بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-19-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر: خوب بازي مي کنيم اما بد نتيجه مي گيريم

سرمربي تيم فوتبال شاهين پارس بوشهر گفت: تيم ما به رغم اينکه خوب بازي مي کند و موقعيت هاي بي شماري در امر گلزني بدست مي آورد اما بد نتيجه مي گيرد.

حميد استيلي چهارشنبه شب در کنفرانس خبري پس از بازي تيمش در مقابل تراکتور سازي تبريز در بوشهر افزود: شرايط به گونه اي رقم مي خورد که تيمي که در مقابل ما بازي مي کند، بطور کامل در لاک دفاعي فرو مي رود و گل زدن به آن مشکل مي شود.

وي اضافه کرد: همه برنامه ريزي هاي ما براي گرفتن سه امتياز بازي بود که با يک بازي هجومي در نيمه اول مي توانستيم، صاحب گل شويم اما موقعيت ها يکي پس از ديگري از دست رفت.

استيلي اظهارداشت: از بخت بد دروازه بانان تيم هاي مقابل ما ستاره بازي مي شوند که نمونه هاي آن در دروازه بان هاي تيم هاي نفت آبادان، صباي قم و تراکتور سازي تبريز است.

وي بيان کرد: تراکتور سازي تبريز تيم خوب و جواني است، ولي امروز فقط يک موقعيت گل داشت و پاس هايي که بين بازيکنان آنها در وسط زمين رد و بدل مي شود ارزش چنداني نداشت.
سرمربي تيم شاهين پارس بوشهر يادآورشد: تراکتورسازي در فصل گذشته ليگ برتر در بوشهر بازي خوب و پرگلي انجام داد اما امسال با توجه به مصمم بودن کادر فني و بازيکنان تيم شاهين براي سه امتياز نتوانست کار خاصي انجام دهد.

استيلي گفت: همه سعي ما اين است که جايگاه تيم شاهين در پايان فصل در جدول ليگ برتر تک رقمي باشد و مطمئن باشيد که با همت و تلاش بازيکنان به اين خواسته خواهيم رسيد.

وي در باره آناليز بازي تيمش در مقابل تراکتور سازي اظهارداشت: امروز هم از عمق و هم از کنارها فورواردهاي تيم را تغذيه مي کرديم و از ليکچرا و آل نعمه خواسته بودم که هافبک ها را به گونه اي صاحب توپ کنند که در کمترين زمان توپ به فورواردهاي تيم برسد و در اين امر موفق بوديم، هرچند که از ايمان حيدري بيش از اين توقع دارم که البته با توجه به محروميت او به بهتر شدنش اميدوارم.

استيلي افزود: تيم شاهين پارس بوشهر داراي يک شخصيت خوب فوتبالي است که همه تيم ها با آناليز دقيق و با ترس در مقابل آن ظاهر مي شوند.
ديدار تيم هاي شاهين پارس بوشهر و تراکتور سازي تبريز چهارشنبه شب در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر با نتيجه مشاوي بدون گل پايان يافت.

منبع

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-19-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool مايلي کهن : برخي در ماجراي علي کريمي سعي بر سوء استفاده دارند

سرمربي تيم فوتبال سايپا چهارشنبه شب پس از پيروزي سه بر دو تيمش برابر ملوان انزلي در مصاحبه با خبرنگاران گفت : هم علي کريمي براي من عزيز است هم سردار آجرلو ولي يک سري دارند از آب گل آلود ماهي مي گيرند .

به گزارش ايرنا، " محمد مايلي کهن "خاطرنشان کرد : زماني که علي کريمي را از اردوي اردبيل بيرون کردند فقط من از کريمي دفاع کردم ولي شما ديديد کسي از کريمي دفاع کند .
وي متذکر شد : اينها يک جريان هدفدار است که برخي دارند از آن سوء استفاده مي کنند.

وي با تاکيد بر افشاي باند بازي در فوتبال گفت : باند و باند بازي ها و بده بستانها در فوتبال را افشا مي کنم .

" محمد مايلي کهن " در مورد اختلافاتش با دادرس ( مشاور باشگاه سايپا) اظهار داشت : من عيبهاي زيادي دارم ولي ايشان که ادعاي مسلماني دارند چرا در تلويزيون پرده دري مي کنند و مي گويند مايلي کهن سه داور را زد و از فنس بالا رفت .
وي افزود: چرا دادرس اين را نمي گويد تيم ملي فوتسال ايران با مايلي کهن چهارم جهان شد ، تيم ملي ايران با مايلي کهن سوم آسيا شد و نمي گويد مايلي کهن کاپ اخلاق گرفته است.

مايلي کهن خاطرنشان کرد: مگر من در مصاحبه قبلي ام چه گفته بودم ، آنها پرسيدند چرا از انصاري فرد استفاده نکردي من گفتم تشخيص دادم در فهرست 18 نفره نباشد ولي دادرس در پاسخ آنها گفت : انصاري فرد سرما خورده و من متذکر شدم که باشگاه مديرعامل و سرمربي دارد و نيازي به پاسخگويي دادرس نيست .

مايلي کهن تصريح کرد: اتفاقاتي که افتاد کاملا يک جريان هدايت شده توسط مزدک ميرزايي و آقاي دادرس است . به نظر شما آقاي دادرس کجاي فوتبال اين مملکت است که هنوز صحبت هاي من در تلويزيون پخش نشده آقايان پيشاپيش از آقاي دادرس مصاحبه مي گيرند و همزمان با صحبتهاي من در برنامه 90 پخش مي کنند .

وي افزود: حداقل اجازه مي دادند حرفهاي من اين هفته پخش مي شد هفته بعد مي رفتند از دادرس جواب مي گرفتند ولي مطمئن باشيد که اينها همه هدايت شده است.

منبع

قدیمی 08-19-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool ابراهيم زاده: مجموعه ذوب آهن با اقتدار به دنبال موفقيت است

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از برتري تيم خود در شهرآورد اصفهان، گفت: مجموعه باشگاه ذوب آهن با اقتدار و همبستگي به دنبال موفقيت در مسابقات ليگ برتر است.

به گزارش چهارشنبه شب ايرنا، "منصور ابرهيم زاده" در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: ما براي برتري برابر سپاهان تقسيم کار کرده بوديم تا در دقايق ابتدايي حملات حريف را کنترل کرده و سپس به دنبال گلزني باشيم.

وي افزود: حضور محرم نويدکيا باعث شده بود تا خط مياني سپاهان بسيار قدرتمندتر از قبل باشد که خوشبختانه به خوبي حريف را کنترل کرديم.

ابراهيم زاده ادامه داد: سپاهان در نيمه دوم با وارد کردن "يانوش" و "بيگ زاده" حملات گسترده اي را بر روي دروازه ما طراحي کرد اما خط دفاعي ما بخوبي وظايف خود را انجام داد، ضمن اينکه در نيمه دوم از فضاي پشت خط دفاعي سپاهان استفاده کرديم هرچند فرصت هاي گلزني را از دست داديم.

وي گفت: تيم هاي قهرمان و نايب قهرمان فصل گذشته ديدار سطح بالايي را به نمايش گذاشتند و بسيار خوشحالم که 3 امتياز اين ديدار در اصفهان باقي ماند.

ابراهيم زاده در خصوص خط خوردن شهاب گردان دروازه بان ذوب آهن از تيم ملي گفت: به بازيکنان تذکر داده ام که در مصاحبه هاي خود در خصوص مربيان تيم هاي ديگر صحبت نکنند و معتقدم افشين قطبي دوباره گردان را به تيم ملي دعوت خواهد کرد، هر چند خط خوردن از تيم ملي انگيزه اين دروازه بان را چند برابر کرده است.

وي در خصوص ديدار ذوب آهن با نماينده کره جنوبي در ليگ قهرمانان آسيا گفت: ما 26 شهريور ماه با پوهانگ کره جنوبي بازي داريم و روز شنبه هفته آينده نشستي را با افشين قطبي برگزار مي کنيم تا از تجربياتي که وي از مربيگري در اين کشور به دست آورده است استفاده کنم و نماينده خوبي براي فوتبال ايران باشيم.
تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته پنجم ليگ برتر با يک گل همشهري خود سپاهان را شکست داد.

منبع

قدیمی 08-19-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool مظلومي: استقلال روز به روز بهتر مي شود

سرمربي تيم استقلال تهران گفت: اگرچه هنوز به تيم کاملي تبديل نشده ايم اما با ادامه روند فعلي روز به روز به شرايط آرماني نزديک تر مي شويم.

به گزارش چهارشنبه شب ايرنا، "پرويز مظلومي" در نشست خبري پس از ديدار تيم هاي استقلال و پيکان قزوين اظهار داشت: بازي خوب تيم پيکان در نيمه اول تمام برنامه هاي ما را به هم ريخت اما در نيمه دوم با تغيير برنامه ها و فرار از آفسايد گيري هاي حريف موفق شديم 3 بار به گل دست پيدا کنيم.
وي افزود: بدن بازيکنان تيم استقلال پس از بازي با استيل آذين هنوز خسته بود و در شرايط آرماني قرار نداشت.

مظلومي در مورد شرايط "مجتبي جباري" گفت: اين بازيکن از ناحيه بيني مصدوم شد و به دليل ادامه خونريزي وي را تعويض کرديم.

سرمربي تيم استقلال درباره وضعيت آمادگي "آرش برهاني" اظهار داشت: برهاني آماده بازي در اين ديدار بود اما به دليل محروميت فرهاد مجيدي و پژمان منتظري در بازي بعدي مقابل نفت تهران براي بازي دادن به وي ريسک نکردم.

وي تاکيد کرد: با داشتن 25 بازيکن خوب و آماده در بازي هاي سخت پيش رو از نظر بازيکن با نگراني خاصي رو به رو نيستيم.
مظلومي در پاسخ به سوالي درباره خروج زودهنگام بعضي از بازيکنان نيمکت نشين استقلال پيش از پايان بازي گفت: من همه بازيکنان تيم را مانند فرزندانم دوست دارم اما اگر قرار باشد بازيکني به هر دليلي در روند تيم اختلال ايجاد کند کوتاه نخواهم آمد و او را از تيم کنار مي گذارم.

وي در پايان تاکيد کرد: براي ما استقلال از هرچيزي مهمتر است و همدلي و اتحادي که هم اکنون در تيم به وجود آمده است ما را به سوي موفقيت هدايت خواهد کرد.

منبع

قدیمی 08-19-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استیلی: تیمهای لیگ برتر از شاهین می ترسند، تراکتور منتظر سوت پایان بازی بود

تراکتورسازی که سال قبل در اینجا به پیروزی رسیده بود ، در مقابل ما نتوانست کاری از پیش ببرد و در زمین خودش حبس شده بود و آنها فقط منتظر بودند تا سوت پایان بازی زده شود .

سایت گل- سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: همه تیمها از شاهین می ترسند و هر تيمي كه در بوشهر حاضر مي‌شود، مقابل ما دفاعي بازي مي‌كند.

حميد استيلي پس از تساوي بدون گل برابر تراكتورسازي اظهار داشت: در 3 بازي كه در بوشهر انجام داديم، موقعیتهای زیادی برای گلزنی داشتیم اما از بخت بد ما در هر بازی دروازه‌بانان تيم حريف ستاره ميدان بودند.

آنها شانس های گلزنی را از مهاجمان ما گرفتند گرچه در ضربات اخر ما نیز کمی بی دقت بودیم و من توقع بیشتری از بازیکنانم دارم .

وی افزود : ما مصمم بودیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم و دیدید که تراکتورسازی که سال قبل در اینجا به پیروزی رسیده بود ، در مقابل ما نتوانست کاری از پیش ببرد و در زمین خودش حبس شده بود و آنها فقط منتظر بودند تا سوت پایان بازی زده شود .

هر تيمي كه به بوشهر مي‌آيد، دفاعي بازي مي‌كند. اين نشان مي‌دهد كه انسجام تيم ما بالا است و حريفان آناليز خوبي روي ما دارند طوریکه حمیدرضا سلیمانی بازیکن جوان ما را که در بازیهای گذشته عملکرد خوبی داشت کاملاً یارگیری شده بود .

وی با اشاره به اینکه تیمش روز به روز بهتر می شود گفت : تا دوسه هفته دیگر ارنج اصلی را پیدا خواهیم کرد و هنوز هم می گویم تیم ما در جدول تک رقمی می شود و روزهای خوب شاهین نیز خواهد رسید.

قدیمی 08-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حاشیه هایی از دیدار سپاهان - ذوب آهن

*سرمربي تيم ملي فوتبال ايران براي تماشاي دربي اصفهان در ورزشگاه فولادشهر حضور پيدا كرد.
افشين قطبي، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، همراه عليرضا منصوريان، مربي تيم ملي، در ورزشگاه فولادشهر حضور پيدا كردند تا دربي اصفهان را از نزديك زير نظر بگيرند. وي با دقت خاصي بازي را تماشا كرد.

* ورزشگاه فولادشهر در روز مياني هفته، كامل پر نشد. تماشاگران سپاهان جايگاه‌هاي مخصوص خود را پر كردند؛ اما ضلع شمالي ورزشگاه كه قرار بود ذوبي‌ها روي آن مستقر شوند، خالي بود. با اين حال، به دليل ميزباني ذوب‌آهن چون تماشاگران اين تيم جايگاه‌هاي بيشتري را به خود اختصاص داده‌ بودند، تعدادشان از سپاهاني‌ها بيشتر بود.
اين مورد براي نخستين بار در تاريخ دربي‌هاي 2 تيم رخ مي دهد كه هواداران ذوب‌آهن تعدادشان بيشتر است.

* 2 گل مردود در نيمه اول براي هر 2 تيم به ثمر رسيد. ابتدا ابراهيم توره براي سپاهان گل زد كه آفسايد اعلام شد تا امير قلعه‌نويي، سرمربي سپاهان به شدت عصباني شود.
در ادامه گل ديگري براي ذوب‌آهن به ثمر رسيد كه مسعود مرادي، داور مسابقه اين گل را به دليل خطاي خلعتبري روي بازكنان سپاهان، مردود اعلام كرد.

* قبل از آغاز بازي، از بلندگوي ورزشگاه درگذشت يكي از هواداران ذوب‌آهن تسليت گفته شد. وي در رودخانه زاينده‌رود غرق شد.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تیموریان به اصفهان نرفته است/ پای یک تیم اماراتی در میان است

به احتمال فراوان امشب آخرین تصمیم درمورد تیموریان و اینکه آیا به سپاهان می پیوندد یا نه گرفته می شود.

برخلاف اخبار رسیده و اینکه گفته می شد آندرانیک تیموریان به اصفهان رفته تا برای سپاهانی شدن با مسئولان این تیم مذاکره کند آندو در تهران است و در ورزشگاه آرارات به صورت اختصاصی تمرین می کند.
البته بر اساس اخبار رسیده مدیر برنامه های آندو مذاکرات اولیه را برای این انتقال انجام داده اما اینکه او به طور حتم به سپاهان بپیوندد هنوز مشخص نشده است.

یکی از نزدیکان تیموریان در این مورد می گوید:«من شنیده ام که قرار است بعد از بازی امشب جلسه ای در باشگاه سپاهان برگزار شود تا در خصوص انتقال آندو تصمیم گیری شود.»

این اتفاق در حالی قرار است بیفتد که آندو پیش از این و در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها گفته بود که با هر تیمی که قرار داد ببندد،قراردادش کوتاه مدت است و در ماه ژانویه به بلکبرن می پیوندد!این حرف را ناظمی مدیر برنامه های او تایید می کند و می گوید«من در حال حاضر در امارات هستم و با یکی از تیم های اماراتی مذاکره می کنم.قضیه سپاهان هم آن طور نیست که بعضا در مطبوعات مشاهده می شود.از طریق برخی از واسطه ها پیغام هایی رسیده است اما هنوز به طور مستقیم با آنها وارد مذاکره نشده ایم»

ناظمی ادامه می دهد:«آندو یک سری شرایط ویژه دارد که یکی از آنها بازی کردن تا ماه ژانویه برای تیم جدیدش است.به این صورت که اگر او در ماه ژانویه از تیم های انگلیسی پیشنهاد داشت قراردادش فسخ و مذاکرات با تیم جدید آغاز شود.البته این را هم بگویم که چند تیم دیگر ایرانی هم هستن که آندو را می خواهند اما باید ببینیم آنها این شرایط را قبول می کنند یا نه؟»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حاشیه هایی از دیدار استقلال - پیکان

ديدار تيم‌هاي استقلال و پيكان از هفته پنجم ليگ برتر، در ورزشگاه آزادي و با حضور 15 هزار تماشاگر برگزار شد.

* بازيكنان استقلال هنگامي كه از هتل آكادمي به سمت ورزشگاه آزادي رفتند، با بازيكنان مس كرمان روبرو شدند.
نكته قابل توجه در اين تقابل، رويارويي پيروز قرباني با پرويز مظلومي بود. قرباني در ابتداي فصل پس از اينكه مظلومي وي را از فهرست استقلال خط زد، مصاحبه‌هاي تندي را عليه كادر فني انجام داد. قرباني و مظلومي در اين رويارويي با يكديگر صحبت و آشتي كردند.

* رختكن هر 2 تيم تغيير پيدا كرده و به روبروي جايگاه انتقال يافته بود. بازيكنان از روبروي جايگاه زمين بازي را ترك كردند.

* فيليپه آلوز دسوزا قبل از آغاز بازي به سمت نيكت پيكان رفت و از سرمربي فصل گذشته خود در ملوان رخصت گرفت. مهدي اميرآبادي و محمد محمدي هم به سمت نيكت پيكاني‌ها رفتند.
ابراهيم ميرزاپور و عليرضا عباسفرد نيز به سمت پرويز مظلومي رفتند و از وي اجازه گرفتند.

* پيكاني‌ها در اين ديدار هيچ هواداري در ورزشگاه نداشتند.

* اسكوربرد ورزشگاه آزادي گل تيم ذوب‌آهن به سپاهان را نشان داد و تماشاگران استقلالي از اين گل شادمان شدند.

* آرش برهاني با وجود مصدوميت، در فهرست 18 نفره استقلالي‌ها حضور داشت.

* ناصر حجازي در بين دو نيمه به 2 جانباز دسته گلي را اهدا كرد و پس از آن به رختكن استقلال رفت.

* علي فتح‌الله‌زاده در اين ديدار به ورزشگاه نرفته بود.

* انوشا شاه‌قلي، تنيس‌باز و حامد حدادي، بسكتباليست ايراني حاضر در nba در جايگاه ويژه ورزشگاه حضور داشتند و بازي را از نزديك تماشا كردند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قلعه نویی: متأسفم كه در اصفهان هم مظلوم هستيم

امير قلعه‌نويي پس از شكست يك بر صفر مقابل ذوب‌آهن در دربي اصفهان، اظهار داشت: خوشحالم كيفيت بازي بالا بود. البته نبض بازي در اين ديدار در دست بازيكنان ما بود؛ اما متأسفانه نتوانستيم از موقعيت‌هايمان به خوبي استفاده كنيم.

وي ادامه داد: ذوب‌آهن پس از گل، بازي بسته‌اي را ارائه داد. البته دروازه‌بان و دفاع حريف خوب كار كردند. موقعيت‌هاي ما نيز به گل تبديل نشد و اين دليل باخت ما بود.

قلعه‌نويي در خصوص اينكه سپاهان در 5 بازي 6 امتياز كسب كرده است، گفت:‌ در مجموع به نسبت روز اول، كيفيت بازيمان بهتر شده است. از اين مورد خوشحالم. اين مورد من را به سپاهاني ايده‌آل در هفته‌هاي آينده اميدوار كرده است.

وي تأكيد كرد:‌ متاسفانه سپاهان هوويي براي همه شده است. ديديد كه جلالي در توجيه به زمين آمدنش در بازي با نفت تهران، همه را ارجاع داد به ديدار مقابل سپاهان.

سرمربي سپاهان افزود: جاي تأسف است كه كه در اصفهان هم مظلوم هستيم. علاوه بر اينكه در ايران همه عليه سپاهان و قلعه‌نويي موضع مي‌گيرند، در اصفهان هم عده‌اي عليه ما هستند.

وي تصريح كرد: تا زماني كه خط هافبك سپاهان به مرز آمادگي نرسد، تيم روند مثبتي را پيدا نخواهد كرد. با راه افتادن خط هافبك تيم نيز راه خواهد افتاد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-19-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)