بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ > ایران ما > استان کرمانشاه

استان کرمانشاه در این تالار به بحث و بررسی مطالب مرتبط به استان کرمانشاه میپردازیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-29-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تساوی مقابل شیرین فراز كمترین حق تیم ما بود

سرمربی گهر زاگرس:

تساوی مقابل شیرین فراز كمترین حق تیم ما بود

كرمانشاه - سرمربی گهر زاگرس، با ابراز رضایت از عملكرد شاگردانش مقابل شیرین فراز كرمانشاه، تساوی مقابل این تیم را كم ترین حق تیم خود عنوان كرد و گفت: می توانستیم برنده این مسابقه باشیم اما در نهایت به تساوی دست یافتیم.

'داوود مهابادی' روز چهارشنبه و پس از پایان دیدار تیم های شیرین فراز و گهر زاگرس كه به تساوی 'یك بر یك' دو تیم انجامید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: تیم گهر زاگرس توانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و همانگونه كه در طول 90 دقیقه مشخص بود این تیم بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.

وی افزود: تیم شیرین فراز در این مسابقه به بازی قدرتی و فیزیكی روی آورده بود و در طول مسابقه تنها به دفاع كردن پرداخت و این بازیكنان گهر زاگرس بودند كه سوار بازی شده و موقعیت های خوبی را نیز خلق كردند كه نتوانستند بخوبی از آن ها استفاده كنند.

مهابادی همچنین در خصوص داوری این مسابقه گفت: من احساس كردم مظفری زاده داور مسابقه بیش از حد مراعات تیم میزبان را می كند و از اخراج دو بازیكن شیرین فراز خودداری كرد.

وی در پایان با اشاره به وضعیت تیمش در جدول رده بندی گروه دوم، خاطرنشان كرد: ما پنج مسابقه حساس دیگر پیش رو داریم كه باید برای پیروزی در آنها تلاش كنیم و امیدوارم با كسب نتایج لازم بتوانیم حداقل رتبه دوم گروه را كسب و به مسابقه پلی آف صعود كنیم.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-29-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض اشتباهات عمدی داور باعث از دست رفتن پیروزی شیرین فراز شد

مدیرعامل باشگاه شیرین فرازكرمانشاه:

اشتباهات عمدی داور باعث از دست رفتن پیروزی شیرین فراز شد

كرمانشاه - مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شیرین فراز كرمانشاه با انتقاد شدید از عملكرد داور دیدار شیرین فراز و گهرزاگرس، اشتباعات عمدی 'سعید مظفری زاده' قاضی مسابقه را باعث از دست دادن پیروزی تیمش دانست.

'سلمان كریمی' روز چهارشنبه و پس از پایان دیدار تیم های شیرین فراز كرمانشاه و گهر زاگرس درود كه به تساوی 'یك بر یك' انجامید، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مظفری زاده داور مسابقه را تنها عامل نتیجه نگرفتن تیم شیرین فراز در این رقابت معرفی و بشدت از عملكرد این داور با سابقه فوتبال كشور انتقاد كرد.

وی افزود: به اعتقاد من تیم شیرین فراز در این مسابقه امتیاز از دست نداد، بلكه این داور مسابقه بود كه با قضاوت بسیار ضعیف و سوال برانگیز خود بود كه باعث از دست رفتن دو امتیاز حساس خانگی برای تیم ما شد.

كریمی خاطرنشان كرد: معتقدم كه اشتباه داوری در برخی صحنه ها عمدی بود و مظفری زاده در اكثر دقایق مسابقه از صحنه دور بود و نمی توانست بخوبی روی حوادث مسابقه تصمیم گیری كند.

وی ادامه داد: متاسفانه داور در این مسابقه یك پنالتی صددرصد نیز برای تیم ما نگرفت و در طول مسابقه نیز قضاوت بسیار ضعیفی از خود نشان داد.

مدیرعامل شیرین فراز در ادامه، اظهار داشت: درست است كه دو امتیاز حساس خانگی را تنها به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم اما كماكان به آینده امیدواریم و مطمئنم كه این دو امتیاز را در مسابقات آتی می توانیم جبران كنیم.

وی در پایان و در خصوص مسابقه حساس هفته آینده تیم های شیرین فراز و پاس در همدان، اظهار داشت: تك تك مسابقات از این پس برای ما حكم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم با دست پر از آن مسابقه خارج شویم.

استاد فاضل نظری
قدیمی 03-10-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض توانایی شكست دادن پاس را در همدان داریم

سرمربی شیرین فراز كرمانشاه:

توانایی شكست دادن پاس را در همدان داریم

كرمانشاه - سرمربی تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه با اعتقاد براینكه تیمش توانایی شكست دادن تیم پاس آن هم در همدان را دارد، گفت: در دیدار امروز تنها برای پیروزی و كسب سه امتیاز به میدان می رویم.

'امید طیری' روز پنجشنبه و در آستانه دیدار حساس تیمهای شیرین فراز كرمانشاه و پاس همدان، در گفت و گویی كوتاه با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: خوشبختانه تیم شیرین فراز در طول یك هفته اخیر تمرینات خوب و پرنشاطی را پشت سر گذاشته و آماده پیكار با تیم پاس همدان است.

وی افزود: با توجه به دو امتیاز حساسی كه هفته پیش مقابل گهر زاگرس درود از دست دادیم اگر می خواهیم همچنان مدعی حضور در مسابقه پلی آف لیگ آزادگان برای صعود به لیگ برتر باشیم هیچ چاره ای جز پیروزی مقابل پاس نداریم و باید با شكست دادن این تیم در خانه اش خود را در زمره مدعیان حفظ كنیم.

طیری یادآور: شیرین فراز در نیم فصل دوم كاملا متحول شده و اگر نیم فصل اول این تیم مقداری هوشمندانه تر عمل می كرد امروز جایگاه بهتری داشت اما با این وجود ما هنوز امیدواریم و قصد داریم تا با دست پر از همدان برگردیم.

گفتنی است؛ دیدار تیم های شیرین فرازكرمانشاه و پاس همدان از ساعت 15 امروز در ورزشگاه قدس همدان برگزار خواهد شد.

شیرین فراز در پایان هفته بیست و یكم لیگ آزادگان با كسب 30 امتیاز در مكان پنجم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد.

استاد فاضل نظری
قدیمی 03-10-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض شكست شیرین فراز مقابل پاس همدان

لیگ دسته اول فوتبال كشور/

شكست شیرین فراز مقابل پاس همدان

همدان - تیم پاس همدان با برتری مقابل شیرین فراز كرمانشاه به رتبه پنجم جدول رده بندی گروه ب لیگ دسته اول فوتبال كشور صعود كرد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار كه عصر پنجشنبه با حضور یك هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد، تیم پاس نوین با گلزنی 'امین متوسل زاده' در دقیقه 70 در مقابل شیرین فراز كرمانشاه به پیروزی رسید.

محمد كمانی به همراه مهدی عالیقدر و مهدی ناصحی این دیدار را قضاوت كردند.

پاس همدان با این پیروزی 31 امتیازی شد و شانس خود را برای حضور در پلی آف لیگ دسته اول فوتبال كشور افزایش داد.

امیدهای شیرین فراز با این شكست برای صعود به مرحله حذفی لیگ دسته یك كمرنگ شد.

شیرین فراز 30 امتیازی با این شكست جایگاه پنج خود را در جدول رده بندی از دست داد.

استاد فاضل نظری
قدیمی 03-15-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض تیم كرمانشاه با یك پیروزی و 9 شكست به كار خود در لیگ برتركبدی پایان داد

تیم كرمانشاه با یك پیروزی و 9 شكست به كار خود در لیگ برتركبدی پایان داد

كرمانشاه - تیم هیات كبدی كرمانشاه در فصل جاری مسابقات لیگ برتر، با قبول 9 شكست و تنها یك پیروزی و قرار گرفتن در رده آخر، به كار خود در این مسابقات پایان داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، تیم هیات كبدی كرمانشاه از 10 مسابقه ای كه در فصل جاری لیگ برتر انجام داد، با كسب تنها دو امتیاز بدترین عملكرد را در میان شش تیم حاضر در این رقابتها از خود به جا گذاشت.

هیات كبدی كرمانشاه توانست در این رقابت ها، 290 پوئن مثبت كسب كند اما در مقابل 490 پوئن منفی را نیز كسب كرد تا تفاضل این تیم به 200- برسد و در قعر جدول قرار گیرد.

نماینده كرمانشاه در لیگ برتر كبدی، در هفته دهم و پایانی این مسابقه ها، در سیستان و بلوچستان به مصاف هیات كبدی این شهر رفت و با نتیجه ' 63 بر 33 ' نتیجه را واگذار كرد.

در پایان مسابقات لیگ برتر كبدی، 'راه و ترابری اصفهان ' با 18 امتیاز و تفاضل گل 309+ قهرمان شد، ' ایثارگرگان ' با همین تعداد امتیاز و تفاضل 194+ عنوان نایب قهرمانی را كسب كرد و هیات كبدی سیستان و بلوچستان هم با 10 امتیاز مكان سوم را به خود اختصاص داد.

استاد فاضل نظری
قدیمی 03-27-2012
مهبا آواتار ها
مهبا مهبا آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال بخش کرمانشاه

سپاسها: : 1,370

1,384 سپاس در 473 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آغاز تمرینات شیرین فراز در سال 91

آغاز تمرینات شیرین فراز در سال 91

به گزارش سایت رسمی باشگاه شیرین فراز کرمانشاه تمرینات تیم شیرین فراز کرمانشاه پس از تعطیلات عید نوروز از روز شنبه در مجموعه ورزشی کارگران آغاز شد

در ابتدای تمرین صادق کریمی سرپرست تیم شیرین فراز ضمن خوش آمد گویی از طرف باشگاه سال نو را به بازیکنان تبریک گفت

در تمرین دیروز بازیکنان زیر نظر رضا محتشم به دویدن پرداختند

دراین تمرین تمامی بازیکنان شیرین فراز حضور داشتند

طبق برنامه کادر فنی تمرینات این هفته در دو نوبت صبح وبعدالظهر برگزار میشود

چای داغی که دلم بود به دستت دادم...آنقدر سرد شدم ...از دهنت افتادم

کاربران زیر از مهبا به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 04-06-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض شیرین فراز برای اعاده حیثیت به مصاف نیروی زمینی می رود

هفته 24 لیگ آزادگان/

شیرین فراز برای اعاده حیثیت به مصاف نیروی زمینی می رود

كرمانشاه - مسابقات لیگ آزادگان در حالی از روز پنجشنبه وارد هفته بیست و چهارم می شود كه در یكی از دیدارهای این روز، شیرین فراز كرمانشاه تیم پر فراز و نشیب این فصل، شاید تنها برای اعاده حیثیت به مصاف نیروی زمینی تهران می رود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مسابقات هفته بیست و چهارم دسته اول فوتبال كشور (جام آزادگان) از روز پنجشنبه آغاز می شود كه در یكی از مسابقات این روز تیم های شیرین فراز كرمانشاه و نیروی زمینی تهران كه كمتر امیدی برای قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی گروه دوم دارند به مصاف یكدیگر می روند.

شیرین فراز كرمانشاه در حالی كه مسابقات نیم فصل دوم خود را بسیار خوب آغاز كرده بود و توانست با نتایج بسیار خوب خود را به عنوان یكی از مدعیان صعود به لیگ برتر مطرح سازد، ناگهان دچار افت شد و بعد از آنكه پیروزی ارزشمندی را مقابل گهر زاگرس در دقیقه پایانی وقت های تلف شده از دست داد، نتوانست پیروز یهای گذشته اش را تكرار و به مرور از صدرجدول فاصله گرفت.

شیرین فراز كرمانشاه كه در سه مسابقه اخیر خود كه دو دیدار آن نیز در خانه بوده است تنها یك امتیاز كسب كرده و عملا رویای صعود به لیگ برتر را با كسب این نتایج ضعیف به دست فراموشی سپرد.

این تیم در حالی به مصاف نیروی زمینی تهران می رود كه حریفش نیز تا چند هفته پیش از مدعیان صعود به لیگ برتر بود اما این تیم نیز به سرنوشت شیرین فراز دچار شد و نتوانست خود را در زمره مدعیان حفظ كند.

شیرین فراز در پایان هفته بیست و سوم مسابقات، با كسب 30 امتیاز در مكان هشتم جدول رده بندی گروه دوم قرار گرفته و در خوشبینانه ترین حالت ممكن، دو تا سه پله می تواند در جدول صعود كند، از سوی دیگر شكست شیرین فراز نیز می تواند این تیم را حتی تا رده دوازدهم تنزل دهد.

نیروی زمینی نیز كه هم امتیاز با شیرین فراز در مكان هفتم قرار دارد، پیروزی یا شكست در این دیدار خانگی می تواند باعث صعود و یا سقوط چند پله ای این تیم در جدول شود.

تیم های شیرین فراز كرمانشاه و نیروی زمینی تهران از ساعت 16:15 دقیقه روز پنجشنبه (17 فرودین) در زمین اختصاصی تیم نیروی زمینی به مصاف یكدیگرخواهند رفت.

استاد فاضل نظری
قدیمی 04-07-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض تساوی تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه مقابل نیروی زمینی تهران

تساوی تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه مقابل نیروی زمینی تهران

كرمانشاه - تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای كشور (جام آزادگان) مقابل نیروی زمینی تهران با نتیجه یك بر یك به تساوی دست یافت.

به گزارش ایرنا، این دیدار عصر روز پنجشنبه در زمین اختصاصی نیروی زمین تهران برگزار شد.

شیرین فراز كرمانشاه در حالی كه مسابقات نیم فصل دوم خود را خوب آغاز كرده بود و توانست با نتایج مطلوب، خود را به عنوان یكی از مدعیان صعود به لیگ برتر مطرح سازد، ناگهان دچار افت شد و بعد از آنكه پیروزی ارزشمندی را مقابل گهر زاگرس در دقیقه پایانی وقتهای تلف شده از دست داد، نتوانست پیروزیهای گذشته اش را تكرار و به مرور از صدرجدول فاصله گرفت.

شیرین فراز كرمانشاه كه در سه مسابقه اخیر خود كه دو دیدار آن نیز در خانه بوده است تنها یك امتیاز كسب كرده و عملا رویای صعود به لیگ برتر را با كسب این نتایج ضعیف به دست فراموشی سپرد.

شیرین فراز در پایان هفته بیست و چهارم مسابقات، با كسب 31 امتیاز در مكان هشتم جدول رده بندی گروه دوم قرار گرفته است.

سرپرست تیم فوتبال نیروی زمینی تهران بعد از تساوی تیمش برابر شیرین فراز با بیان اینكه زمین مسابقه كیفیت مطلوبی نداشت، گفت: اگر زمین مسابقه از شرایط بهتری برخوردار بود می توانستیم به پیروزی برسیم.

'حسین اخوت' افزود: دو تیم بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند اما تیم شیرین فراز بسیار بازی بسته ای را به نمایش گذاشت.

وی گفت: اگر تیم كرمانشاهی بازی بسته ای به نمایش نمی گذاشت قطعا ما پیروز این مسابقه بودیم اما در مجموع نیروی زمینی بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت.

سرپرست تیم نیروی زمینی در خصوص تیم شیرین فراز كرمانشاه گفت: این تیم برای كسب حداقل امتیاز به تهران آمد و در نهایت به هدف خود رسید.

استاد فاضل نظری
قدیمی 04-11-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض اسامی داوران دیدار تیمهای شیرین فراز كرمانشاه و استقلال صنعتی اعلام شد

اسامی داوران دیدار تیمهای شیرین فراز كرمانشاه و استقلال صنعتی اعلام شد

كرمانشاه - از سوی سازمان لیگ آزادگان، اسامی داورانی كه دیدار تیم های شیرین فراز كرمانشاه و استقلال صنعتی اهواز را در هفته بیست و پنجم لیگ آزادگان قضاوت می كنند، اعلام شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، 'علیرضا جباری' به عنوان داور وسط، قضاوت دیدار نمایندگان كرمانشاه و اهواز در مسابقات لیگ آزادگان را به عهده خواهد داشت.

' علیرضا ایلدروم و حسین رحیمی پور ' نیز به عنوان كمك های اول و دوم، جباری را در امر قضاوت یاری می كنند.

'مجتبی آسنجرانی' به عنوان داور چهارم و ' مسعود فلاح ' به عنوان ناظر داوری نیز در دیدار تیم های شیرین فراز كرمانشاه و استقلال جنوب حضور دارند.

تیم شیرین فراز كرمانشاه تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ آزدگان با 31 امتیاز در مكان نهم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد.

دیدار تیم های شیرین فراز كرمانشاه و استقلال صنعتی اهواز، از ساعت 16:30 دقیقه روز جمعه (25 فروردین) در ورزشگاه انقلاب كرمانشاه برگزار خواهد شد.

استاد فاضل نظری
قدیمی 04-16-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض شیرین فراز كرمانشاه با شكستی سنگین به رده دهم سقوط كرد

هفته 25 لیگ آزادگان/

شیرین فراز كرمانشاه با شكستی سنگین به رده دهم سقوط كرد

كرمانشاه - تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ آزادگان، برابر استقلال صنعتی اهواز متحمل شكست سنگین ' سه بر صفر' شد تا با دوپله سقوط در مكان دهم جدول رده بندی گروه دوم قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال شیرین فراز كرمانشاه و استقلال صنعتی اهواز عصر روز جمعه در ورزشگاه انقلاب كرمانشاه به مصاف یكدیگر رفتند كه طی آن، شیرین فراز متحمل سنگین ترین شكست این فصل خود آن هم در خانه شد.

'منصور نعامی، محمد معاوی و عبدالهادی خنیفر' سه بازیكنی بودند كه در این دیدار برای استقلال صنعتی جنوب گلزنی كردند.

دیدار نمایندگان كرمانشاه و اهواز سه اخراجی نیز به همراه داشت كه 'محمود خمیس و سجاد خسروی' از شیرین فراز و 'اسماعیل كیانی' از استقلال صنعتی نفراتی بودند كه از داور این دیدار كارت قرمز دریافت كردند.

شیرین فراز با این شكست، 31 امتیازی باقی ماند و در جایگاه دهم قرار گرفت و استقلال صنعتی نیز با كسب این پیروزی ارزشمند 35 امتیازی شد و به مكان ششم جدول رده بندی گروه دوم صعود كرد.

تیم فوتبال شیرین فراز كرمانشاه آخرین مسابقه این فصل خود را پنجشنبه هفته جاری (31 فروردین) در مازندران مقابل تیم نساجی برگزار می كند.

استاد فاضل نظری
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)