بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-26-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کتاب بخوانیم

قبلاً تا اسم کار فرهنگی میومد لبم کج و کوله میشد که ای بابا این حرفا چیه و اینها ولی خوب بعداً ( الان در واقع همون بعداً هست ) فهمیدم که همیشه مردم به مردم حکومت میکنند ، و از این جهت فرهنگ سازی همون اصلاح ساختار بنیادی و همون ایجاد تغییر هست
من که نه تریبون دارم نه قلمی برای نوشتن ، صدای من هم تو هزاران صدا گم میشه گفتم چه کار کنم به ذهنم رسید شاید بهتر باشه کتابهایی که به نظرم جالب اومد اگر کاغذی بود عکسش رو قرار بدم اگر پی دی اف بود فایلش رو پیوست کنم یا لینکش رو بزارم ، من بهترین خاطره ها رو از کتابخوانی دارم و قلباً اعتقاد دارم که کتاب دوست انسانهاست ، بهترین دوست و کتابی نیست که حقیقتاً مفید نباشه ، حتی اون کتاب های مزخرفی که نوشته میشند انسان رو روشن میکنند که چه جور افکاری در اطراف تو در حال حیات هستند !!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-31-2015
bigbang آواتار ها

پیش فرض پست اول

چون تو جاهای دیگه کمیت خیلی دیده میشه ما اینجا کیفیت مطلب برامون مهم هست من برای نوشته و وقتی که نویسنده پای یک نوشته گذاشته ارزش قائل هستم و هر چیزی که اینجا میگذارم 100% مطمئن باشید من خوندم
بزارید اول با یک پی دی اف جالب فارسی شروع کنم
نیشتر ، این کتاب ، کتاب جالبی هست با خوندن این کتاب یکسری مسائلی واضح تر و روشن تر میشه برای شما، داستان کوتاه هست چیزی حدود 75 صفحه هست ، فقط یک روایت نیست سعی نکنید حتماً بخونید
آرام ، آرام اصلاً حوصله نداشتید روزی یک صفحه ، چند تا روایت هست اما یکی هست که خوب با حقایق تقریباً مانوس هست و داستان بلندتر از بقیه هست

فایل پیوست شد

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf nishtar.pdf‏ (842.1 کیلو بایت, 1 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-31-2015
bigbang آواتار ها

پیش فرض نکات طلایی برای عکاسی

من قبلاً تو جو عکاسی با موبایل بودم یک پی دی افی گرفته بودم که این پی دی اف اصلش برای عکاسی با دوربینهای پیشرفته بود ، اما یک سری مطالب مفیدی توش بود که من گفتم حتماً اینجا بزارم شما استفاده ببرید
در واقع نکاتی که گفته اینقدر خوب هست که نه تنها در موبایل که در عکاسی با دوربین های آنالوگ قدیمی هم مفید هست
نکاتی در مورد ژستها ، کی عکس بگیریم ، چطوری عکس بگیریم کجا بگیریم و ........ خیلی ساده و خیلی هم کاربردی جالب هست چیزهایی میگه که آدم تعجب میکنه خوب چرا تا به حال به ذهن خودم نرسیده بود ؟! من یک بخشی از اون پی دی اف رو سوا کردم براتون پیوست میکنم

فایل پیوست شد

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf selection.pdf‏ (1.27 مگابایت, 3 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 03-31-2015
bigbang آواتار ها

پیش فرض گوشفندها !

جالبه !

الان دارم یک کتاب بسیار مفید در مورد ورد مطالعه میکنم هر وقت تموم کردم میارم اینجا معرفیش میکنم

نوع فایل: pdf 4909_544_2266.pdf‏ (1.65 مگابایت, 1 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 03-31-2015 در ساعت 06:09 AM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 04-05-2015
bigbang آواتار ها

امروز میخوام کتاب های تازه ای رو معرفی کنم البته این دفعه کتاب های چاپی هستند راستی پی دی اف ورد قسمت های جالبش رو برای شما میزارم
اول از کتاب بیشعوری نوشته خاویر کرمنت شروع میکنم ، این کتاب جالبی برای مطالعه هست من خودم تصورم این هست که با مطالعه این کتاب یک جوری احساس همذات پنداری باهاش بهتون دست بده

یک ، دو ، سه طنز نوشته رویا صدر ، این کتاب جالبی هست نوشته های دستچین شده از طنز نویس های کشور هست به احتمال زیاد از این کتاب نوشته ای رو در همین جا یا یک جای دیگه قرار میدم تا مطالعه کنید ، تا معنای قلم زدن و نویسنده بودن دستتون بیاد

