بازگشت   پی سی سیتی > هنر > عکس ها و تصاویر گوناگون Pictures > عکسهای جالب و دیدنی

عکسهای جالب و دیدنی در این بخش فقط عکس های جالب و دیدنی قرار خواهند گرفت و لزوما عکسهای خنده داری نیستند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-05-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تصاویر دیدنی از تونل‌ قطاری فوق العاده فقط برای افراد رومانتیک!

این پوشش گیاهی زیبا یک تونل قطار و یک مسیر ریلی گیاهی و زنده است که به مسیر سبز، شهرت یافته است. مسیر سبز مطمئنا، یکی از رمانتیک‌ترین تونل‌های قطاری در جهان است که تاکنون دیده‌اید! این زیبایی در یک جنگل دلربا در دل کشور اوکراین پنهان شده است.

مردم محلی نام آن را تونل عشق گذاشته ‌اند! آیا زیبا نیست؟ وقتی این عکس‌های را می‌بینم دلم می‌خواهد کوله بارم را ببندم راهی سفر شوم این جاده شما را دعوت به حرکت می‌کند. دعوت به یکی از آن سفرهای شگفت انگیز و رویایی با قطار می‌کند. شما چه حسی دارید؟

تونل سبز در اوکراین تنها تونلی در جهان است که به جای استفاده از بتون، آجر و… از درختان و شاخه‌های آنها پایه ریزی شده است. یعنی امکان پذیر است!

طراحی این تونل سبز یا زنده در دل یک جنگل زیبا‌ و بسیار وسیع اجرا شده است. تنها کافی بود، مهندسین و طراحان آن ذهنیتی غیر از این را داشتند. می‌توانید تصور کنید، در حال حاضر به جای این صحنه زیبا شما با چه صحنه‌‌، یعنی چه تونل بتونی زمخت و یک مسیر قطاری خشک روبرو بودید؟
مسیر سبز در فصل بهار

مسیر سبز در فصل تابستان

مسیر سبز در فصل پاییز

مسیر سبز در فصل زمستان

به نظر من این مسیر زیبا و رویایی، پاداش حفاظت و برخورد صحیح انسانها با طبیعت و محیط زیست است. زیبایی که این جنگل برای این مسیر سبز ریلی در چهار فصل به انسانها هدیه می‌دهد، انکار ناپذیر و منحصر به فرد است. گویی بر گرفته از کتاب‌های افسانه‌های شاه و پریان است.

افسانه‌های کهنی که در طول مسیر سبزسفر شما به واقعیت تبدیل شده و به تخیلات شما جان می‌بخشند. شما در این مسیر بسیار شگفت زده و به نوعی در انتظار موجودات عجیب و غریب و تخیلی داستان‌های دوران کودکیتان خواهید بود که از دل این تونل و جنگل زیبا بیرون آیند و… اینطور نیست؟

این تصاویر خیره کننده توسط اولگ گورد ینکو کادر شده است. او تمام جزئیات و ظرافت هنر عکاسی را به خدمت گرفته است تا بتواند زیبایی این مسیر سبز را به مقابل دیدگان ما متجسم سازد.

او در این زمینه می‌گوید؛ این مسیر، بزرگترین پوشش گیاهی و با شکوهترین مسیر کاملا گیاهی ریلی است که تا کنون در عمرم دیده‌ام. من از تمام توانائیم برای به تصویر کشیدن این زیبای ژرف، استفاده کردم و از نتیجه کار راضی هستم.

کاربران زیر از FereShteH به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)