بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای ایران

سینمای ایران در این بخش به سینما تلویزیون و تئاتر ایران و اخبار مربوط به آن میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-16-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گفت‌وگوي صريح بهاره رهنما درباره كارهاي سينمايي‌اش و رابطه با مطبوعات

«چون جايزه را به من ندادند، گريه كردم»

بهاره رهنما گفت وگویی با هفته نامه سینما کرده وگفته است من رابطه ام را با مطبوعات کمتر کرده ام وباید بگویم از دست آن‌ها دلخورم. اتفاقا من همیشه مصاحبه کرده ام وحرفهایم را زده ام.ولی هر وقت کار سخت یا خوبی کرده ام و یا انتخاب جسورانه ای داشته ام می بینم که دیده نشده و توجهی به ان نکرده اند.
نمی دانم چرا درتوجه منقدین و جشنواره ها به کارهایم بدشانسم. وقتی پرکار بوده ام نوشته اند که چرا اینقدر کار می کند و وقتی گزیده تر کار کرده ام گفته اند که بهاره رهنما که دیگر حذف شده است.واقعا نمی دانم باید به چه سازی برقصم. او درادامه گلایه کرده که چرا جیرانی درباره بازیگران مهم دهه هفتاد می نویسد و درلابه لای نوشته هایش بازیگرانی هستند که همه معتقدند هیچ استعداد شگرفی ندارند خب من حق دارم که بدانم چرا جزو بازیگران مطرح این دهه طبقه بندی نشده ام.
وی ادامه داده :من اولین فیلم اکشن را دردهه هفتاد بازی کردم .اولین فیلم مثلث عشقی را من بازی کرده ام.نمی گویم خیلی خوب هستم خیلی جاها معمولی بوده ام ویا خیلی بد بوده ام.ولی خیلی جاها خوب وشاخص بوده ام بهاره رهنما افزوده همین چند روز پیش جایی جشنواه ای برای انتخاب فیلمهای کمدی سال برگزار کرده بود من برای دوکار دایره زنگی وتوفیق اجباری انتظار داشتم مورد توجه قراربگیرم تا جایی که خبر داشتم وخودشان هم با من هماهنگ کرده بودند قرار بود جایزه بهترین بازیگر کمدی به من داده شود. فردایش به من زنگ زدند و گفتند چون تو ادم خیلی مهربان وخوبی هستی و داری مرتب بازی می کنی ما بهتر دیدیم جایزه رابه یک نفردیگر بدهیم.
رهنما اشاره کرده که همین جایزه ندادن باعث گریه کردن اوشده است. وی درادامه گفته :من مثل بعضی بازیگران عادت ندارم برای خودم رزومه درست کنم وبگویم که برادرم توسوئد پیانو می زند وازاین حرفها....بازیگری را میشناسم که یک برادر عملی دارد وبه همه می گوید که در سوئدپیانیست است. بهاره رهنما همچنین گفته :اگر مطبوعاتیها از دست فعالیتهای مطبوعاتی من حرصشان درمی آید شاید به خاطر این است که کار من خوب است

قدیمی 11-17-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اگه رهنما دست از دوتا کارش برداره موفق میشه
یک- کمتر کوفت کنه این چه هیکلیه واسه خودش درست کرده اونم بعد لاغری و خوش هیکلیش در نان و عشق و موتور هزار
دو- جواد بازی درنیاره و اینقدر هم سعی نکنه تو چشم باشه، معنا نداره تو سینمای فعلی یه دختر با اون سن و سال( دختر که چه عرض کنم یه مادر) ادای دخترای زیر سی سال رو دربیاره
به نظر من تو ده رقمی بهتر بازی کرد تا تو دایره زنگی

تو ده رقمی نقش یه ماشین جوجه کشی!!!!!
ببخشین یه خانم با هفت هشت تا بچه به صورت سریالی و رگباری زاییده شده رو داره
ضمنا رهنما تضاد داره
صورت غربی
رفتار شرقی
یکیشو بذاره کنار بهتره
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)