این کتاب هم مورد علاقه من هست بسیار درش مطالب با ارزش و حقیقی نوشته شده که اگر جایی دیدید بخرید خوندنش خالی از لطف نیست . نشت نشاء کتابی هست که به بیان بسیار ساده میاد و بسیاری از مسائل باز میکنه کتاب جالبی هست

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 05-16-2015
bigbang آواتار ها

نمیدونم الان چه اصراری دارم این پست رو قرار بدم
ولی یکی از کتاب هایی که اخیراً همین چند وقت پیش خوندم رو میخوام به شما معرفی کنم ، کتاب ابولهول یخها ، نوشته ژول ورن ، این کتاب در اثر شیفتگی ژول ورن از اثر فوق العاده شیوای شاعر نامی آمریکایی ( ادگار آلن پو ) نوشته شده و عصاره ای هست از تمام تجربیات نویسندگی عمو ژولی
ماجرا در مورد وقایع سفر به ناشناخته ها در قطب جنوب هست اون هم توسط یک کشتی بادبانی ، یک عملیات نجات ، خوب برای ما ممکن هست زیاد این مسئله جذاب نباشه ، اما این رمان اونقدر زیبا نوشته شده ، که حتی گرد زمان هم ذره ای از زیبایی اون کم نکرده و همچنان قلمش روی ادبیات سایه میندازه
در این کتاب شما با وقایع انسانی عمیق آشنا میشید ، این که گاهی اوقات مجبورید برای زنده موندن قرعه بندازید که کی رو بکشید و بخورید ! بله انسانهای متمدن گاهی به این نقطه میرسند ، مطالب بسیار جالبی در مورد دریا میخونید مثلاً این که میشه از یک نهنگ 100 بشکه روغن استحصال کرد علاوه بر استفاده از گوشت اون ، یا بعضی ماهی ها جگر بسیار لذیذی دارند یا این که علاوه بر نیروی باد ، نیروی بسیار مهم دیگه در کشتی ها اثر گذار هست و اسمش جریان زیر آب هست ! غزال دریایی ، پنگوئن ها ، خدایا این کتاب واقعاً قشنگ بود !! من خیلی از خوندنش لذت بردم ، چقدر مطالب علمی در لوای داستان گفته شد ،اینقدر دقیق نوشته شده که واقعاً این شائبه رو ایجاد میکنه که واقعیت داشته شما هم میتونید از خوندن اون لذت ببرید ، سرچ کنید فایل دانلودش هست
===========
یک کتاب جالب دیگه که 39 پله هست ، این کتاب چاپ قبل انقلاب هست ( نشر کتاب های جیبی یا همچین چیزی ) نسخه اسکن شده اش در اینترنت هست

هر چند ممکن خالی بندی زیاد داشته باشه و اما نکات جالبی تو این رمان گفته شده که آدم لذت میبره این هم خوندنش خالی از لطف نیست اگر فرصتی برای خوندن داشتید مطالعه اش کنید
===========

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 05-16-2015 در ساعت 04:57 AM
قدیمی 06-18-2015
bigbang آواتار ها

سلام بعد از مدتها برگشتم تا اینجا یک پست دیگه بگذارم
من در این مدت کتاب هایی زیادی مطالعه کردم و اکثر اونها رو نپسندیدم ولی کتاب های با ارزشی دیدم که میخوام اینجا بزارم تا شما هم استفاده ببرید
اولین کتابی که میخوام برای شما بزارم کتاب " برنده تنهاست " پائولو کولیو هست
این از اون کتاب هایی هست که باید حتماً مطالعه کنید
حرفهای جالبی میزنه ، مستهجن نیست ، با شخصیت کتابش و بسیار شسته و رفته و بدون ادا اطوار داستان رو روایت میکنه ، داستان هایی که رنگ حقیقت دارند!!!ولی میگم شما وقتی دارید این رو میخونید فقط یک داستان رو مطالعه نمیکنید
وقتی میگم خودم مطالعه کردم پس حتماً چیز با ارزشی هست که از اول تا آخرش رو خوندم و دارم به شما پیشنهاد میدم

اما کتاب بعدی از قلم زیبای مهدی رضایی و نشر افکار هست ، این کتاب بسیار جالب هست و قدرت کلام فارسی رو به رخ میکشه ، چیزهایی که آدم گاهی تصور نمیکنه مگه ممکنه اینقدر بشه جزئیات رو با شیوایی و در عین حال سادگی عنوان کرد
من یک نوشته ای رو گفتم مینویسم شاید الان وقتش باشه اینجا قرار بدم
به احتمال زیاد چون کوتاه هست تایپش میکنم
مال یک خانومی بود با خوندن اون همون حسی بهم دست داد که با خوندن نوشته چه کسی از دیوانه ها نمیترسد ، بعضی ها نویسندگی تو خونشون هست !
اینها هم از اون دسته هستند ، زور نمیزنن استعدادشو دارند !!!
اینا لطفاً بیشتر بنویسند ادبیات فارسی ما رو از قرن 7 ام هجری بیارن به الان لطفاً
من ترکیب طنز ترسناک رو خیلی دوست دارم این از اون مدل هاست حتماً بخونید جالبه

اما کتاب بعدی نوشته آرش محمدی از سنندج هست در مورد اسرار هستی
این کتاب یک بینش کاملاً جالب و ساده از مسائل دور اطراف با استدلال منطقی و علمی مخصوصاً فیزیکی به شما ارائه میده و کتاب بسیار ویرایش شده منظم و مرتب و ویرایش شده هست تا حد ممکن ساده نویسی شده بسیار شیوا هست
66 صفحه بیشتر نیست کتاب فوق العاده ای هست که من توصیه میکنم
همه یک بار این کتاب رو مطالعه کنند . این کتاب خلاصه از تئوری ها و دستاوردهایی هست که بشر از محیط دریافت کرده و با بیان کاملاً ساده سعی داره ما رو مفاهیم این دستاوردها آشنا کنه اگر اهل علم هستید نترسید این کتاب هیچ پیچیدگی نداره
به شما اطمینان میدم که این کتاب ارزش مطالعه رو داره

نوع فایل: pdf barande-tanhast.pdf‏ (1.73 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf che-kasi-az-divaneha-nemitarsad.pdf‏ (874.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf asrare-hasti-book.pdf‏ (380.2 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 06-18-2015 در ساعت 04:08 PM
قدیمی 06-28-2015
bigbang آواتار ها

پیش فرض کتاب های جدید

سلام
گاهی آدم از سر ناچاری هم که شده میره داستان ها رو میخونه دیگه ... باور کنید به سادگی میشه تشخیص داد چی رنگ واقعیت داره و چی رنگ دروغ و تو بعضی داستان ها رگه های حقیقت هست شاید هم همش حقیقت باشه فقط اسم ها و مکانها عوض شده اولین کتابی که معرفی میکنم ، دارم میگم یک کتاب ترجمه نیست ، مال یک نویسنده ایرانی هست ، نمیدونم چطوری بگم اگر دوست دارید پای درد و دل دیگران بنشینید یا از داستان زندگی دیگران مطلع بشید از جنس اون داستان هایی که اگر تو یک تاکسی با یک نفر همسفر شدید میان برای شما در مورد زندگیشون تعریف میکنند
یا چیزی که ممکن مشابه اش ، حالا دقیقش نه ! ، مشابهش رو خودتون تجربه کردید میتونید از خوندن این کتاب لذت ببرید ، من حس خنثی نسبت به این کتاب داشتم نه بدم اومد نه خوشم اومد ولی فکر کنم ارزش این رو داشته باشه که معرفی کنم به شما
داستانهای زیبایی ممکن نداشته باشه ولی رگه های حقیقت توش" موج " میزنه
اسم این کتاب "بیرون پشت در "

هست ، مخلوطی از داستان های ایرانی های مهاجر و داستان هایی در داخل ایران هست میتونید این کتاب رو مطالعه کنید ، ممکن حس خوبی بهتون منتقل نکنه ولی خوب به نظرم من ارزش خوندن داره ....

کتاب بعدی نوشته جک لندن هست این کتاب ... هنر گدایی رو به شما یاد میده ! البته چیزهای جالبی در مورد گذشته از قانون جان گرفته تا زندان ها و مسائل مالی رو عنوان میکنه ، 3 تا داستان کوتاه یکی در مورد یک گدای ماهر و جامعه شناس و هنر دروغ گویی! ، یکی دیگه در مورد تقابل یک مرد دزد و یک زن که بیشتر جنبه اخلاقی داره و جالبه و برخلاف تصور شما در نهایت تو این داستان دزد محکوم نیست یا آدم بده نیست
داستان سوم هم توصیفی از تقابل یک بومی جذامی با استعمارگران هست که به زور میخوان به جزایر دیگه تبعیدش کنند ، داستان سومی خیلی حس و حال غریبی داره یک حس تا آخر مبارزه کردن ... جالبه
کتاب اعتراف نوشته جک لندن

