بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-23-2016
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جنگ

این کتاب ها برای ایام جنگ هستند داستان های جالبی یک دونه ترجمه هدایت هم هست که ترجیح دادم جدا قرار بدم .

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf pejhvak.pdf‏ (20.2 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf old man.pdf‏ (21.7 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf run.pdf‏ (33.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf vejdan.pdf‏ (37.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf french soldier.pdf‏ (63.1 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-28-2016
bigbang آواتار ها

پیش فرض کتاب

نمایشنامه "تنها راه ممکن " مطالعش بسیار جالب هست تحلیل های اولش رو ول کنید این دیالوگ هاش و قشنگ نوشته توصیه میکنم مطالعه کنید بسیار جالب هست

دومین کتاب داستان های شیرین شهرزاد هست ، دلیل سوا کردن این 2 تیکه به خاطر این هست که این 2 تیکه بسیار جالب هستند توصیه میکنم به دقت اونها رو مطالعه میکنید مخصوصاً اون قسمتهایی که به زبان فارسی اشاره میکنه اون قسمتها دیگه یک لحظه از فاز شهرزاد میاید بیرون ، همه چیز دستگیرتون میشه شهرزاد غیر ممکن هست که یک داستان غیر ایرانی باشه ، یکی از داستانهاش رو که خوندم یاد اون قهوه خونه ای افتادم که غیب میشه ! جالبه مطالعه کنید ! البته فکر کنم تو کتاب دومی بیشتر مطالب جالب باشه ولی تا کتاب اولی رو نخونید که نمیتونید دنباله کتاب دومی رو از اولش بگیرید . جالبه "بخونید"

قطعه چهارم از کافکا گرفته ، من از همه نوشته هاش خوشم نیومد ، به نظرم بعضیاش بی مزه بود حتی ولی خوب بیخیال جرح و تعدیلش شدم گفتم همینجوری بزارم بخونید ، خوب هست به نظرم مناسب مطالعه به نظر میرسه

( تا درودی دیگر بدرود )

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf only way.pdf‏ (264.0 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf sharzad (1).pdf‏ (394.5 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf sharzad (2).pdf‏ (307.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf kafka.pdf‏ (192.1 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 01-29-2016
bigbang آواتار ها

پیش فرض یک شاخه شب بو

فقط میتونم بگم انگار من این کتاب رو انتخاب نکردم این کتاب من رو انتخاب کرد .
واقعاً قشنگ بود ... یعنی آدم واقعاً باورش میشه ما داستان نویس هایی داریم که کارشون قوی هست چم و خم دستشون هست . یک کاری میکنن شما تو بحر کتاب برید ......... میدونه چطوری سرگرمتون کنه
بعضی ها داستان هاش زیاد جور نیست ولی شیرینه در مجموع . آدم خوشش میاد

نوع فایل: pdf yek shakhe shab boo.pdf‏ (461.7 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

پاسخ

برچسب ها
گور پدر برچسب !

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش