بازگشت   پی سی سیتی > تالار علمی - آموزشی و دانشکده سایت > پزشکی بهداشتی و درمان > روانشناسی

روانشناسی زیر تالار روانشناسی برای مباحث مربوط به این رشته

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-26-2009
mrdelbari mrdelbari آنلاین نیست.
تازه وارد

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من صوتی شو دارم
اگه کسی خواست بگه براش رایت کنم
نمیدونستم انقد جالبه واسه همین هنوز گوشش ندادم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-10-2009
فادیا فادیا آنلاین نیست.
تازه کار

فادیا به Yahoo ارسال پیام

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
راستش فایلهای اقای دکتر دانلود نمی شه ممکنه کمکم کنید؟
قدیمی 11-10-2009
فادیا فادیا آنلاین نیست.
تازه کار

فادیا به Yahoo ارسال پیام

درمورد نظر دوستان باید بگم
خودشمااگه گوشیتون زنگ بخوره اولین حرف رو شما می گین یا این که ساکت می مونید؟
همون اول نمی گین سلام یا الو یا بله بفرماییدیا....
به نظرمن این که دختری رو پیداکنین که همون اول حرف نزنه و بعد هم جوابی نده واقعا موجود نادری رو پیدا کردین ولی اگه جواب بده و بعدازشنیدن حرف های زد و نقیض جوابی نده واقعا دختر عاقلی رو پیدا کردین چون واقعا جواب ابلهان خاموشیست.
واماحرف اخر:
یه زبون دارم دوتادندون لق می زنم تا می توانم حرف حق
قدیمی 01-03-2010
مهدی جبری مهدی جبری آنلاین نیست.
تازه وارد

پیش فرض انوشه شناس

ضمن تشکر از زکریای عزیز به خاطر این موضوع
جناب من گفته های اقای انوشه رو کاملا گوش کردم و دیدم باید بگم که این اقا هم به اقایون توهین میکنه هم به خانمها اقای انوشه فکر میکنه که میتونه به جنگ غریزه بره
ایشون میگه مردها تنوع طلبن و هزار تا چیز دیگه
من از ایشون این سوال رو دارم
اقای انوشه ایا شما مرد نیستید؟البته اگه به امثال این اقا بشه گفت مرد
باز هم سوال :اقای انوشه شما میتوانید ادعا کنید که گرسنتون نمیشه ؟اگه نمیتونید پس چرا این حفها رو مطرح میکنید
اقای زکریا ایا شما وقتی که دارین مطالب اقای انوشه رو میخونین فکر نمیکنین که ایشون فقط دارن حرف میزنن و از طرف وزارت ارشاد مامور شدن که دانشگاهها پسرها رو به دخترها و دخترها رو به پسرها بد بین کنن و کاستیهایی که مسئولین در این رابطه انجام دادن رو کم رنگ جلوه کنن وتقصیر رو به گردن پسر و دختر بندازن
شما باید این رو در نظر بگیرین که چرا امثال اقای انوشه تئو.ری خودشون رو نمیگن تا ما بدونیم که چیه منظورشون
اقای زکریا من از شما این سوال رو دارم این پسر و دختر چیکار کننن چه بلایی سر این غریزه و نیاز بیارن تا دست از سرشون برداره اونهایی که 30ساله که تو حبس جنسی به سر میبرن
ایا شما به عنوان یک جوان میتونید ادعا کنید که نیاز به این مسائل ندارین؟در کل متاسفم برای کسایی که حرفهای پوچ اقای انوشه رو میشنون و براش کف میزنن و هورا میکشن
این اقا فکر میکنه میتونه با حرفهای طنز الود خودش همه رو عاشق خودش بکنه من خیلی دوست دارم یک خانم جواب ایشون رو بده اما در این سی سال بلایی سر خانمها اوردن که حتی هیتلر هم با یهودیها همچین کاری نکرد متشکرم جبری
قدیمی 01-03-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام

سلام آقا مهدی.خیلی خیلی به این فروم خوش اومدی.
دانشگاه جاییه که خواه ناخواه پسران و دختران با هم ارتباط برقرار می کنن. و تو این ارتباطه که دوطرف با خصوصیات و خلق و خوی جنس مقابل آشنا میشن.در این برخوردها و ارتباطها، هر جنس ، سعی میکنه که در مقابل جنس دیگر خودش خوب و عالی نشون بده، این خوب و عالی نشون دادن میتونه واقعا اونچیزی باشه که شخص هست، یعنی خصلتی پاک ، روحی زیبا و مقدس، شخصی مورد احترام، خوش کلام، کوشا و .... .
فک نکم اغراق باشه ولی باید بگم که خیلی از دختران و پسران،واقعا دارای این ویژگی ها هستند ولی این دسته از افراد به خاطر: عزت نفس و حجب و حیایی که دارند و یا احترامی که برای طرف مقابل قائلند، ویا به خاطر: کم رویی یا ترس از طرف مقابل(دلیل ترس رو هم میگم)کمتر به فکر برقرای رابطه(البته رابطه ای که در شان شخصی با ویژگی های فوق الذکر است) با جنس مخالف هستند.اما در کنار این افراد (با ویژگی های ذکر شده در بالا)، تعداد واقعا ناچیزی هستند که پرده های حیا و عزت و شرف را دریده اند و با خصلتی که نشان از هوای نفس پرستیست، پشت سر هم در حال تلاش برای ارتباط با جنس مخالف هستند، این افراد کسانی هستند که وقتی یکی را می بینند، به قول خودشان عاشق او می شوند، و با هزار ترفند و همچنین تقلید خصوصیات افرادی که در بالا گفتم سعی دارن با جنس مخالف ارتباط برقرار کنند. این افراد بعد از برقراری رابطه، سعی در رسیدن به هواهای نفسانی خود دارن.و بعد از به واقعیت تبدیل کردن این هواها و ارضای نفس خود، به دنبال کس دیگری می گردند که عاشق او شوند و این بار با او .... .در این میان، طرف مقابل که مورد ظلم واقع شده ، نسبت به جنس مقابل بد بین شده و سعی می کند که این بدبینی به جنس مقابل را هم در ذهن دیگر همجنسان قرار دهد و این یعنی همان چیزی که شما در مورد سخنان دکتر انوشه گفتید.
این رابطه برقرار نکردن افراد عالی و همچنین بدبینی های زیاد به وجود آمده توسط افراد پست، باعث شده که تعداد افراد پست بیشتر از افراد عالی نشان داده شود. و همین بیشتر نشان داده شدن تعداد افراد پست باعث شده که افراد با ویژگی های عالی، به خاطر ترس از اینکه جنس مقابل شاید از نوع افراد پست باشد، کمتر به برقراری ارتباط با جنس مقابل میپردازند.شما می تونید دکتر انوشه رو به عنوان یک طنز پرداز دروغگو به حساب بیاورید، چون واقیت اون چیزیه که در جامعه و دانشگاه ها مشاهده میشه و هرکسی که در این محیطها باشه حتما میتونه در مورد سخنان دکتر انوشه قضاوت کنه و بدردبخور بودن و صادق بودن انارو از دروغ بودنشون تشخیص بده.من خودم کسی هستم که بیشتر دوست دارم خودم چیزی رو تجربه کنم و یا شاهد تجربه کسب کردن دیگران باشم و این حرفهایی که دکتر انوشه درمورد ویژگی های افراد در هنگام ارتباط با جنس مخالف میزنه رو به عینه دیدم و تجربه کردم.(پس حداقل باید بگم که قسمت از سخنانش درسته).
این حرفها اگرهم درست نباشند مطمئنم که باعث به کار افتادن مغز افراد میشه و اگر بعضی فکر کنند که این ویژگیهایی که دکتر انوشه در مورد یک جنس بیان میکنه، ویژگی کل افراد اون جنس باشه، برای همین خوبه که .... .(بماند)
مهدی خان عزیز، بهرحال هرکسی میتونه نظرشو بیان کنه ولی باید بدونید و بدونیم که اینها فقط نظر است و مجبور به قبول کردن آنها نیستیم ، خداوند چیزی به ما داده به عنوان عقل و قوه ی تشخیص، و با این عقل و قو ه ی تشخیصه که میتونیم خوب رو از بد ، درست رو از نادرست، پوچ رو از غنی و .... تشخیص دهیم.پس بذارین که مردم با مقایسه ی اونچه که بهش میگن واقعیت با سخنان و نظارت دیگران، این قو ه ی عقل و تشخیص را بکار بندازن و خودش پوچ بودن و نبودن سخنان رو تشخیص بدن.از دید بعضیها یک نظریا سخن، پوچ و بی ارزشه ولی باید بدانیم که همه مانند اون یک نفر فکر نمی کنند و شاید بخاطر سطح درک ما باشه که اون سخن رو پوچ می پنداریم. اما از دید افراد دیگری که سطح فکر و درکشان با ما متفاوت است ، ممکنه که این سخن مقدس، قابل احترام و همچنین قابل تامل باشه. پس بهتره که سعی نکنیم دید خودمون در مورد یک سخن رو به دیگران، طوری القا کنیم که خیال کنند این نظر همه ی افراد در مورد این سخنه.
نظر خودم هم در مورد دکتر انوشه و سخنانش باشد برای خودم.

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

ویرایش توسط زکریا فتاحی : 01-03-2010 در ساعت 04:39 PM
قدیمی 01-03-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام

اینم بگم که این فرومها برای تبادل اطلاعات و اندیشه های هر شخص است، پس هرکسی می تونه اینجا از دید خودش(نه از دید همه) در مورد هرکسی و هرچیزی نظر بده، پس به امید نظرات شخصی شما دوستان.
ازتون ممنون میشم که نظرتون رو اینجا و در این تاپیک در مورد دکتر انوشه و سخنانش بنویسین تا ماهم با تفکرات شما آشنا بشیم.

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

قدیمی 01-22-2010
Anigraphuse Anigraphuse آنلاین نیست.
تازه کار

اینم لینک دانلود کلیپهای سخنرانی دکتر انوشه.

http://www.4shared.com/dir/28481939/...DrAnoushe.html

در مورد سخنان دکتر انوشه گم که، من با خیلی از سخنان ایشون موافقم. اما از اونجایی که من توی این احتماع هستم و جنس خودمون رو خیلی خوب میشناسم. پسرا رو میگم! نه تنها ایشون دروغ نگفتند، بلکه بجسارت میتونم بگم که، بصورتی خوشبینانه تعریف کردند. نه اینکه از حقیقت احتماع بی خبر باشند، اما در عین حال نمیخواستند باعث نا امیدی خیلی ها بشن.

دوستان، لطف کنند از ابتدا تا انتهای سخنرانی رو ببینند، بعد بدون اینکه احساساتشون رو واسطه قرار بدن که، " به من توهین کرد، چون پسرم" ... به عقلشون رجوع کنن و این انتقادات تلخ رو پذیرا باشن و تجزیه و تحلیل عادلانه انجام بدن. خیلی ها ممکنه برای گول زدن خودشونم که شده نخوان باور کنن، اما...

بگذریم، لطفاً ببینید و خودتون نظر بدید.
قدیمی 01-22-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام

فقط یک کلام
سخنرانی دکتر انوشه برای دانشجویان رشته روانشناسی است نه همه و عموم افراد
و تخصص ایشان تیپولوژی و شخصیت شناسی است نه روانپزشکی و یا آنالایز شخصیتهای خاص

کمی روانشناسی بدونیم
بعد بیاییم راجع به یک درس یک استاد در یک کلاس که برای خواص هست و یک انسان داره در مورد دیگر انسانها مطالبی رو به تعدادی انسان دیگه یاد میده... بد نیست
خیلی داغ میکنیم
بهتره کمی متعادل باشیم
ضمنا من کل سخنرانیهایی که از ایشون دارم یک سی دی ام پی 3 کامل هست
تا کلش رو نشنیدم قضاوت نکردم
من شخصا خیلی تونستم نکات مثبت برداشت کتنم
حالا اگه کسی توان برداشت نکات مثبت از مطالب پیچیده یا فاقد مقدمه یا گنگ یا حتی خدای ناکرده حتی منفی!! داره خوش به سعادتش
والا برداشت نکات مثبت از مباحث مثبت و داشتن دید مثبت به مطالب مثبت کار سختی نیست

هنر آن است که رمز زندگی خود فهمی
ورنه هر شیشه را گوهر و هر گوهر شیشه بینی

شعر از خودم!!
قدیمی 03-19-2010
fizikdan javan fizikdan javan آنلاین نیست.
تازه وارد

دوست عزیز با اینکه شرایط و زمانه این جنین ایجاب کرده ولی هستند دخترانی با این نوع تربیت
قدیمی 04-27-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شاید شما هم کلیپ صوتی و یا تصویری دکتر انوشه را در موبایل ها دیده اید . بی تردید از گوش کردن آن لذت برده اید . این محصول شامل 4 عدد سی دی تصویری از آخرین سخنرانی دکتر انوشه می باشد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و این سایت برای اولین بار آن را توزیع می نماید . این محصول در تاریخ 1 اسفند 87 عرضه شده است . برای نمونه می توانید قسمت هایی از این سخنرانی مفرح را دانلود نمایید .
دانلود کلیپ نمونه 1 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . تصویری)

دانلود کلیپ نمونه 1 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . صوتی)

دانلود کلیپ نمونه 2 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . تصویری)

دانلود کلیپ نمونه 2 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . صوتی)

دانلود کلیپ نمونه 3 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . تصویری)

دانلود کلیپ نمونه 3 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . صوتی)

دانلود کلیپ نمونه 4 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . تصویری)

دانلود کلیپ نمونه 4 دکتر انوشه (با فرمت موبایل . صوتی)
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش