بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-22-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض معرفی تعدادی از بهترین بازیکنان تاریخ میلان

میلان به عنوان پرافتخارترین تیم ایتالیا و قاره سبز بازیکنان خوب و زیادی بر خود دیده است. سایت گل در مطلبی به معرفی بهترین بازیکنان حاضر در این تیم پرداخته که در ادامه می خوانید:
● لورنزو بوفون (۱۹۵۹- ۱۹۴۹)
او نخستین بار در سن ۲۰ سالگی به میلان رفت و توانست در ۱۰ سال حضورش در جمع میلانی ها ۴ بار فاتح اسکودتو شود. او در تیم ملی نیز موفق ظاهر شد و ۱۶ بازی ملی برای ایتالیا به نمایش گذاشت.
● فرانکو باره سی (۱۹۹۷- ۱۹۷۷)
این بازیکن با بازی های ارزنده خود به عنوان بازیکن قرن بیستم ایتالیا انتخاب شد. او در کنار «فرانتس بکن باوئر» و «گائتانو شیره آ» بهترین بازیکن جهان در پست خود بود. او نیز همچون مالدینی تنها در میلان به میدان رفت و توانست ۶ بار به قهرمانی در سری A و ۳ قهرمانی در اروپا دست پیدا کند. او ۸۴ بار برای ایتالیا به میدان رفت.
● کارل هاینس شنلینگر (۱۹۷۴- ۱۹۶۵)
او بازیکن ارزنده ای است که توانست بازی های خوبی برای میلان به نمایش بگذارد. او در نیمه نهایی جام جهانی ۱۹۷۰ و در دیدار مقابل ایتالیا با گلزنی خود تیم را به پیروزی رساند. وی در ۹ سال حضورش در تیم به یک اسکودتو، یک قهرمانی در اروپا، ۲ قهرمانی در جام برندگان باشگاه های اروپا و ۳ قهرمانی در جام حذفی دست یافت.
● پائولو مالدینی (۱۹۸۴ تاکنون)
او بدون شک یکی از اسطوره های تاریخ فوتبال ایتالیا است و نزدیک به ۲۵ سال است که در صدر بهترین باشگاه های جهان حضور دارد. او در ژانویه ۱۹۸۵ نخستین بازی خود را انجام داد و از آن زمان رکورد بیشترین حضور در سری A را در اختیار دارد. وی توانسته با این تیم به ۷ قهرمانی در سری A و ۵ قهرمانی در سطح اروپا دست پیدا کند. وی همچنین ۱۲۶ بار با پیراهن ایتالیا به میدان رفته است.
● نیلس لیدهولم (۱۹۶۱-۱۹۴۹)
این بازیکن سوئدی یکی از اسطوره های فراموش نشدنی باشگاه بود. او توانایی بالایی در ارسال پاس داشت و این باعث شد بتواند ۲ فصل را بدون اشتباه در ارسال پاس پشت سر بگذارد. او پس از آن و هنگامی که نخستین پاس اشتباه را داد، از سوی هواداران ۵ دقیقه مورد تشویق قرار گرفت. وی در پایان دوران بازیگری هدایت میلان و رم را بر عهده داشت و موفق شد ۴ بار فاتح اسکودتو شود.
● فرانک ریکارد (۱۹۹۳- ۱۹۸۸)
این بازیکن خط میانی یک بازیکن با کلاس جهانی بالا بود که می توانست در پست های دفاعی نیز به خوبی کار کند. او در میلان ۲ عنوان قهرمانی در سری A و ۲ عنوان قهرمانی در اروپا کسب کرد. او در فینال سال ۱۹۹۰ مقابل بنفیکا توانست گل پیروزی میلان را به ثمر برساند.
● روبرتو دونادونی (۱۹۹۹-۱۹۹۷ و ۱۹۹۶-۱۹۸۶)
در سال هایی که ایتالیا از داشتن یک هافبک محروم بود، وی توانست به خوبی جای خود را در تیم ملی پیدا کند. در نخستین فصل حضورش در تیم میلان توانست یوونتوس را شکست دهد. او در سال های حضورش در میلان یکی از بهترین بازیکنان بود. او ۶۳ بار با ایتالیا به میدان رفت.
● جیانی ریورا (۱۹۷۹- ۱۹۶۰)
پسر طلایی سری A نخستین بازی خود را در سن ۱۵ سالگی برای باشگاه الساندریا انجام داد. او در ۱۹ سال حضورش در میلان به ۳ قهرمانی در اسکودتو و ۲ قهرمانی در اروپا رسید. او در پیروزی ۴ بر یک مقابل آژاکس نقش بسزایی داشت.
● خوزه آلتافینی (۱۹۶۵-۱۹۵۸)
بسیاری او را بهترین برزیلی می دانند که توانست در میلان پیشرفت کند. او در ۲۴۸ مسابقه ۱۶۸ گل به ثمر رساند. او در ۷ فصل حضورش در میلان افتخارات زیادی کسب کرد.وی در سن ۳۸ سالگی و پس از ۱۸ سال حضور در ایتالیا از سری A جدا شد.
● مارکو فان باستن (۱۹۹۳- ۱۹۸۷)
او بهترین هلندی حاضر در تیم بود موفق شده ۳ بار توپ طلا را بگیرد و به ۳ قهرمانی در اسکودتو دست یابد. او در ۱۶۸ مسابقه که به میدان رفته توانست ۱۰۸ گل به ثمر برساند. به علاوه او ستاره هلند بود. وی در فینال یورو ۸۸ توانست گلی فراموش نشدنی به ثمر برساند. وی در سن ۲۹ سالگی و به دلیل مصدومیت از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.
● گونار نوردال (۱۹۵۶-۱۹۴۹)
او با به ثمر رساندن ۲۱۰ گل در ۲۵۷ مسابقه به بهترین گلزن باشگاه تبدیل شده است اما در تاریخ سری A پس از سیلویو پیولا در مکان دوم جای دارد. او ۲ بار قهرمان اسکودتو شد. وی همچنین در ۴۳ حضورش در تیم ملی سوئد ۳۳ بار موفق به گلزنی شد.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-22-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

البته بازیکنای زیادی رو جا انداخته که خودم براتون معرفیشون می کنم
بازیکنایی مثل شوچنکو و کاکا هم می تونستن تو این لیست بی شک باشند

یا بیلی کاستاکورتا
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 08-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض معرفي كامل ليگ برتر انگلستان11-2010 (+ عكس)

رقابت های لیگ برتر فصل 11-2010 که به خاطر اسپانسر خود با نام Barclays Premier League نیز شناخته می شود، نوزدهمین فصل خود از بدو تأسیس در سال 1992 خواهد بود.

این رقابت ها با شرکت 20 تیم برگزار می گردد و چلسی آخرین قهرمان این مسابقات است. قرعه کشی این رقابت ها در روز 17 جولای 2010 (27 خرداد 1389) ساعت 9:00 به وقت محلی (ساعت 12:30 به وقت ایران) برگزار شد. این رقابت ها از روز 14 آگوست 2010 شروع شد و 22 می 2011 پایان خواهد یافت.

تا کنون 44 تیم توانسته اند از بدو تأسیس لیگ برتر در این لیگ بازی کنند که فقط 4 تیم توانسته اند قهرمان این مسابقات شوند. آرسنال (3 بار)، بلکبرن روورز (1 بار)، چلسی (3 بار) و منچستریونایتد (11 بار)

------------------------------------

تغییر قوانین:

طبق قوانین جدید بورد لیگ برتر تیم ها تنها می توانند 25 بازیکن را به عنوان لیست بازیکنان خود در لیگ برتر ارائه دهند. این لیست یک بار در انتهای نقل و انتقالات تابستانی (انتهای آگوست) و یک بار در انتهای نقل و انتقالات زمستانی (انتهای ژانویه) باید از سوی تیم ها کامل شود. بازیکنان زیر 21 سال در این لیست 25 نفره محاسبه نمی شوند.

همچنین در این فصل قانون جدیدی موسوم به Home Grown Players در لیگ برتر اجرا خواهد شد. این قانون در راستای تشویق باشگاه ها به پرورش بازیکنان جوان وضع شده است. طبق این قانون باشگاه ها باید حداقل 8 بازیکن در لبست 25 نفره ی خود داشته باشند که سه سال (یا 36 ماه، پیوسته یا ناپیوسته) قبل از رسیدن به 21 سالگی در لیگ فوتبال انگلستان (یا ولز) سابقه ی بازی داشته باشند.

قانون بازیکنان پرورش یافته ی داخلی (Home Grown Players) به جای قانون 5+6 اجرا خواهد شد که چندی پیش به حالت تعلیق درآمد.

شرایط ورود به رقابت های اروپایی:

4 تیم نخست جدول برای رقابت های لیگ قهرمانان اروپا انتخاب می گردند. سه تیم اول به طور مستقیم در مرحله گروهی و تیم چهارم باید در دور انتخابی لیگ قهرمانان بازی کند.

تیم پنجم مستقیماً راهی مسابقات لیگ اروپا خواهد شد.

تیم های ششم و هفتم می توانند به مسابقات لیگ اروپا راه پیدا کنند. اگر یکی از قهرمانان مسابقات جام حذفی یا جام اتحادیه یکی از پنج تیم بالای جدول باشند آن گاه تیم ششم نیز راهی مسابقات لیگ اروپا خواهد شد.

اگر هر دو قهرمان مسابقات جام حذفی و جام اتحادیه قبلاً سهمیه اروپایی گرفته باشند آن گاه تیم هفتم نیز راهی مسابقات لیگ اروپا خواهد شد.

در غیر این صورت تیم های قهرمان مسابقات جام حذفی و اتحادیه بدون در نظر گرفتن جایگاه خود در جدول راهی مسابقات لیگ اروپا خواهند شد.

یوفا برای تشویق به بازی جوانمردانه سه سهمیه برای برترین تیم های حاضر در اروپا از لحاظ Fair Play در نظر گرفته است که اگر تیم برنده این جایزه در لیگ برتر جزو سه تیم برتر (از این لحاظ) در کل اروپا باشد آن تیم نیز سهمیه حضور در مراحل ابتدایی لیگ اروپا را کسب خواهد کرد. البته به شرطی که این تیم قبلاً به طریق دیگری سهمیه اروپایی نگرفته باشد.

توپ مسابقات

توپ رسمی مسابقات لیگ برتر از سوی شرکت نایک (Nike) ساخته می شود. این توپ در فصل پیش از نوع Nike T90 Ascente بوده است که رنگ های آبی، زرد و نارنجی داشته است. در این فصل توپ جدید نایک T90 TRACER برای مسابقات استفاده خواهد شد که رنگ های حاشیه ای آبی، مشکی و سفید خواهد داشت. این توپ در فصل پائیز و زمستان دید خوبی برای بازیکنان و دروازه بانان خواهد داشت.

تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل 11-2010 و سوابق آن ها:

a: از تیم های بنیانگذار و حاضر در اولین دوره ی لیگ برتر

b: هرگز از لیگ برتر سقوط نکرده است

-------------------------------------

تیم های صعود کرده به لیگ برتر در فصل 11-2010: نیوکاسل یونایتد (قهرمان دسته 1)، وست برومویچ آلبیون (نایب قهرمان دسته 1)، بلکپول (برنده ی مسابقه پلی آف)

تیم های سقوط کرده: برنلی، هال سیتی، پورتسموث

معرفی تیم ها (سرمربی، استادیوم، کاپیتان، اسپانسر) در فصل 11-2010:

1- بر طبق لیست کنونی مربیان تیم های لیگ برتر

2- تصحیح شده تا پایان فصل 10-2009

نتایج:

حرف a به معنای مسابقات حساس آن تیم (رقابت های حساس یا داربی ها) آن تیم می باشد.

---------------------------------

محل تیم ها در جزیره

این اولین بار پس از فصل 84-1983 می باشد که چهار تیم مرکزی کشور انگلستان (West Midlands clubs) یعنی تیم های بیرمنگام سیتی، وست برومویچ آلبیون، آستون ویلا و ولورهمپتون واندررز همگی در لیگ یک آن کشور حضور دارند.

همچنین این اولین بار خواهد بود که داربی موسوم به [فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینکها را مشاهده کنند. ثبت نام در اینجا] بین دو تیم ولورهمپتون واندررز و وست برومویچ آلبیون در لیگ برتر انجام خواهد شد.

---------------------------

تغییر مربی:

----------------------------

آمار حاشیه ای لیگ برتر:

آمار کلی:

تعداد بازی های انجام شده: 10 بازی

تعداد کل گل ها: 26 گل (میانگین 2.6 گل در هر بازی)

بهترین پیروزی خانگی: چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

بهترین پیروزی خارج از خانه: ویگان اتلتیک 0-4 بلکپول (14 آگوست 2010)

پر گل ترین تساوی: ساندرلند 2-2 بیرمنگام سیتی (14 آگوست 2010)

بیشترین تماشاگر: 75,222 نفر، منچستریونایتد 3-0 نیوکاسل یونایتد (16 آگوست 2010)

کمترین تماشاگر: 16,152 نفر، ویگان اتلتیک 0-4 بلکپول (14 آگوست 2010)

میانگین تماشاگران در هر بازی: 36,267 نفر

آمار گلزنی:

اولین گل فصل: استیوارت داونینگ (Stewart Downing) از استون ویلا مقابل وستهام یونایتد، دقیقه 15 (14 آگوست 2010)

سریع ترین گل در یک مسابقه: دقیقه 4 و ثانیه 25، فلورنت مالودا (Florent Malouda) از چلسی مقابل وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

دیرترین گل در یک مسابقه: دقیقه 90 + ثانیه 39، خوزه رینا (José Reina) از لیورپول برای آرسنال (15 آگوست 2010)

اولین گل به خودی فصل: استیفن کار (Stephen Carr) از بیرمنگام سیتی برای ساندرلند، دقیقه 55 و ثانیه 10، (14 آگوست 2010)

]اولین پنالتی فصل:

اولین هت تریک فصل: دیدیه دروگبا (Didier Drogba) از چلسی مقابل وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

سریع ترین هت تریک فصل (از نظر زمانی در یک مسابقه): 22 دقیقه، دیدیه دروگبا (Didier Drogba) از چلسی مقابل وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

بهترین برد (بیشترین تفاضل گل): 6 گل، چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

پر گل ترین مسابقه: 6 گل، چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

بیشترین گل در یک نیمه: 4 گل، چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون، در نیمه اول 2-0 (14 آگوست 2010)

بیشترین گل در یک نیمه توسط یک تیم: 4 گل، چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون، (14 آگوست 2010)

بیشترین گلی که تیم بازنده به ثمر رسانده: 1 گل، ولورهمپتون واندررز 2-1 استوک سیتی (14 آگوست 2010)

بیشترین گلی که یک بازیکن در یک مسابقه به ثمر رسانده: 3 گل، دیدیه دروگبا (Didier Drogba) از چلسی مقابل وست برومویچ آلبیون (14 آگوست 2010)

کمترین فاصله بین دو گل: 3 دقیقه و 11 ثانیه، دیوید جونز (49"34') و استیون فلچر (00"38') برای ولورهمپتون واندررز در مقابل استوک سیتی (14 آگوست 2010)

بیشترین گلزنان از یک تیم و در یک مسابقه: 3 نفر 6 گل، چلسی 6-0 وست برومویچ آلبیون، دیدیه دروگبا، فلورنت مالودا، فرانک لمپارد (14 آگوست 2010)

بیشترین گل به خودی در یک مسابقه: 1 گل
استیفن کار (Stephen Carr) از بیرمنگام سیتی برای ساندرلند، دقیقه 55 و ثانیه 10، (14 آگوست 2010)
خوزه رینا (José Reina) از لیورپول برای آرسنال (15 آگوست 2010)

آمار انضباطی:

اولین کارت زرد فصل: وینسنت کمپانی (Vincent Kompany) از منچسترسیتی مقابل تاتنهام هاتسپر، دقیقه 22 و ثانیه 55 (14 آگوست 2010)

اولین کارت قرمز فصل: لی کاترمول (Sean Davis) از ساندرلند مقابل بیرمنگام سیتی، دقیقه 42 و ثانیه 44 (14 آگوست 2010)

دیرترین کارت داده شده در یک مسابقه: کارت قرمز، لورنت کوشلنی (Laurent Koscielny) از آرسنال در مقابل لیورپول، دقیقه 90 + دقیقه 4 و ثانیه 37، (15 آگوست 2010)

بیشترین کارت زرد داده شده در یک مسابقه: 6 کارت

ساندرلند 2-2 بیرمنگام سیتی، 3 کارت برای ساندرلند (Kieran Richardson, Lee Cattermole, Darren Bent) و 3 کارت برای بیرمنگام سیتی (Stephen Carr, Craig Gardner, Roger Johnson)، در 14 آگوست 2010

بیشترین کارت قرمز داده شده در یک مسابقه: 2 کارت

لیورپول 1-1 آرسنال، 1 کارت قرمز برای لیورپول، جو کول (Joe Cole) و 1 کارت قرمز برای آرسنال، لورنت کوشلنی (Laurent Koscielny)، در 15 آگوست 2010

سایر آمار:

بیشترین وقت اضافه در نیمه اول: 4 دقیقه و 7 ثانیه، ساندرلند در مقابل بیرمنگام سیتی، (14 آگوست 2010)

بیشترین وقت اضافه در نیمه دوم: 6 دقیقه و 54 ثانیه، لیورپول در مقابل آرسنال، (15 آگوست 2010)

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پيشنهاد تمديد قرارداد سه ساله اوساسونا به جواد نکونام

پيشنهاد تمديد قرارداد سه ساله اوساسونا به جواد نکونام

اگرچه فصل جديد رقابت‌هاي لاليگا به خاطر نامشخص بودن ادامه حضور در اوساسونا براي نکونام و شجاعي چندان خوب شروع نشد اما به هر حال در مجموعه اوساسونا، اين دو ايراني بازيکناني نبودند که آنتونيوکاماچو بتواند به راحتي از آنها چشم بپوشاند. اين روزها دوباره نکونام به ترکيب اصلي اوساسونا بازگشته و شجاعي هم بازيکن مهمي در انديشه‌هاي تاکتيکي مربي صاحب سبک فوتبال اوساسونا به حساب مي‌آيد.
کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران به سوال‌هاي مختلفي پاسخ داد .از جريان مصاحبه‌اش با سايت باشگاه اوساسونا گرفته تا درخواستش از مطبوعات ايران و سرنوشت تيم ملي در جام ملت‌ها.
*‌ پس از مدت‌ها سايت باشگاه اوساسونا مصاحبه‌اي را با شما و شجاعي روي خروجي‌اش گذاشت. جريان اين مصاحبه چه بود؟
اول فصل به خاطر شرايطي که وجود داشت و معلوم نبود که من و مسعود در اوساسونا مي‌مانيم يا نه دو روزنامه محلي عليه ما شيطنت کردند. بعد آنها چند مرتبه درخواست مصاحبه کردند که نپذيرفتيم اما براي اينکه به مردم پمپلونا احترام گذاشته باشيم و بگوييم با آنها مشکلي نداريم با سايت باشگاه صحبت کرديم.
*‌ يعني واقعا بعد از تاخير اول فصل الان ديگر مشکلي بين شما و تماشاگران وجود ندارد؟
قطعا نه. با تماشاگران مشکلي نداريم. بعضي روزنامه‌هاي محلي در اينجا هستند که دوست دارند بازيکنان بومي براي اوساسونا بازي کنند. تيم ما هم بازيکن بومي کم دارد و اين روزنامه‌ها وقتي ما گفتيم مي‌خواهيم برويم سعي کردند با فشارهايشان شرايط را عوض کنند. وقتي گفتم نمي‌مانم و با دو باشگاه مذاکره کردم به آنها برخورده بود و برايشان خيلي سخت بود. اين روزنامه‌ها مي‌گفتند اوساسونا براي ما زحمت کشيده و نبايد ما از اين باشگاه برويم.
*‌ قضيه عذرخواهي شما چه بود؟
زماني که قرار شد از اوساسونا جدا شوم براي مذاکره چند روزي ديرتر به اسپانيا رفتم و وقتي توافقي با باشگاه‌هاي مذاکره کننده حاصل نشد، باشگاه اعلام کرد حالا که مي‌خواهي بماني بايد جريمه شوي. من هم گفتم مشکلي با جريمه شدن ندارم و در آخر باشگاه هم جريمه‌اي در نظر نگرفت و گفت حالا که قصدت ماندن است، جريمه‌اي در کار نخواهد بود. من صحبتي هم با رسانه‌هاي ايراني دارم. من و مسعود نماينده فوتبال ايران در اسپانيا هستيم و تلاش‌مان هم اين است که از فوتبال ايران دفاع کنيم. مي‌خواهم بگويم که هر خبري در ايران منتشر مي‌شود، اينجا بازتاب دارد.
*‌ وضعيت اوساسونا را چطور مي‌بينيد . کسب 6 امتياز از هفت بازي واقعا خوب نيست؟
بله، من هم قبول دارم. ما تا اينجاي کار خوب نتيجه نگرفته‌ايم. اول فصل شرايط دشوار است اما ما داريم رفته رفته وضعيت بهتري پيدا مي‌کنيم و هفته به هفته بهتر مي‌شويم.
*‌ چند وقت پيش شايعه شده بود شما فصل بعد به ليگ ايران بر مي‌گرديد؟ چقدر اين شايعه صحت دارد؟
من قطعا روزي به فوتبال ايران برمي‌گردم و براي يکي از تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس بازي مي‌کنم اما الان شرايط طوري نيست که بخواهم راجع به زمان دقيق بازگشتم به فوتبال ايران صحبت کنم. البته از کشورهاي مختلفي پيشنهادهايي داشته‌ام اما اگر بخواهم بين بازي در ايران و بازي در کشورهاي عربي يکي را انتخاب کنم قطعا ترجيحم فوتبال ايران خواهد بود.
*‌ به خاطر تجربه‌اي که از ليگ امارات داريد، اين حرف را مي‌زنيد؟
من 6 ماه در امارات بازي کردم و شرايطم خوب بود. براي الوحده در 4 بازي سه گل زدم و با الشارجه هم نايب قهرمان شدم و شش، هفت گل براي اين تيم زدم. الان هم دو پيشنهاد بسيار خوب از بهترين تيم‌هاي امارات دارم.
*‌ شب قبل از بازي ايران – برزيل، يکي از سايت‌هاي ترکيه‌اي خبر از علاقه باشگاه فنرباغچه براي جذب شما داد. با شما هم صحبت کردند؟
با خود من هيچ صحبتي نکردند اما قضيه پيشنهادشان جدي بود. خود باشگاه اوساسونا هم پيشنهاد داده که قراردادم را براي سه سال ديگر تمديد کنم اما خودم دوست دارم شرايط جديدي را تجربه کنم.
*‌ دو هفته بعد از بازي ايران – برزيل مي‌شود منطقي‌تر درباره اين بازي حرف زد. گفته بوديد اين بازي يکي از روياهاي کودکي‌تان است؟
اگر بخواهيم منطقي صحبت کنيم بايد بگويم که پس از شکست ما برابر برزيل و پيروزي ژاپن برابر آرژانتين، نبايد همه چيز را زير سوال ببريم. اگر ما هم در تهران با برزيل بازي مي‌کرديم، قطعا مي‌توانستيم به حريف گل بزنيم. اگر هم دقت کرده باشيد گل دوم و سوم برزيل در اواخر بازي بود و گل اول برزيل هم از روي يک ضربه استثنايي به ثمر رسيد. آلوز توپ را جايي فرستاد که هيچ کاري از دست مهدي رحمتي بر نمي‌آمد. به هر حال اعتقاد من اين است که نمي‌شود فوتبال برزيل را با فوتبال آرژانتين مقايسه کرد. برزيل تيم جديدي را تشکيل داده و آنها مي‌خواهند براي جام جهاني 2014 که در کشور خودشان برگزار مي‌شود بهترين تيم را در اختيار داشته باشند. ضمن اينکه ما در کشور غريبه با برزيل بازي داشتيم و شرايط آب و هوايي هم جوري نبود که با آن خيلي آشنا باشيم. با همه اين شرايط ما در نيمه اول خيلي خوب بازي کرديم. يک گل نزديم و يک توپ‌مان به تيرک خورد. واقع بينانه اين است که بگوييم حداقل يک نيمه خوب بازي کرديم.
*‌ سه ماه مانده به جام ملت‌ها، فکر مي‌کنيد چقدر روياي رسيدن به قهرماني در آسيا پس از 35 سال نزديک به واقعيت باشد؟
واقعا نمي‌شود قاطعانه صحبت کرد. تيم ما شرايط خيلي خوبي دارد. درست است که دو بازي اخيرمان را باخته‌ايم اما شکست به کويت به خاطر شرايطي که حتما در آنجا وجود داشته بوده-البته من آنجا نبودم- و باخت به برزيل هم طبيعي بود، اما به هر حال ما تيم خوبي داريم و تنها کارهاي کوچکي مانده که بايد مسولان فدراسيون فوتبال و مسولان ورزش کشور آنها را هم انجام بدهند.
*‌ چه کارهايي باقي مانده؟
بايد تمام شرايط آماده باشد تا تيم ملي بدون حاشيه و دغدغه تنها به فکر بازي باشد. ضمن اينکه چون جام ملت‌ها در کشوري عربي برگزار مي‌شود بايد مراقب حاشيه سازي‌ها باشيم.
*‌سازمان تربيت بدني به فدراسيون فوتبال پيشنهاد داد کميته‌اي براي انتخاب سرمربي تيم ملي بعد از جام ملت‌ها تشکيل دهد. اين تصميم چقدر در فوتبال حرفه‌اي اروپا ديده مي‌شود؟
در دنياي فوتبال حرفه‌اي اين کار طبيعي است. وقتي قرارداد يک مربي در حال به پايان رسيدن است يا قرارداد مربي را تمديد مي‌کنند يا اينکه اعلام مي‌شود فرد ديگري جانشين سرمربي فعلي خواهد شد اما همه اين اتفاقات به صورت داخلي انجام مي‌شود. با اين حال به نظرم بايد ما صبر و تحمل داشته باشيم. بايد تمام تمرکزمان روي جام ملت‌ها باشد. زماني وجود ندارد که بخواهيم آن را هدر بدهيم. تمرکز بهترين کاري است که مي‌توانيم انجام بدهيم.
*‌ نظرتان درباره بازي با نيجريه چيست؟
به هر حال نيجريه يکي از پرقدرت‌ترين تيم‌هاي آفريقايي است و اگر با تيم اصلي‌اش بيايد که ظاهرا اين چنين است بازي خيلي خوبي خواهد شد.
*‌ شايد بهترين اتفاق در اين بازي اين باشد که تيم ملي پس از مدت‌ها قرار است در ورزشگاه آزادي بازي کند. اين آخرين فرصت براي هواداران خواهد بود که پيش از جام ملت‌ها تيم ملي را در ايران ببينند.
بله. فکر مي‌کنم ماه‌هاست که از آخرين بازي ايران در ورزشگاه آزادي مي‌گذرد. البته داربي نشان داد که مردم همچنان به فوتبال علاقه دارند. فکر مي‌کنم بازي با نيجريه هم چنين اتفاقي بيفتد. واقعا فوتبال بدون تماشاگر بي‌معني است. اميدوارم مردم براي بازي با نيجريه به ورزشگاه بيايند.
* اين روزها در فوتبال ايران همه از ذوب آهن حرف مي‌زنند. بازي اين تيم را برابر الهلال ديديد؟
من بايد به باشگاه ذوب آهن به خاطر صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا تبريک بگويم. من بازي اين تيم با الهلال را ديدم و آرزوي قلبي‌ام اين است که اين تيم بتواند در فينال هم به پيروزي برسد. انشاا... با همت تيم ذوب آهن اين تيم مي‌تواند قهرمان آسيا شود.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1
قدیمی 11-12-2010
سالومه آواتار ها
سالومه سالومه آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

17 سپاس در 14 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض چگونه پیروزی ، دوباره پرسپوليس شد ؟

پیش از انقلاب، مالک باشگاه «شرکت سهامی سی‌آرسی» (بخش خصوصی) بود. پس از انقلاب، اموال باشگاه مصادره شد و تحت پوشش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سازمان تربیت بدنی رفت. (دهه ۱۳۶۰)از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶، باشگاه تحت مدیریت وزارت معادن و فلزات بود و از لحاظ منابع مالی دگرگون شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی «تابناك»، با پایان دوران زمامداری وزارت معادن بر باشگاه، اختلاف و بحران مالی–مدیریتی ایجاد شد و میان سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ یک «جنگ سهام آغاز شد که با پیروزی سازمان تربیت بدنی با پایان رسید.»ماجرا از این قرار بود بنیاد مستضعفان در اداره باشگاه ناتوان بود و آن را به تربیت بدنی واگذار کرد و تربیت بدنی نیز قرار بود باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند. در راستای این اقدام؛ در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰، شرکتی با نام «شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس سهامی خاص» با شماره ۸۳۳۳۲ به ثبت رسید.

(سهام‌داران: سازمان تربیت بدنی به نمایندگی عباس انصاری‌فرد ۵۰٫۵٪، اسماعیل وفایی ۴۹٪ و مهدی منظرموعود ۰٫۵٪) اما در ۲۷ بهمن ، امتیاز باشگاه به جای شرکت پرسپولیس، به «موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی» انتقال یافت. سازمان تربیت بدنی این شرکت را به حسین محلوجی، امیر عابدینی و عباس انصاری‌فرد هبه داد. (در سال ۱۳۸۰ سهام از آنان گرفته‌شد) پس از این مدت عابدینی نیز به مالکان شرکت پرسپولیس اضافه شد. (یعنی عابدینی هم در شرکت پرسپولیس و هم در شرکت پیروزی سهام‌دار شده‌بود.) مالکان شرکت پرسپولیس خود را «مالک اصلی» باشگاه می‌دانستندو به دادگاه شکایت کردند، اما دادگاه در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۸۰ رأی به مالکیت سازمان تربیت بدنی داد. دادگاه تجدیدنظر نیز در تاریخ ۸ تیر ۱۳۸۳ این رأی را تائید کرد.

پس از آن؛ اعلام شد در راستای انجام اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، باشگاه باید به بخش خصوصی واگذار شود. در سال‌های اخیر خبرهایی درباره ورود باشگاه به سازمان بورس اوراق بهادار تهران و فروش آن به افراد حقیقی منتشرشده‌است. در سال ۱۳۸۸، محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به رئیس سازمان تربیت بدنی اعلام کرد که پرسپولیس و استقلال باید به هواداران واگذار شوند. پرسپولیس همچنان در تملک سازمان تربیت بدنی قرار دارد. بنا بر گفته کنفدراسیون فوتبال آسیا، نحوه مالکیت کنونی این باشگاه در آینده مشکلاتی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ایجاد می‌کند....

اسماعيل وفايي مدیر عامل شرکت فرهنگی ـ ورزشی پرسپولیس كه از مدعيان مالكيت پرسپوليس بود در ماه گذشته با حضور در برنامه هاي صدا و سيما به ريشه يابي اين موضوع پرداخته بود.

ویرایش توسط سالومه : 11-12-2010 در ساعت 12:04 AM
کاربران زیر از سالومه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 11-12-2010
سالومه آواتار ها
سالومه سالومه آنلاین نیست.
کاربر فعال

17 سپاس در 14 نوشته ایشان در یکماه اخیر

وفايي پیش از این مدعی بود که صد در صد باشگاه فرهنگي، ورزشي پرسپوليس متعلق به بنده است و سازمان تربيت‌بدني هيچ سهمي در اين تيم ندارد.

البته وفايي در اقدام جالب ديگري سال گذشته همزمان با انتصاب حبيب كاشاني به عنوان سرپرست باشگاه پيروزي با صدور آگهی در چند روزنامه ورزشی، سرپرستی در باشگاه پیروزی را به وی تبریک گفت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده شركت فرهنگي و ورزشي پرسپولیس در تاریخ 18 اردیبهشت سال 1370 با 50/5 درصد سهام توسط اسماعیل وفایی، 49 درصد توسط سازمان تربیت بدنی و نیم درصد سهام توسط حسین منتظر موعود، تاسیس شد و به ثبت رسیده است .

بعد از 2 سال سازمان تربیت بدنی سهام خود را به طور کامل در اختیار اسماعیل وفایی گذاشت و از شرکت پرسپولیس خارج شد ، هرچند در سال 1380 سازمان با ثبت شرکت پیروزی رسما صاحب این تیم شد ولي مالكيت نام پرسپولیس هيچگاه منتقل نشد.

وفايي پيرامون سابقه پرسپوليس پيش از انقلاب و چگونگي واگذاري و انتقال امتياز باشگاه پرسپوليس مي‌گويد: سابقه پرسپوليس قبل از انقلاب روشن است و در اصل امر پيچيده‌اي نيست و به صورت شخصي و خصوصي به ثبت رسيده است، درواقع امتيازي است كه آقاي علي عبده درخواست كرده و راه‌اندازي كرد و توسط شركت خودشان يعني crc پشتيباني كرد.

پس از پيروزي انقلاب اموال آقاي عبده و امتياز باشگاه پرسپوليس يا در واقع اموال شركت crc توسط بنياد مستضعفان مصادره شد. اين اموال تا سال 1368 و در زماني كه آقاي مهندس مظاهري كه مسووليت بنياد مستضعفان را برعهده داشتند در اختيار بنياد بود و آقاي علي‌آبادي (رييس فعلي كميته ملي المپيك) هم مدتي عضو هییت مدیره اين باشگاه را برعهده داشتند.

از سال 69 و با توجه به تغيير مديريت بنياد مستضعفان رفيق‌دوست به بنياد آمد و اعلام شد كه بنياد تمايلي براي اداره باشگاه ندارد و جدا از مجموعه بولينگ چمران كه در اختيار بنياد خواهد بود، قصد دارد امتياز باشگاه را به سازمان تربيت‌بدني يا هر شخص حقيقي ديگري واگذار كند! بنابراين پيشنهادي به سازمان تربيت‌بدني شد كه بتواند اداره آن را برعهده بگيرد.

سال 1369 دكتر غفوري‌فرد، رييس سازمان و عباس انصاري‌فرد، مسوول حراست سازمان ورزش و مديركل حوزه رياست اين سازمان بود كه توسط يكي از دوستان از طرف اين عزيزان به بنده پيشنهاد شد كه آيا تمايل داريد در اداره باشگاه پرسپوليس مشاركتي داشته باشيد كه بنده پذيرفتم و شركتي با نام شركت فرهنگي، ورزشي پرسپوليس ثبت رسمي شد.

وفايي درباره چگونگي تقسيم سهام اين شركت و جزئيات آن گفته بود : در آن دوران 51 درصد سهام باشگاه به نام بنده و 49 درصد آن به نام سازمان تربيت‌بدني ثبت شد كه البته بنده نيم‌درصد آن را به نام منتظر موعود انتقال دادم تا بتواند شركت سهامي خاص شود كه اساسنامه آن را آقاي دكتر غفوري‌فرد با مهر رسمي تاييد كردند.

وفايي درباره فعاليت باشگاهي كه اسم پرسپوليس را روي خود نهاده بود، اظهار کرده بود : اوايل سال 70 باشگاه فرهنگي، ورزشي به اين اسم ثبت رسمي شد و فعاليت آن آغاز شد كه بر اين اساس بنده مديرعامل بودم، عباس انصاري‌فرد امين سهام سازمان و منتظر موعود عضو هيات مديره بودند كه هزينه‌هاي سال 70 را تماما ما پرداخت كرديم و باشگاه با اين روش راه خود را دنبال مي‌كرد.

ما براي اين باشگاه برنامه‌هاي مفصلي داشتيم، قصد ما اين بود سهام باشگاه را به مردم واگذار كنيم و بتوانيم امكانات و ورزشگاه‌هاي مجهزي را احداث كنيم! در اين راستا اواخر سال 70 به انگليس رفتم تا با تيم منچستريونايتد براي تاسيس مدرسه فوتبال مشترك پرسپوليس - منچستريونايتد مذاكره كنم كه مذاكرات مفيدي هم انجام شد، اما از تهران با من تماس گرفتند و گفتند كه شما تيم نداريد! وقتي به تهران آمدم، گفتند نام پرسپوليس طاغوتي است و با نام پرسپوليس نمي‌توان فعاليت كرد. پس از مدتي متوجه شدم آقايان در غياب بنده موسسه پيروزي داخل پرانتز پرسپوليس را ثبت كردند كه اصلا اين ثبت خلاف بود، چرا كه پرسپوليس قبلا ثبت شده بود و ديگر اينكه اگر قرار بود نام تغيير يابد، چرا همان شركت قبلي را تغيير نام ندادند و در غياب بنده موسسه پيروزي را ثبت كردند؟

به هر حال موسسه پيروزي با 50 درصد سهام به نام عباس انصاري‌فرد و 50 درصد سهام به نام منتظر موعود ثبت شده بود و سازمان تربيت‌بدني هيچ نقش و سهمي در موسسه پيروزي نداشت. بنابراين در آن مقطع دو باشگاه وجود داشت: اولي باشگاه فرهنگي - ورزشي پرسپوليس بود كه سهامي خاص بود و قابليت تبديل شدن به سهامي عام و واگذاري به مردم را داشت و بنده 51 درصد سهامش را داشتم و سازمان هم 49درصد سهم داشت و باشگاه دوم هم موسسه پيروزي كه متعلق به انصاري‌فرد و منتظر موعود بود.

وفايي يادآور شد: در آن مقطع به دليل اينكه به نقل از بزرگواري گفتند نام پرسپوليس طاغوتي است، بنده سكوت كردم و حرفي نزدم. اگرچه بعدها متوجه شدم بنده را فريب داده‌اند، اما در ادامه در اداره موسسه پيروزي اختلافاتي رخ داد كه بر اين اساس انصاري‌فرد از 50 درصد سهام خود 70 درصد آن را به محلوجي و 25درصد را به عابديني فروخت و 5 درصد را براي خود نگه داشت كه از ماجراي اختلافات اين گروه از سال 71 الي 80 همه اطلاع داريد تا اينكه در سال 1380 براساس راي دادگاه و به واسطه اختلافات موجود اداره موسسه پيروزي به سازمان تربيت‌بدني واگذار شد و تيمي كه امروز در مسابقات ليگ‌برتر حضور دارد، موسسه پيروزي است نه باشگاه پرسپوليس كه البته براساس مدارك موجود محلوجي و عابديني همچنان سهامداران موسسه پيروزي هستند!

وفايي در پايان پيرامون وضعيت باشگاه پرسپوليس گفته بود : «در سال 76 بنده با سازمان وارد مذاكره شدم و 49 درصد سهام سازمان هم به بنده واگذار شد و در حال حاضر صد درصد سهام باشگاه فرهنگي، ورزشي به بخش خصوصي تعلق دارد .

به هر حال با پس گرفتن شکایت مدعي مالكيت پرسپوليس ، "پرسپوليس "دوباره پرسپوليس شد ! روند رسيدگي به شكايت اسماعيل وفايي، مدعي نام و برند پرسپوليس از باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس) به دليل پس گرفتن شكايتش از باشگاه پرسپوليس مختومه شد.

به گزارش سايت پرسپوليس، مصطفي شكري معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در اين باره گفت: روز گذشته (دوشنبه) دادگاهي با شكايت آقاي اسماعيل وفايي، فردي كه سعي مي‌كند خودش را با عنوان باشگاه پرسپوليس بشناساند تشكيل شد. ايشان از سازمان تربيت بدني، سازمان مالكيت صنعتي، ثبت شركت‌ها و باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس) شكايت كرده بودند و شكايت‌شان در دو محور بود. يكي ادعاي مالكيت بر اسم پرسپوليس و درخواست حذف عبارت پرسپوليس از نام باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس) و ديگر، ادعا در خصوص لوگو و علامت تجاري پرسپوليس كه شامل يك جام، دو سر اسب و عبارت پرسپوليس است.

وي افزود: در همين راستا باشگاه پرسپوليس با هماهنگي اداره كل حقوقي سازمان تربيت بدني، دفاعيات لازم را طي لوايح مختلفي آماده ارائه به دادگاه كرد. بر اساس اين لايحه ما اظهار كرديم كه پرسپوليس نام و برند معتبر تاريخي است كه قدمتش به سال 42 برمي‌گردد و بر اساس مستندات حقوقي مالكيت اين برند به سازمان تربيت بدني و متعاقبا به باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس) منتقل شد.

شكري اظهار داشت: بهانه مورد استناد خواهان تشكيل يك شركت به نام پرسپوليس، چند ماه قبل از تاسيس باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي است كه اتفاقا در خصوص تشكيل و نحوه انتقال 49 درصد سهام متعلق به سازمان تربيت بدني به اشخاص ثالث، ابهامات جدي وجود دارد كه در اين خصوص سازمان تربيت بدني و همينطور سازمان بازرسي كل كشور تحقيقات و پيگيري‌هاي قانوني لازم را در دست اقدام دارند.

شكري تصريح كرد: در خصوص نام و علامت تجاري پرسپوليس اعلام كرديم كه به جهت انتقال امتياز تيم فوتبال پرسپوليس به باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي كه مورد اقرار آقاي وفايي هم قرار دارد مالك مسلم نام و علامت تجاري پرسپوليس هستيم. ضمن اينكه لوگوي پرسپوليس توسط باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس) در طبقات مختلف، قانونا ثبت شده و درخواست آقاي وفايي براي ثبت لوگوي مشابه توسط اداره ثبت، پذيرفته نشده است.

معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد: با همه اين تفاسير، با مراجعه به دادگاه در روز مقرر رياست محترم دادگاه اعلام كرد كه خواهان، دادخواست خودش را پس گرفته و طبيعتا پرونده اين ادعا بسته شده است اما اين به اين معني نيست كه ما مطالبات خودمان در خصوص الزام به حذف عبارت پرسپوليس از نام شركت خواهان را از مجاري قانوني پيگيري نكنيم. همانطور كه اشاره شد مراجع مربوطه هم در خصوص فرايند شكل گيري و انتقال سهام به شركت مزبور، وظايف قانوني خودشان را انجام خواهند داد.
کاربران زیر از سالومه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 11-24-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Smile مسعود،ستاره این روزهای اوساسونا؛ نکونام صدتایی شد

مسعود،ستاره این روزهای اوساسونا؛ نکونام صدتایی شد

مطبوعات محلی پامپلونا در گزارشهایی به تمجید از نمایش خیره کننده مسعود در هفته های اخیر رقابتهای لالیگا پرداخته و به حضور او در ترکیب اصلی اوساسونا اشاره کرده اند

سایت گل- خوسه آنتونیو کاماچو، مربی باتجربه اوساسونا، به عادات و رسومش وفادار است و هر بار ایده ای که در ذهنش می آید را به کار می گیرد. سیستم استفاده چرخشی از بازیکنان نیز در ذهن او به نحو دیگری است. کاماچو تقریبا همیشه از یازده بازیکن خاص در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند.

البته در رقابتهای این فصل اوضاع به نحو دیگری برای کاماچو پیش رفت و مسائل و مشکلات متعددی از جمله مصدومیتها، باعث شد تا او نتواند از بازیکنانی که همیشه در ترکیب فیکس تیمش قرارداشتند بهره ببرند.
اوساسونا دررده یازدهم گام به هفته دازدهم رقابتهای لالیگا گذاشت و این در حالی بود که در این مسیر، تعدادی از بازیکنان کلیدی اش از جمله پاندینی، کامونیاس و یا سرخیو را در اختیار نداشت. ولی باید به این نکته اشاره کرد که در غیبت این ستاره ها، بازیکنان اوساسونا به خوبی از چالشها عبور کردند.پاندینی در 6 هفته از رقابتها به خاطر مصدومیت غایب بود و کامونیاس 4 دیدار را از دست داد و سرخیو که بیشترین غیبت را داشت در ده دیدار نتوانست تیمش را همراهی کند.یکشنبه شاگردان کاماچو آزمایش بسیار حساسی داشتند که آیا می توانند در غیاب مونرئال،یکی از کلیدی ترین مهره هایشان موفق باشند یانه.

این در حالی بود که کمتر کسی جای خالی اسکیروس که یکی از بهترین بازیکنان رختکن اوساسونا را حس می کرد.بهترین خبری که در رحتکن اوساسونا به گوش می رسید، آمادگی و درخشش بازیکنانی مثل لولو،مسعود، نلسون و سوریا بود که با وجود آنها عملکرد تیم کاملا تغییر کرده بود.شاگردان کاماچو دست کم در ورزشگاه رینو دناواررا، نمایش قابل قبولی را ارائه می دهند و اکنون رکورد جالب توجهی را ثبت کرده اند.آنها در 12 دیدار اخیر خانگی شان تن به شکست نداده اند و با 7 برد و 5 تساوی از ماه مارس تاکنون در دیدارهای خانگی موفق بوده اند و در دیدارهای خانگی رقابتهای این فصل تنها 2 گل دریافت کرده اند.

مصدومیت آراندا و درخشش مسعود
خبر مصدومیت کارلوس آراندا در تمرینات روز شنبه اوساسونا، خبر ناامید کنده ای بود.در غیاب او، مونرئال، پاندینی و کامونیاس ، به نظر می رسید که اوساسونا کار سختی داشته باشد ولی نمایش خیره کننده مسعود در غیاب او به نحوی بود که این ستاره ایرانی به رغم توانایی های خیره کننده این ستاره ها، در هفته های اخیر در ترکیب اصلی اوساسونا جای می گیرد.

پونیال 400- نکونام 100
دو بازیکنی که در دیدار مقابل خیخون نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشتند، رکوردهایی را به نام خودشان صبت کردند. دیدار مقابل خیخون، صدمین بازی نکونام با پیراهن اوساسونا بود که توانست این رکورد را با پیروزی در این دیدرا جشن بگیرد. پونیال هم یکشنبه شب چهارصدمین بازی رسمی اش با پیراهن اوساسونا را برگزار کرد.

قدیمی 01-14-2011
مجتب آواتار ها
مجتب مجتب آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 18

36 سپاس در 28 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض انتخاب برترین‌های فوتبال در سال 2010

مراسم انتخاب بهترینهای فوتبال جهان در سال 2010 شب گذشته در مقر فیفا در سوئیس برگزار شد.

پپ گواردیولا پاكت نام برنده توپ طلای سال 2010 فیفا را باز كرد

لیونل مسی بهترین بازیكن و برنده توپ طلا

ژوزه مورینیو مربی منتخب فیفا در سال
2010

گواردیولا كه دستش از عنوان برترین مربی سال دنیا كوتاه ماند، توپ طلا را به شاگردش می‌دهد

لیونل مسی، برنده توپ طلای سالهای 2009 و 2010، از اسنایدر، ستاره هلندی اینتر كه خیلی‌ها توپ طلای امسال را حق او می‌دانستند، دلجویی می‌كند

برترین بازیكن و برترین مربی سال 2010 در كنار هم. لبخند مسی و قیافه جدی مورینیو!

از چپ به راست: مادر مسی، مادر چابی و مادر اینیستا

تیم منتخب سال 2010 از نظر فیفا

منبع: سایت گل
.
.

قدیمی 06-09-2011
سوگندآبی سوگندآبی آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 2

3 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر
سوگندآبی به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آقای خاص فوتبال در حاشیه خلیج فارس

خبرآنلاین: این سفر به دعوت شبکه ورزشی الجزیره اسپورت صورت گرفت و او در دیدار کوتاهش از این کشور حاشیه خلیج فارس از تاسیسات ورزشی اسپیرا دیدن کرد . او دراین دیدار ابراز امیدواری کرد برای آموزش مربیان فوتبال قطری باز هم به این کشور سفر کند.

قدیمی 09-26-2011
Mmohamad hosin آواتار ها
Mmohamad hosin Mmohamad hosin آنلاین نیست.
تازه کار

6 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض برنامه این هفته پخش مستقیم مسابقات فوتبال از شیکه سه

برنامه این هفته پخش مستقیم مسابقات فوتبال از شیکه سه

شبکه سه سیما در ادامه این هفته مسابقات ذیل را به صورت زنده پخش می‌کند.

* سه‌شنبه 05/07/1390 ساعت : 22:15
لیگ قهرمانان اروپا گروه A : بایرن مونیخ - منچسترسیتی

* چهارشنبه 06/07/1390 ساعت : 17:20
لیگ قهرمانان آسیا : ذوب آهن - سامسونگ

* چهارشنبه 06/07/1390 ساعت : 18:50
لیگ قهرمانان آسیا : السد - سپاهان

* چهارشنبه 06/07/1390 ساعت : 22:15
لیگ قهرمانان اروپا گروه E : والنسیا - چلسی

همچنین دو تیم باته بورسیف و بارسلونا هم روز چهارشنبه ـ هفتم مهرماه ـ بازی دارند که با تاخیر 15دقیقه بامداد پخش می شود.
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, علی دایی, علی دائی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)