کتاب بعدی ترجمه های جسته و گریخته فریدون تنکابنی هست . با نام فردا روزی دیگر است ترجمه سلیس و خوبی هست و باز طبق معمول مجموعه داستان کوتاه هست من از 2 تا داستانش خوشم اومد یکی ارسال پیام برای مریخی ها بود و یکی هم که در واقع نام خود کتاب هست به نام فردا روزی دیگر است داستان جالبی داره ، البته داستان های دیگه هم به نوعی جذابیت های خودشون رو دارا هستند

کتاب بعدی اسمش امکان هست

"سی کار که به جای دانشگاه رفتن یا مسافرکشی می توان کرد " طنز نیست جالبه ، ممکن این کتاب زبان حال بسیاری باشه که در این سالها اون چیزی رو که میخواستن بهش نرسیدند اگر دوست داشتید دانلود کنید

کتاب بعدی یک کتاب علمی هست ، ممکن همه بخش های این کتاب برای شما جذاب نباشه اما قطعاً مطالبی داره که بسیار تاثیر گذار هستند ، بزارید مثلاً چیزهایی که من خودم خوشم اومد یک قسمتهایی رو برای شما بگم ، مثلاً نهنگهای قاتل شیوه های متفاوتی برای شکار دارند اگر به صورت گروهی باشند ، برای شکار شیر دریایی موجی ایجاد میکنند که باعث جابه جا شدن یخ ها و افتادن شیرهای دریایی به درون آب میشه و گروه دیگه ای هستند که اونها رو زیر آب شکار میکنند ، یا بعضی از این نهنگ ها خودشون رو به ساحل میندازند برای شکار ، از همه جالب تر این یکی هست .. محتویات معده اشون رو قی میکنند روی آب مرغان دریایی که میان بخورند ، اونها رو شکار میکنند !
فکر میکنید فقط نهنگ های قاتل جالب هستند ؟ اشتباه میکنید نهنگهای بدون دندانی شیوه های جالب تری دارند مثلاً میرند حباب های زیر آب رو آزاد میکنند ، جانورانی که از این حباب ها برای تنفس استفاده میکنند وحشت میکنند و به سمت مرکز حرکت حباب ها حرکت میکنند که اون جایی نیست جز دهن نهنگ !!!
یا این که کوسه ها اونقدری که تو فیلمها نشون میدند موجودات وحشتناکی نیستند در واقع اونها طالب گوشت انسان نیستند و به این جهت به انسان حمله میکنند که تصور میکنند انسان یک ماهی یا یک موجود دریایی هست ، که این ناشی از عدم تشخیص درست اونهاست برای همین وقتی اونها حمله میکنند و مقداری که تناول میکنند متوجه میشند اشتباه کردند و محتویات خورده شده رو هم بالا میارند ! یا این که قدرت بویایی کوسه یک در یک میلیون هست اگر تو یک استخر یک قطره خون بریزید کوسه به راحتی محل قطره خون رو میتونه تشخیص بده .... فقط 3 نوع کوسه در میان کوسه ها هستند که ممکن هست به انسان ها حمله کنند کوسه سفید ، گاو کوسه ، ببر کوسه که اون هم ناشی از اشتباه هست ، یا این که تو نوعی از کوسه تو عمر طبیعی خودشون بیش از 30000 هزار دندان در میارند ، که دندان های افتاده اونها رو موج اقیانوس ها به سمت ساحل میاره ، اصلاً مگه فقط جانداران دریایی جالب هستند ، خود همین اقیانوس ، هیچ میدونستید یک جریان از بالا به پایین درون آب اقیانوس ها وجود داره ؟ که باعث جا به جایی اکسیژن در نواحی پایینی اقیانوس میشه یا بسیاری از املاحی که درون اقیانوس هستند از آتشفشانهای زیر آب این املاح وارد آب میشند ؟ ، این کتاب یک جاهایی در مورد تشکیلات سلولی و اینجور مسائل صحبت میکنه که خیلی تخصصی میشه و اونجا جذاب نیست ولی جاهای دیگه بسیار جذاب هست ..... بهتون توصیه میکنم هر روز یک صفحه هم شده یک نگاهی به این بندازید بسیار جالب هست ، بهتون قول میدم ممکنه چیزهایی تو این کتاب ببینید که تا به حال جایی نخوندید

بقیه رو میتونید پیدا کنید فقط آخری رو ضمیمه میکنم
، فردا روزی دیگر هست هم با ممیزی خودم میزارم اینجا

نوع فایل: rar donyaye-zare-ab.part1.rar‏ (4.50 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: rar donyaye-zare-ab.part2.rar‏ (691.1 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: rar farda-roozi-digar-astt.rar‏ (4.40 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 06-28-2015 در ساعت 07:11 AM
قدیمی 07-06-2015
bigbang آواتار ها

سلام من اومدم با معرفی چند تا کتاب
نوشته اول یک تکه 15 صفحه ای هست از یک نوشته بسیار زیبا با نام ها کردن
که خوب چون بقیه نوشته اینقدر در تلاطم تعابیر و صفت و موصوف میره که فهمش بسیار مشکل هست ولی 15 صفحه اولش بسیار زیبا نوشته شده
این رو پیمان هوشمندزاده نوشته

نوشته بعدی در مورد فواید خوردن نمک یددار هست حتماً دانلود کنید ما چرا باید نمک بخوریم ؟ این خیلی مهم هست

کتاب هدیه ،این کتاب حاصل یک تجربه هست ، و خطوط تجربه در مولف و اونی که صاحب ایده کتاب بود هست ، تجربه عقیده و دین و مذهب نمیشناسه و در واقع خودش یک علم هست ، اگر بپذیریم که علم هم در واقع یک تجربه و آزمایش تجربی هست
ور دارم میزنم ،... کتاب و بخونید جالبه ........ در مورد زندگی ایده های جالبی میده از این کتاب موفقیت در سه سوت و راز پولدار شدن و این شر و ورها نیست حاصل تجربه و زندگی یک نفر هست که دارید مطالعه میکنید جالبه مثلاً پای حرف یک انسان با تجربه بنشینید .....

شبل ؟18 سرباز هخامنشی ؟ دژ چارلی ؟ این یک نوشته تخیلی فانتزی از مهرداد قاسمی هست که به نظرم داستان جالبی از آب در اومده ، خوندنش خالی از لطف نیست .......................

نوع فایل: pdf hakardan.pdf‏ (396.4 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf in-ast-favayede-namake-yoddar.pdf‏ (2.11 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf hadiye-book-janson.pdf‏ (373.5 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf henry-hill-dezhe-charli.pdf‏ (820.5 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 07-15-2015
bigbang آواتار ها

پیش فرض سلام و 3 تا کتاب جدید

سلام یک کتابی از ژول ورن رو فراموش کردم اینجا بیارم اون هم کتاب بسیار زیبای 500 میلیون ثروت هست ، شما این جا با قلم زیبای ژولی با تاریخ شهر سازی و دلیل بسیاری از معماری ها آشنا میشید .
حتی با طرح های آینده نگرانه ای که بعضی از اونها ثمراتش در امروز هست این داستان بسیار جذاب هست ، داستان ثروتی هست که بین 2 شخص تقسیم میشه و هر کدوم از اونها به طریقی از این ثروت استفاده میکنند
این داستان ها رو جدی بگیرید . و اگر وقت داشتید بخونید از توسعه آهنگری با زبان شیوای ژول ورن ، واقعاً ترجمه شایسته مترجم هم جای تقدیر داره
به شما روحیه انقلاب صنعتی رو منتقل میکنه . داستانش هم جالبه .....
از کوره های آهنگری تا ساخت و پرداخت فلزات و جنگ افزارهای قدیمی تا ایده های بزرگ شهر سازی . و رویا پردازی هایی که بیشتر رنگ حقیقت دارند !!!!
شما با خوندن این کتاب دنیای اطرافتون رو بهتر میشناسید با تاریخ بعضی کشورها هم بهتر آشنا میشید .......

کلاغی که ایستاد ... یک تقلید ایرانی از مزرعه حیوانات ارول بود ولی خوب نوشتش ، آقای سید محمد امین موسوی کتاب جالبی هست خوندم و زیاد نیست بخونید دستتون میاد چی هست ...

کتاب بعدی هنر کسب و کار هست این رو حتماً دانلود کنید و مطالعه کنید
چه بیکارید چه شاغل !!! کتابش جالبه

فایل ها پیوست شد

نوع فایل: pdf 500-milion-servat.pdf‏ (3.55 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf kalaghi-ke-istad.pdf‏ (913.6 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf kasbo-kar-iran.pdf‏ (277.9 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

پاسخ

برچسب ها
گور پدر برچسب !

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش