شما هم بیزحمت دست از پستهای سرشار از اظهار نظر برداشته و به فعالیت مثبت در فروم بپردازید بلکه منفعتی هم نصیب خود و سپس دیگران کرده باشید

تیم مدیریتی فروم پی سی سیتی جزو برترینها و بهترینها در نوع خود می باشد و بنده به عنوان یکی از ناظرین فروم بر این موضوع مهر تاییدی بی انکار می زنم

سپاس
امیر عباس
ناظر ارشد فروم

قدیمی 05-11-2010
bigbang آواتار ها

من قصد ناراحت کردن کسی را نداشتم مخصوصاً تیم مدیریتی فروم
من به پی سی سیتی اعتقاد داشته و دارم
از شماهم ممنون هستم ،
چشم ! از به بعد دست از پرحرفی برمیدارم
فقط میخواستم بدانید اصلاً به هیچوجه نمیخواهم کسی از دست من ناراحت باشد
اگر حرف بیخودی زدم یا توهینی به شخصی شد و یا تلاشهای تیم مدیریتی را ندیدم به سهم خودم عذر خواهی میکنم
و عمیقاً متاسفم به خاطر لحن زشت و بدی که در نوشته هایم به کار بردم
هیچوقت دوست ندارم کسی از من رنجیده خاطر شود
من آمده ام اینجا تا دوست داشته باشم نه اینکه همه از من فراری شوند ( گذشته من و حرفهایی که زدم را فراموش کنید اشتباه کردم)
دوست دارم که با همه دوست باشم
این یک متن عذر خواهی عمومی است بنا به تشخیص و صلاحدید خودتان آن را پاک کنید یا انتقال بدهید ممنون !!
باز هم ممنون

ویرایش توسط bigbang : 05-11-2010 در ساعت 11:38 AM
قدیمی 08-02-2010
bigbang آواتار ها

من هر وقت صحبت از مسائلی میشه که باعث ایجاد دعوا میان اعضای فروم میشه احساس نگرانی میکنم
عده ای از دوستان شیعه هستند و عده ای سنی هستند .
و البته هر دو به دین مقیدند !
پس از هر 2 طرف درخواست میشود شرایط و حد تعادل را رعایت کرده تا خدایی ناکرده به کسی توهین نشود علارغم این که افرادی در فروم هستند که در هیچکدام از این دسته بندی ها قرار ندارند و بر علیه دین گاهی اوقات مطلبی را عنوان میکنند که این هم مردود هست !

من نه میخواهم کسی را نصیحت کنم و نه ادای آدم های همه چیز دان را در بیاورم ولی اگر همین طور پیش رود حساب ما و فروم با کرام الکاتبین است !!
اینجا یک فروم هست و ما هم یک عده دوست هستیم که دور هم جمع شدیم تا عقاید و افکارمان را با هم به اشتراک بگذاریم نه اینکه در مقابل هم قرار دهیم !
من نه کاربر فعالی هستم و نه سابقه درخشانی در فروم دارم اما دوست دارم در بین جمع بچه ها پی سی سیتی باشم و با آنها اوقاتم را شریک شوم اگر حرفی میزنم به خاطر این هست که این فروم با بقیه فرق دارد و این یک حقیقت است !

البته میدانم اصلا ً به من مربوط نیست !
من مسئولیت تام این پست رو به عهده میگیرم
چون احساس کردم باید یکی این حرفا رو بزنه
آقا اصلاً هر فحش و ناسزا هست بیایید به من بگید ! به یاد داشته باشید روشن کردن آتیش از خاموش کردن اون راحتتره !! اونوقتی که دعوا راه انداختیم و دیگه نتونستیم جمعش کنیم هیچ کس دیگه نمیتونه به ما کمک کنه ! پس این قضیه رو رعایت کنیم ! خواهشاً ! لطفاً!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 08-02-2010 در ساعت 02:01 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش